For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:46:39 PM
Matchday 4 AGF Reserves Aarhus GF Reserves 3:1 Aalborg BK Reserves AaB Reserves
Qualifying Round APOEL Nicosia APOEL Nicosia 0:0 Ajax Amsterdam Ajax
Qualifying Round CFR Cluj CFR Cluj 0:1 SK Slavia Prague Slavia Prague
Qualifying Round
LASK LASK 0:1 Club Brugge KV Club Brugge
Matchday 2 Excelsior U21 Excelsior Rotterdam U21 0:4 Fortuna Sittard U21 Sittard U21
Matchday 2 Den Bosch U21 FC Den Bosch U21 0:3 NEC Nijmegen U21 NEC U21
Matchday 16 Kings SC Kings SC 0:3 Toivalan Urheilijat Toivalan
Matchday 1 TSV Godshorn TSV Godshorn 0:0 OSV Hannover OSV Hannover
Matchday 1 Heeßeler SV Heeßeler SV 1:4 TSV Barsinghausen Barsinghausen
First Round SR Neustadt/D. SV Schwarz-Rot Neustadt/Dosse 0:7 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Second Round Melchiorshausen TSV Melchiorshausen 1:2 BSC Hastedt BSC Hastedt
Second Round Blumenthaler SV Blumenthaler SV 3:1 on pens Bremer SV Bremer SV
Second Round Neurönnebeck Neurönnebecker TV 3:5 SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
Second Round SV Türkspor SV Türkspor Bremen-Nord 3:6 on pens TuS Schwachhausen Schwachhausen
Matchday 6 Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 4:0 CD Atlético Huila Atlético Huila
First Round Krystal Kherson Krystal Kherson 3:5 on pens Dinaz Vyshhorod Dinaz Vyshhorod
First Round Alians Alians Lypova Dolyna 2:0 FK Uzhhorod FK Uzhhorod
First Round Podillia Kh. Podillia Khmelnytskyi 1:0 Polissya Zhytomyr 2016 Polissya 2016
First Round FK Kalush FK Kalush 1:0 VPK-Ahro Shevchenkivka VPK-Ahro
First Round Avanhard Bziv Avanhard Bziv 0:2 AET FK Vovchansk FK Vovchansk
First Round Hirnyk KR Hirnyk Kryvyi Rih 0:1 SK Chaika SK Chaika
First Round SK Tavriya SK Tavriya Simferopol 5:0 Real Farma Odessa Real Farma
First Round Enerhiya NK Enerhiya Nova Kakhovka 1:4 Bukovyna Chernivtsi Bukovyna
First Round Veres Rivne NK Veres Rivne 2:1 Nyva Ternopil Nyva Ternopil
First Round Nyva Vinnytsia SFK Nyva-V Vinnytsia 5:1 FK Nikopol FK Nikopol
Third Round Tarvastu/Torva FC Tarvastu/JK Torva 1:4 FC Elva FC Elva
Third Round Pohja-Sakala Pohja-Sakala 0:3 Kalev Tallinn Kalev
Second Round FC Flora FC Flora Tallinn 12:0 JK Kohtla-Nomme JK Kohtla-Nomme
Matchday 24 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 0:1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Matchday 24 Saburtalo FC Saburtalo 3:0 FC Dila Gori FC Dila
First Round Vysoké Mýto SK Vysoké Mýto 0:2 FK Pardubice FK Pardubice
First Round Sokol Tasovice Sokol Tasovice 0:1 SFK Vrchovina SFK Vrchovina
Matchday 17 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 0:2 Clube Atlético Bragantino (SP) Bragantino
Matchday 17 Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 0:2 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
Matchday 4 Birmingham Birmingham City 2:0 Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 4 Sheff Wed Sheffield Wednesday 1:0 Luton Town Luton
Matchday 4 Middlesbrough Middlesbrough FC 1:0 Wigan Athletic Wigan
Matchday 4 Derby Derby County 1:2 Bristol City Bristol City
Matchday 4 Hull City Hull City 0:1 Blackburn Rovers Blackburn
Quarter-Finals Ha Noi FC Ha Noi FC 3:2 FK Altyn Asyr FK Altyn Asyr
Matchday 1 Ferro Club Ferro Carril Oeste 0:2 Club Atlético Platense Platense
Matchday 21 Yadanarbon FC Yadanarbon FC 1:2 Zwekapin United FC Zwekapin Utd.
Matchday 4 Gillingham FC Gillingham FC 2:2 Blackpool FC Blackpool
Matchday 4 Oxford United Oxford United 2:4 Burton Albion Burton Albion
Matchday 4 MK Dons Milton Keynes Dons 2:1 Lincoln City Lincoln City
Matchday 4 Portsmouth Portsmouth FC 3:3 Coventry City Coventry
Matchday 4 Bristol Rovers Bristol Rovers 2:0 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 4 Fleetwood Fleetwood Town 1:1 Wycombe Wanderers Wycombe
Matchday 4 Ipswich Ipswich Town 2:1 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Matchday 4 Rochdale Rochdale AFC 1:2 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 4 Southend United Southend United 0:2 Peterborough United Peterborough
Matchday 4 Accrington Accrington Stanley 2:3 Shrewsbury Town Shrewsbury
Matchday 4 Bolton Bolton Wanderers 10:00 PM Doncaster Rovers Doncaster
Matchday 4 Cambridge Utd. Cambridge United 3:2 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
Matchday 4 Cheltenham Town Cheltenham Town 2:0 Carlisle United Carlisle United
Matchday 4 Crawley Town Crawley Town 1:2 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Matchday 4 Grimsby Town Grimsby Town 2:2 Colchester United Colchester Utd.
Matchday 4 Macclesfield Macclesfield Town 0:1 Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 4 Mansfield Town Mansfield Town 2:3 Leyton Orient Leyton Orient
Matchday 4 Oldham Athletic Oldham Athletic 0:0 Exeter City Exeter City
Matchday 4 Plymouth Plymouth Argyle 2:2 Salford City Salford
Matchday 4 Port Vale Port Vale FC 2:1 Forest Green Rovers Forest Green
Matchday 4 Stevenage Stevenage FC 0:1 Bradford City Bradford
Matchday 4 Swindon Town Swindon Town 0:1 Northampton Town Northampt. Town
Matchday 4 Walsall Walsall FC 0:0 Newport County Newport County
Matchday 9 Spartak 2 Spartak 2 Moscow 2:0 Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 3 Turnu Magurele Turris Turnu Măgurele 3:1 Rapid Bucharest Rapid Bucharest
Matchday 2 Académica S23 Académica de Coimbra OAF Sub-23 2:3 Portimonense SC U23 Portimonense 23
Matchday 2 Vitória FC U23 Vitória de Setúbal FC U23 4:0 FC Famalicão U23 Famalicão U23
Matchday 2 Cova Piedade 23 CD Cova da Piedade U23 0:2 Leixões SC Sub-23 Leixões Sub-23
Second Round Kolarovo FK Kolarovo 5:1 KFC Kalna nad Hronom Kalna n. Hronom
Second Round Kracunovce OFK Tatran Kracunovce 1:4 NFL Partizan Bardejov Bardejov
Matchday 8 Valour FC Valour FC 3:1 FC Edmonton FC Edmonton
Matchday 3 B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 0:4 SV Rödinghausen SV Rödinghausen
Matchday 3
Alem. Aachen Alemannia Aachen 3:0 TuS Haltern TuS Haltern
Matchday 5 FC 08 Homburg FC 08 Homburg 2:1 VfR Aalen VfR Aalen
Matchday 3 Telfs SV Telfs 3:1 FC Wacker Innsbruck II FC Wacker II
Matchday 3 Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 3:0 Club Atlético Independiente Independiente
First Round RW Elchesheim FV Rot-Weiß Elchesheim 1:3 SV Linx SV Linx
Third Round SpVgg Ingelheim SpVgg Ingelheim 1:2 TSG 1846 Bretzenheim TSG 1846 Bretz.
Third Round Basara Mainz FC Basara Mainz 0:2 TuS Marienborn TuS Marienborn
Matchday 3 Hamburg U17 Hamburger SV U17 4:0 Hannover 96 U17 Hannover 96 U17
Matchday 2 FC Rotkreuz FC Rotkreuz 4:3 FC Perlen-Buchrain Perlen-Buchr.
Matchday 2 FC Ibach FC Ibach 0:0 FC Sursee FC Sursee
Second Round TSV Großbardorf TSV Großbardorf 3:5 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
Second Round TSV Karlburg TSV Karlburg 2:3 FC Eintracht Bamberg Eintr. Bamberg
Second Round DJK Gebenbach DJK Gebenbach 1:3 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Second Round DJK Vilzing DJK Vilzing 4:3 SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
Second Round SV Schalding SV Schalding-Heining 1:0 TSV 1860 Rosenheim 1860 Rosenheim
Second Round TSV Kottern TSV Kottern-St. Mang 1:2 FV Illertissen FV Illertissen
Second Round Türk. Augsburg Türkspor Augsburg 1:3 SV Heimstetten SV Heimstetten
Second Round TSV Landsberg TSV Landsberg 0:4 Türkgücü München Türkgücü Münch.
Second Round TV Aiglsbach TV Aiglsbach 1:11 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Second Round TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 1:2 FC Memmingen FC Memmingen
Second Round VfR Garching VfR Garching 2:1 SV Wacker Burghausen W. Burghausen
Matchday 15 Puistolan Puistolan Urheilijat 0:5 Tikkurilan Palloseura Tikkurilan Palloseura
Matchday 15 FC Finnkurd FC Finnkurd 3:4 Töölön Taisto Töölön Taisto
Matchday 13 CA Torque Club Atlético Torque 2:1 Club Atlético Atenas de San Carlos CA Atenas
Matchday 13 Central Central Español 0:1 Club Deportivo Maldonado Maldonado
Matchday 13 Villa Española Deportivo Villa Española 1:0 Club Atlético Villa Teresa Villa Teresa
Matchday 13 Cerrito CS Cerrito 1:1 CA Rentistas Rentistas
Semi-Finals SIPG Shanghai SIPG 0:2 Shandong Luneng Taishan SD Luneng
Matchday 22 Uni. Católica CD Universidad Católica 1:3 CD Macará CD Macará
Matchday 1 Lions Gib Res Lions Gibraltar FC Reserve 1:2 FC Hound Dogs FC Hound Dogs
Matchday 4 Masis FC Masis 2:2 FC Shirak Gyumri II Shirak II
Matchday 4 Alashkert II FC Alashkert II 7:1 FC Ararat-Armenia II Ararat-Arm. II
Matchday 4 FC Van FC Van 4:1 FC Aragats Ashtarak Aragats
Matchday 2 Slagelse U19 Slagelse B&I U19 0:1 Akademisk Boldklub U19 Akademisk U19
Matchday 12 Levadia U19 Levadia Tallinn U19 3:0 FC Helios Tartu/Jogeva SK Noorus 96 U19 Hel./Jogeva U19
Matchday 12 Trans Narva U19 JK Trans Narva U19 0:1 Jalgpallikool Tammeka U19 JK Tammeka U19
Matchday 12 JK Tarvas U19 Rakvere JK Tarvas U19 0:6 FC Nomme United U19 FC Nomme U19
Matchday 12 Tabasalu U19 JK Tabasalu U19 0:2 FCI Tallinn U19 FCI Tallinn U19
Matchday 15 Semen Padang Semen Padang FC 2:0 Persela Lamongan Persela
Matchday 15 Persija Jakarta Persija Jakarta 3:0 Kalteng Putra FC Kalteng Putra
Matchday 15 Bhayangkara FC Bhayangkara FC 0:0 PSIS Semarang PSIS
Matchday 15 Badak Lampung Perseru Badak Lampung FC 1:3 Persebaya Surabaya Persebaya
Matchday 15 Madura United Madura United FC 0:1 Bali United FC Bali United
Matchday 3 Sundowns Mamelodi Sundowns FC 1:1 Cape Town City FC Cape Town City
Matchday 3 AmaZulu FC AmaZulu FC 0:0 Orlando Pirates Orlando Pirates
Georgia U15 Georgia U15 3:0 Bosnia and Herzegovina U15 Bosnia U15
Ireland U16 Republic of Ireland U16 2:4 Denmark U16 Denmark U16
Serbia U17 Serbia U17 2:0 United Arab Emirates U17 U. A. E. U17
N. Ireland U16 Northern Ireland U16 2:0 Estonia U16 Estonia U16
Schweden U15 Schweden U15 2:4 Finland U16 Finland U16
France U18 France U18 5:1 Paraguay U18 Paraguay U18