For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:39:41 PM
Matchday 4 EFB Reserves Esbjerg fB Reserves 6:2 Silkeborg IF Reserves SIF Reserves
Group Stage
Inter Inter Milan 1:1 SK Slavia Prague Slavia Prague
Group Stage Olympique Lyon Olympique Lyon 1:1 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Group Stage
RB Salzburg Red Bull Salzburg 6:2 KRC Genk KRC Genk
Group Stage
SSC Napoli SSC Napoli 2:0 Liverpool FC Liverpool
Group Stage
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 0:0 FC Barcelona FC Barcelona
Group Stage Benfica SL Benfica 1:2 RB Leipzig RB Leipzig
Group Stage
Ajax Ajax Amsterdam 3:0 LOSC Lille LOSC Lille
Group Stage
Chelsea Chelsea FC 0:1 Valencia CF Valencia
Group Stage SSC Napoli SSC Napoli UEFA U19 1:1 Liverpool FC UEFA U19 Liverpool
Group Stage Chelsea Chelsea FC UEFA U19 3:3 Valencia CF UEFA U19 Valencia CF
Group Stage Ajax Ajax Amsterdam UEFA U19 4:0 LOSC Lille UEFA U19 LOSC Lille
Group Stage Inter Inter Mailand UEFA U19 4:0 SK Slavia Prag UEFA U19 Slavia Prag
Group Stage RB Salzburg YL Red Bull Salzburg UEFA U19 1:1 KRC Genk UEFA U19 Genk UEFA U19
Group Stage Olympique Lyon Olympique Lyon UEFA U19 4:2 Zenit St. Petersburg UEFA U19 Zenit S-Pb
Group Stage Benfica SL Benfica UEFA U19 2:1 RasenBallsport Leipzig UEFA U19 RB Leipzig U19
Group Stage Bor. Dortmund Borussia Dortmund UEFA U19 2:1 FC Barcelona UEFA U19 FC Barcelona
Matchday 4 Den Bosch U21 FC Den Bosch U21 3:2 VVV-Venlo U21 VVV-Venlo U21
Matchday 4 NAC Breda U21 NAC Breda U21 2:0 NEC Nijmegen U21 NEC U21
Matchday 4 De Graafs. U21 De Graafschap Doetinchem U21 0:2 Heracles Almelo U21 Heracles U21
Matchday 4 RE Acren RE Acren-Lessines 3:2 RAAL La Louvière La Louvière
Second Round Wuppertaler SV Wuppertaler SV 3:0 ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
Quarter-Finals Hume City FC Hume City FC 0:1 Central Coast Mariners Central Coast
Quarter-Finals Adelaide United Adelaide United 1:0 Newcastle United Jets Newcastle
Semi-Finals Highlands Park Highlands Park FC 4:3 on pens Polokwane City FC Polokwane City
Matchday 28 Daejeon Citizen Daejeon Citizen FC 0:0 Busan IPark FC Busan IPark
Matchday 28 Seoul E-Land Seoul E-Land FC 2:2 Jeonnam Dragons FC Jeonnam Dragons
Matchday 23 Operário-PR Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) 2:1 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
Quarter-Finals Urawa Reds Urawa Red Diamonds 1:1 Shanghai SIPG SIPG
Quarter-Finals Hilal Al-Hilal Riyadh 3:1 Al-Ittihad Jeddah Ittihad
First Round AE Vathyllou AE Vathyllou-Pansamiakou 2:4 on pens Eolikos Mytilinis Eolikos
Matchday 5 Tigre Club Atlético Tigre 1:1 Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
Matchday 29 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 0:3 Nomme Kalju FC Kalju Nömme
Matchday 29 Kalev Kalev Tallinn 2:1 FC Kuressaare Kuressaare
Matchday 9 Sunderland Sunderland AFC 1:1 Rotherham United Rotherham
Matchday 9 MK Dons Milton Keynes Dons 0:1 Ipswich Town Ipswich
Matchday 9 Rochdale Rochdale AFC 1:1 Lincoln City Lincoln City
Matchday 9 Coventry Coventry City 2:1 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Matchday 9 Shrewsbury Shrewsbury Town 4:3 Southend United Southend United
Matchday 9 Doncaster Doncaster Rovers 0:1 Blackpool FC Blackpool
Matchday 9 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 2:2 Peterborough United Peterborough
Matchday 9 Wycombe Wycombe Wanderers 1:1 Accrington Stanley Accrington
Matchday 9 Bristol Rovers Bristol Rovers 1:1 Gillingham FC Gillingham FC
Matchday 9 Portsmouth Portsmouth FC 2:2 Burton Albion Burton Albion
Matchday 9 Bolton Bolton Wanderers 0:0 Oxford United Oxford United
Matchday 9 Carlisle United Carlisle United 0:0 Forest Green Rovers Forest Green
Matchday 9 Cheltenham Town Cheltenham Town 3:2 Bradford City Bradford
Matchday 9 Crawley Town Crawley Town 2:2 Plymouth Argyle Plymouth
Matchday 9 Exeter City Exeter City 2:0 Port Vale FC Port Vale
Matchday 9 Leyton Orient Leyton Orient 1:2 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Matchday 9 Macclesfield Macclesfield Town 1:1 Newport County Newport County
Matchday 9 Mansfield Town Mansfield Town 0:4 Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 9 Morecambe FC Morecambe FC 0:1 Walsall FC Walsall
Matchday 9 Salford Salford City 1:0 Grimsby Town Grimsby Town
Matchday 9 Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 2:2 Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 9 Stevenage Stevenage FC 0:1 Northampton Town Northampt. Town
Matchday 9 Swindon Town Swindon Town 0:3 Colchester United Colchester Utd.
Matchday 9 Barnet Barnet FC 2:0 Aldershot Town Aldershot Town
Matchday 6 UD Almería UD Almería 3:1 Girona FC Girona
Matchday 6 Málaga CF Málaga CF 1:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Matchday 6 Racing Racing Santander 4:0 CD Mirandés CD Mirandés
Matchday 6 Alcorcón AD Alcorcón 3:0 Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 9 Chita FK Chita 0:1 Irtysh Omsk Irtysh Omsk
Matchday 9 Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk 0:1 Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul
Matchday 5 Pribram U19 1.FK Pribram U19 2:3 AC Sparta Prag U19 Sparta Prag U19
Matchday 5 SFC Opava U19 Slezsky FC Opava U19 0:1 FC Zbrojovka Brno U19 Z. Brno U19
Matchday 23 Degerfors Degerfors IF 2:1 Mjällby AIF Mjällby
Matchday 12 Örebro SK U21 Örebro SK U21 3:2 IFK Norrköping U21 Norrköping U21
Third Round FTC Filakovo FTC Filakovo 5:6 on pens DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 8 Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 0:0 TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
Matchday 7 Wolfsberg II Wolfsberger AC II 4:0 USV St. Anna/Aigen St. Anna/Aigen
Matchday 7 Mauerwerk FC Mauerwerk 2:0 SC Wiener Viktoria Wiener Viktoria
Matchday 7 Azzurri LS FC Azzurri LS 90 0:3 FC Bulle FC Bulle
Matchday 7 FC Balzers FC Balzers 0:2 FC Linth 04 FC Linth 04
Matchday 6 Aldosivi Club Atlético Aldosivi 1:1 Club Atlético Patronato CA Patronato
Matchday 6 Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 1:0 Club Atlético Tucumán CA Tucumán
Round of 16 SC Hauenstein SC Hauenstein 0:1 FK Pirmasens FK Pirmasens
Round of 16 Idar-Oberstein SC Idar-Oberstein 0:3 FV Dudenhofen FV Dudenhofen
Matchday 7 ESV St. Michael ESV St. Michael 1:2 FC GamlitzFC Weinland Gamlitz FC Gamlitz
Matchday 7 Lafnitz II SV Lafnitz II 0:1 SV Frauental Frauental
Matchday 7 Mettersdorf USV Mettersdorf 2:2 ASK Voitsberg Voitsberg
Matchday 7 Liezen SC Liezen 0:2 TUS Heiligenkreuz am Waasen Heiligenkreuz
Matchday 7 Lebring SV Lebring 3:1 SV Rottenmann SV Rottenmann
Matchday 7 DSV Leoben Donawitzer SV Leoben 1:1 SK Fürstenfeld Fürstenfeld
Matchday 7 Ilz Ilzer SV 1:2 SV Wildon Wildon
Matchday 7 Bruck/Mur SC Bruck/Mur 1:1 USV Gnas Gnas
Matchday 1 FC Lustenau FC Lustenau 3:1 SC Admira Dornbirn Admira Dornbirn
Matchday 3 AKA Rapid U18 AKA Rapid Wien U18 3:2 AKA Steiermark - Sturm Graz U18 Stmk.-Sturm U18
Matchday 6 FC Spiez FC Spiez 1:3 FC Liestal FC Liestal
Matchday 3 AKA Rapid U16 AKA Rapid Wien U16 1:3 AKA Steiermark - Sturm Graz U16 Stmk.-Sturm U16
Matchday 25 CD El Nacional CD El Nacional 1:2 Técnico Universitario Técnico U.
Matchday 7 Lori Vanadzor FC Lori Vanadzor 2:1 FC Urartu Yerevan FC Urartu
Matchday 7 Alashkert Alashkert Yerevan 5:1 FC Yerevan FC Yerevan
Matchday 7 Pyunik Erevan FC Pyunik Erewan 2:1 Gandzasar Kapan Gandzasar
Matchday 15 JK Tammeka U19 Jalgpallikool Tammeka U19 3:4 Levadia Tallinn U19 Levadia U19
Matchday 15 FC Nomme U19 FC Nomme United U19 6:2 FC Flora Tallinn U19 FC Flora U19
Matchday 15 FCI Tallinn U19 FCI Tallinn U19 3:1 FC Helios Tartu/Jogeva SK Noorus 96 U19 Hel./Jogeva U19
Second Round SV Gering SV Gering-Kolling 0:4 SG 2000 Mülheim-Kärlich Mülheim-Kärlich
Second Round SV Oberwesel SV Vesalia Oberwesel 0:2 FC Karbach FC Karbach
Hungary U16 Hungary U16 0:3 Slovenia U16 Slovenia U16
Poland U16 Poland U16 1:0 Turkey U16 Turkey U16
Finland U16 Finland U16 1:1 Northern Ireland U16 N. Ireland U16
Netherlands U17 Netherlands U17 2:0 France U17 France U17
Luxembourg U19 Luxembourg U19 0:1 Malta U19 Malta U19
Matchday 2 FC Schaan FC Schaan 5:3 AET USV Eschen-Mauren II USV Eschen-Mauren II
Matchday 2 FC Schaan II FC Schaan II 7:6 on pens FC Ruggell II Ruggell II
Matchday 2 USV III USV Eschen-Mauren III 1:3 AET FC Triesenberg FC Triesenberg