For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:08:02 AM
Matchday 8 Bramfelder SV Bramfelder SV 1:3 SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
Matchday 8 Hamm Utd. Hamm United FC 2:1 TuS Osdorf TuS Osdorf
Matchday 8 SC Victoria SC Victoria Hamburg 4:2 HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
Matchday 8 FC Süderelbe FC Süderelbe 4:3 Hamburger SV III HSV III
Matchday 4
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 1:1 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
Matchday 6
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 2:1 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Matchday 6
Karlsruher SC Karlsruher SC 1:0 SV Sandhausen SV Sandhausen
Matchday 8
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 1:1 MSV Duisburg MSV Duisburg
Matchday 4 RCD Mallorca RCD Mallorca 0:0 Athletic Bilbao Athletic
Matchday 5 LOSC Lille LOSC Lille 2:1 SCO Angers SCO Angers
Matchday 5 SC Amiens SC Amiens 2:2 Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 9 Zenit II Zenit St. Petersburg II 1:1 Arsenal Tula II Arsenal Tula II
Matchday 9 FK Sochi II FK Sochi II 1:1 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
Matchday 9 Spartak II Spartak Moskow II 3:1 Ural Ekaterinburg II Ural II
Matchday 9 Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 3:1 Arsenal Tula Arsenal Tula
Matchday 9 Ac. Clinceni Academica Clinceni 1:1 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
Matchday 9 CFR Cluj CFR Cluj 5:0 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 4 Galatasaray Galatasaray SK 1:0 Kasimpasa Kasimpasa
Matchday 5 Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 1:0 SC Braga Braga
Matchday 7 RSC Charleroi RSC Charleroi 2:1 KRC Genk KRC Genk
Matchday 6 KSC Lokeren KSC Lokeren 1:1 KVC Westerlo KVC Westerlo
Matchday 9 Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 2:0 Slezsky FC Opava SFC Opava
Matchday 9 SönderjyskE SönderjyskE 0:0 AC Horsens AC Horsens
Matchday 23 Sirius IK Sirius 2:0 Falkenbergs FF Falkenberg
Matchday 8 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 1:2 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Matchday 8 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 1:0 NK Istra 1961 NK Istra
First Round Helsinki IFK Helsinki IFK 3:1 Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
First Round SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 1:1 Vaasan Palloseura VPS
Matchday 19 JPS Jyväskylän Seudun Palloseura 3:0 PAVE Iisalmi PAVE Iisalmi
Matchday 8 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 5:0 Wisla Plock Wisla Plock
Matchday 8 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 0:0 Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 9 FC Tsarsko Selo FC Tsarsko Selo Sofia 2:3 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Matchday 9 Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 2:1 POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
Matchday 9 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 1:4 NK Bravo NK Bravo
Matchday 4 1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 3:2 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
Matchday 11 SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 0:4 1.SC Feucht 1.SC Feucht
Matchday 11 SV Schwaig SV Schwaig 0:3 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
Matchday 5 Grimmener SV Grimmener SV 0:6 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
Matchday 5 TSV Bützow TSV Bützow 1:2 FC Anker Wismar Anker Wismar
Matchday 7 TuS Mayen TuS Mayen 2:1 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Matchday 7 SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 1:3 SG Alfbachtal SG Alfbachtal
Matchday 7 FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 1:1 SV Morbach SV Morbach
Matchday 5 FSV Barleben FSV Barleben 1911 3:1 SV Edelweiß Arnstedt Edelw. Arnstedt
Matchday 5 RW Thalheim SG Rot-Weiß Thalheim 3:4 SV 1890 Westerhausen SV Westerhausen
Matchday 5 Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 4:2 1.FC Bitterfeld-Wolfen Bitterfeld-W.
Matchday 8 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 0:5 SV Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-E.
Matchday 7 SV Fellbach SV Fellbach 2:3 Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
Matchday 11 FC Töging FC Töging 2:1 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
Matchday 11 SE Freising SC Eintracht Freising 2:1 FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
Matchday 11 SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 3:2 TSV Grünwald TSV Grünwald
Matchday 5 Füchse Berlin Reinickendorfer Füchse 2:1 Hilalspor Berlin Hilalspor
Matchday 7 SV Union Lohne SV Union Lohne 1:1 Germania Leer Germania Leer
Matchday 7 BV Cloppenburg BV Cloppenburg 2:1 BV Essen BV Essen
Matchday 7 Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 1:0 GW Firrel GW Firrel
Matchday 7 Braunschweig II Eintracht Braunschweig II 0:4 SVG Göttingen SVG Göttingen
Matchday 4 GW Brauweiler SV Grün-Weiß Brauweiler 2:2 Union Schafhausen U. Schafhausen
Quarter-Finals Pereira Deportivo Pereira 2:0 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
Quarter-Finals Junior FC Junior FC 5:5 on pens Deportivo Cali Deportivo Cali
Matchday 26 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 3:2 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Matchday 26 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 1:2 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 3 Taawon Al-Taawon 3:2 Al-Adalh FC Al-Adalh FC
Matchday 3 Damac FC Damac FC 2:1 Al-Ittihad Jeddah Ittihad
Matchday 3 Al-Nassr Al-Nassr FC 0:0 Al-Shabab Riyadh Shabab
Matchday 6 Atlante CF Atlante 0:0 Tampico Madero Tampico Madero
Matchday 21 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev 3:0 Torpedo Minsk Torpedo Minsk
Matchday 23 Atlantas Atlantas Klaipeda 0:4 Suduva Marijampole Suduva
Matchday 23 Zalgiris Zalgiris Vilnius 5:0 FK Panevezys FK Panevezys
Matchday 8 NK Fuzinar NK Fuzinar 2:1 NK Brda NK Brda
Matchday 25 Toronto FC II Toronto FC II 3:2 Orlando City B Orlando B
Matchday 22 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 0:1 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Matchday 6 Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 4:1 Aberystwyth Town FC Aberystwyth
Matchday 7 SKU Amstetten SKU Amstetten 2:1 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Matchday 7 A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 3:3 SC Austria Lustenau A. Lustenau
Matchday 7 SV Horn SV Horn 5:1 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Matchday 7 Young Violets Young Violets Austria Wien 0:0 SV Ried SV Ried
Matchday 7 FAC Floridsdorfer AC 1:1 SV Lafnitz SV Lafnitz
Matchday 7 Derby Derby County 1:1 Cardiff City Cardiff
Second Round
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 1:0 Servette FC Servette FC
Second Round FC Winterthur FC Winterthur 2:0 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 5 Belgrano Club Atlético Belgrano 3:1 Club Atlético Temperley CA Temperley
Matchday 28 FC Flora FC Flora Tallinn 5:0 Kalev Tallinn Kalev
Matchday 31 Bohemians Bohemian Football Club Dublin 1:2 Waterford FC Waterford FC
Matchday 31 St. Patricks St. Patricks Athletic 0:0 University College Dublin UCD
Matchday 31 Sligo Rovers Sligo Rovers 3:1 Finn Harps Finn Harps
Matchday 3 Pordenone Pordenone Calcio 1:0 Spezia Calcio Spezia Calcio
Matchday 5 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2:0 Racing Santander Racing
Matchday 7 Stade Lavallois Stade Lavallois 0:2 Red Star FC Red Star FC
Matchday 7 Bastia-Borgo FC Bastia-Borgo 3:2 SO Cholet SO Cholet
Matchday 7 Le Puy Foot Le Puy Foot 43 Auvergne 0:2 US Boulogne US Boulogne
Matchday 7 Pau FC Pau FC 2:1 Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Bourg-en-Bresse
Matchday 7 US Avranches US Avranches 2:1 Sporting-Club de Lyon Sport-Club Lyon
Matchday 7 Concarneau US Concarneau 0:0 US Quevilly-Rouen Métropole Quevilly-Rouen
Matchday 7 US Créteil US Créteil-Lusitanos 3:1 AS Béziers AS Béziers
Matchday 7 Dunkerque USL Dunkerque 0:1 GFC Ajaccio G. Ajaccio
Matchday 7 FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 2:1 Sporting Club de Toulon SC Toulon
Matchday 7 AC Ajaccio AC Ajaccio 0:0 US Orléans US Orléans
Matchday 7 FC Chambly FC Chambly 1:4 AJ Auxerre AJ Auxerre
Matchday 7 Guingamp EA Guingamp 1:1 AS Nancy-Lorraine AS Nancy
Matchday 7 AC Le Havre AC Le Havre 0:0 Paris FC Paris FC
Matchday 7 FC Niort FC Chamois Niort 0:1 Grenoble Foot 38 Grenoble
Matchday 7 Rodez AF Rodez AF 4:1 FC Le Mans FC Le Mans
Matchday 7 FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 0:0 Valenciennes FC Valenciennes FC
Matchday 7 Troyes ES Troyes AC 2:1 SM Caen SM Caen
Matchday 9 Dolgoprudnyi FK Dolgoprudnyi 2:0 Znamya Truda Orekhovo-Zuevo Znamya Truda
Matchday 9 Energia V. Luki Luki-Energia Velikie Luki 4:2 FK Kolomna Kolomna
Matchday 6 NAC Breda NAC Breda 0:0 FC Utrecht U21 Utrecht U21
Matchday 6 PSV U21 PSV Eindhoven U21 3:2 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
Matchday 6 FC Den Bosch FC Den Bosch 2:2 NEC Nijmegen NEC Nijmegen
Matchday 6 De Graafschap De Graafschap Doetinchem 3:2 Ajax Amsterdam U21 Ajax U21
Matchday 6 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 5:1 Helmond Sport Helmond Sport
Matchday 6 FC Volendam FC Volendam 1:1 FC Dordrecht FC Dordrecht
Matchday 6 MVV Maastricht MVV Maastricht 1:2 SC Telstar Telstar
Matchday 6 FC Eindhoven FC Eindhoven 1:1 Roda JC Kerkrade Roda JC
Matchday 6 Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 4:2 Almere City FC Almere City
Matchday 6 Braga U23 SC Braga U23 1:0 Rio Ave FC U23 Rio Ave U23
Matchday 6 Estoril U23 Estoril Praia U23 3:0 Vitória de Guimarães SC U23 Vitória SC U23
Matchday 6 Cova Piedade 23 CD Cova da Piedade U23 2:2 SL Benfica U23 Benfica U23
Matchday 5 Benfica B SL Benfica B 0:0 Académico Viseu FC Académico Viseu
Matchday 5 Arbroath Arbroath FC 1:1 Partick Thistle FC Partick Thistle
Matchday 4 Balikesirspor Balikesirspor 2:0 Ümraniyespor Ümraniyespor
Matchday 3 Olympiacos U19 Olympiacos Piraeus U19 3:1 Volos NPS U19 Volos NPS U19
Matchday 6 Z. Brno U19 FC Zbrojovka Brno U19 2:1 MFK Karvina U19 Karvina U19
Matchday 8 Ustí nad Labem FK Ustí nad Labem 2:2 FK Baník Sokolov Baník Sokolov
Matchday 8 FC Vysocina FC Vysocina Jihlava 4:2 MFK Chrudim Chrudim
Matchday 6 FC Pisek FC Pisek 3:0 FC Slavia Karlovy Vary Karlovy Vary
Matchday 9 Skive IK Skive IK 2:2 FC Fredericia FC Fredericia
Matchday 23 GAIS GAIS Göteborg 1:1 Halmstads BK Halmstad
Matchday 9 Sindjelic Bg FK Sindjelic Belgrad 1:3 FK Smederevo Smederevo
Matchday 4 Hrv Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac 3:0 NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo
Matchday 4 NK Sesvete NK Sesvete 3:0 GNK Dinamo Zagreb II Din. Zagreb II
Matchday 8 Sokol Kleczew Sokol Kleczew 1:0 Pogon Szczecin II Pogon II
Matchday 9 Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 3:0 GKS Belchatow GKS Belchatow
Matchday 9 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 1:0 Stal Mielec Stal Mielec
Matchday 9 Odra Opole Odra Opole 1:1 Sandecja Nowy Sacz Sandecja
Matchday 8 Pol. Warsaw Polonia Warsaw 2:1 Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk
Matchday 19 FK Andijon FK Andijon 0:0 Sogdiana Jizzakh Sogdiana
Matchday 19 Bukhara FK Bukhara 0:2 Surkhon Termiz Surkhon
Matchday 5 Tottenham U23 Tottenham Hotspur U23 2:2 Southampton FC U23 Southampton U23
Matchday 5 Chelsea U23 Chelsea FC U23 2:1 Brighton & Hove Albion U23 Brighton U23
Matchday 5 Man Utd U23 Manchester United U23 1:0 Fulham FC U23 Fulham U23
Matchday 11 Valour FC Valour FC 1:3 Forge FC Forge FC
Matchday 10 SC Weiche 08 SC Weiche Flensburg 08 1:0 Hannover 96 II Hannover 96 II
Matchday 8 VfB Homberg VfB Homberg 2:4 Fortuna Düsseldorf II F. Düsseldorf II
Matchday 8 SC Verl SC Verl 5:3 Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
Matchday 8 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 2:4 Rot-Weiss Essen RW Essen
Matchday 8 RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 5:1 Wuppertaler SV Wuppertaler SV
Matchday 9 FCA Walldorf FC-Astoria Walldorf 3:1 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
Matchday 11 1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim 0:3 SV Viktoria Aschaffenburg Aschaffenburg
Matchday 11 FC Augsburg II FC Augsburg II 2:1 TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
Matchday 11 FC Memmingen FC Memmingen 2:1 SV Heimstetten SV Heimstetten
Matchday 8 ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg 1:2 Union Vöcklamarkt Vöcklamarkt
Matchday 8 Deutschlandsbg. Deutschlandsberger SC 0:1 Wolfsberger AC II Wolfsberg II
Matchday 8 Hertha Wels WSC Hertha Wels 1:0 TuS Bad Gleichenberg Bad Gleichenb.
Matchday 8 SC Kalsdorf SC Kalsdorf 0:3 Union Gurten Gurten
Matchday 8 Allerheiligen SV Allerheiligen 1:1 SK Sturm Graz II Sturm Graz II
Matchday 8 SC Weiz SC Weiz 5:0 SV Ried II SV Ried II
Matchday 8 Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig 2:2 Berliner AK 07 Berliner AK
Matchday 7 Bruck/L. ASK-BSC Bruck/Leitha 4:2 FC Admira Wacker Mödling II FC Admira II
Matchday 7 Wiener SC Wiener Sport-Club 2:1 SV Stripfing Stripfing
Matchday 7 Ebreichsdorf ASK Ebreichsdorf 3:1 FCM Traiskirchen Traiskirchen
Matchday 7 Draßburg ASV Draßburg 1:5 SK Rapid Wien II Rapid Wien II
Matchday 7 Marchfeld FC Marchfeld Donauauen 2:0 SV Leobendorf Leobendorf
Matchday 9 St. Johann TSV St. Johann 1:5 Salzburger AK 1914 SAK 1914
Matchday 9 Bischofshofen SK Bischofshofen 2:3 SV Wals-Grünau Wals-Grünau
Matchday 10 SV Wörgl SV Wörgl 0:0 FC Kitzbühel Kitzbühel
Matchday 8 Hellerup IK Hellerup IK 0:0 Slagelse B&I Slagelse
Matchday 11 1860 München II TSV 1860 München II 1:0 SV Pullach SV Pullach
Matchday 11 TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 0:2 FC Pipinsried FC Pipinsried
Matchday 9 SF Eisbachtal Sportfreunde Eisbachtal 2:1 FV Engers 07 FV Engers 07
Matchday 4 Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 2:0 FC Hürth FC Hürth
Matchday 5 Victoria Seelow SV Victoria Seelow 2:2 Blau-Weiß 90 Berlin BW Berlin
Matchday 5 Sandersdorf Union Sandersdorf 0:2 1.FC Merseburg 1.FC Merseburg
Matchday 5 FSV Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde 4:2 FC Carl Zeiss Jena II CZ Jena II
Matchday 7 FC Oberneuland FC Oberneuland 4:1 BSC Hastedt BSC Hastedt
Matchday 8 Türkspor Kiel Inter Türkspor Kiel 3:2 Eckernförder SV Eckernförder SV
Matchday 5 Mannswörth SC Mannswörth 1:1 FC Stadlau FC Stadlau
Matchday 7 St. Pölten Jun. SKN St. Pölten Juniors 4:0 SV Waidhofen/Thaya Waidhofen/T.
Matchday 7 Langenrohr SV Langenrohr 0:0 Kremser SC Kremser SC
Matchday 7 SC Ortmann SC Ortmann 1:1 ASK Mannersdorf Mannersdorf
Matchday 7 Schrems ASV Schrems 1:1 SV Gaflenz Gaflenz
Matchday 7 Rohrbach/G. USC Rohrbach/Gölsen 1:1 SC Union Ardagger Ardagger
Matchday 7 Oberwart SV Oberwart 4:1 SV St. Margarethen St. Margarethen
Matchday 7 Bad Sauerbrunn SC Bad Sauerbrunn 3:2 SV Eltendorf Eltendorf
Matchday 7 Siegendorf ASV Siegendorf 4:2 SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf
Matchday 7 Schallerbach SV Bad Schallerbach 3:0 Union Mondsee Mondsee
Matchday 7 Micheldorf SV Grün-Weiß Micheldorf 1:2 SPG Pregarten SPG Pregarten
Matchday 7 Edelweiß Union Edelweiß Linz 2:3 SV Wallern SV Wallern
Matchday 7 St. Florian Union St. Florian 1:0 Union Weißkirchen Weißkirchen
Matchday 7 Grieskirchen SV Grieskirchen 0:1 ASKÖ Oedt ASKÖ Oedt
Matchday 7 Union Perg Union Perg 0:0 SV Bad Ischl SV Bad Ischl
Matchday 6 Gnas USV Gnas 2:2 SV Lafnitz II Lafnitz II
Matchday 6 Voitsberg ASK Voitsberg 1:2 Donawitzer SV Leoben DSV Leoben
Matchday 6 FC Gamlitz FC GamlitzFC Weinland Gamlitz 3:4 SC Bruck/Mur Bruck/Mur
Matchday 6 Fürstenfeld SK Fürstenfeld 5:1 ESV St. Michael ESV St. Michael
Matchday 8 Treibach SK Treibach 3:0 FC Lendorf Lendorf
Matchday 8 Spittal SV Spittal 2:2 ASKÖ St. Michael/Bleiburg St. Michael/Bl.
Matchday 7 SV Innsbruck SV Innsbruck 5:1 SV Fügen Fügen
Matchday 7 Tirol II WSG Tirol II 5:2 SV Kematen Kematen
Matchday 7 FC Söll FC Söll 1:0 Union Innsbruck Union Innsbruck
Matchday 7 Neumarkt TSV Neumarkt 5:0 SV Hallwang 1968 Hallwang
Matchday 6 FC Collex-Bossy FC Collex-Bossy 1:2 CS Italien GE Italien GE
Matchday 6 FC La Tour FC La Tour/Le Pâquier 0:1 FC Farvagny/Ogoz FC Farvagny
Matchday 6 FC Bazenheid FC Bazenheid 4:2 FC Seuzach FC Seuzach
Matchday 19 Kajaanin Haka Kajaanin Haka 2:3 Pallo-Kerho 37 Pallo-Kerho 37
Matchday 19 NuPS Nummelan Palloseura 2:1 FC Espoo II FC Espoo II
Matchday 19 HPS Helsingin Palloseura 3:1 Töölön Taisto Töölön Taisto
Matchday 19 LPS Laajasalon Palloseura 2:3 Atlantis FC II Atlantis FC II
Matchday 19 Latino Espanol Club Latino Espanol 3:0 Puistolan Urheilijat Puistolan
Matchday 12 Santos FC Santos de Guápiles FC 2:1 CS Cartaginés Cartaginés
Matchday 4 KF Ballkani KF Ballkani 3:2 KF Trepca 89 KF Trepca 89
Matchday 4 FC Prishtina FC Prishtina 0:1 FC Llapi FC Llapi
Matchday 1 Glacis United Glacis United 0:5 Mons Calpe SC Mons Calpe
Matchday 6 FC Yerevan FC Yerevan 0:1 FC Lori Vanadzor Lori Vanadzor
Matchday 6 Pyunik Erevan FC Pyunik Erewan 0:3 Alashkert Yerevan Alashkert
Matchday 6 FC Urartu FC Urartu Yerevan 1:1 FC Ararat-Armenia Yerevan Ararat-Armenia
Matchday 5 Columbia SC Columbia Floridsdorf 0:2 Floridsdorfer AC II FAC II
Matchday 5 Ostbahn XI SC Ostbahn XI 4:3 FC 1980 Wien 1980 Wien
Matchday 5 Seitenstetten USC Seitenstetten 1:0 SC Amaliendorf-Aalfang Amaliendorf
Matchday 5 Eggenburg SK Eggenburg 5:2 SC Melk Melk
Matchday 5 Vösendorf ASV Vösendorf 2:0 SC Brunn/Gebirge Brunn/Geb.
Matchday 5 SVg Breitenau/Schwarzau SVg Breitenau/Schwarzau 0:1 1. FC Bisamberg Bisamberg
Matchday 5 Korneuburg SC Korneuburg 0:1 FC Mistelbach FC Mistelbach
Matchday 5 Leopoldsdorf SC Leopoldsdorf/Mfd. 1:0 SC Wolkersdorf Wolkersdorf
Matchday 11 TuS Geretsried TuS Geretsried 1:4 SV Mering SV Mering
Matchday 11 Bad Heilbrunn SV Bad Heilbrunn 1:1 TSV Gilching-Argelsried TSV Gilching-A.
Matchday 11 1.FC Sonthofen 1.FC Sonthofen 1:1 VfR Neuburg/Donau VfR Neuburg/Donau
Matchday 1 Pescara U19 Pescara Primavera 2:3 Inter Milan Primavera Inter U19
Matchday 1 Perugia U19 Perugia Primavera 6:1 Pisa Primavera Pisa U19
Matchday 18 Semen Padang Semen Padang FC 0:1 PSS Sleman PSS Sleman
Matchday 18 Bhayangkara FC Bhayangkara FC 0:0 Bali United FC Bali United
Matchday 18 Kalteng Putra Kalteng Putra FC 1:1 Persebaya Surabaya Persebaya
Matchday 18 Arema FC Arema FC 2:2 Borneo FC Borneo FC
Matchday 24 SZ FC Shenzhen FC 1:1 Beijing Sinobo Guoan BJ Sinobo Guoan
Matchday 24 JS Suning Jiangsu Suning 3:1 Guangzhou Evergrande Taobao GZ Evergrande
Matchday 24 SD Luneng Shandong Luneng Taishan 3:1 Shanghai SIPG SIPG
Matchday 5 Akad. Pandev Akademija Pandev 2:0 Renova Dzepciste Renova
Matchday 3 Tarxien Tarxien Rainbows 2:3 Hamrun Spartans Hamrun Spart.
Matchday 1 Pietà Hotspurs FC Pietà Hotspurs FC 1:0 Mqabba FC Mqabba FC
Matchday 1 Fgura Utd Fgura United FC 0:3 St. Andrews FC St. Andrews FC
First Round Kercem Ajax FC Kercem Ajax FC 5:0 Munxar Falcons FC Munxar Falcons
First Round Nadur Y. Nadur Youngsters FC 4:0 Oratory Youths FC Oratory Youths
Matchday 3 Al Khor Al Khor Sports Club 2:3 Al Ahli Sports Club Al Ahli
Matchday 3 Umm Salal Umm Salal Sport Club 1:5 Al Arabi Sports Club Al Arabi
Matchday 14 Nadi FA Nadi FA 2:3 Labasa FC Labasa FC
Matchday 3 Gol Gohar Gol Gohar Sirjan FC 1:1 Pars Jonoubi Jam Pars Jam
Matchday 8 Klub Kosova Klub Kosova 1:2 SC V/W Billstedt V/W Billstedt
Matchday 8 Rahlstedt Rahlstedter SC 2:3 SV Altengamme Altengamme
Group Stage Bhawanipore FC Bhawanipore FC 0:0 Indian Navy Indian Navy
Matchday 8 Eimsbütteler TV Eimsbütteler TV 3:3 Inter Eidelstedt Int. Eidelstedt