For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:52:33 AM
Matchday 4 SE Reserves SönderjyskE Reserves 0:1 AC Horsens Reserves ACH Reserves
Matchday 2 AaB Reserves Aalborg BK Reserves 1:0 Randers FC Reserves RFC Reserves
Matchday 4 FCM Reserves FC Midtjylland Reserves 1:2 Viborg FF Reserves Viborg FF Res.
Matchday 6 AGF Reserves Aarhus GF Reserves 0:0 Hobro IK Reserves Hobro Reserves
Matchday 6
FC St. Pauli FC St. Pauli 2:0 Hamburger SV Hamburger SV
Matchday 8
Unterhaching SpVgg Unterhaching 2:1 Chemnitzer FC Chemnitzer FC
Matchday 5 Aston Villa Aston Villa 0:0 West Ham United West Ham
Matchday 3 Torino Torino FC 1:2 US Lecce Lecce
Matchday 9 Rostov II FK Rostov II 4:3 Akhmat Grozny II Akhmat II
Matchday 9 Dinamo Moscow Dinamo Moscow 0:0 FK Ufa Ufa
Matchday 9 Rostov FK Rostov 2:1 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Matchday 9 FC Viitorul FC Viitorul 4:1 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 4 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 2:1 Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
Matchday 4 Alanyaspor Alanyaspor 3:1 Fenerbahce SK Fenerbahce
Matchday 4 Groningen U21 FC Groningen U21 3:1 PEC Zwolle U21 PEC Zwolle U21
Matchday 4 Heerenveen U21 SC Heerenveen U21 7:3 SC Cambuur-Leeuwarden U21 SC Cambuur U21
Matchday 4 FC Twente U21 FC Twente Enschede U21 0:2 FC Emmen U21 Emmen U21
Matchday 4 Go Ahead U21 Go Ahead Eagles Deventer U21 0:0 Feyenoord U21 Feyenoord U21
Matchday 4 RKC U21 RKC Waalwijk U21 6:1 Excelsior Rotterdam U21 Excelsior U21
Matchday 4 Willem II U21 Willem II Tilburg U21 2:1 Fortuna Sittard U21 Sittard U21
Matchday 4 Roda JC U21 Roda JC Kerkrade U21 4:1 FC Eindhoven U21 FC Eindh. U21
Matchday 1 Anderlecht Res. RSC Anderlecht Reserve 5:1 Oud-Heverlee Leuven Reserve OH Leuven Res.
Matchday 9 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 3:2 FK Jablonec FK Jablonec
Matchday 9 Silkeborg IF Silkeborg IF 0:3 Odense Boldklub Odense BK
Matchday 21 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 FF 1:0 Vålerenga Fotball Vålerenga
Matchday 23 Djurgarden Djurgardens IF 2:0 Helsingborgs IF Helsingborg
Matchday 23 AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna 2:2 IF Elfsborg Elfsborg
Matchday 8 Cracovia Kraków Cracovia Kraków 2:0 Piast Gliwice Piast Gliwice
Matchday 9 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora 1:0 FK Vitosha Bistritsa Vitosha
Matchday 6 Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 1:0 FC Rodange 91 FC Rodange 91
Matchday 19 São Paulo São Paulo Futebol Clube 1:1 Centro Sportivo Alagoano (AL) Alagoano
Matchday 9 Santos Laguna Santos Laguna 2:2 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 28 Sounders FC Seattle Sounders FC 4:2 New York Red Bulls NY Red Bulls
Matchday 28 LA Galaxy Los Angeles Galaxy 7:2 Sporting Kansas City Kansas
Matchday 11 Millonarios Millonarios FC 2:1 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
Matchday 11 Envigado Envigado FC 2:4 Independiente Medellín Indep. Medellín
Matchday 11 Atlético Huila CD Atlético Huila 1:1 Junior FC Junior FC
Matchday 21 Veertien Mie Veertien Mie 1:0 Verspah Oita Verspah Oita
Matchday 20 ÍA Akranes ÍA Akranes 1:1 UMF Grindavík Grindavík
Matchday 20 Breidablik Breidablik Kópavogur 1:1 Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Matchday 20 Valur Valur Reykjavík 0:1 KR Reykjavík KR Reykjavík
Matchday 21 Vitebsk FK Vitebsk 1:2 FK Gomel Gomel
Matchday 2 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila 0:0 JS Saoura JS Saoura
Matchday 28 Bold FC Austin Bold FC 1:2 Reno 1868 FC Reno FC
Matchday 22 Saburtalo FC Saburtalo 1:1 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Matchday 6 Cardiff Metro Cardiff Metropolitan University FC 1:1 The New Saints FC The New Saints
Quarter-Finals Al Sadd Al Sadd Sports Club 3:1 Al-Nassr FC Al-Nassr
Matchday 1 Nacional Club Nacional 4:1 Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
Matchday 5 CD Riestra Club Deportivo Riestra 1:0 Club Almagro Almagro
Quarter-Finals Crumlin United Crumlin United 0:2 Bohemian Football Club Dublin Bohemians
Matchday 3 Salernitana US Salernitana 1919 0:2 Benevento Calcio Benevento
Matchday 4 Bari SSC Bari 1:1 Reggina 1914 Reggina
Matchday 21 La Calera Unión La Calera 2:3 Club de Deportes Antofagasta Antofagasta
Matchday 7 Lens RC Lens 1:0 LB Châteauroux LB Châteauroux
Matchday 10 Ural 2 Ural 2 Ekaterinburg 3:4 FK Chelyabinsk Chelyabinsk
Matchday 7 Petr. Ploiesti Petrolul Ploiesti 1:1 CS Sportul Snagov Sportul Snagov
Matchday 5 Utrecht U21 FC Utrecht U21 5:1 FC Den Bosch FC Den Bosch
Matchday 5
NEC Nijmegen NEC Nijmegen 1:1 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
Matchday 5 Ajax U21 Ajax Amsterdam U21 2:0 PSV Eindhoven U21 PSV U21
Matchday 5 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21 1:2 NAC Breda NAC Breda
Matchday 4 Hatayspor Hatayspor 0:0 Fatih Karagümrük Karagümrük
Matchday 6 Bohemians B FC Bohemians Prague 1905 B 2:4 FC Slovan Liberec B Sl. Liberec B
Matchday 6 Ml. Boleslav B FK Mlada Boleslav B 3:2 on pens FK Teplice B FK Teplice B
Matchday 20 Asane Fotball Asane Fotball 2:0 Odds BK II Odds BK II
Matchday 23 Västerås SK Västerås SK 1:2 IF Brommapojkarna Brommapojkarna
Matchday 9 Zarkovo OFK Zarkovo 2:0 FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
Matchday 5 Everton U23 Everton FC U23 2:1 Blackburn Rovers U23 Blackburn U23
Matchday 5 Newcastle U23 Newcastle United U23 3:2 Norwich City U23 Norwich U23
Matchday 5 Reading U23 Reading FC U23 5:0 Swansea City U23 Swansea U23
Matchday 5 Sunderland U23 Sunderland AFC U23 2:3 Middlesbrough FC U23 Boro U23
Matchday 5 West Ham U23 West Ham United U23 2:0 West Bromwich Albion U23 West Brom U23
Matchday 5 Stoke U23 Stoke City U23 2:0 Aston Villa U23 Aston Villa U23
Matchday 4 Bnei Sakhnin Ihud Bnei Sakhnin 2:1 SC Kfar Qasem SC Kfar Qasem
Matchday 4 H. Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 0:1 Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
Matchday 4 H. Petah Tikva Hapoel Petah Tikva 0:1 Hapoel Umm al-Fahm H. Umm al-Fahm
Matchday 4 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 1:3 Hapoel Ashkelon H. Ashkelon
Matchday 3 B. Jerusalem Beitar Jerusalem 0:2 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
Matchday 8 Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09 1:2 Alemannia Aachen Alem. Aachen
Matchday 6 Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 1:0 Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
Matchday 3 Nea Salamis Nea Salamina Famagusta 3:2 Olympiakos Nicosia Olympiakos N.
Matchday 8 AD San Carlos AD San Carlos 1:0 CS Herediano Herediano
Matchday 2 HK Pegasus Hong Kong Pegasus FC 1:1 Tai Po FC Tai Po
Matchday 3 Glacis Utd Res Glacis United Reserve 3:0 Lions Gibraltar FC Reserve Lions Gib Res
Matchday 7 Shirak II FC Shirak Gyumri II 8:2 FC Dilijan FC Dilijan
Matchday 7 FC Van FC Van 4:3 Torpedo Erewan Torpedo
Matchday 7 Aragats FC Aragats Ashtarak 3:3 FC Alashkert II Alashkert II
Matchday 7 Pyunik II FC Pyunik Yerevan II 2:4 FC Sevan FC Sevan
Matchday 7 L. Artsakh Lernayin Artsakh Erewan 0:0 FC Urartu Erewan II Urartu II
Matchday 7 Ararat-Arm. II FC Ararat-Armenia II 3:2 FC Masis Masis
Matchday 7 Ararat II FC Ararat Yerevan II 4:5 FC West Armenia West Armenia
Matchday 7 Lokomotiv FC Lokomotiv Erewan 2:0 FC Ani FC Ani
Matchday 1 Roma U19 Roma Primavera 6:3 Chievo Primavera Chievo U19
Matchday 1 Fiorentina U18 Fiorentina Under 18 3:4 Genoa Under 18 Genoa U18
Matchday 3 Crema AC Crema 1908 1:0 A.C. Calvina Sport Calvina Sport
Matchday 1 St.George's FC St. George's FC 2:2 Qormi FC QFC
Matchday 3 Persepolis Persepolis FC 1:0 Sanat Naft FC Sanat Naft
Katar U18 Katar U18 1:2 Spain U18 Spain U18