For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 1:48:37 AM
Matchday 2
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 3:2 SV Werder Bremen Werder Bremen
Matchday 2
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 1:3 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
Matchday 2
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 1:3 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
Matchday 2
FC Augsburg FC Augsburg 1:1 1.FC Union Berlin Union Berlin
Matchday 2
SC Paderborn SC Paderborn 07 1:3 SC Freiburg SC Freiburg
Matchday 2
FC Schalke 04 FC Schalke 04 0:3 Bayern Munich Bayern Munich
Matchday 4
Hannover 96 Hannover 96 1:1 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
Matchday 4
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 1:3 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
Matchday 4
VfL Bochum VfL Bochum 3:3 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Matchday 6
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 5:2 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Matchday 6
Preußen Münster Preußen Münster 1:1 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Matchday 6
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 0:3 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
Matchday 6
FC Bayern II FC Bayern Munich II 2:2 Chemnitzer FC Chemnitzer FC
Matchday 6
SV Meppen SV Meppen 3:0 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
Matchday 6
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 5:1 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Matchday 3
Norwich Norwich City 2:3 Chelsea FC Chelsea
Matchday 3 Watford Watford FC 1:3 West Ham United West Ham
Matchday 3 Sheffield Utd. Sheffield United 1:2 Leicester City Leicester
Matchday 3 Brighton Brighton & Hove Albion 0:2 Southampton FC Southampton
Matchday 3
Man Utd Manchester United 1:2 Crystal Palace Crystal Palace
Matchday 3
Liverpool Liverpool FC 3:1 Arsenal FC Arsenal
Matchday 2 CA Osasuna CA Osasuna 0:0 SD Eibar SD Eibar
Matchday 2
Real Madrid Real Madrid 1:1 Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 2 Celta de Vigo Celta de Vigo 1:0 Valencia CF Valencia
Matchday 2 Getafe Getafe CF 1:1 Athletic Bilbao Athletic
Matchday 1 Parma Parma Calcio 1913 0:1 Juventus FC Juventus
Matchday 1 Fiorentina ACF Fiorentina 3:4 SSC Napoli SSC Napoli
Matchday 3 SC Amiens SC Amiens 1:2 FC Nantes FC Nantes
Matchday 3 Dijon FCO Dijon 0:2 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 3 SCO Angers SCO Angers 3:0 FC Metz FC Metz
Matchday 3 Stade Brest 29 Stade Brest 29 1:0 Stade Reims Reims
Matchday 7 Krasnodar II FK Krasnodar II 1:2 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
Matchday 7 CSKA Moscow II CSKA Moscow II 1:0 Akhmat Grozny II Akhmat II
Matchday 7 Arsenal Tula II Arsenal Tula II 2:1 FK Orenburg II Orenburg II
Matchday 7 KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 4:1 Spartak Moskow II Spartak II
Matchday 7 Rostov II FK Rostov II 0:0 Rubin Kazan II Rubin Kazan II
Matchday 7 Tambov FK Tambov 0:2 Dinamo Moscow Dinamo Moscow
Matchday 7 Ufa FK Ufa 1:0 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Matchday 7 Krasnodar FK Krasnodar 1:1 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Matchday 5
SV Mattersburg SV Mattersburg 0:1 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 5
Rapid Vienna Rapid Vienna 1:2 LASK LASK
Matchday 5
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 5:2 SC Rheindorf Altach SCR Altach
Matchday 7 Ac. Clinceni Academica Clinceni 1:1 Sepsi Sf. Gheorghe Sepsi Sf. Gh.
Matchday 7 CFR Cluj CFR Cluj 4:1 FC Botosani FC Botosani
Matchday 2 Bursaspor U19 Bursaspor U19 2:1 Altinordu FK U19 Altinordu U19
Matchday 2 Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 2:0 Konyaspor U19 Konyaspor U19
Matchday 2 Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 1:1 Kayserispor U19 Kayserispor U19
Matchday 2 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 4:2 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
Matchday 2 Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 2:3 Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
Matchday 2 Boluspor U19 Boluspor U19 1:1 Sivasspor U19 Sivasspor U19
Matchday 2 Besiktas U19 Besiktas JK U19 2:3 Göztepe U19 Göztepe U19
Matchday 2 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 2:1 Osmanlispor FK U19 Osmanlispor U19
Matchday 2
Ankaragücü MKE Ankaragücü 1:1 Kayserispor Kayserispor
Matchday 2 Alanyaspor Alanyaspor 4:1 Kasimpasa Kasimpasa
Matchday 2
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 1:2 Fenerbahce SK Fenerbahce
Matchday 4 Willem II Willem II Tilburg 2:1 FC Emmen FC Emmen
Matchday 4 Heracles Almelo Heracles Almelo 1:1 Vitesse Arnhem Vitesse
Matchday 4 Heerenveen SC Heerenveen 0:0 Twente Enschede FC Twente FC
Matchday 5
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 0:3 FC Basel 1893 FC Basel
Matchday 5
BSC Young Boys BSC Young Boys 4:0 FC Zürich FC Zürich
Matchday 3 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 1:3 Motherwell FC Motherwell FC
Matchday 3 Hibernian FC Hibernian FC 2:2 St. Johnstone FC St. Johnstone
Matchday 3 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 0:0 Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 3 Ross County Ross County FC 1:4 Livingston FC Livingston FC
Matchday 5 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0:3 Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 5 FK Oleksandriya FK Oleksandriya 0:3 Desna Chernigiv Desna
Matchday 5 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 1:1 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
Matchday 1 PAS Lamia PAS Lamia 1964 1:1 Panathinaikos Athens Panathinaikos
Matchday 1 Aris Saloniki Aris Thessaloniki 1:1 OFI Crete OFI Crete
Matchday 1 Olympiacos Olympiacos Piraeus 1:0 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
Matchday 1 RE Durbuy Royale Entente Durbuy 1:1 RRC Hamoir RRC Hamoir
Matchday 1 UR Namur FLV Union Namur Fosses-la-Ville 3:2 RE Acren-Lessines RE Acren
Matchday 5 Cercle Brugge Cercle Brugge 1:0 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
Matchday 5 Sint-Truiden Sint-Truidense VV 0:0 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
Matchday 5 KV Oostende KV Oostende 2:1 KV Mechelen KV Mechelen
Matchday 7 1.FK Pribram 1.FK Pribram 4:0 FK Jablonec FK Jablonec
Matchday 7 FC Zlin FC FASTAV Zlin 1:4 MFK Karvina MFK Karvina
Matchday 7 Slavia Prague SK Slavia Prague 4:0 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 6 Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 2:2 FK Napredak Krusevac Napredak
Matchday 6 Rad FK Rad 2:0 FK Macva Sabac Macva
Matchday 6 Proleter FK Proleter Novi Sad 0:1 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Matchday 6 Vozdovac FK Vozdovac 2:0 FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 6 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 1:1 NK Varazdin NK Varazdin
Matchday 6 Inter Zapresic NK Inter Zapresic 1:2 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 21 FC Honka FC Honka 0:1 HJK Helsinki HJK Helsinki
Matchday 21 KuPS Kuopion Palloseura 5:0 Vaasan Palloseura VPS
Matchday 16 JPS Jyväskylän Seudun Palloseura 0:1 SC Riverball SC Riverball
Matchday 6 Cracovia Cracovia 3:1 Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 6 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 1:1 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Matchday 6 Rakow Rakow Czestochowa 2:3 Lech Poznan Lech Poznan
Matchday 7 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 2:1 FK Vitosha Bistritsa Vitosha
Matchday 7 Levski Sofia Levski Sofia 1:0 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Matchday 6 Pomorie OFK Pomorie 0:0 PFK Ludogorets Razgrad II Ludogorets II
Matchday 6 Strumska Slava Strumska Slava 2:1 Hebar Pazardzhik Hebar P.
Matchday 6 Septemvri Sofia Septemvri Sofia 3:2 Kariana Erden Kariana Erden
Matchday 6 Spartak Varna Spartak Varna 1:0 Lokomotiv Sofia Lok. Sofia
Matchday 6 PFC Montana PFC Montana 3:0 FK Botev Galabovo B. Galabovo
Matchday 7 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 1:1 NS Mura NS Mura
Matchday 4 Honvéd Budapest Honvéd FC 2:3 Debreceni VSC Debrecen
Matchday 4 Kisvárda Kisvárda FC 2:0 Újpest FC Újpest FC
Matchday 4 Paksi FC Paksi FC 0:2 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Matchday 4 Diósgyőr Diósgyőri VTK 0:3 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
Matchday 4 Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 0:4 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
Matchday 6 Pohronie FK Pohronie 0:4 AS Trencin AS Trencin
Matchday 6 Michalovce MFK Zemplin Michalovce 1:1 SKF Sered SKF Sered
Matchday 6 Ruzomberok MFK Ruzomberok 0:1 Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 5 TSV Altenholz TSV Altenholz 4:0 TSV Friedrichsberg-Busdorf Friedrichsberg
Matchday 5 MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt 2:5 TSV Kronshagen TSV Kronshagen
Matchday 5 IF Stjernen IF Stjernen Flensborg 2:0 Gettorfer SC Gettorfer SC
Matchday 5 BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel 3:3 FC Reher/Puls FC Reher/Puls
Matchday 5 Hohenwestedt MTSV Hohenwestedt 3:3 TSV Nordmark Satrup Nordmark Satrup
Matchday 5 Osterrönfeld Osterrönfelder TSV 0:0 TSV Rantrum TSV Rantrum
Matchday 9 BSC Woffenbach BSC Woffenbach 1:2 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
Matchday 9 FC Tegernheim FC Tegernheim 0:0 SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
Matchday 9 TV Aiglsbach TV Aiglsbach 3:2 TSV Bogen TSV Bogen
Matchday 9 TSV Seebach TSV Seebach 5:1 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd
Matchday 9 VfB Straubing VfB Straubing 1:2 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
Matchday 9 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 4:2 SV Neukirchen b. Hl. Blut SV Neukirchen
Matchday 9 SpVgg Lam SpVgg Lam 3:1 SV Grafenwöhr SV Grafenwöhr
Matchday 8 E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 2:1 TSV Kastl TSV Kastl
Matchday 8 SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 6:3 FC Unterföhring FC Unterföhring
Matchday 8 St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 0:1 SV Erlbach SV Erlbach
Matchday 8 SE Freising SC Eintracht Freising 3:1 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
Matchday 8 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 1:2 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
Matchday 8 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 3:3 TG Höchberg TG Höchberg
Matchday 8 VfL Frohnlach VfL Frohnlach 3:3 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
Matchday 8 TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 0:4 SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
Matchday 8 FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 2:6 FT Schweinfurt FT Schweinfurt
Matchday 8 Schwebenried DJK Schwebenried 2:2 SV Friesen SV Friesen
Matchday 8 TuS Röllbach TuS Röllbach 1:1 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
Matchday 8 Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 3:1 FC Coburg FC Coburg
Matchday 2 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 0:0 FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
Matchday 2 Radebeuler BC Radebeuler BC 08 0:3 SG Taucha 99 SG Taucha 99
Matchday 2 K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 0:2 LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
Matchday 2 Budissa Bautzen Budissa Bautzen 5:0 SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
Matchday 2 Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 0:2 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
Matchday 2 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 4:0 FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
Matchday 3 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 1:2 FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
Matchday 3 Sondershausen Eintracht Sondershausen 1:0 SV Schott Jena Schott Jena
Matchday 3 E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 1:1 FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
Matchday 3 Frankenhausen SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen 2:2 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg
Matchday 3 G. Westvororte TSV Gera Westvororte 2:3 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
Matchday 4 TSG Tübingen TSG Tübingen 3:3 TSV Essingen TSV Essingen
Matchday 4 Sindelfingen VfL Sindelfingen 2:1 TSV Berg TSV Berg
Matchday 4 Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 3:1 1.FC Normannia Gmünd Normannia Gmünd
Matchday 4 FSV Hollenbach FSV Hollenbach 4:0 VfL Pfullingen VfL Pfullingen
Matchday 4 L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 1:1 TSG Backnang TSG Backnang
Matchday 4 SV Fellbach SV Fellbach 1:2 SKV Rutesheim SKV Rutesheim
Matchday 4 FC Wangen 05 FC Wangen 05 2:1 VfB Neckarrems VfB Neckarrems
Matchday 4 Hofherrnweiler TSG Hofherrnweiler 0:1 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
Matchday 5 TSV Pansdorf TSV Pansdorf 1:0 Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
Matchday 5 FC Dornbreite FC Dornbreite Lübeck 4:1 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
Matchday 5 SVT Neumünster SVT Neumünster 3:0 SG Neustrand SG Neustrand
Matchday 3 TSV Bützow TSV Bützow 3:4 Rostocker FC 1895 Rostocker FC
Matchday 3 Penzliner SV Penzliner SV 2:2 SV Pastow SV Pastow
Matchday 3 SV 90 Görmin SV 90 Görmin 1:3 FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
Matchday 3 SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 3:0 FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
Matchday 3 FCM Schwerin FC Mecklenburg Schwerin 1:0 Grimmener SV Grimmener SV
Matchday 3 Güstrower SC Güstrower SC 09 4:2 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
Matchday 3 Fort. Biesdorf VfB Fortuna Biesdorf 0:1 Berlin United Berlin United
Matchday 3 SV Empor Berlin SV Empor Berlin 0:0 Frohnauer SC Frohnauer SC
Matchday 4 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal 4:1 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
Matchday 4 ATSV Mutschelb. ATSV Mutschelbach 3:0 SV Waldhof Mannheim II W. Mannheim II
Matchday 4 SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz 1:1 VfR Mannheim VfR Mannheim
Matchday 4 Friedrichstal FC Germania Friedrichstal 0:4 VfB Eppingen VfB Eppingen
Matchday 4 SV Spielberg SV Spielberg 2:2 SpVgg Durlach-Aue Durlach-Aue
Matchday 2 SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 1:1 SV Weil SV Weil
Matchday 2 FC Radolfzell FC Radolfzell 2:0 Offenburger FV Offenburger FV
Matchday 2 Kehler FV Kehler FV 07 6:3 FC Waldkirch FC Waldkirch
Matchday 2 SV Bühlertal SV Bühlertal 3:3 FC Teningen FC Teningen
Matchday 2 SC Pfullendorf SC Pfullendorf 3:0 SC Lahr SC Lahr
Matchday 8 Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 0:3 ASV Vach ASV Vach
Matchday 8 FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 3:3 SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
Matchday 3 Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 1:0 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
Matchday 3 Fort. Magdeburg Fortuna Magdeburg 1:2 SV 1890 Westerhausen SV Westerhausen
Matchday 2 OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven 1:2 FC Huchting FC Huchting
Matchday 2 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen 5:0 TSV Melchiorshausen Melchiorshausen
Matchday 2 TuRa Bremen TuRa Bremen 1:3 DJK Germania Blumenthal DJK Blumenthal
Matchday 2 E'hüttenstadt FC Eisenhüttenstadt 1:2 Union Klosterfelde U. Klosterfelde
Matchday 2 Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 2:8 RSV Eintracht 1949 Eintr. Teltow
Matchday 2 Petershagen-E. Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf 3:0 SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
Matchday 2 SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 2:4 Eintracht Miersdorf/Zeuthen Miersdorf/Zeut.
Matchday 2 MSV Neuruppin MSV 1919 Neuruppin 0:0 TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
Matchday 2 Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 5:0 1.FC Frankfurt (Oder) 1.FC Frankfurt
Matchday 2 Oranienburg Oranienburger FC Eintracht 3:2 Preussen Eberswalde Pr. Eberswalde
Matchday 4 VfL Rhede VfL Rhede 0:0 TSV Meerbusch II Meerbusch II
Matchday 6 Halberg Brebach SC Halberg Brebach 2:0 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
Matchday 6 SF Köllerbach SF Köllerbach 2:4 FC 08 Homburg II FC Homburg II
Matchday 6 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach 4:0 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
Matchday 6 FSV Jägersburg FSV Jägersburg 4:1 SpVgg Quierschied Quierschied
Matchday 6 SC Willingen SC Willingen 2:1 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
Matchday 6 Türkgücü KS Türkgücü Kassel 2:1 Melsunger FV Melsunger FV
Matchday 3 SpVgg Vreden SpVgg Vreden 2:0 SC Roland Beckum SC Roland
Matchday 4 TuS Sulingen TuS Sulingen 2:2 SC Hemmingen/Westerfeld SC Hemmingen/W.
Matchday 5 Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 5:1 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II
Matchday 4 Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 2:0 FC Basara Mainz Basara Mainz
Matchday 4 SV Morlautern SV Morlautern 5:0 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
Matchday 4 TuS Rüssingen TuS Rüssingen 5:2 Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
Matchday 4 Wildeshausen VfL Wildeshausen 3:1 SV Union Lohne SV Union Lohne
Matchday 4 SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 5:3 SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
Matchday 4 TSV Emmelshsn. TSV Emmelshausen 2:2 SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
Matchday 4 SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 1:4 TuS Mayen TuS Mayen
Matchday 1 SC Rheinbach SC Rheinbach 2:3 VfL Alfter VfL Alfter
Matchday 1 SW Düren Schwarz-Weiß Düren 5:2 Sportfreunde Düren SF Düren
Matchday 18 Atlético-GO AC Goianiense (GO) 0:0 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Matchday 18 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 2:0 Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo FC
Matchday 18 Paraná Paraná Clube 0:0 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 18 Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 1:1 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Matchday 18 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 2:4 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 18 EC Vitória Esporte Clube Vitória 0:0 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
Matchday 16 Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 0:1 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Matchday 16 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 2:1 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 2 Rafaela Atlético de Rafaela 1:2 Club Atlético Tigre Tigre
Matchday 2 CA Temperley Club Atlético Temperley 1:1 Nueva Chicago Nueva Chicago
Matchday 2 Atlanta Club Atlético Atlanta 1:0 Club Atlético Mitre CA Mitre
Matchday 2 CD Morón CD Morón 1:0 Club Social y Atlético Guillermo Brown Guillermo Brown
Matchday 2 Barracas C. Club Atlético Barracas Central 2:2 CA Alvarado CA Alvarado
Matchday 2 San Martín Club Atlético San Martín (SJ) 0:1 CA Estudiantes (Buenos Aires) CA Estudiantes
Matchday 2 Gimnasia (J) Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) 2:1 Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
Matchday 4 Arsenal FC Arsenal Fútbol Club 0:2 Club Atlético San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
Matchday 4 Gimnasia Club de Gimnasia y Esgrima La Plata 0:1 Defensa y Justicia Defensa
Matchday 4 Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 3:1 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
Matchday 4 CA Rosario Club Atlético Rosario Central 1:1 Club Atlético Patronato CA Patronato
Matchday 11 Juan Aurich Club Juan Aurich 2:1 Sport Loreto Sport Loreto
Matchday 6 Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 1:2 Atlético de San Luis San Luis
Matchday 6 Morelia Monarcas Morelia 2:0 UNAM Pumas UNAM Pumas
Matchday 6 Santos Laguna Santos Laguna 2:1 CF Monterrey Monterrey
Matchday 25 Orlando City SC Orlando City SC 0:1 Atlanta United FC Atlanta United
Matchday 25 Timbers Portland Timbers 1:2 Seattle Sounders FC Sounders FC
Matchday 8 Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 2:0 AD Union Magdalena Union Magdalena
Matchday 24 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 1:1 FC Tokyo FC Tokyo
Matchday 24 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 1:5 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
Matchday 24 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 1:1 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Matchday 24 Júbilo Iwata Júbilo Iwata 0:2 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 24 Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 2:2 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Matchday 24 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 0:0 Oita Trinita Oita Trinita
Matchday 29 Mito HollyHock Mito HollyHock 1:2 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Matchday 29 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 0:3 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 29 Yokohama FC Yokohama FC 5:1 Kagoshima United Kagoshima Utd.
Matchday 29 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 2:0 Tochigi SC Tochigi SC
Matchday 29 Albirex Niigata Albirex Niigata 2:3 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 29 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 1:1 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Matchday 29 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 0:4 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 29 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 6:1 FC Ryukyu FC Ryukyu
Matchday 18 Sony Sendai Sony Sendai 4:1 Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
Matchday 18 Honda FC Honda FC 5:1 Nara Club Nara Club
Matchday 1 Al-Fateh Al-Fateh 1:2 Al-Shabab Riyadh Shabab
Matchday 1 Faisaly Al-Faisaly Harmah 0:0 Al-Feiha FC Al-Feiha
Matchday 1 Al-Wahda Al-Wahda Mekka 0:2 Al-Ettifaq Al-Ettifaq
Matchday 10 Arte. Wakayama Arterivo Wakayama 0:1 Ococias Kyoto Ococias Kyoto
Matchday 18 ÍA Akranes ÍA Akranes 2:1 ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
Matchday 18 Thór Thór Akureyri 1:1 Leiknir Reykjavík Leiknir
Matchday 18 Njardvik UMF Njardvik 2:1 ÍF Magni Grenivík Magni
Matchday 4 Atlante CF Atlante 2:2 Potros UAEM Potros UAEM
Matchday 4 Min. Zacatecas Mineros de Zacatecas 0:1 Celaya FC Celaya
Matchday 4 Correcaminos Correcaminos de la UAT 2:2 Loros de la Universidad de Colima Loros
Matchday 4 S. Brijeg U19 NK Siroki Brijeg U19 2:1 FK Velez Mostar U19 V. Mostar U19
Matchday 4 Slavija S. U19 FK Slavija Sarajevo U19 0:0 FK Rudar Prijedor U19 Prijedor U19
Matchday 6 Metropolitanos Metropolitanos FC 3:0 Zulia FC Zulia FC
Matchday 6 LALA FC AC LALA FC 0:2 Portuguesa FC Portuguesa FC
Matchday 1 KF Vllaznia KF Vllaznia 1:0 KF Laçi KF Laçi
Matchday 1 KF Tirana KF Tirana 3:0 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 1 KF Teuta KF Teuta 1:0 FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh
Matchday 1 KF Skënderbeu KF Skënderbeu 1:0 Flamurtari FC Flamurtari FC
Matchday 6 Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 3:0 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 6 Celik Zenica NK Celik Zenica 0:0 FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 6 FK Sarajevo FK Sarajevo 2:1 FK Velez Mostar Velez Mostar
Matchday 6 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 1:0 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
Matchday 6 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 4:0 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
Matchday 6 Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 3:3 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Matchday 19 Vitebsk FK Vitebsk 0:0 Neman Grodno Neman Grodno
Matchday 19 Dynamo Brest Dynamo Brest 6:2 Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
Matchday 21 FC Stumbras FC Stumbras Kaunas 0:3 FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
Matchday 3 Slaven Zivinice NK Slaven Zivinice 3:0 HNK Orasje HNK Orasje
Matchday 3 Travnik NK Travnik 2:2 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
Matchday 3 FK Igman FK Igman Konjic 0:1 FK Olimpik Sarajevo Olimp. Sarajevo
Matchday 3 HNK Capljina HNK Capljina 1:0 NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
Matchday 3 FK Gorazde FK Gorazde 3:0 NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
Matchday 3 J. Bihac NK Jedinstvo Bihac 2:1 FK Buducnost Banovici FK Buducnost
Matchday 3 Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 5:0 NK Metalleghe BSI NK Metalleghe
Matchday 3 Po­dri­nje FK Po­dri­nje Janja 1:0 FK Kozara Gradiska Kozara Gradiska
Matchday 3 Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 2:0 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča
Matchday 3 FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 4:0 FK Slavija Sarajevo Slavija S.
Matchday 3 Tekstilac FK Tekstilac Derventa 2:1 FK Zeljeznicar Banja Luka Zeljeznicar BL
Matchday 1 Club Africain Club Africain Tunis 3:0 Stade Tunisien Stade Tunisien
Matchday 1 JS Kairouan JS Kairouanaise 1:2 AS Soliman AS Soliman
Matchday 1 US Tataouine US Tataouine 0:1 Esperance Tunis Esperance
Matchday 2 ASO Chlef ASO Chlef 0:0 NA Hussein Dey NA Hussein Dey
Matchday 2 USM Bel Abbès USM Bel Abbès 1:3 CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
Matchday 2 ES Sétif ES Sétif 1:1 MC Oran MC Oran
Matchday 25 Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 1:0 Loudoun United FC Loudoun United
Matchday 25 Phoenix Rising Phoenix Rising FC 2:1 Sacramento Republic FC Sacramento FC
Matchday 25 Ottawa Fury Ottawa Fury FC 2:1 Saint Louis FC St. Louis FC
Matchday 25 Louisville City Louisville City FC 1:0 North Carolina FC North Carolina
Matchday 27 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors 1:1 Seongnam FC Seongnam FC
Matchday 27 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 5:1 Sangju Sangmu Sangju Sangmu
Matchday 27 Daegu FC Daegu FC 3:1 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 5 NK Fuzinar NK Fuzinar 0:2 NK Radomlje NK Radomlje
Matchday 5 NK Dekani NK Dekani 3:1 NK Rogaska NK Rogaska
Matchday 5 ND Gorica ND Gorica 3:3 NK Roltek Dob NK Dob
Matchday 5 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 2:1 NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
Matchday 5 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 0:1 FC Koper FC Koper
Matchday 5 Beltinci ND Beltinci 3:0 NK Dravograd NK Dravograd
Matchday 25 Chikhura Chikhura Sachkhere 3:2 FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
Matchday 25 FC Dila FC Dila Gori 2:2 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Matchday 19 Gyeongju KHNP Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power 0:0 Gimhae FC Gimhae FC
Matchday 25 Bucheon FC Bucheon FC 1995 0:3 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
Matchday 25 Seoul E-Land Seoul E-Land 1:3 Ansan Greeners Ansan Greeners
Matchday 4 Clyde FC Clyde FC 1:0 Falkirk FC Falkirk FC
Matchday 4 Dumbarton FC Dumbarton FC 3:1 Stranraer FC Stranraer
Matchday 4 East Fife East Fife FC 4:1 Airdrieonians FC Airdrieonians
Matchday 4 Peterhead FC Peterhead FC 1:0 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Matchday 4 Raith Rovers Raith Rovers FC 3:0 Montrose FC Montrose
Matchday 1 Hoek HSV Hoek 1:0 FC Lisse FC Lisse
Matchday 1 Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 0:1 Odin '59 Heemskerk Odin '59
Matchday 1 DVS '33 DVS '33 Ermelo 1:0 VV SteDoCo SteDoCo
Matchday 1 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 3:2 BVV Barendrecht Barendrecht
Matchday 1 Almere City U21 Almere City FC U21 6:0 ONS Sneek ONS Sneek
Matchday 1 Harkemase Boys Harkemase Boys 2:0 VVOG Harderwijk VVOG
Matchday 1 Ter Leede VV Ter Leede 2:0 VVSB Noordwijkerhout VVSB
Matchday 1 DOVO VV DOVO Veenendaal 2:3 VV Goes VV Goes
Matchday 1 VV Gemert VV Gemert 2:4 SV Oss '20 SV Oss '20
Matchday 1 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 3:0 VV UNA Veldhoven VV UNA
Matchday 5 Derby Derby County 1:1 West Bromwich Albion West Brom
Matchday 5 Preston NE Preston North End 2:1 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 5 Hull City Hull City 1:3 Bristol City Bristol City
Matchday 5 Stoke City Stoke City 0:3 Leeds United Leeds
Matchday 5 Huddersfield Huddersfield Town 0:2 Reading FC Reading
Matchday 5 Charlton Charlton Athletic 1:0 Brentford FC Brentford
Matchday 5 Fulham Fulham FC 1:2 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 5 Middlesbrough Middlesbrough FC 1:1 Millwall FC Millwall
Matchday 5
QPR Queens Park Rangers 3:1 Wigan Athletic Wigan
Matchday 5 Blackburn Blackburn Rovers 0:0 Cardiff City Cardiff
Matchday 5 Barnsley FC Barnsley FC 1:3 Luton Town Luton
Matchday 5 FC Dornbirn FC Dornbirn 6:1 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Matchday 4 Albion Rovers Albion Rovers FC 0:1 Brechin City FC Brechin City
Matchday 4 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 3:1 Annan Athletic FC Annan Athletic
Matchday 4 Queen's Park Queen's Park FC 0:0 Elgin City FC Elgin City
Matchday 4 Stenhousemuir Stenhousemuir FC 1:3 Edinburgh City FC Edinburgh City
Matchday 4 Stirling Stirling Albion FC 1:2 Cove Rangers FC Cove Rangers
Fifth Round Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 6:1 SC Dikkelvenne Dikkelvenne
Fifth Round Dessel Sport KFC Dessel Sport 3:1 Royal Excelsior Virton RE Virton
Fifth Round RFC Seraing RFC Seraing 1:0 KSV Roeselare KSV Roeselare
Fifth Round CS Onhaye CS Onhaye 0:1 SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
Fifth Round KSK Heist KSK Heist 0:4 KSC Lokeren KSC Lokeren
Fifth Round Lommel SK Lommel SK 4:0 KSV Temse KSV Temse
Fifth Round KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 1:0 AET FC Gullegem FC Gullegem
Fifth Round UR La Louvière UR La Louvière Centre 1:2 KVC Westerlo KVC Westerlo
First Round Tilykratis Tilykratis Lefkadas 3:1 AO Sellanon AO Sellanon
Matchday 7 River Plate River Plate Asunción 1:1 Sportivo Luqueño Luqueño
Matchday 7 Sol de América Club Sol de América 1:1 Deportivo Capiatá CD Capiatá
Matchday 2 Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 1:2 Swift Hesperange Hesperange
Matchday 6 River Plate Atletico River Plate Montevideo 1:0 CA Peñarol Peñarol
Matchday 6 Boston River Club Atlético Boston River 1:1 Club Atlético Progreso Progreso
Matchday 6 Plaza Colonia Club Plaza Colonia 3:1 Cerro Largo FC Cerro Largo
Matchday 6 Racing Club Racing Club de Montevideo 2:2 Montevideo Wanderers Wanderers
Matchday 25 Paide U21 Paide Linnameeskond U21 1:2 Pohja-Tallinna JK Volta JK Volta
Third Round SC ReUnited SC ReUnited 5:2 NPM Silmet NPM Silmet
Matchday 25 Kalju FC Kalju FC 2:1 FCI Levadia FCI Levadia
Matchday 25 JK Trans Narva JK Trans Narva 0:1 FC Flora Tallinn FC Flora
Matchday 4 FBC Melgar FBC Melgar 2:1 Cusco FC Cusco FC
Matchday 4 Binacional Deportivo Binacional 2:1 Ayacucho FC Ayacucho FC
Matchday 26 Buriram Utd. Buriram United 1:1 Sukhothai FC Sukhothai FC
Matchday 26 Trat FC Trat FC 0:0 PTT Rayong PTT Rayong
Matchday 26 Bangkok Utd. True Bangkok United 2:0 Port FC Port FC
Matchday 26 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 2:0 Samut Prakan City Samut Prakan C.
Round of 16 Glengad United Glengad United F.C. 0:2 Waterford FC Waterford FC
Round of 16 Sligo Rovers Sligo Rovers 6:2 Limerick FC Limerick FC
Matchday 5 Doncaster Doncaster Rovers 2:1 Lincoln City Lincoln City
Matchday 5 MK Dons Milton Keynes Dons 0:4 Peterborough United Peterborough
Matchday 5 Fleetwood Fleetwood Town 2:0 Accrington Stanley Accrington
Matchday 5 Wycombe Wycombe Wanderers 4:3 Southend United Southend United
Matchday 5 Bristol Rovers Bristol Rovers 3:1 Oxford United Oxford United
Matchday 5 Shrewsbury Shrewsbury Town 0:0 Burton Albion Burton Albion
Matchday 5 Coventry Coventry City 1:0 Gillingham FC Gillingham FC
Matchday 5 Rochdale Rochdale AFC 0:0 Blackpool FC Blackpool
Matchday 5 Sunderland Sunderland AFC 3:1 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Matchday 5 Bolton Bolton Wanderers 0:5 Ipswich Town Ipswich
Matchday 5 Bradford Bradford City 0:1 Forest Green Rovers Forest Green
Matchday 5 Cambridge Utd. Cambridge United 1:2 Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 5 Carlisle United Carlisle United 2:2 Salford City Salford
Matchday 5 Cheltenham Cheltenham Town 2:2 Swindon Town Swindon Town
Matchday 5 Colchester Utd. Colchester United 1:0 Northampton Town Northampt. Town
Matchday 5 Grimsby Town Grimsby Town 5:2 Port Vale FC Port Vale
Matchday 5 Leyton Orient Leyton Orient 2:3 Crawley Town Crawley Town
Matchday 5 Macclesfield Macclesfield Town 1:0 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
Matchday 5 Mansfield Town Mansfield Town 0:0 Stevenage FC Stevenage
Matchday 5 Morecambe FC Morecambe FC 2:3 Exeter City Exeter City
Matchday 5 Newport County Newport County 1:0 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Matchday 5 Plymouth Plymouth Argyle 3:0 Walsall FC Walsall
Matchday 6 Chorley FC Chorley FC 0:0 Hartlepool United Hartlepool Utd.
Matchday 6 Halifax Town FC Halifax Town 4:1 AFC Fylde Fylde
Matchday 6 Sutton Utd Sutton United 1:2 Dover Athletic Dover Athletic
Matchday 6 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 2:2 Notts County Notts County
Matchday 6 Eastleigh FC Eastleigh FC 1:1 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 6 Harrogate Town Harrogate Town 2:1 Stockport County Stockport
Matchday 6 Yeovil Town Yeovil Town 1:2 Maidenhead United Maidenhead Utd.
Matchday 6 Woking FC Woking FC 2:0 Solihull Moors Solihull Moors
Matchday 6 Wrexham Wrexham AFC 1:1 Barnet FC Barnet
Matchday 6 Chesterfield FC Chesterfield FC 2:2 Barrow AFC Barrow
Matchday 6 Bromley Bromley FC 1:0 Boreham Wood FC Boreham Wood
Matchday 6 Torquay United Torquay United FC 0:0 Aldershot Town Aldershot Town
Matchday 5 Queen's Uni Queen's University 2:1 Dergview FC Dergview
Matchday 5 Ballinamallard Ballinamallard United 5:0 Ballyclare Comrades FC Ballyclare
Matchday 5 Knockbreda FC Knockbreda FC 0:1 Ards FC Ards FC
Matchday 5 Loughgall Loughgall FC 0:0 Dundela FC Dundela FC