For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:23:44 AM
Qualifying Round FC Astana FC Astana 3:0 BATE Borisov BATE Borisov
Qualifying Round Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia Yerevan 2:1 F91 Dudelange F91 Dudelange
Qualifying Round Malmö FF Malmö FF 3:0 Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
Qualifying Round Suduva Suduva Marijampole 0:0 Ferencvárosi TC Ferencváros
Qualifying Round
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 3:0 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
Qualifying Round Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 0:0 NK Maribor NK Maribor
Qualifying Round FC Copenhagen FC Copenhagen 3:1 Riga FC Riga
Qualifying Round AEK Athens AEK Athens 1:3 Trabzonspor Trabzonspor
Qualifying Round Legia Warszawa Legia Warszawa 0:0 Rangers FC Rangers
Qualifying Round
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 3:0 Apollon Limassol Apol. Limassol
Qualifying Round AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1:1 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
Qualifying Round FCSB FCSB 0:0 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
Qualifying Round KAA Gent KAA Gent 2:1 HNK Rijeka HNK Rijeka
Qualifying Round R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 1:0 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Qualifying Round Braga SC Braga 1:0 Spartak Moscow Spartak Moscow
Qualifying Round Celtic Celtic FC 2:0 AIK AIK
Qualifying Round Linfield Linfield FC 3:2 Qarabağ Ağdam Qarabag Agdam
Qualifying Round Partizan FK Partizan Belgrade 2:1 Molde FK Molde FK
Qualifying Round Torino Torino FC 2:3 Wolverhampton Wanderers Wolves
Qualifying Round Espanyol RCD Espanyol Barcelona 3:1 Zorya Luhansk Zorya Luhansk
Qualifying Round Slo. Bratislava Slovan Bratislava 1:0 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
last 16 Comunicaciones Comunicaciones FC 2:1 Deportivo Guastatoya Dep. Guastatoya
last 16 Saprissa Deportivo Saprissa 2:0 CD Águila CD Águila
Quarter-Finals LDU Quito LDU Quito 0:3 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
Quarter-Finals Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 2:0 Sport Club Internacional Internacional
Matchday 4 Barsinghausen TSV Barsinghausen 4:2 TSV Pattensen TSV Pattensen
Matchday 2 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 4:2 TV Dinklage TV Dinklage
Matchday 13 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 0:1 São Paulo Futebol Clube São Paulo
Matchday 25 NYCFC New York City FC 1:0 Columbus Crew SC Columbus Crew
Matchday 25 D.C. United D.C. United 1:2 New York Red Bulls NY Red Bulls
Matchday 25 Los Angeles FC Los Angeles FC 4:0 San Jose Earthquakes Quakes
Matchday 7 Envigado Envigado FC 0:0 Junior FC Junior FC
Matchday 7 Once Caldas Once Caldas 2:2 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 7 Deportivo Cali Deportivo Cali 0:0 Atlético Nacional Atl. Nacional
Matchday 7 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 0:0 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
Matchday 1 Al-Nassr Al-Nassr FC 2:0 Damac FC Damac FC
Matchday 1 Ahli Al-Ahli Jeddah 1:1 Al-Adalh FC Al-Adalh FC
Matchday 18 Haukar Haukar Hafnarfjördur 1:1 UMF Afturelding Afturelding
Matchday 6 Tuzla City U17 FK Tuzla City U17 2:2 NK Celik Zenica U17 Celik U17
Matchday 25 North Carolina North Carolina FC 4:2 Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
Matchday 25 Nashville SC Nashville SC 1:2 New York Red Bulls II NY Red Bulls II
Matchday 22 Tormenta FC South Georgia Tormenta FC 1:1 Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
Matchday 17 EC Vitória Esporte Clube Vitória 0:0 América Futebol Clube (MG) América-MG
Matchday 17 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 0:1 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 25 JK Welco Tartu JK Welco 1:4 Jalgpallikool Tammeka U21 JK Tammeka U21
Matchday 25 Kalev U21 Kalev Tallinn U21 0:4 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21
Matchday 18 Benfica U23 SL Benfica U23 2:1 CD Feirense Sub-23 Feirense Sub-23
Matchday 5 Cherkashchyna Cherkashchyna 3:0 Balkany Zoria Balkany Zoria
Matchday 19 Skeid Oslo Skeid Oslo 1:1 IK Start Start
Matchday 20 TPV Tampereen Pallo-Veikot 2:2 Musan Salama MuSa
Matchday 1 M. Ahi Nazareth Maccabi Ahi Nazareth 1:2 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
Matchday 1 Ramat haSharon Hapoel Ramat haSharon 2:2 Beitar Tel Aviv Bat Yam B TLV Bat Yam
Matchday 1 H. Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 2:3 Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
Matchday 1 M. Petah Tikva Maccabi Petah Tikva 3:2 Hapoel Nof HaGalil H. Nof HaGalil
Matchday 1 SC Kfar Qasem SC Kfar Qasem 0:0 Hapoel Acre Hapoel Acre
Matchday 8 Cavalry FC Cavalry FC 3:1 York9 FC York9 FC
Matchday 6 BSV Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 1:1 VfB Oldenburg VfB Oldenburg
Matchday 4 SC Goldau SC Goldau 3:2 Zug 94 Zug 94
Matchday 2 Navad Urmia FC Navad Urmia FC 1:0 Sepidrood Rasht FC Sepidrood
Matchday 2 Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan 1:1 Esteghlal Khuzestan Esteghlal Khz.
Matchday 2 Baadraan Baadraan Tehran 2:1 Niroye Zamini FC Niroye Zamini
Matchday 2 Fajr Sepasi Fajr Sepasi Shiraz 3:1 Elmoadab FC Elmoadab FC
Matchday 2 Golreyhan FC Golreyhan Alborz FC 0:0 Aluminium Arak FC Aluminium Arak
Matchday 2 Khosheh Talaei Khosheh Talaei Saveh 1:1 Qashqai Shiraz Qashqai Shiraz
Matchday 2 Damash Gilan Damash Gilan FC 3:0 Sorkhpooshan Samasha Pakdasht Sorkhpooshan
Matchday 2 Malavan Malavan of Bandar Anzali 1:1 Arman Gohar Sirjan Arman Gohar
Matchday 2 Mes Kerman Mes Kerman 1:0 Rayka Babol Rayka Babol
Matchday 4 Kremser SC Kremser SC 5:2 ASV Schrems Schrems
Matchday 3 FC Sarnen FC Sarnen 1:3 FC Willisau FC Willisau
Matchday 17 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08 1:0 PEPO Lappeenranta PEPO
Matchday 17 FC Espoo FC Espoo 1:1 IF Gnistan IF Gnistan
Matchday 16 Atlantis FC II Atlantis FC II 1:4 Koivukylän Palloseura Koivukylän
Matchday 15 Tuusulan Tuusulan Palloseura 3:7 Laajasalon Palloseura LPS
Quarter-Finals CD El Nacional CD El Nacional 1:1 Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
Matchday 4 Lincoln FC Lincoln Red Imps FC 8:0 Glacis United Glacis United
Matchday 1 Al Gharafa Al Gharafa Sports Club 3:0 Al Shahania Sports Club Al Shahania
Matchday 1 Al Sailiya Al Sailiya Sport Club 1:1 Al Khor Sports Club Al Khor
Matchday 1 Persepolis Persepolis FC 1:0 Pars Jonoubi Jam Pars Jam
Matchday 1 Gol Gohar Gol Gohar Sirjan FC 1:1 FC Nassaji Mazandaran FC Nassaji M.
Matchday 1 Naft M.I.S F.C. Naft Masjed Soleyman FC 0:0 Tractor FC Tractor
Matchday 1 Zob Ahan Zob Ahan Esfahan 2:3 Saipa FC Saipa FC
N. Ireland U16 Northern Ireland U16 5:2 Estonia U16 Estonia U16
Bosnia U15 Bosnia and Herzegovina U15 3:0 Moldawien U15 Moldawien U15
France U18 France U18 1:1 Paraguay U18 Paraguay U18
England U16 England U16 3:3 Republic of Ireland U16 Ireland U16
Czech Rep. U18 Czech Republic U18 2:1 Latvia U18 Latvia U18
Schweden U15 Schweden U15 1:7 Finland U16 Finland U16