For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:22:57 AM
Qualifying Round
BSC Young Boys BSC Young Boys 2:2 Red Star Belgrade Red Star
Qualifying Round Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 2:0 Rosenborg BK Rosenborg BK
Qualifying Round Olympiacos Olympiacos Piraeus 4:0 FK Krasnodar Krasnodar
last 16 Santa Tecla Santa Tecla 0:0 AD San Carlos AD San Carlos
last 16 SV Robinhood SV Robinhood 1:1 CA Independiente de La Chorrera CA Independient
last 16 Managua FC Managua FC 1:2 CD Motagua Tegucigalpa CD Motagua
Matchday 4 Akad Chertanovo Akademia Chertanovo Moscow 1:0 Akademia Rubin Kazan Akademia Rubin
Matchday 4 Akademia Zenit Akademia Zenit St. Petersburg 0:4 Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
Matchday 4 DYuSSh CSKA DYuSSh CSKA Moskau 2:3 Akademia Dinamo Moscow Akademia Dinamo
Matchday 4 Ak. Y. Konoplev Y. Konoplev Football Akademia 5:0 SShOR Zenit St. Petersburg SShOR Zenit
Matchday 4 DYuSSh Strogino DYuSSh Strogino Moskau 4:4 Saturn-Master Egorjevsk Saturn-Master
Matchday 4 Akademia FCSM Akademia Spartak Moscow 1:3 Akademia Lokomotiv Moskau Akademia Loko
Quarter-Finals Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 0:1 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 16 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä 2:0 Warkaus JK Warkaus JK
Third Round VfB Bösingen VfB Bösingen 0:4 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
Second Round FC Ostrach FC Ostrach 3:5 AET TSG Balingen TSG Balingen
Matchday 3 TSV Berg TSV Berg 2:2 SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
Matchday 3 Normannia Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 1:1 FSV Hollenbach FSV Hollenbach
Matchday 3 TSV Essingen TSV Essingen 4:1 TSG Hofherrnweiler Hofherrnweiler
Matchday 3 VfB Neckarrems VfB Neckarrems 4:2 TSG Tübingen TSG Tübingen
Matchday 3 SKV Rutesheim SKV Rutesheim 4:0 TSV Heimerdingen Heimerdingen
Matchday 3 TSG Backnang TSG Backnang 5:1 SV Fellbach SV Fellbach
Matchday 3 VfL Pfullingen VfL Pfullingen 3:1 Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
Matchday 3 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 0:5 VfL Sindelfingen Sindelfingen
Matchday 2 FC Remscheid FC Remscheid 2:1 SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen
Matchday 13 VfR Voxtrup VfR Voxtrup 0:0 SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
Matchday 4 Vikt. Urberach FC Viktoria 09 Urberach 0:3 TS Ober-Roden TS Ober-Roden
Matchday 5 Großkrotzenburg Germania Großkrotzenburg 5:1 SG Unter-Abtsteinach Unterabsteinach
Matchday 1 Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 2:3 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II Barockstadt II
Matchday 2 VfB Wissen VfB Wissen 0:2 FSV Salmrohr FSV Salmrohr
Matchday 11 Lübecker SC Lübecker SC 99 4:3 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
Matchday 4 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 3:0 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf
Matchday 3 Malchower SV Malchower SV 90 1:3 SV Warnemünde SV Warnemünde
Second Round Bramfelder SV Bramfelder SV 0:3 Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
Second Round FC Roland FC Roland Bremen 2:4 on pens FC Huchting FC Huchting
Second Round DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 4:3 SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
Second Round VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen 1:7 ESC 02 Geestemünde ESC Geestemünde
Second Round SV Hemelingen SV Hemelingen 3:0 Leher TS Bremerhaven Leher TS
Second Round Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen 2:1 BTS Neustadt BTS Neustadt
Second Round Komet Arsten TuS Komet Arsten 1:2 SC Borgfeld SC Borgfeld
Second Round OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven 2:1 SV Grohn SV Grohn
Second Round TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren 1:3 Brinkumer SV Brinkumer SV
Second Round KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport 0:1 SG Aumund-Vegesack SG Aumund-Veg.
Second Round SVGO Bremen SVGO Bremen 4:0 TSV Farge-Rekum TSV Farge
Second Round SC Lehe-Spaden SC Lehe-Spaden 0:9 FC Oberneuland FC Oberneuland
Second Round TuSpo Surheide TuSpo Surheide 6:5 TS Woltmershausen Woltmershausen
Semi-Finals América CF América 5:7 on pens Tigres UANL Tigres UANL
Semi-Finals LA Galaxy Los Angeles Galaxy 1:2 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Matchday 7 A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 1:1 Deportes Tolima Deportes Tolima
Second Round Moreland Zebras Moreland Zebras 4:0 Mackay & Whitsundays Mackay
Second Round Marconi Stallions Marconi Stallions 1:2 Melbourne City FC Melbourne City
Second Round Olympic FC Olympic FC Brisbane 2:3 Adelaide United Adelaide United
Second Round Edgeworth E. Edgeworth Eagles 1:5 Newcastle United Jets Newcastle
Matchday 6 Doboj U17 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 0:2 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
Matchday 6 Zvijezda 09 U17 FK Zvijezda 09 U17 0:0 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
Matchday 6 Velez U17 FK Velez Mostar U17 0:5 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
Quarter-Finals Daugavpils BFC Daugavpils 1:2 FK Jelgava Jelgava
Quarter-Finals Liepaja FK Liepaja 1:2 FK RFS RFS
Second Round Kalju Nömme Nomme Kalju FC 2:0 Keila JK Keila JK
Matchday 17 Operário-PR Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) 1:0 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 17 Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 2:1 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 17 Botafogo FC Botafogo Futebol Clube (SP) 2:1 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
Matchday 17 Paraná Paraná Clube 0:0 AC Goianiense (GO) Atlético-GO
Matchday 17 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 3:0 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 17 Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 0:2 Sport Club do Recife Sport Recife
Matchday 4
QPR Queens Park Rangers 1:3 Swansea City Swansea
Matchday 4 Leeds Leeds United 1:0 Brentford FC Brentford
Matchday 4 Preston NE Preston North End 3:1 Stoke City Stoke City
Matchday 4 Cardiff Cardiff City 2:1 Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 4 Charlton Charlton Athletic 1:1 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 4 Fulham Fulham FC 4:0 Millwall FC Millwall
Matchday 4
West Brom West Bromwich Albion 1:1 Reading FC Reading
Quarter-Finals Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 2:1 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
Quarter-Finals Abahani Ltd. Abahani Limited Dhaka 4:3 April 25 Sports Club April 25 SC
Fourth Round Alania Vl. Alania Vladikavkaz 2:1 Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Fourth Round Ararat Moskau Ararat Moskau 0:3 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Fourth Round Veles Moskau Veles Moskau 8:9 on pens Torpedo Moscow Torpedo Moscow
Fourth Round Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk 3:0 FK Armavir Armavir
Fourth Round I. Cherkessk Inter Cherkessk 2:5 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
Fourth Round Akron Togliatti Akron Togliatti 4:6 on pens Mordovia Saransk Mordovia
Fourth Round Leningradets FK Leningradets 1:2 Baltika Kaliningrad Baltika
Fourth Round FK Ryazan FK Ryazan 1:4 Chertanovo Moscow Chertanovo
Fourth Round Shinnik Shinnik Yaroslavl 1:0 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
Fourth Round Salyut Belgorod Salyut Belgorod 1:3 Fakel Voronezh Fakel Voronezh
Fourth Round KamAZ KamAZ Naberezhnye Chelny 2:0 Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
Fourth Round Khimki FK Khimki 4:1 Avangard Kursk Avangard Kursk
Matchday 1 Karvina U19 MFK Karvina U19 1:0 SK Dynamo Ceske Budejovice U19 Budejovice U19
Matchday 5 Viborg FF Viborg FF 2:2 FC Fredericia FC Fredericia
Matchday 5 FC Roskilde FC Roskilde 2:3 HB Köge HB Köge
Matchday 5 Nyköbing FC Nyköbing FC 0:1 Naestved Boldklub Naestved BK
Matchday 5 Vendsyssel FF Vendsyssel FF 0:1 Skive IK Skive IK
Matchday 5 Kolding IF Kolding IF 1:1 Vejle Boldklub Vejle BK
Matchday 5 Hvidovre IF Hvidovre IF 0:0 BK Fremad Amager Fremad Amager
Matchday 19 FK Jerv FK Jerv 2:2 KFUM-Kameratene Oslo KFUM Oslo
Matchday 19 Ullensaker/Kisa Ullensaker/Kisa IL 2:1 Sandnes Ulf Sandnes Ulf
Matchday 19 Notodden Notodden FK 2:3 Nest-Sotra IL Nest-Sotra IL
Matchday 19 Tromsdalen Tromsdalen UIL 0:1 Sogndal IL Sogndal
Matchday 19 Kongsvinger Kongsvinger IL 3:2 Strømmen IF Strømmen IF
Matchday 19 Sandefjord Sandefjord Fotball 1:0 Raufoss IL Raufoss IL
Matchday 3 Levanger FK Levanger FK 0:3 Kvik Halden Kvik Halden
Matchday 5 Warta Poznan Warta Poznan 2:1 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
Matchday 5 Radomiak Radomiak Radom 2:2 GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
Matchday 5 Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 1:2 Wigry Suwalki Wigry Suwalki
Matchday 5 P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 0:2 Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
Matchday 5 GKS Tychy GKS Tychy 5:1 Chrobry Glogow Chrobry Glogow
Matchday 5 GKS Belchatow GKS Belchatow 1:0 Odra Opole Odra Opole
Matchday 5 Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2 Stal Mielec Stal Mielec
Matchday 5 Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 0:3 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 5 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 1:0 Sandecja Nowy Sacz Sandecja
Matchday 3 Legia II Legia Warsaw II 3:0 Polonia Warsaw Pol. Warsaw
Second Round Velky Saris Pivovar Saris Velky Saris 1:4 1.FC Tatran Presov Tatran Presov
Second Round FK Demjata FK Demjata 1:2 OSFK Sarisske Michalany Sar. Michalany
Second Round MFK Gelnica MFK Gelnica 0:2 MSK Spisske Podhradie Spis. Podhradie
Second Round Spartak Medzev Spartak Medzev 1:2 Slavia TU Kosice Slavia Kosice
Second Round TJD Pribelce TJD Pribelce 1:2 KFC Komarno Komarno
Second Round Hornad Zdana Hornad Zdana 3:4 on pens Mladost Kalsa Mladost Kalsa
Third Round VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf 0:7 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
Third Round SG Stupferich SG Stupferich 1:3 VfB St. Leon VfB St. Leon
Matchday 5 Garbarnia Garbarnia Krakow 0:0 Pogon Siedlce Pogon Siedlce
Matchday 5 Lech Poznan II Lech Poznan II 2:1 Legionovia Legionowo Legionovia
Matchday 5 Elana Torun Elana Torun 1:1 Skra Czestochowa Skra Czesto.
Matchday 5 Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 0:1 Blekitni Stargard Blekitni
Matchday 5 Resovia Resovia Rzeszów 1:1 Bytovia Bytow Bytovia Bytow
Matchday 5 Widzew Lodz Widzew Lodz 2:2 Gornik Leczna Gornik Leczna
Matchday 5 Gornik Polk. Gornik Polkowice 1:2 Stal Rzeszow Stal Rzeszow
Matchday 5 GKS Katowice GKS Katowice 1:1 Olimpia Elblag Olimpia Elblag
Matchday 5 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow 2:1 Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
Matchday 6
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt 1:2 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
Matchday 4 Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais 1:3 FC Black Stars Basel FC Black Stars
Matchday 4 FC Bavois FC Bavois 2:1 Etoile Carouge FC Etoile Carouge
Matchday 4 SC Brühl SG SC Brühl SG 2:2 FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
Matchday 4 Vanlöse IF Vanlöse IF 0:1 Brönshöj Boldklub Brönshöj BK
Matchday 4 Hilleröd F Hilleröd Fodbold 1:2 FC Helsingör FC Helsingör
Matchday 4 Avarta Avarta 1:0 FA 2000 FA 2000
Matchday 4 Vejgaard B Vejgaard B 2:2 Brabrand IF Brabrand IF
Matchday 4 VSK Aarhus VSK Aarhus 0:1 Aarhus Fremad Aarhus Fremad
Matchday 4 Naesby BK Naesby Boldklub 0:4 Middelfart Boldklub Middelfart
Matchday 4 FC Sydvest FC Sydvest 05 3:3 Ringköbing IF Ringköbing IF
Matchday 4 Hellerup IK Hellerup IK 2:0 Skovshoved IF Skovshoved
Matchday 4 Slagelse Slagelse B&I 1:0 Holbaek B&I Holbaek B&I
Matchday 4 B93 Boldklubben af 1893 0:0 BK Frem BK Frem
Matchday 4 Thisted FC Thisted FC 0:0 Jammerbugt FC Jammerbugt FC
Matchday 4 Akademisk BK Akademisk Boldklub 1:0 Dalum IF Dalum IF
Matchday 3 FC Echallens FC Echallens Région 1:1 Team Vaud U21 Team Vaud U21
Matchday 3 Meyrin FC Meyrin FC 4:1 FC La Chaux-de-Fonds Chaux-de-Fonds
Matchday 3 FC Wohlen FC Wohlen 2:0 SR Delémont SR Delémont
Matchday 3 FC Bassecourt FC Bassecourt 1:2 FC Solothurn FC Solothurn
Matchday 3 Red Star ZH FC Red Star Zürich 1:1 FC Thalwil FC Thalwil
Matchday 3 SV Röchling SV Röchling Völklingen 0:1 TuS Koblenz TuS Koblenz
Second Round Hassia Dieburg Hassia Dieburg 0:8 FC Eddersheim FC Eddersheim
Third Round SV Steinwenden SV Steinwenden 2:5 TuS Rüssingen TuS Rüssingen
Third Round SC Hauenstein SC Hauenstein 2:0 TuS 1904 Hohenecken TuS Hohenecken
Third Round Frankweiler-Gl. TuS Frankweiler-Gleisweiler 0:4 SV Büchelberg SV Büchelberg
Third Round TuS Altleiningen TuS Altleiningen 3:1 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Third Round Schifferstadt Phönix Schifferstadt 3:0 SV Rülzheim SV Rülzheim
Third Round SV Nanz-Diets. SV Nanz-Dietschweiler 2:3 SG Rieschweiler SG Rieschweiler
Third Round Hochstellerhof SV Hochstellerhof 1:4 TSG Trippstadt TSG Trippstadt
Third Round TuS Steinbach TuS 07 Steinbach 4:0 SG Finkenbach/Mannweiler/Stahlberg SG Finkenbach
Third Round SG Oberarnbach SG Oberarnbach/Ob.-Ki. 5:1 TSC Zweibrücken TSC Zweibrücken
Third Round VfR Baumholder VfR Baumholder 3:2 SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach SG Meisenheim
Third Round Hargesheim TSV Hargesheim 0:8 SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
Third Round Guldenbachtal SG Guldenbachtal 10:9 on pens TuS Hoppstädten TuS Hoppstädten
Third Round Fortuna Mombach FC Fortuna Mombach 2:1 AET SG RWO Alzey RWO Alzey
Third Round VfB Bodenheim VfB Bodenheim 6:8 on pens TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
Third Round SG Hüffelsheim SG Hüffelsheim-Niederhausen 1:4 AET SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
Third Round TuS Landstuhl TuS Landstuhl 0:3 SV Morlautern SV Morlautern
Third Round SV Horchheim SV Horchheim 0:3 FSV Offenbach FSV Offenbach
Third Round VfL Gundersheim VfL Gundersheim 0:5 Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
Matchday 3 Wolfsburg U19 VfL Wolfsburg U19 5:2 1.FC Magdeburg U19 Magdeburg U19
Matchday 3 D. Dresden U19 Dynamo Dresden U19 6:0 Chemnitzer FC U19 Chemnitz U19
Matchday 3 Hamburg U19 Hamburger SV U19 0:3 Hannover 96 U19 Hannover 96 U19
Matchday 3 Holst. Kiel U19 Holstein Kiel U19 4:2 Niendorfer TSV U19 Niendorf U19
Matchday 3 St. Pauli U19 FC St. Pauli U19 0:5 SV Werder Bremen U19 W. Bremen U19
Matchday 3 M'gladbach U19 Borussia Mönchengladbach U19 2:1 Borussia Dortmund U19 B. Dortmund U19
Matchday 3 Duisburg U19 MSV Duisburg U19 3:1 VfL Bochum U19 VfL Bochum U19
Matchday 3 1.FC Köln U19 1.FC Köln U19 2:0 Fortuna Düsseldorf U19 Düsseldorf U19
Matchday 3 Wuppertal U19 Wuppertaler SV U19 2:0 Alemannia Aachen U19 Aachen U19
Matchday 3 Vikt. Köln U19 FC Viktoria Köln U19 1:0 FC Schalke 04 U19 Schalke 04 U19
Matchday 3 Bielefeld U19 Arminia Bielefeld U19 3:1 Preußen Münster U19 Pr. Münster U19
Matchday 3 Leverkusen U19 Bayer 04 Leverkusen U19 4:1 Rot-Weiß Oberhausen U19 Oberhausen U19
Matchday 3 SC Freiburg U19 SC Freiburg U19 3:1 FC Augsburg U19 FC Augsburg U19
Matchday 3 FC Bayern U19 FC Bayern Munich U19 1:1 1.FSV Mainz 05 U19 Mainz 05 U19
Matchday 3 Ingolstadt U19 FC Ingolstadt 04 U19 1:2 Karlsruher SC U19 Karlsruhe U19
Matchday 3 Gr. Fürth U19 SpVgg Greuther Fürth U19 0:1 1.FC Kaiserslautern U19 K'lautern U19
Matchday 3 Stuttgart U19 VfB Stuttgart U19 0:0 1.FC Heidenheim 1846 U19 Heidenheim U19
Matchday 3 SSV Ulm U19 SSV Ulm 1846 U19 0:1 TSG 1899 Hoffenheim U19 Hoffenheim U19
Matchday 3 RB Leipzig U17 RasenBallsport Leipzig U17 3:0 FC Carl Zeiss Jena U17 CZ Jena U17
Matchday 3 E. Cottbus U17 FC Energie Cottbus U17 1:0 Hallescher FC U17 Halle U17
Matchday 3 D. Dresden U17 Dynamo Dresden U17 2:1 Chemnitzer FC U17 Chemnitz U17
Matchday 3 U. Berlin U17 1.FC Union Berlin U17 2:5 Hertha BSC U17 Hertha BSC U17
Matchday 3 Wolfsburg U17 VfL Wolfsburg U17 3:0 Eintracht Braunschweig U17 Braunschw. U17
Matchday 3 VfL Bochum U17 VfL Bochum U17 1:1 SV Lippstadt 08 U17 Lippstadt U17
Matchday 3 M'gladbach U17 Borussia Mönchengladbach U17 1:0 Wuppertaler SV U17 Wuppertal U17
Matchday 3 B. Dortmund U17 Borussia Dortmund U17 0:0 FC Schalke 04 U17 Schalke 04 U17
Matchday 3 FC Hennef U17 FC Hennef 05 U17 1:1 Bayer 04 Leverkusen U17 Leverkusen U17
Matchday 3 Pr. Münster U17 Preußen Münster U17 1:2 Arminia Bielefeld U17 Bielefeld U17
Matchday 3 FC Augsburg U17 FC Augsburg U17 4:1 Karlsruher SC U17 Karlsruhe U17
Matchday 3 SV Wehen U17 SV Wehen Wiesbaden U17 3:0 FC Bayern Munich U17 FC Bayern U17
Matchday 3 Darmstadt U17 SV Darmstadt 98 U17 0:5 TSG 1899 Hoffenheim U17 Hoffenheim U17
Matchday 3 Mainz 05 U17 1.FSV Mainz 05 U17 1:0 SC Freiburg U17 SC Freiburg U17
Matchday 3 St. Kickers U17 Stuttgarter Kickers U17 0:1 VfB Stuttgart U17 Stuttgart U17
Matchday 3 Gr. Fürth U17 SpVgg Greuther Fürth U17 4:3 Eintracht Frankfurt U17 Frankfurt U17
Matchday 3 Nürnberg U17 1.FC Nürnberg U17 0:5 SpVgg Unterhaching U17 U'haching U17
Matchday 2 FC Collex-Bossy FC Collex-Bossy 4:1 FC Monthey FC Monthey
Matchday 3 FC Moutier FC Moutier 2:1 FC Köniz II FC Köniz II
Matchday 2 FC Allschwil FC Allschwil 2:3 BSC Old Boys BSC Old Boys
Matchday 2 FC Olten FC Olten 2:2 FC Einsiedeln FC Einsiedeln
Matchday 2 FC Amriswil FC Amriswil 1:2 AS Calcio Kreuzlingen AS Calcio
Second Round TSV Wacker 50 TSV Wacker 50 Neutraubling 0:4 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Second Round SSV Kasendorf SSV Kasendorf 1:4 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Second Round 1865 Dachau TSV 1865 Dachau 4:1 TSV Buchbach TSV Buchbach
Second Round TV Wasserlos TV Wasserlos 1:6 SV Viktoria Aschaffenburg Aschaffenburg
Second Round 1.SC Feucht 1.SC Feucht 0:6 TSV Aubstadt Aubstadt
First Round SCC Berlin SC Charlottenburg 1:3 AET FC Viktoria 1889 Berlin Viktoria Berlin
Matchday 1 St. Gallen U18 FCO St. Gallen/Wil U18 3:3 Team Winterthur/Schaffhausen U18 Winterthur U18
Matchday 21 Global Cebu FC Global Cebu FC 0:2 Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo
Matchday 21 Mendiola FC Mendiola FC 1991 1:4 Ceres-Negros FC Ceres-Negros FC
Matchday 16 Hangö IK Hangö IK 2:3 Ekenäs IF II Ekenäs IF II
Matchday 16 BK-46 Bollklubben-46 1:4 Nummelan Palloseura NuPS
Matchday 4 Europa Point FC Europa Point FC 0:5 Lynx FC Lynx FC
Matchday 4 FC Ani FC Ani 0:3 FC Pyunik Yerevan II Pyunik II
Matchday 4 West Armenia FC West Armenia 3:2 Lernayin Artsakh Erewan L. Artsakh
Matchday 4 Torpedo Torpedo Erewan 2:8 FC Ararat Yerevan II Ararat II
Matchday 4 Urartu II FC Urartu Erewan II 2:1 FC Sevan FC Sevan
Matchday 15 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 0:2 B36 Tórshavn B36 Tórshavn
Qualifying Round Milano City Milano City FC 1:2 GS Arconatese Arconatese
Qualifying Round Brindisi Brindisi FC 0:1 Foggia Calcio Foggia
Matchday 1 Al Sadd Al Sadd Sports Club 4:1 Al-Wakrah Sports Club Al-Wakrah
Matchday 1 Qatar SC Qatar Sports Club 1:2 Al Duhail Sports Club Al Duhail
Semi-Finals East Bengal FC Quess East Bengal FC 2:3 on pens Gokulam Kerala FC Gokulam FC
Semi-Finals Mohun Bagan Mohun Bagan AC 3:1 AET Real Kashmir FC Real Kashmir
Estonia U19 Estonia U19 0:1 Tahiti U19 Tahiti U19
India U19 India U19 4:1 New Caledonia U19 N.Caledonia U19
Armenia U19 Armenia U19 2:0 Lebanon U19 Lebanon U19
Serbia U16 Serbia U16 3:2 Russia U16 Russia U16
Latvia U18 Latvia U18 2:3 Hungary U18 Hungary U18
Quarter-Finals PSV Neumünster PSV Union Neumünster 1:4 VfB Lübeck VfB Lübeck