For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:14:15 PM
Matchday 10 Akademia FCSM Akademia Spartak Moscow 2:3 Akademia Chertanovo Moscow Akad Chertanovo
Matchday 10 Akad. Krasnodar Akademia FK Krasnodar 2:2 Saturn-Master Egorjevsk Saturn-Master
Matchday 10 DYuSSh Strogino DYuSSh Strogino Moskau 2:0 Y. Konoplev Football Akademia Ak. Y. Konoplev
Matchday 10 SShOR Zenit SShOR Zenit St. Petersburg 1:1 Akademia Rubin Kazan Akademia Rubin
Matchday 10 Akademia Loko Akademia Lokomotiv Moskau 3:0 Akademia Dinamo Moscow Akademia Dinamo
Matchday 10 Akademia Zenit Akademia Zenit St. Petersburg 5:1 DYuSSh CSKA Moskau DYuSSh CSKA
Quarter-Finals NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 1:0 FC Koper FC Koper
Quarter-Finals NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 2:1 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 16 TSV Bogen TSV Bogen 5:0 BSC Woffenbach BSC Woffenbach
Matchday 12 SG Hombressen SG Hombressen/​Udenhausen 3:1 FC Körle FC Körle
Matchday 12 FV Schwalbach FV Schwalbach 2:1 FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
Matchday 12 VfR Mannheim VfR Mannheim 1:1 TSG 62/09 Weinheim TSG Weinheim
Round of 16 TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf 0:4 Rot-Weiß Oberhausen RW Oberhausen
Round of 16 Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 2:3 on pens 1.FC Kleve 1.FC Kleve
Round of 16 SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück 4:1 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
Matchday 12 Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 1:2 FK Borac Banja Luka U17 Banja Luka U17
Matchday 13 Tuzla U19 FK Sloboda Tuzla U19 2:0 FK Sarajevo Academy U19 Sarajevo U19
Matchday 33 El Paso El Paso Locomotive FC 4:1 Portland Timbers 2 Timbers 2
Matchday 29 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 0:0 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 29 Paraná Paraná Clube 1:0 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Matchday 29 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 1:1 Esporte Clube Vitória EC Vitória
Matchday 29 América-MG América Futebol Clube (MG) 2:0 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Matchday 29 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 0:0 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
Matchday 29 São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 1:2 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
Matchday 29 Bragantino Clube Atlético Bragantino (SP) 2:2 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Third Round Eolikos Eolikos Mytilinis 1:0 Niki Volou Niki Volou
Matchday 9 Tigre Club Atlético Tigre 1:0 Club Villa Dálmine Villa Dálmine
Matchday 9 Chacarita Jrs Club Atlético Chacarita Juniors 1:1 Club Deportivo Riestra CD Riestra
Matchday 9 Barracas C. Club Atlético Barracas Central 0:1 Club Atlético Temperley CA Temperley
Matchday 6 Cerro Largo Cerro Largo FC 2:0 Juventud de Las Piedras Juventud
Matchday 6 Boston River Club Atlético Boston River 1:1 Club Atlético Progreso Progreso
Matchday 6 Danubio FC Danubio FC 1:1 CA Fénix CA Fénix
Matchday 6 CA Cerro Club Atlético Cerro 3:2 Atletico River Plate Montevideo River Plate
Matchday 24 Antofagasta Club de Deportes Antofagasta 1:0 Audax Italiano Audax Italiano
Matchday 24 La Calera Unión La Calera 1:0 CD Universidad Católica CDUC
Matchday 6 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 2:1 Real Zaragoza Real Zaragoza
Matchday 12 SSC Farul SSC Farul Constanta 3:2 Universitatea Cluj U Cluj
Matchday 12 CS Mioveni CS Mioveni 2:1 CS Sportul Snagov Sportul Snagov
Matchday 12 Pandurii T.-Jiu Pandurii Targu Jiu 0:0 Ripensia Timisoara Ripensia
Matchday 12 Chiajna Concordia Chiajna 1:0 Dunarea Calarasi D. Calarasi
Matchday 12 ASU Poli ASU Poli 1:1 FC Metaloglobus Bukarest Metaloglobus
Matchday 12 Resita CSM Resita 2:1 Gloria Buzau Gloria Buzau
Matchday 12 Viitorul Tg.Jiu ACS Viitorul Tg. Jiu 2:1 SCM FC Arges SCM FC Arges
Matchday 12 Rapid Bucharest Rapid Bucharest 1:0 Petrolul Ploiesti Petr. Ploiesti
Matchday 12 Turnu Magurele Turris Turnu Măgurele 1:1 UTA Arad UTA Arad
Matchday 8 Orleta R.P. Orleta Radzyn Podlaski 1:1 Podlasie Biala Podlaska Podlasie B.P.
Quarter-Finals TSV Reichenbach TSV 05 Reichenbach 0:3 FC Nöttingen FC Nöttingen
Quarter-Finals SV Spielberg SV Spielberg 1:4 1.FC Mühlhausen 1.FC Mühlhausen
Matchday 13 Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 1:0 SC Freiburg II SC Freiburg II
Matchday 5 Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich 2:2 KSV Hessen Kassel Hessen Kassel
Matchday 11 Holzwickeder SC Holzwickeder SC 1:3 ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
Matchday 8 SC Staaken SC Staaken 1919 2:2 SV Tasmania Berlin Tasmania Berlin
Quarter-Finals Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 1:0 Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
Round of 16 FC Eddersheim FC Eddersheim 2:3 FC Gießen FC Gießen
Round of 16 SSC Juno Burg SSC Juno Burg 2:4 AET VfB Ginsheim VfB Ginsheim
Round of 16 SF Friedrichsd. SF Friedrichsdorf 0:5 TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
Quarter-Finals SV Morlautern SV Morlautern 5:3 on pens VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
Matchday 5 Frankfurt U17 Eintracht Frankfurt U17 1:2 SV Wehen Wiesbaden U17 SV Wehen U17
Matchday 12 FC Rotkreuz FC Rotkreuz 1:3 FC Mendrisio FC Mendrisio
Matchday 12 FC Ibach FC Ibach 2:1 FC Aegeri FC Aegeri
Matchday 12 FC Sursee FC Sursee 2:5 FC Willisau FC Willisau
Matchday 12 Perlen-Buchr. FC Perlen-Buchrain 0:2 AS Novazzano 1968 AS Novazzano
Matchday 12 FC Emmenbrücke FC Emmenbrücke 6:2 FC Sarnen FC Sarnen
Matchday 12 FC Hergiswil FC Hergiswil 0:1 FC Kickers Luzern Kickers Luzern
Matchday 12 FC Gambarogno FC Gambarogno-Contone 2:0 FC Brunnen FC Brunnen
Matchday 4 Luzern U18 Team FC Luzern-SC Kriens U18 4:1 Team Vaud U18 Team Vaud U18
Matchday 1 FC Thun U18 FC Thun U18 1:4 BSC Young Boys U18 BSC YB U18
Matchday 36 Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo 3:1 Green Archers United FC G. Archers Utd.
Matchday 36 Ceres-Negros FC Ceres-Negros FC 3:0 Mendiola FC 1991 Mendiola FC
Group Stage Aruba Aruba 0:6 Jamaica Jamaica
Group Stage Cayman Islands Cayman Islands 1:0 Saint-Martin Saint-Martin
Group Stage Anguilla Anguilla 2:3 Puerto Rico Puerto Rico
Group Stage Canada Canada 2:0 United States USA
Group Stage Mexico Mexico 3:1 Panama Panama
Matchday 18 AD San Carlos AD San Carlos 2:2 Limón FC Limón FC
Matchday 18 Grecia Municipal Grecia 3:1 Santos de Guápiles FC Santos FC
Matchday 8 FC Prishtina FC Prishtina 0:0 KF Drenica KF Drenica
Matchday 5 Mons Calpe Res Mons Calpe SC Reserve 0:1 Lions Gibraltar FC Reserve Lions Gib Res
Matchday 11 Torpedo Torpedo Erewan 1:2 FC West Armenia West Armenia
Matchday 11 FC Van FC Van 5:0 FC Ani FC Ani
Matchday 11 ZSKA Erewan ZSKA Erewan 1:0 FC Masis Masis
Matchday 11 Ararat II FC Ararat Yerevan II 0:0 FC Sevan FC Sevan
Matchday 11 L. Artsakh Lernayin Artsakh Erewan 6:1 FC Dilijan FC Dilijan
Round of 16 SG Weitefeld SG Weitefeld 2:5 FC Karbach FC Karbach
Round of 16 Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 3:1 on pens TuS Koblenz TuS Koblenz
Round of 16 SV Morbach SV Morbach 1:3 TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
Round of 16 SG Ehrang/P. SG Ehrang/Pfalzel 7:6 on pens TuS Mosella Schweich TuS Mosella
Round of 16 VfB Linz VfB Linz 2:1 TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
Round of 16 FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 1:2 Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
Matchday 16 Levadia U17 Levadia Tallinn U17 2:4 Maardu Linnameeskond U17 Maardu U17
Matchday 10 Persija Jakarta Persija Jakarta 1:2 Semen Padang FC Semen Padang
Matchday 5 PSM Makassar PSM Makassar 6:2 Arema FC Arema FC
Third Round Torres SEF Torres 1903 3:0 FC Aprilia Racing Club Racing Aprilia
Third Round Foggia Foggia Calcio 3:1 Turris Calcio Turris Calcio
Bermuda Bermuda 0:0 Guatemala Guatemala
Bolivia Bolivia 3:1 Haiti Haiti
Peru Peru 1:1 Uruguay Uruguay
Austria U18 Austria U18 2:3 England U18 England U18
N. Ireland U16 Northern Ireland U16 0:1 Poland U16 Poland U16