For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:12:32 PM
Matchday 7 SC Brühl SC Brühl 1:2 Union Schafhausen U. Schafhausen
Round of 16 TuS Haltern TuS Haltern 5:6 on pens SV Rödinghausen SV Rödinghausen
Fourth Round TuRa Harksheide TuRa Harksheide 0:6 TuS Osdorf TuS Osdorf
Matchday 13 Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 2:0 NK Siroki Brijeg U17 Siroki B. U17
Matchday 27 São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 3:1 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Matchday 27 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 1:1 Sport Club do Recife Sport Recife
Matchday 8 Dep. Santamarin Deportivo Santamarina 1:1 Atlético de Rafaela Rafaela
Matchday 8 Ferro Club Ferro Carril Oeste 1:0 CA Alvarado CA Alvarado
group stage Sunderland Sunderland AFC 3:2 Grimsby Town Grimsby Town
group stage Rotherham Rotherham United 3:2 Doncaster Rovers Doncaster
group stage Forest Green Forest Green Rovers 8:7 on pens Coventry City Coventry
group stage Shrewsbury Shrewsbury Town 3:0 Newcastle United U23 Newcastle U23
group stage Colchester Utd. Colchester United 6:7 on pens Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
group stage AFC Wimbledon AFC Wimbledon 3:0 Leyton Orient Leyton Orient
group stage Cambridge Utd. Cambridge United 0:1 Northampton Town Northampt. Town
group stage Oldham Athletic Oldham Athletic 0:3 Accrington Stanley Accrington
group stage Tranmere Rovers Tranmere Rovers 2:1 Aston Villa U23 Aston Villa U23
group stage Mansfield Town Mansfield Town 4:5 on pens Crewe Alexandra Crewe Alexandra
group stage Ipswich Ipswich Town 4:0 Gillingham FC Gillingham FC
group stage Oxford United Oxford United 6:7 on pens Portsmouth FC Portsmouth
group stage Cheltenham Cheltenham Town 4:3 West Ham United U23 West Ham U23
group stage Newport County Newport County 0:2 Exeter City Exeter City
group stage Swindon Town Swindon Town 0:3 Plymouth Argyle Plymouth
group stage Wycombe Wycombe Wanderers 0:1 Stevenage FC Stevenage
Matchday 34 Waterford FC Waterford FC 2:0 Sligo Rovers Sligo Rovers
Matchday 16 Yeovil Town Yeovil Town 3:1 Woking FC Woking FC
Matchday 16 Wrexham Wrexham AFC 1:1 Harrogate Town Harrogate Town
Matchday 16 Aldershot Town Aldershot Town 4:0 Dover Athletic Dover Athletic
Matchday 16 Barrow Barrow AFC 3:1 Boreham Wood FC Boreham Wood
Matchday 16 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 2:4 Torquay United FC Torquay United
Matchday 16 Eastleigh FC Eastleigh FC 2:1 Maidenhead United Maidenhead Utd.
Matchday 16 Solihull Moors Solihull Moors 2:0 Sutton United Sutton Utd
Matchday 16 Notts County Notts County 2:0 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 16 Halifax Town FC Halifax Town 0:0 Chorley FC Chorley FC
Matchday 16 Fylde AFC Fylde 1:3 Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 16 Barnet Barnet FC 1:2 Bromley FC Bromley
Matchday 10 Turnu Magurele Turris Turnu Măgurele 2:1 Gloria Buzau Gloria Buzau
Matchday 8 Z. Brno U19 FC Zbrojovka Brno U19 3:0 SK Sigma Olomouc U19 Olomouc U19
Matchday 8 Gwarek T.G. Gwarek Tarnowskie Góry 2:0 Ruch Chorzow Ruch Chorzow
Matchday 10 SV Bad Ischl SV Bad Ischl 1:1 ASK St. Valentin St. Valentin
Matchday 2 Stmk.-Sturm U18 AKA Steiermark - Sturm Graz U18 1:1 AKA Wolfsberger AC U18 AKA WAC U18
Matchday 9 FC Klingnau FC Klingnau 1:3 FC Blue Stars Zürich Blue Stars ZH
Matchday 2 Stmk.-Sturm U16 AKA Steiermark - Sturm Graz U16 1:1 AKA Wolfsberger AC U16 AKA WAC U16
Matchday 9 KF Drenica KF Drenica 1:1 FC Drita Gjilan FC Drita
Matchday 9 SC Gjilani SC Gjilani 1:0 KF Dukagjini KF Dukagjini
Matchday 8 Seitenstetten USC Seitenstetten 1:1 SC Rabenstein Rabenstein
Matchday 25 Víkingur Göta Víkingur Göta 1:3 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
Matchday 15 Trans Narva U19 JK Trans Narva U19 3:3 JK Tabasalu U19 Tabasalu U19
Matchday 17 JK Tarvas U19 Rakvere JK Tarvas U19 0:1 Levadia Tallinn U19 Levadia U19
Matchday 14 FC Nomme U17 FC Nomme United U17 1:2 Tallinn JK Legion U17 TJK Legion U17
Group Stage Spain U19 Spain U19 2:0 Lithuania U19 Lithuania U19
Group Stage Netherlands U19 Netherlands U19 5:0 Moldova U19 Moldova U19
Group Stage Latvia U19 Latvia U19 0:0 Israel U19 Israel U19
Group Stage Romania U19 Romania U19 1:1 Serbia U19 Serbia U19
Slovenia U19 Slovenia U19 3:1 Switzerland U19 Switzerland U19
Slovakia U19 Slovakia U19 1:2 Bosnia and Herzegovina U19 Bosnia U19
Switzerland U18 Switzerland U18 2:2 Denmark U18 Denmark U18
Luxembourg U19 Luxembourg U19 0:2 Montenegro U19 Montenegro U19