For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:08:11 AM
Group Stage Club Brugge Club Brugge KV 0:0 Galatasaray SK Galatasaray
Group Stage Olympiacos Olympiacos Piraeus 2:2 Tottenham Hotspur Spurs
Group Stage Paris SG Paris Saint-Germain 3:0 Real Madrid Real Madrid
Group Stage
Bayern Munich Bayern Munich 3:0 Red Star Belgrade Red Star
Group Stage Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 4:0 Atalanta BC Atalanta
Group Stage Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 0:3 Manchester City Man City
Group Stage
Atlético Madrid Atlético Madrid 2:2 Juventus FC Juventus
Group Stage
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 1:2 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Group Stage Shakhtar D. Shakhtar Donetsk UEFA U19 1:3 Manchester City UEFA U19 Man City
Group Stage Olympiacos U19 Olympiacos Piraeus UEFA U19 1:1 Tottenham Hotspur UEFA U19 Tottenham
Group Stage Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen UEFA U19 2:2 Lokomotiv Moscow UEFA U19 Loko Moscow
Group Stage Atlético Madrid Atlético Madrid UEFA U19 0:4 Juventus FC UEFA U19 Juventus FC
Group Stage Club Brugge Club Brugge UEFA U19 3:2 Galatasaray SK UEFA U19 Galatasaray
Group Stage Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb UEFA U19 1:0 Atalanta Bergamo UEFA U19 Bergamo UYL
Group Stage FC Bayern Bayern Munich UEFA U19 0:0 Red Star Belgrade UEFA U19 Red Star
Group Stage Paris Paris Saint-Germain UEFA U19 1:2 Real Madrid UEFA U19 Madrid UEFA U19
Matchday 6 Akad Chertanovo Akademia Chertanovo Moscow 0:0 Saturn-Master Egorjevsk Saturn-Master
Matchday 6 Ak. Y. Konoplev Y. Konoplev Football Akademia 3:2 Akademia Dinamo Moscow Akademia Dinamo
Matchday 6 Akademia FCSM Akademia Spartak Moscow 1:2 Akademia Rubin Kazan Akademia Rubin
Matchday 6 Akad. Krasnodar Akademia FK Krasnodar 2:0 Akademia Lokomotiv Moskau Akademia Loko
Matchday 6 Akademia Zenit Akademia Zenit St. Petersburg 1:0 SShOR Zenit St. Petersburg SShOR Zenit
Matchday 6 DYuSSh Strogino DYuSSh Strogino Moskau 1:2 DYuSSh CSKA Moskau DYuSSh CSKA
Matchday 4 FK Teplice FK Teplice 2:0 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Matchday 20 Kings SC Kings SC 3:4 SC Riverball SC Riverball
Matchday 4 Wisla Plock Wisla Plock 1:0 Legia Warszawa Legia Warszawa
Round of 16 NK Brda NK Brda 0:3 NK Domzale NK Domzale
Round of 16 NK Triglav NK Triglav Kranj 1:3 NS Mura NS Mura
Round of 16 FC Koper FC Koper 3:2 NK Maribor NK Maribor
Round of 16 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 1:0 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Matchday 9 Spartak Trnava Spartak Trnava 0:0 FK Senica FK Senica
Matchday 21 Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 6:0 FC Körle FC Körle
Second Round SC Hardt SC Hardt 2:3 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt
Matchday 11 Deportivo Cali Deportivo Cali 0:1 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
Matchday 20 Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur 6:4 ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
Matchday 20 Fylkir Fylkir Reykjavík 3:1 Víkingur Reykjavík Víkingur
Quarter-Finals Melbourne City Melbourne City FC 3:0 Western Sydney Wanderers Western Sydney
Quarter-Finals Brisbane Strikers FC Brisbane Strikers FC 3:2 Moreland Zebras Moreland Zebras
Matchday 6 Zr. Mostar U19 HSK Zrinjski Mostar U19 3:1 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 Zeljeznicar U19
Matchday 29 Nashville SC Nashville SC 1:0 Birmingham Legion FC Legion FC
Matchday 29 Tacoma Defiance Tacoma Defiance 1:4 Real Monarchs SLC Real Monarchs
Semi-Finals Sundowns Mamelodi Sundowns FC 0:2 SuperSport United SuperSport Utd.
Semi-Finals Hwaseong FC Hwaseong FC 1:0 Suwon Samsung Bluewings FC Suwon Bluewings
Semi-Finals Daejeon Korail Daejeon Korail FC 1:1 Sangju Sangmu FC Sangju Sangmu
Matchday 28 FC Anyang FC Anyang 0:2 Suwon FC Suwon FC
Matchday 28 Gwangju FC Gwangju FC 1:0 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
Matchday 28 Asan Mugunghwa Asan Mugunghwa FC 1:1 Ansan Greeners FC Ansan Greeners
Matchday 23 Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 0:2 Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo FC
Matchday 23 São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 2:0 Esporte Clube Vitória EC Vitória
Third Round Ballymena Ballymena United 0:1 Rangers FC Reserves Rangers II
Quarter-Finals Kashima Antlers Kashima Antlers 1:1 Guangzhou Evergrande Taobao GZ Evergrande
Third Round PS Sparti PS Sparti 0:2 GAS Ialysos 1948 GAS Ialysos
Third Round Veria NPS Veria NPS 2:0 Diagoras Rodou Diagoras
Matchday 5 Chacarita Jrs Club Atlético Chacarita Juniors 2:2 Club Atlético San Martín (Tucumán) San Martín (T)
Matchday 2 Juventud Juventud de Las Piedras 1:2 Club Atlético Progreso Progreso
Matchday 2 Racing Club Racing Club de Montevideo 1:1 Atletico River Plate Montevideo River Plate
Matchday 29 FC Maardu Maardu Linnameeskond 2:4 Paide Linnameeskond Paide
Matchday 29 JK Trans Narva JK Trans Narva 3:2 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
Matchday 29 FC Flora FC Flora Tallinn 2:1 FCI Levadia FCI Levadia
Matchday 26 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 2:0 Balestier Khalsa FC Balestier FC
Matchday 26 Geylang Geylang International FC 4:3 Warriors FC Warriors FC
Matchday 26 Home Utd. Home United FC 0:3 Garena Young Lions Young Lions
Matchday 26 DPMM FC Brunei DPMM FC 0:1 Tampines Rovers FC Tampines Rovers
Round of 16 Vissel Kobe Vissel Kobe 3:2 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Round of 16 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 10:11 on pens Oita Trinita Oita Trinita
Round of 16 Sagan Tosu Sagan Tosu 4:2 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Round of 16 Júbilo Iwata Júbilo Iwata 4:5 on pens Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Round of 16 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 2:1 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Round of 16 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 2:1 AET Hosei University Hosei Univ.
Matchday 3 Arezzo SS Arezzo 1:2 Juventus U23 Juventus U23
Matchday 6 SD Huesca SD Huesca 0:1 Albacete Balompié Albacete
Matchday 6 CD Lugo CD Lugo 2:2 SD Ponferradina Ponferradina
Matchday 6 Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 3:3 CD Numancia CD Numancia
Matchday 15 1.FC Slovacko U19 1.FC Slovacko U19 2:3 on pens FC Hradec Králové U19 Hr. Králové U19
Matchday 23 Tromsdalen Tromsdalen UIL 1:4 Sandnes Ulf Sandnes Ulf
Matchday 23 Skeid Oslo Skeid Oslo 2:2 Sogndal IL Sogndal
Matchday 23 Sandefjord Sandefjord Fotball 2:0 Strømmen IF Strømmen IF
Matchday 23 Notodden Notodden FK 2:0 Kongsvinger IL Kongsvinger
Matchday 23 Aalesund Aalesunds FK 2:1 KFUM-Kameratene Oslo KFUM Oslo
Matchday 23 Ullensaker/Kisa Ullensaker/Kisa IL 1:0 FK Jerv FK Jerv
Matchday 23 Start IK Start 2:0 Nest-Sotra IL Nest-Sotra IL
Matchday 23 Raufoss IL Raufoss IL 1:2 Hamarkameratene HamKam
Matchday 5 NK Dubrava ZG NK Dubrava Tim kabel 2:2 NK Rudes NK Rudes
Matchday 5 NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo 1:2 NK Sesvete NK Sesvete
Matchday 5 NK Kustosija Zagreb NK Kustosija Zagreb 1:2 HNK Orijent Rijeka NK Orijent 1919
Matchday 5 Croat. Zmijavci NK Croatia Zmijavci 0:1 NK Osijek II NK Osijek II
Matchday 5 NK Dugopolje NK Dugopolje 2:2 HNK Hajduk Split II Hajduk Split II
Matchday 5 Medjimurje NK Medjimurje Cakovec 3:0 HNK Cibalia Vinkovci Cibalia
Matchday 5 HNK Sibenik HNK Sibenik 2:0 NK Hrvatski Dragovoljac Hrv Dragovoljac
Matchday 1 Ruch Zd. Ruch Zdzieszowice 3:2 MKS Kluczbork MKS Kluczbork
Matchday 1 Ruch Chorzow Ruch Chorzow 1:0 Zaglebie Lubin II Lubin II
Matchday 8 Stal Mielec Stal Mielec 1:2 GKS Tychy GKS Tychy
Matchday 8 Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 1:0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
Matchday 8 Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala 2:1 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 8 Warta Poznan Warta Poznan 3:0 Odra Opole Odra Opole
Matchday 8 Zeta Golubovac FK Zeta Golubovac 1:0 FK Podgorica FK Podgorica
Matchday 8 Kom Podgorica Kom Podgorica 5:0 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
Matchday 8 OFK Petrovac OFK Petrovac 0:1 FK Iskra Danilovgrad Iskra D.
Matchday 8 OFK Grbalj OFK Grbalj 0:2 OFK Titograd OFK Titograd
Matchday 8 B. Podgorica Buducnost Podgorica 1:4 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
Third Round Tre. Stankovce OSK Trencianske Stankovce 0:2 AFC Nove Mesto nad Vahom Nove Mesto
Third Round Lucenec MSK Novohrad Lucenec 0:1 KFC Komarno Komarno
Third Round Stara Lubovna MFK Stara Lubovna 2:3 MSK Zilina MSK Zilina
Round of 16 TSV Reichenbach TSV 05 Reichenbach 3:2 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
Matchday 9 Békéscsaba Békéscsaba 1912 Elöre SE 2:2 Szombathelyi Haladás Haladás
Matchday 9 Soroksár Soroksár SC 0:4 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
Matchday 9 Dorog Dorogi FC 0:2 BFC Siófok BFC Siófok
Matchday 9 Budaörs Budaörsi SC 0:3 Szeged-Csanád - GA Szeged
Matchday 9 Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 2:1 Vác FC Vác
Matchday 9 Tiszakécske Duna Aszfalt Tiszakécskei LC 2:3 Budafoki MTE Budafoki MTE
Matchday 9 Vasas FC Vasas FC 1:4 MTK Budapest MTK Budapest
Matchday 9 Csákvár Aqvital FC Csákvár 0:1 Szolnoki MÁV FC Szolnok
Matchday 9 ETO FC Győr ETO FC Győr 3:1 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
Matchday 8 Lech Poznan II Lech Poznan II 0:3 Gornik Polkowice Gornik Polk.
Matchday 2 Celta Vigo B Celta Vigo B 4:2 UD Melilla UD Melilla
Matchday 8 HFX Wanderers HFX Wanderers FC 1:1 Forge FC Forge FC
Matchday 8 SC Freiburg II SC Freiburg II 4:0 FSV Frankfurt FSV Frankfurt
Matchday 1 SV Heimstetten SV Heimstetten 2:0 VfB Eichstätt VfB Eichstätt
Matchday 8 FC Basel U21 FC Basel 1893 U21 4:0 FC Bavois FC Bavois
Matchday 11 Schwaz SC Schwaz 2:2 SVG Reichenau Reichenau
Matchday 7 Chaux-de-Fonds FC La Chaux-de-Fonds 2:1 Olympique de Genève FC Olymp. Genève
Matchday 7 Lancy FC Lancy FC 3:3 US Terre Sainte US Terre Sainte
Matchday 7 FC Wohlen FC Wohlen 3:2 SV Muttenz SV Muttenz
Matchday 7 FC Baden FC Baden 1:1 FC Bassecourt FC Bassecourt
Matchday 1 Mes Novin Mes Novin Kerman 2:0 Shahrdari Astara Sh. Astara
Matchday 1 N. Bojnord Namayandeh Bojnord 0:1 Kheybar Khorramabad FC Kheybar FC
Matchday 1 Omid Razakan Omid Razakan Alborz 0:0 Mes Shahr Babak FC Mes Shahr Babak
Matchday 1 Naft Gachsaran Naft Gachsaran FC 2:1 Shohada Babolsar Sh. Babolsar
Matchday 1 Caspian Qazvin Caspian Qazvin FC 1:1 Shahrdari Hamedan Sh. Hamedan
Matchday 1 Chooka Talesh Chooka Talesh FC 2:1 Shahrdari Bam Shahrdari Bam
Matchday 1 Foolad Novin Foolad Novin 0:0 Miladmehr Tehran FC Miladmehr FC
Matchday 1 Sh. Mahshahr Shahrdari Mahshahr 0:1 Hafari Ahvaz FC Hafari Ahvaz
Matchday 1 Iranjavan FC Iranjavan FC 3:1 Sardar Bukan FC Sardar Bukan
Second Round FC 08 Villingen FC 08 Villingen 3:0 SC Pfullendorf SC Pfullendorf
Round of 16 TuS Rüssingen TuS Rüssingen 4:3 Arminia Ludwigshafen A. Ludwigshafen
Round of 16 VfR Baumholder VfR Baumholder 1:2 AET SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
Round of 16 FSV Offenbach FSV Offenbach 0:4 VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
Round of 16 SV Morlautern SV Morlautern 4:2 Hassia Bingen Hassia Bingen
Round of 16 TuS Marienborn TuS Marienborn 3:2 FC Speyer 09 FC Speyer 09
Matchday 3 St. Pölten U18 AKA St. Pölten U18 4:5 AKA Austria Wien U18 AKA Austria U18
Matchday 7 FC Hergiswil FC Hergiswil 3:1 FC Sursee FC Sursee
Matchday 7 FC Emmenbrücke FC Emmenbrücke 4:0 FC Perlen-Buchrain Perlen-Buchr.
Matchday 7 FC Sarnen FC Sarnen 2:3 FC Rotkreuz FC Rotkreuz
Matchday 7 FC Brunnen FC Brunnen 1:1 AC Taverne AC Taverne
Matchday 7 FC Willisau FC Willisau 2:2 FC Aegeri FC Aegeri
Matchday 7 Kickers Luzern FC Kickers Luzern 1:2 FC Ibach FC Ibach
Matchday 7 AS Novazzano AS Novazzano 1968 3:4 FC Mendrisio FC Mendrisio
Matchday 3 St. Pölten U16 AKA St. Pölten U16 2:3 AKA Austria Wien U16 AKA Austria U16
Matchday 28 Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo 0:2 Ceres-Negros FC Ceres-Negros FC
Matchday 28 Mendiola FC Mendiola FC 1991 0:0 Stallion Laguna FC Stallion FC
Matchday 20 Atlantis FC II Atlantis FC II 1:2 Club Latino Espanol Latino Espanol
Matchday 13 LD Alajuelense LD Alajuelense 2:1 Limón FC Limón FC
Matchday 13 Grecia Municipal Grecia 2:2 CS Herediano Herediano
Matchday 13 La U La U Universitarios 1:1 AD San Carlos AD San Carlos
Matchday 24 Riga Riga FC 0:0 FK Ventspils Ventspils
First Round Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 0:4 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
First Round Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 4:1 FK Slavija Sarajevo Slavija S.
First Round FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 6:7 on pens FK Tuzla City FK Tuzla City
First Round Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 2:3 FK Velez Mostar Velez Mostar
First Round Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 4:6 on pens FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
First Round GOSK Gabela NK GOSK Gabela 5:3 on pens FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
First Round NK Ljubuski NK Ljubuški 2:4 FK Sarajevo FK Sarajevo
First Round Tekstilac FK Tekstilac Derventa 0:3 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
First Round HNK Orasje HNK Orasje 0:4 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
First Round FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj 3:0 NK Celik Zenica Celik Zenica
First Round FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča 0:3 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
First Round J. Bihac NK Jedinstvo Bihac 1:2 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
First Round FK Buducnost FK Buducnost Banovici 2:5 on pens NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
First Round Olimp. Sarajevo FK Olimpik Sarajevo 2:1 FK Radnik Hadzici Radnik Hadzici
First Round Ljubic Prnjavor FK Ljubic Prnjavor 5:4 on pens NK Travnik Travnik
First Round Skugric FK Skugric 0:10 NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
Matchday 5 SC Gjilani SC Gjilani 1:0 KF Ballkani KF Ballkani
Matchday 5 FC Llapi FC Llapi 2:2 FC Drita Gjilan FC Drita
Matchday 5 KF Trepca 89 KF Trepca 89 0:1 FC Prishtina FC Prishtina
Matchday 7 FC Noah FC Noah Erewan 0:0 FC Shirak Gyumri Shirak Gyumri
Matchday 7 Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia Yerevan 1:0 FC Ararat Yerevan Ararat Yerevan
Matchday 16 NSÍ Runavík NSÍ Runavík 0:1 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
Second Round SpVgg Wirges SpVgg EGC Wirges 0:7 FV Engers 07 FV Engers 07
Second Round SG Ellingen/B. SG Ellingen/Bonefeld/Willroth 0:2 Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
Second Round Burgschwalbach TuS Burgschwalbach 2:3 AET SG Weitefeld SG Weitefeld
Second Round SG Westerburg SG Westerburg 1:2 SG Müschenbach SG Müschenb.
Second Round FC Metternich FC Germania Metternich 0:8 TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
Second Round TSV Emmelshsn. TSV Emmelshausen 6:5 on pens Ahrweiler BC Ahrweiler BC
Second Round SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 0:4 AET TuS Koblenz TuS Koblenz
Second Round SG Sauertal SG Sauertal-Ralingen 0:3 SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
Second Round Leiwen-Köwerich SV Leiwen-Köwerich 0:2 SV Morbach SV Morbach
Second Round SG Ehrang/P. SG Ehrang/Pfalzel 4:2 SG Arzfeld/Daleiden/Dasburg-Dahnen Arzfeld/D./D.
Second Round VfB Linz VfB Linz 4:0 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Second Round SG Alfbachtal SG Alfbachtal 4:2 TuS Mayen TuS Mayen
Second Round SV Speicher SV Speicher 3:6 TuS Mosella Schweich TuS Mosella
Second Round SG Wallenborn SG Wallenborn 1:2 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
Matchday 7 1.FC Sonthofen 1.FC Sonthofen 0:1 FC Gundelfingen FC Gundelfingen
Matchday 17 Memmingen II FC Memmingen II 0:4 SV Mering SV Mering
Matchday 1 Empoli U17 Empoli Under 17 4:4 Lazio Under 17 Lazio U17
Matchday 1 Fiorentina U17 Fiorentina Under 17 5:0 Livorno Under 17 Livorno U17
Matchday 1 Cittadella U17 Cittadella Under 17 0:6 Inter Under 17 Inter U17
Matchday 29 Pärnu JK Pärnu Jalgpalliklubi 0:0 FC Helios Voru FC Helios Voru
Matchday 19 Barito Putera PS Barito Putera 1:4 Bhayangkara FC Bhayangkara FC
Matchday 19 Borneo FC Borneo FC 2:1 Madura United FC Madura United
Matchday 19 Persib Bandung Persib Bandung 1:1 Semen Padang FC Semen Padang
Matchday 6 Sileks Sileks Kratovo 3:0 Borec Veles Borec Veles
Matchday 6 Rabotnicki Rabotnicki Skopje 1:0 Makedonija Gjorce Petrov Makedonija
Matchday 6 Renova Renova Dzepciste 0:2 Shkendija Tetovo Shkendija
Matchday 6 Struga Struga Trim & Lum 0:0 Akademija Pandev Akad. Pandev
Matchday 6 FC Shkupi FC Shkupi 1:2 Vardar Skopje Vardar
Matchday 2 Arzachena Arzachena Costa Smeralda 0:1 FC Aprilia Racing Club Racing Aprilia
Matchday 1 Cerignola Audace Cerignola 2:1 Casarano Calcio Casarano
Second Round FC Messina FC Messina 2:0 Calcio Cittanovese Cittanovese
Matchday 2 FC Balzers II FC Balzers II 2:4 FC Triesen FC Triesen