For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:10:27 PM
Matchday 2 MSC Meppel MSC Meppel 2:1 Alphense Boys Alphense Boys
Matchday 2 VV Hoogeveen VV Hoogeveen 2:1 MVV Alcides Alcides
Matchday 2 Quick '20 KVV Quick '20 1:1 RKSV Leonidas Leonidas
Matchday 2 Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer 3:2 Be Quick 1887 Be Quick 1887
Matchday 2 SJC Noordwijk SJC Noordwijk 3:1 RKVV Velsen RKVV Velsen
Matchday 2 HBS HBS Craeyenhout 0:3 SDO Bussum SDO Bussum
Matchday 2 VOC VOC Rotterdam 3:4 VV Emmen VV Emmen
Matchday 2 RKAVV RKAVV Leidschendam 0:3 HVV Hollandia Hollandia
Matchday 2 OJC Rosmalen OJC Rosmalen 0:0 VV Baronie Baronie
Matchday 2 AWC AWC Wijchen 0:1 Sportclub Silvolde SP Silvolde
Matchday 2 Unitas GVV Unitas 2:2 Juliana '31 Juliana '31
Matchday 2 SV Meerssen SV Meerssen 1:1 RKSV Halsteren RKSV Halsteren
Matchday 2 EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek 0:4 IFC Ambacht IFC Ambacht
Matchday 2 VV Moerse Boys VV Moerse Boys 2:2 RKZVC Zieuwent RKZVC
Matchday 2 RKSV Nuenen RKSV Nuenen 1:2 RKSV Minor RKSV Minor
Matchday 7 HSV III Hamburger SV III 2:0 Hamm United FC Hamm Utd.
Matchday 7 Niendorfer TSV Niendorfer TSV 0:0 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
Matchday 7 SV Rugenbergen SV Rugenbergen 1:2 Concordia Hamburg Concordia
Matchday 7 Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 2:2 SC Victoria Hamburg SC Victoria
Matchday 7 Union Tornesch FC Union Tornesch 2:1 Bramfelder SV Bramfelder SV
group stage Armenia Armenia 4:2 Bosnia-Herzegovina Bosnia
Group Stage Georgia Georgia 0:0 Denmark Denmark
Group Stage Switzerland Switzerland 4:0 Gibraltar Gibraltar
Group Stage Romania Romania 1:0 Malta Malta
group stage Finland Finland 1:2 Italy Italy
group stage Greece Greece 1:1 Liechtenstein Liechtenstein
Group Stage Spain Spain 4:0 Faroe Islands Faroe Islands
Group Stage Sweden Sweden 1:1 Norway Norway
Matchday 1 Rio Ave FC Rio Ave FC 1:1 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
Matchday 2 KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 0:1 Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
Matchday 2 URSL Visé URSL Visé 2:2 KVV Thes Sport Thes Sport
Matchday 3 RCS Verlaine RCS Verlaine 0:2 RE Acren-Lessines RE Acren
Matchday 3 Waremme RS Waremmien FC 2:0 RUS Givry RUS Givry
Matchday 3 Francs Borains Royal Francs Borains 3:0 RRC Stockay-Warfusée Stockay
Matchday 2 KSV Temse KSV Temse 1:0 KSCT Menen KSCT Menen
Matchday 2 Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 1:2 Racing Harelbeke KRC Harelbeke
Matchday 2 FC Knokke FC Knokke 2:1 SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
Matchday 2 KFC Duffel KFC Duffel 0:1 KSK Hasselt KSK Hasselt
Matchday 2 Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 5:0 SK Pepingen-Halle Pepingen-Halle
Matchday 2 Diegem Sport Diegem Sport 0:2 SK Londerzeel SK Londerzeel
Matchday 5 RE Virton Royal Excelsior Virton 4:0 KSC Lokeren KSC Lokeren
Matchday 18 AC Barca AC Barca 0:5 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä
Matchday 18 Kurkimäen Kurkimäen Kisa 1:1 Kings SC Kings SC
Matchday 7 VfR Neumünster VfR Neumünster 2:4 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
Matchday 7 SV Eichede II SV Eichede II 5:2 Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
Matchday 7 Breitenfelde Breitenfelder SV 0:1 SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
Second Round FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 1:2 FC Grimma FC Grimma
Second Round FC Stollberg FC Stollberg 1:2 FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
Second Round SG Weixdorf SG Weixdorf 1:4 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Second Round Reichenbach Reichenbacher FC 1:3 VfL Hohenstein-Ernstthal VfL Hohenstein
Second Round SV Tapfer 06 L. SV Tapfer 06 Leipzig 2:1 TSV Rotation Dresden Rot. Dresden
Second Round SV Bannewitz SV Bannewitz 1:4 FC Oberlausitz Neugersdorf FCO Neugersdorf
Second Round Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz 3:2 Hartmannsdorfer SV Empor 1922 HSV Empor 1922
Second Round Meeraner SV Meeraner SV 0:6 VfB Zwenkau 02 VfB Zwenkau
Second Round SV Neudorf SV Neudorf 1:0 VfB Empor Glauchau VfB E. Glauchau
Second Round TSV Germania TSV Germania Chemnitz 08 2:0 Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
Second Round Mo. Marienberg FSV Motor Marienberg 5:2 Königswarthaer SV Königswartha
Matchday 4 Woltmershausen TS Woltmershausen 2:1 SG Findorff SG Findorff
Matchday 4 OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 1:0 TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren
Matchday 4 FC Huchting FC Huchting 1:4 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport
Matchday 4 SV Lemwerder SV Lemwerder 0:2 DJK Germania Blumenthal DJK Blumenthal
Matchday 4 SV Türkspor SV Türkspor Bremen-Nord 5:4 TuS Komet Arsten Komet Arsten
Matchday 6 Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 6:1 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
Matchday 6 SV Morbach SV Morbach 2:1 SG 99 Andernach SG 99 Andernach
Matchday 6 SG Alfbachtal SG Alfbachtal 0:1 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 6 SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 2:3 SG Schneifel/Stadtkyll SG Schneifel
Matchday 6 Wildeshausen VfL Wildeshausen 2:1 SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
Matchday 6 GW Firrel GW Firrel 0:1 TV Dinklage TV Dinklage
Matchday 6 SV Bevern SV Bevern 1:3 GW Mühlen GW Mühlen
Matchday 6 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 2:1 VfR Voxtrup VfR Voxtrup
Matchday 6 Germania Leer Germania Leer 2:0 VfL Oythe VfL Oythe
Matchday 6 BV Essen BV Essen 2:1 SV Union Lohne SV Union Lohne
Matchday 6 SC Melle 03 SC Melle 03 3:4 BV Cloppenburg BV Cloppenburg
Matchday 6 TSV Lamme TSV Germania Lamme 0:1 Vahdet Salzgitter KSV Vahdet
Matchday 6 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 2:1 SSV Kästorf 1922 SSV Kästorf
Matchday 6 SV Lengede SV Lengede 2:1 Vahdet Braunschweig TSC Vahdet
Matchday 6 SVG Göttingen SVG Göttingen 5:1 TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
Matchday 6 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel 2:2 SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
Matchday 5 BW Bornreihe SV Blau-Weiß Bornreihe 0:2 Rotenburger SV Rotenburger SV
Matchday 5 VfL Lüneburg VfL Lüneburg 0:0 TSV Ottersberg Ottersberg
Matchday 5 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 2:0 SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
Matchday 5 Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 1:0 VfL Westercelle VfL Westercelle
Matchday 5 FC Verden 04 FC Verden 04 0:0 TSV Gellersen TSV Gellersen
Matchday 5 VfL Güldens. VfL Güldenstern Stade 0:3 SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
Matchday 10 1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 1:1 TSV Buch (Bay.) TSV Buch
Matchday 10 TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 2:6 FT Schweinfurt FT Schweinfurt
Matchday 10 SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 2:3 SV Friesen SV Friesen
Matchday 10 Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 1:1 SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
Matchday 8 SG Hombressen SG Hombressen/​Udenhausen 1:2 SSV Sand SSV Sand
Matchday 8 SG Johannesberg SG Johannesberg 4:2 SG Ehrenberg SG Ehrenberg
Matchday 8 Sandershausen TSG Sandershausen 3:2 OSC Vellmar OSC Vellmar
Matchday 8 Eichenzell FC Britannia Eichenzell 0:1 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II Barockstadt II
Matchday 8 FC Körle FC Körle 0:7 SG Bad Soden SG Bad Soden
Matchday 8 Melsunger FV Melsunger FV 0:1 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
Matchday 5 SpVgg Vreden SpVgg Vreden 6:1 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
Matchday 5 SV Spexard SV Spexard 1:1 Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
Matchday 5 Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 4:1 SC Herford SC Herford
Matchday 5 TuS Hiltrup TuS Hiltrup 0:4 SV Rödinghausen II Rödinghausen II
Matchday 5 Vict. Clarholz Victoria Clarholz 0:0 SC Roland Beckum SC Roland
Matchday 5 VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld 0:1 VfL Theesen VfL Theesen
Matchday 7 TSV Pattensen TSV Pattensen 0:0 TSV Godshorn TSV Godshorn
Matchday 7 Krähenwinkel TSV Krähenwinkel/Kaltenweide 3:0 TuS Sulingen TuS Sulingen
Matchday 7 Barsinghausen TSV Barsinghausen 1:3 OSV Hannover OSV Hannover
Matchday 7 STK Eilvese STK Eilvese 3:2 VfL Bückeburg VfL Bückeburg
Matchday 7 Ober-Roden Germania Ober-Roden 5:2 SV der Bosnier Frankfurt SV der Bosnier
Matchday 7 TS Ober-Roden TS Ober-Roden 0:4 JSK Rodgau JSK Rodgau
Matchday 7 RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 0:4 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
Matchday 7 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 4:6 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
Matchday 7 Neu-Isenburg SpVgg Neu-Isenburg 1:0 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II
Matchday 7 RW Frankfurt SG Rot-Weiß Frankfurt 4:2 SG Unter-Abtsteinach Unterabsteinach
Matchday 7 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 1:1 FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
Matchday 6 Basara Mainz FC Basara Mainz 4:1 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
Matchday 6 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam 1:2 SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
Matchday 6 SV Rülzheim SV Rülzheim 1:3 TuS Marienborn TuS Marienborn
Matchday 6 FK Pirmasens II FK Pirmasens II 1:1 SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach SG Meisenheim
Matchday 6 SV Steinwenden SV Steinwenden 3:0 Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
Matchday 6 FC Speyer 09 FC Speyer 09 6:0 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
Matchday 3 FC Düren II 1.FC Düren II 4:2 DJK Arminia Eilendorf Arm. Eilendorf
Matchday 3 Glesch-Paffend. BCV Glesch-Paffendorf 2:0 Sportfreunde Düren SF Düren
Matchday 3 Verlautenheide SV Eintracht Verlautenheide 0:2 SC Germania Erftstadt-Lechenich Erftst.-Lechen.
Matchday 3 Kohlscheider BC Kohlscheider BC 4:1 Schwarz-Weiß Düren SW Düren
Matchday 3 GW Brauweiler SV Grün-Weiß Brauweiler 1:1 GKSC Hürth GKSC Hürth
Matchday 3 TSC Euskirchen TSC Euskirchen 1848/1913 1:3 SC Brühl SC Brühl
Matchday 3 Germ. Teveren Germania Teveren 2:4 Union Schafhausen U. Schafhausen
Matchday 3 SV Rott SV Rott 2:0 TSV Hertha Walheim Hertha Walheim
Matchday 8 FV Schwalbach FV Schwalbach 2:1 SV Mettlach SV Mettlach
Matchday 8 FV Bischmisheim FV Bischmisheim 2:5 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
Second Round Warn. Papendorf SG Warnow Papendorf 0:8 FC Anker Wismar Anker Wismar
Second Round FSV Kritzmow FSV Kritzmow 3:6 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
Second Round FC Rot-Weiß Wolgast FC Rot-Weiß Wolgast 0:9 FC Schönberg 95 FC Schönberg 95
Second Round Eintracht LWL Eintracht Ludwigslust 0:6 Grimmener SV Grimmener SV
Second Round Brüsewitzer SV Brüsewitzer SV 1:8 TSV Bützow TSV Bützow
Second Round SV Warsow SV Warsow 0:1 SV Warnemünde SV Warnemünde
Second Round Grevesmühlen Einheit Grevesmühlen 2:1 AET TSV Einheit Tessin TSVE Tessin
Second Round HFC Greifswald HFC Greifswald 1992 1:4 VFC Anklam VFC Anklam
Second Round GW Siemerode SV Grün-Weiß Siemerode 6:2 SV Steinach SV Steinach
Second Round Herpfer SV Herpfer SV 0:2 VfR Bad Lobenstein Bad Lobenstein
Second Round SG Gospenroda SG SV Grün-Weiß Gospenroda 0:7 FSV Martinroda FSV Martinroda
Second Round W. Nordhausen FSV Wacker Nordhausen 2:1 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
Second Round Motor Gispers. TSV Motor Gispersleben 0:4 SV 90 Altengottern SV Altengottern
Second Round Phönix Wildau SG Phönix Wildau 0:4 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 18 Internacional Sport Club Internacional 1:0 São Paulo Futebol Clube São Paulo
Matchday 18 Goiás EC Goiás Esporte Clube 1:2 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 18 Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 1:4 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Matchday 18 Botafogo Botafogo Rio de Janeiro 2:1 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 18 Santos FC Santos FC 1:1 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 27 Orlando City SC Orlando City SC 2:2 Los Angeles FC Los Angeles FC
Matchday 27 Cincinnati FC Cincinnati 1:5 Toronto FC Toronto FC
Matchday 7 Colorado Colorado Rapids 2:0 Seattle Sounders FC Sounders FC
Matchday 27 Timbers Portland Timbers 2:1 Sporting Kansas City Kansas
Matchday 5 NY Cosmos New York Cosmos 1:0 Napa Valley 1839 FC Napa Valley
Matchday 5 Milwaukee Milwaukee Torrent 1:1 Chattanooga FC Chattanooga FC
group stage Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 1:4 Deportivo Toluca Toluca
Matchday 10 Rionegro Águila Rionegro Águilas 1:1 Envigado FC Envigado
Matchday 10 Junior FC Junior FC 1:0 AD Union Magdalena Union Magdalena
Matchday 10 Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 1:0 Millonarios FC Millonarios
Matchday 10 Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 1:0 Once Caldas Once Caldas
Matchday 10 Alianza Petrol. Alianza Petrolera 1:0 Jaguares de Córdoba Jaguares FC
Matchday 22 a. cl. Numazu azul claro Numazu 1:2 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
Matchday 22 Nagano Parceiro Nagano Parceiro 1:2 Fukushima United Fukushima Utd.
Matchday 22 Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 3:0 Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
Matchday 20 Suzuka Unltd. Suzuka Unlimited 1:2 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
Matchday 20 MIO Biwako MIO Biwako Shiga 0:3 Nara Club Nara Club
Matchday 20 Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 2:3 Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
Matchday 20 Matsue City Matsue City 1:1 Tokyo Musashino City Musashino City
Matchday 20 FC Imabari FC Imabari 2:0 Veertien Mie Veertien Mie
Matchday 31 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 4:0 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 31 Mito HollyHock Mito HollyHock 3:1 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 31 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 3:0 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
Matchday 31 Ehime FC Ehime FC 0:1 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 20 Víkingur Ó. UMF Víkingur Ólafsvík 1:2 ÍF Magni Grenivík Magni
Matchday 20 Thór Thór Akureyri 1:7 Fjölnir Reykjavík Fjölnir
Matchday 20 Grótta ÍF Grótta 0:5 UMF Afturelding Afturelding
Matchday 8 Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 4:0 AC LALA FC LALA FC
Matchday 8 Zulia FC Zulia FC 2:4 Estudiantes de Mérida Estudiantes
Matchday 8 Llaneros EF Llaneros de Guanare EF 1:0 Portuguesa FC Portuguesa FC
Matchday 8 Táchira Deportivo Táchira 2:0 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
Matchday 8 Deportivo Lara Deportivo Lara 1:3 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 9 Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 2:1 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 Doboj U17
Matchday 9 Velez U17 FK Velez Mostar U17 0:1 FK Zvijezda 09 U17 Zvijezda 09 U17
Matchday 9 Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 1:1  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 Zeljeznicar U17
Matchday 9 Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 4:1 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
Matchday 9 Celik U17 NK Celik Zenica U17 0:3 HSK Zrinjski Mostar U17 Zrinjski U17
Matchday 6 S. Brijeg U19 NK Siroki Brijeg U19 1:0 FK Zvijezda 09 U19 Zvijezda 09 U19
Matchday 6 Slavija S. U19 FK Slavija Sarajevo U19 2:2 FK Velez Mostar U19 V. Mostar U19
Matchday 6 FK Krupa U19 FK Krupa na Vrbasu U19 0:0 FK Sloboda Tuzla U19 Tuzla U19
Matchday 6 FK Mladost U19 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 1:2 FK Rudar Prijedor U19 Prijedor U19
Matchday 6 FK Olimpik U19 FK Olimpik Sarajevo U19 2:1 NK Travnik U19 Travnik U19
Matchday 6 Banja Luka U19 FK Borac Banja Luka U19 3:0 FK Sarajevo Academy U19 Sarajevo U19
Final Zamalek Zamalek SC 3:0 Pyramids FC Pyramids FC
Matchday 27 North Carolina North Carolina FC 3:3 Bethlehem Steel FC Bethlehem Steel
Matchday 27 Charlotte Ind. Charlotte Independence 1:3 Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
Matchday 27 Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 0:0 Louisville City FC Louisville City
Matchday 27 ATL UTD 2 Atlanta United 2 3:2 Ottawa Fury FC Ottawa Fury
Matchday 27 Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC 1:1 Austin Bold FC Bold FC
Matchday 27 Memphis 901 FC Memphis 901 FC 4:2 Sporting Kansas City II Kansas City II
Matchday 27 RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros 0:1 Tulsa Roughnecks FC Roughnecks FC
Matchday 27 St. Louis FC Saint Louis FC 1:0 Nashville SC Nashville SC
Matchday 27 LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II 3:1 Real Monarchs SLC Real Monarchs
Matchday 27 Reno FC Reno 1868 FC 2:3 Fresno FC Fresno
Matchday 27 Las Vegas Las Vegas Lights FC 0:3 El Paso Locomotive FC El Paso
Matchday 27 Phoenix Rising Phoenix Rising FC 1:0 San Antonio FC San Antonio FC
Matchday 27 Sacramento FC Sacramento Republic FC 3:0 Tacoma Defiance Tacoma Defiance
Matchday 27 Timbers 2 Portland Timbers 2 1:2 Orange County SC Orange County
Matchday 24 Richmond Kicker Richmond Kickers 1:0 Greenville Triumph SC Greenville
Matchday 24 Forward Madison Forward Madison FC 1:1 South Georgia Tormenta FC Tormenta FC
Matchday 21 Sport Recife Sport Club do Recife 2:1 Clube Atlético Bragantino (SP) Bragantino
Matchday 21 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 1:2 AC Goianiense (GO) Atlético-GO
Matchday 3 Westlandia RKVV Westlandia 1:1 VV UNA Veldhoven VV UNA
Matchday 3 ADO '20 ADO '20 Heemskerk 2:0 RKVV DEM RKVV DEM
Matchday 3 Dongen VV Dongen 1:1 SV Oss '20 SV Oss '20
Matchday 3 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 2:1 EVV Echt EVV Echt
Matchday 3 HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 2:0 VV Hoogland Hoogland
Matchday 3 ADO U21 ADO Den Haag U21 1:2 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
Matchday 3 Lienden FC Lienden 1:3 VV Gemert VV Gemert
Matchday 3 Groene Ster RKSV Groene Ster 1:0 HV & CV Quick Quick DH
Third Round Dundee FC Dundee FC 1:2 Elgin City FC Elgin City
Second Round Panthiraikos Panthiraikos AO 1:0 AEEK SYNKA AEEK SYNKA
First Round Mirandela SC Mirandela 2:0 Atlético dos Arcos At. Arcos
First Round Pedras Salgadas Juventude de Pedras Salgadas 3:1 SC Vila Pouca de Aguiar SC Vila Pouca
First Round Montalegre CD Cultural de Montalegre 1:0 CD Cerveira CD Cerveira
First Round Maria da Fonte SC Maria da Fonte 3:0 GD Bragança Bragança
First Round União Madeira CF União Madeira 1:0 SC Vila Real Vila Real
First Round Amarante Amarante FC 2:1 CD Trofense Trofense
First Round FC Pedras Rubras FC Pedras Rubras 0:3 FC Vizela Vizela
First Round Vilarinho Futebol Clube do Vilarinho 0:2 AD Oliveirense Oliveirense
First Round Porto da Cruz AD Porto da Cruz 0:3 AR São Martinho ARS Martinho
First Round Arouca FC Arouca 5:0 Rebordosa AC Rebordosa AC
First Round Espinho SC Espinho 2:0 AD Castro Daire Castro Daire
First Round Paredes USC Paredes 2:4 on pens Lusitânia FC Lourosa Lus. Lourosa
First Round Gondomar Gondomar SC 3:1 Leça FC Leça
First Round Canelas 2010 CF Canelas 2010 3:1 Valadares Gaia FC Valadares Gaia
First Round Coimbrões SC Coimbrões 4:1 SC Régua Régua
First Round Mortágua Mortágua FC 4:2 Anadia FC Anadia
First Round AD Manteigas AD Manteigas 1:3 SC Bustelo Bustelo
First Round Vila Cortez CCDR Vila Cortez do Mondego 0:3 Ginásio Clube Figueirense G. Figuerense
First Round Condeixa Clube Condeixa 5:4 on pens FC Oliveira do Hospital Oliv. Hospital
First Round Águeda RD Águeda 5:0 CR de Ferreira de Aves Ferreira Aves
First Round Marinhense AC Marinhense 1:4 on pens CD Fátima Fátima
First Round Águias Moradal GD Águias Moradal 2:4 GD Vitória Sernache Sernache
First Round Sertanense Sertanense FC 5:3 on pens ARC Oleiros ARC Oleiros
First Round Leiria União de Leiria 5:0 FC Crato Crato
First Round Eléctrico Eléctrico FC 0:7 SB Castelo Branco Castelo Branco
First Round Amigos Paz GR Amigos Paz 2:3 AD Portomosense Portomosense
First Round Sintrense Sport União Sintrense 1:0 on pens GD Coruchense Coruchense
First Round Alverca FC Alverca 3:0 SG Sacavenense SG Sacavenense
First Round Velense GD Velense 0:5 GD Alcochetense Alcochentense
First Round Fafe AD Fafe 3:0 ADC Rebordelo Rebordelo
First Round Prado CD Prado 1:2 Clube Desportivo e Cultural de Carção CDC Carção
First Round Lusitano FCV Lusitano FCV 3:2 Ança Futebol Clube Ança FC
First Round Merelinense Merelinense FC 5:4 on pens AD Ponte da Barca Ponte da Barca
Matchday 4 Instituto AC Instituto AC Córdoba 1:0 Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
Matchday 4 Ferro Club Ferro Carril Oeste 0:0 Club Atlético Mitre CA Mitre
Matchday 4 Platense Club Atlético Platense 1:2 Club Social y Atlético Guillermo Brown Guillermo Brown
Matchday 4 Agropecuario Argentino Agropecuario 0:0 Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
Matchday 4 San Martín (T) Club Atlético San Martín (Tucumán) 2:0 Club Deportivo Riestra CD Riestra
Matchday 4 Ind. Rivadavia Independiente Rivadavia 4:1 Nueva Chicago Nueva Chicago
Matchday 4 Weiler FC Yellow Boys Weiler-La-Tour 2:0 FC Jeunesse Junglinster Junglinster
Matchday 4 Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 4:0 FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
Matchday 4 US Esch Union Sportive Esch-Alzette 1:0 FC Mondercange Mondercange
Matchday 4 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 1:5 Swift Hesperange Hesperange
Matchday 4 FC Mamer 32 FC Mamer 32 3:2 FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
final Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 7:6 on pens Atletico River Plate Montevideo River Plate
Quarter-Finals FC Tokyo FC Tokyo 2:1 Gamba Osaka Gamba Osaka
Quarter-Finals Nagoya Grampus Nagoya Grampus 2:2 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Quarter-Finals Kashima Antlers Kashima Antlers 2:2 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Quarter-Finals Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 1:1 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 3 Giana Erminio AS Giana Erminio 0:4 US Pianese Pianese
Matchday 3 Pontedera US Città di Pontedera 3:2 Olbia Calcio 1905 Olbia
Matchday 3 Pro Patria Aurora Pro Patria 1:1 US Pergolettese 1932 Pergolettese
Matchday 3 Alessandria US Alessandria Calcio 1912 1:0 AC Renate Renate
Matchday 3 Como Como 1907 0:1 AC Monza Monza
Matchday 3 Pistoiese US Pistoiese 1921 1:1 AC Gozzano Gozzano
Matchday 3 Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 1:0 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
Matchday 3 Siena Robur Siena 0:2 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
Matchday 3 Arzignano FC Arzignano Valchiampo 1:1 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
Matchday 3 Fermana Fermana FC 0:1 Feralpisalò Feralpisalò
Matchday 3 Virtus Verona Virtusvecomp Verona 0:2 Cesena FC Cesena
Matchday 3 AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 1:1 Ravenna FC Ravenna
Matchday 3 Reggio Audace Reggio Audace FC 2:2 Imolese Calcio 1919 Imolese
Matchday 3 Rimini Rimini FC 1:1 FC Südtirol Südtirol
Matchday 3 Triestina US Triestina 1:3 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
Matchday 3 Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 2:1 US Sambenedettese Sambenedettese
Matchday 3 Cavese Cavese 1919 1:1 US Vibonese Vibonese
Matchday 3 Monopoli SS Monopoli 1966 0:1 US Catanzaro Catanzaro
Matchday 3 Reggina Reggina 1914 3:0 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
Matchday 3 Rende Rende Calcio 1968 1:2 Ternana Calcio Ternana
Matchday 3 Rieti FC Rieti 1:2 SSC Bari Bari
Matchday 3 Sicula Leonzio Sicula Leonzio 2:2 Paganese Calcio 1926 Paganese
Matchday 3 V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 1:1 Casertana FC Casertana
Matchday 3 Potenza Potenza Calcio 2:0 Calcio Catania Catania
Matchday 3 Viterbese AS Viterbese Castrense 1:2 AZ Picerno Picerno
Matchday 2 Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 2:2 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
Matchday 2 Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 1:0 Amed SK Amed SK
Matchday 2 Hacettepe Hacettepe Spor 1:6 Manisa Futbol Kulübü Manisa FK
Matchday 2 1922 Konya 1922 Konyaspor 2:1 Gümüshanespor Gümüshanespor
Matchday 2 Sariyer Sariyer 0:0 Baskent Akademi FK BAK FK
Matchday 2 Sancaktepe FK Sancaktepe Futbol Kulübü 5:1 Kirklarelispor Kirklarelispor
Matchday 2 Inegölspor Inegölspor 1:2 Yeni Corumspor Y. Corumspor
Matchday 2 Samsunspor Samsunspor 2:0 Pendikspor Pendikspor
Matchday 2 Sanliurfaspor Sanliurfaspor 0:2 Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
Matchday 2
Elazigspor Elazigspor 1:0 Sakaryaspor Sakaryaspor
Matchday 2 Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 1:0 GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
Matchday 2 Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 0:1 Van Spor FK Van Spor FK
Matchday 2 BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 0:0 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
Matchday 2 Bandirmaspor Bandirmaspor 2:2 Eyüpspor Eyüpspor
Matchday 2 Tuzlaspor Tuzlaspor 3:0 Bayburt Özel Idare Spor Bayburt Idare
Matchday 2 Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 2:1 Usak Spor AS Usak Spor AS
Matchday 2 Kahramanmaras Kahramanmarasspor 1:0 Ankara Demirspor Ankara Demir
Matchday 2 Karabükspor Kardemir Karabükspor 0:1 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
Matchday 4 SD Huesca SD Huesca 1:0 Sporting Gijón Sporting Gijón
Matchday 4 Girona Girona FC 3:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Matchday 4 Elche CF Elche CF 1:1 CD Lugo CD Lugo
Matchday 4 CD Mirandés CD Mirandés 2:1 Real Oviedo Real Oviedo
Matchday 4 Alcorcón AD Alcorcón 0:3 Real Zaragoza Real Zaragoza
Matchday 12 Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 1:5 Baltika Kaliningrad Baltika
Matchday 12 Torpedo Moscow Torpedo Moscow 1:0 FK Khimki Khimki
Matchday 6 SSC Farul SSC Farul Constanta 2:0 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Miercurea Ciuc
Matchday 8 Biolog Biolog Novokubansk 1:1 Druzhba Maikop Druzhba Maikop
Matchday 8 Anzhi Anzhi Makhachkala 6:1 Urozhay Krasnodar Urozhay
Matchday 8 Spartak Nalchik Spartak Nalchik 1:1 Dinamo Stavropol Stavropol
Matchday 8 Krasnodar 3 FK Krasnodar 3 0:2 Volgar Astrakhan Volgar
Matchday 8 SKA Rostov SKA Rostov-na-Donu 2:2 Spartak Vladikavkaz Spartak V.
Matchday 8 Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk 3:0 Mashuk-KMV Pyatigorsk Mashuk-KMV
Matchday 5 Helmond Sport Helmond Sport 1:0 FC Eindhoven FC Eindhoven
Matchday 5
Roda JC Roda JC Kerkrade 2:1 TOP Oss TOP Oss
Matchday 5 Almere City Almere City FC 1:0 FC Volendam FC Volendam
Matchday 8 Balkany Zoria Balkany Zoria 0:2 Avanhard Kramatorsk Avanhard K.
Matchday 8 Cherkashchyna Cherkashchyna 0:3 MFK Metalurh Zaporizhyaa MFK Metalurh
Matchday 8 Ahrobiznes V. Ahrobiznes Volochysk 4:0 Hirnyk-Sport Horishni Plavni Hirnyk-Sport
Matchday 8 Kremin Kremin Kremenchuk 3:4 PFK Prykarpattia Ivano-Frankivsk Prykarpattia
Matchday 8 FK Inhulets FK Inhulets Petrove 0:0 Volyn Lutsk Volyn Lutsk
Matchday 8 Rukh Lviv Rukh Lviv 2:0 Chornomorets Odessa Chornomorets
Matchday 7 Velke Mezirici FC Velke Mezirici 1:1 MFK Vyskov MFK Vyskov
Matchday 5 Chlumec n/Cidl. FK Chlumec nad Cidlinou 4:2 FK Dukla Prague B Dukla B
Matchday 5 Sl. Liberec B FC Slovan Liberec B 1:2 FK Mlada Boleslav B Ml. Boleslav B
Matchday 5 Hr. Kralove B FC Hradec Kralove B 2:0 TJ Sokol Zivanice Zivanice
Matchday 5 Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 2:1 on pens AC Sparta Prague B Sparta Prague B
Matchday 5 FK Teplice B FK Teplice B 3:2 on pens FK Jablonec B FK Jablonec B
Matchday 5 Sokol Hostoun Sokol Hostoun 0:1 FC Pisek FC Pisek
Matchday 5 Sokol Brozany SK Sokol Brozany 1:5 SK Zapy SK Zapy
Matchday 8 Naestved BK Naestved Boldklub 1:0 FC Roskilde FC Roskilde
Matchday 8 FC Fredericia FC Fredericia 2:2 Nyköbing FC Nyköbing FC
Matchday 8 Kolding IF Kolding IF 0:0 BK Fremad Amager Fremad Amager
Matchday 19 Fram Larvik Fram Larvik 4:2 FK Mjölner Mjølner
Matchday 19 FK Senja FK Senja 2:3 Florö SK Florö SK
Matchday 19 Alta IF Alta IF 2:2 Asane Fotball Asane Fotball
Matchday 19 Asker Asker Fotball 2:1 Oppsal IF Fotball Oppsal Fotball
Matchday 19 Byasen Byasen Trondheim 2:7 Arendal Fotball Arendal Fotball
Matchday 19 Levanger FK Levanger FK 1:2 IL Hödd IL Hödd
Matchday 19 Fredrikstad Fredrikstad FK 3:0 Nardo FK Nardo FK
Matchday 19 Bryne FK Bryne FK 3:4 Kvik Halden Kvik Halden
Matchday 8 Smederevo FK Smederevo 1:0 FK Novi Pazar Novi Pazar
Matchday 8 Zemun FK Zemun 1:0 Graficar Belgrad Graficar
Matchday 8 Radnicki Pirot FK Radnicki Pirot 2:0 FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
Matchday 8 Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 0:0 FK Trayal Kruševac Trayal
Matchday 8 Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 1:0 FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
Matchday 8 Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 4:2 FK Sindjelic Belgrad Sindjelic Bg
Matchday 8 Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 1:1 GKS Belchatow GKS Belchatow
Matchday 7 Radunia Stezyca Radunia Stezyca 1:0 Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
Matchday 7 Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska 2:3 Sokol Kleczew Sokol Kleczew
Matchday 7 Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie 1:2 Sokol Ostroda Sokol Ostroda
Matchday 7 Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki 1:0 Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
Matchday 7 Korona Kielce II Korona Kielce II 2:0 Chelmianka Chelm Chelmianka
Matchday 7 Stal Krasnik Stal Krasnik 1:1 Wisla Sandomierz Wisla Sand.
Matchday 3 Hapoel Afula Hapoel Afula 1:1 Maccabi Ahi Nazareth M. Ahi Nazareth
Matchday 3 Ramat haSharon Hapoel Ramat haSharon 3:1 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
Matchday 3 H. Ashkelon Hapoel Ashkelon 1:3 Hapoel Petah Tikva H. Petah Tikva
Matchday 3 Hapoel Katamon Hapoel Katamon Jerusalem 2:2 Hapoel Ramat Gan H. Ramat Gan
Matchday 3 SC Kfar Qasem SC Kfar Qasem 0:1 Hapoel Rishon leZion H Rishon leZion
Matchday 8 Olimpia Elblag Olimpia Elblag 1:2 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
Matchday 3 UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 0:3 UD Ibiza UD Ibiza
Matchday 3 R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 2:1 Atlético Baleares Atl. Baleares
Matchday 3 Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 2:0 Real Madrid Castilla RM Castilla
Matchday 3 Las Rozas CF Las Rozas CF 3:0 Celta Vigo B Celta Vigo B
Matchday 3 Inter de Madrid Internacional de Madrid 5:1 UD Melilla UD Melilla
Matchday 3 Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 1:2 Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
Matchday 3 Coruxo FC Coruxo FC 2:0 Racing Ferrol Racing Ferrol
Matchday 3 Pontevedra Pontevedra CF 2:1 Sporting de Gijón B Sporting B
Matchday 3 Depor. Alavés B Deportivo Alavés B 2:1 Unionistas CF Unionistas CF
Matchday 3 Calahorra CD Calahorra 1:1 UD Logroñés UD Logroñés
Matchday 3 Barakaldo CF Barakaldo CF 1:2 CD Izarra CD Izarra
Matchday 3 CD Tudelano CD Tudelano 0:0 SD Amorebieta SD Amorebieta
Matchday 3 Valladolid B Real Valladolid B 3:2 SD Leioa SD Leioa
Matchday 3 CyD Leonesa Cultural Leonesa 5:2 Bilbao Athletic Bilbao Athletic
Matchday 3 Salamanca CF Salamanca CF UDS 1:1 Real Unión Club Real Unión
Matchday 3 RCD Espanyol B RCD Espanyol B 2:2 UE Cornellà UE Cornellà
Matchday 3 CF Badalona CF Badalona 0:1 CD Ebro CD Ebro
Matchday 3 Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 0:3 FC Andorra FC Andorra
Matchday 3 CF La Nucía CF La Nucía 1:1 CD Castellón CD Castellón
Matchday 3 CE Sabadell CE Sabadell 0:0 Valencia Mestalla Valencia B
Matchday 5 Forge FC Forge FC 2:1 York9 FC York9 FC
Matchday 3 Cádiz B Cádiz CF B 0:2 CD Badajoz CD Badajoz
Matchday 3 Algeciras CF Algeciras CF 3:2 Yeclano Deportivo Yeclano
Matchday 3 Mérida AD Mérida AD 1:1 Real Balompédica Linense R. B. Linense
Matchday 3 San Fernando CD San Fernando CD 3:0 Villarrubia CF Villarrubia CF
Matchday 3 CF Talavera CF Talavera de la Reina 3:2 Recreativo Granada Recre Granada
Matchday 3 FC Cartagena FC Cartagena 0:1 Sevilla Atlético Sevilla Atl.
Matchday 9 TSV Havelse TSV Havelse 3:2 Hamburger SV II Hamburger SV II
Matchday 9 E. Norderstedt Eintracht Norderstedt 1:0 BSV Schwarz-Weiß Rehden BSV Rehden
Matchday 9 Altona 93 Altona 93 2:1 FC St. Pauli II FC St. Pauli II
Matchday 9 LSK Hansa Lüneburger SK Hansa 1:1 Heider SV Heider SV
Matchday 7 FC Münsingen FC Münsingen 1:3 FC Basel 1893 U21 FC Basel U21
Matchday 6 FC Admira II FC Admira Wacker Mödling II 2:2 ASK Ebreichsdorf Ebreichsdorf
Matchday 8 Grödig SV Grödig 3:3 USK Anif USK Anif
Matchday 9 Röthis SC Röthis 1:1 FC Wolfurt Wolfurt
Matchday 7 Slagelse Slagelse B&I 0:0 Boldklubben af 1893 B93
Matchday 7 Jammerbugt FC Jammerbugt FC 0:2 Aarhus Fremad Aarhus Fremad
Matchday 7 Ringköbing IF Ringköbing IF 1:2 VSK Aarhus VSK Aarhus
Matchday 6 Olymp. Genève Olympique de Genève FC 1:2 Meyrin FC Meyrin FC
Matchday 6 SV Oberachern SV Oberachern 3:0 Freiburger FC Freiburger FC
Matchday 6 Rielasingen 1.FC Rielasingen-Arlen 2:3 SV Linx SV Linx
Matchday 7 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof 5:6 VfB Ginsheim VfB Ginsheim
Matchday 7 FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel 1:4 FC Eddersheim FC Eddersheim
Matchday 6 FC Kray FC Kray 2:2 SpVg Schonnebeck Schonnebeck
Matchday 6 SW Essen Schwarz-Weiß Essen 0:2 SV Straelen SV Straelen
Matchday 6 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt