For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:07:15 AM
Matchday 8
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 3:0 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
Matchday 10
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 2:0 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Matchday 10
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 4:3 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
Matchday 12
MSV Duisburg MSV Duisburg 3:1 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
Matchday 9 Granada CF Granada CF 1:0 CA Osasuna CA Osasuna
Matchday 10 OGC Nice OGC Nice 1:4 Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 13 Zenit II Zenit St. Petersburg II 4:1 FK Rostov II Rostov II
Matchday 13 Spartak II Spartak Moskow II 1:0 Rubin Kazan II Rubin Kazan II
Matchday 13 FK Tambov II FK Tambov II 2:1 Ural Ekaterinburg II Ural II
Matchday 13 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 0:2 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Matchday 13 FC Hermannstadt FC Hermannstadt 0:0 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 13 Dinamo Bucarest FC Dinamo Bucharest 2:0 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 8 Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 1:0 Sivasspor U19 Sivasspor U19
Matchday 8
Galatasaray Galatasaray SK 3:2 Sivasspor Sivasspor
Matchday 11 Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 6:0 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Matchday 11 KVC Westerlo KVC Westerlo 2:0 KSC Lokeren KSC Lokeren
Matchday 11 Mouscron Royal Excel Mouscron 0:1 Club Brugge KV Club Brugge
Matchday 13 Aalborg BK Aalborg BK 1:0 Odense Boldklub Odense BK
Matchday 12 Cukaricki FK Cukaricki 0:0 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Matchday 12 Red Star Red Star Belgrade 3:1 FK Rad Rad
Matchday 12 HNK Gorica HNK Gorica 2:4 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 12 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 0:1 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Matchday 12 Wisla Kraków Wisla Kraków 1:2 Piast Gliwice Piast Gliwice
Matchday 12 C. Balchik Chernomorets Balchik 1:0 PFK Ludogorets Razgrad II Ludogorets II
Matchday 13 Vitosha FK Vitosha Bistritsa 0:2 Cherno More Varna Cherno More
Matchday 13 FK Dunav FK Dunav Ruse 0:2 Etar Veliko Tarnovo FK Etar
Matchday 18 TSV Kareth TSV Kareth-Lappersdorf 2:3 SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
Matchday 16 SV Schwaig SV Schwaig 0:0 FSV Stadeln FSV Stadeln
Matchday 13 TSV Klausdorf TSV Klausdorf 5:2 Heikendorfer SV Heikendorfer SV
Matchday 10 Halle-Ammendorf BSV Halle-Ammendorf 2:0 SV Dessau 05 SV Dessau 05
Matchday 10 Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 2:1 FSV Barleben 1911 FSV Barleben
Matchday 12 BV Cloppenburg BV Cloppenburg 3:3 SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
Matchday 16 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 1:2 SV Erlbach SV Erlbach
Matchday 16 TSV Ampfing TSV Ampfing 3:0 TSV Grünwald TSV Grünwald
Matchday 16 Kirchheimer SC Kirchheimer SC 0:1 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
Matchday 9 Malchower SV Malchower SV 90 3:1 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
Matchday 9 Neubrandenburg 1.FC Neubrandenburg 04 1:2 FC Anker Wismar Anker Wismar
Matchday 9 Güstrower SC Güstrower SC 09 5:0 SV Warnemünde SV Warnemünde
Matchday 9 FCM Schwerin FC Mecklenburg Schwerin 4:1 FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
Matchday 10 Füchse Berlin Reinickendorfer Füchse 4:3 FC Brandenburg 03 FC Brandenburg
Matchday 14 RW Frankfurt SG Rot-Weiß Frankfurt 2:2 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
Matchday 30 Botafogo FC Botafogo Futebol Clube (SP) 0:0 AC Goianiense (GO) Atlético-GO
Matchday 30 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 2:1 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 26 Santos FC Santos FC 2:1 Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 26 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 0:2 Sport Club Internacional Internacional
Matchday 26 Fluminense Fluminense Football Club 1:2 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 29 Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 1:1 Kashima Antlers Kashima Antlers
Matchday 29 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 0:1 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 29 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 0:1 Oita Trinita Oita Trinita
Matchday 7 Al-Adalah FC Al-Adalah FC 3:5 Al-Fateh Al-Fateh
Matchday 7 Hilal Al-Hilal Riyadh 3:0 Damac FC Damac FC
Matchday 7 Ahli Al-Ahli Jeddah 3:1 Al-Taawon Taawon
Matchday 2 Melbourne Melbourne Victory 1:2 Western Sydney Wanderers Western Sydney
Matchday 4 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC 1:0 Ajman Club Ajman Club
Matchday 4 Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba Sports Club 1:0 Al-Fujairah SC Fujairah SC
Matchday 13 FK Sarajevo FK Sarajevo 2:0 NK Celik Zenica Celik Zenica
Matchday 8 KF Teuta KF Teuta 1:0 Flamurtari FC Flamurtari FC
Matchday 25 FK Minsk FK Minsk 3:0 Torpedo Minsk Torpedo Minsk
Matchday 4 El Ittihad Ittihad Alexandria 1:1 Wadi Degla FC Wadi Degla
Matchday 4 Ismaily Ismaily SC 0:1 Harras El Hodoud Harras Hodoud
Matchday 26 Changwon FC Changwon FC 0:1 Gangneung City Gangneung City
Matchday 26 Gimhae FC Gimhae FC 1:1 Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power Gyeongju KHNP
Matchday 11 Cefn Druids Cefn Druids AFC 3:1 Caernarfon Town Caernarfon Town
Matchday 11 Carmarthen Carmarthen Town AFC 0:0 Aberystwyth Town FC Aberystwyth
Matchday 11 Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 3:1 SC Austria Lustenau A. Lustenau
Matchday 11 Blau Weiss Linz FC Blau Weiss Linz 2:3 Floridsdorfer AC FAC
Matchday 11 A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 2:0 SV Horn SV Horn
Matchday 11 SKU Amstetten SKU Amstetten 1:1 SV Lafnitz SV Lafnitz
Matchday 11 Young Violets Young Violets Austria Wien 1:2 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
Matchday 12 Cardiff Cardiff City 1:1 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Second Round Edinburgh City Edinburgh City FC 3:1 Banks O' Dee FC Banks O' Dee
Second Round Bonnyrigg Bonnyrigg Rose Athletic FC 2:0 Buckie Thistle FC Buckie Thistle
Second Round Auchinleck Auchinleck Talbot FC 1:0 Cove Rangers FC Cove Rangers
Matchday 6 Wanderers Montevideo Wanderers 2:0 Defensor Sporting Club Defensor
Matchday 8 US Rumelange US Rumelange 3:2 FC Mondercange Mondercange
Matchday 8 Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 2:5 Swift Hesperange Hesperange
Matchday 33 FC Flora U21 FC Flora Tallinn U21 2:0 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
Matchday 33 Paide U21 Paide Linnameeskond U21 2:4 Kalju FC U21 Kalju FC U21
Matchday 12 Binacional Deportivo Binacional 7:0 Alianza Universidad CSD Alianza
Matchday 35 UCD University College Dublin 0:3 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Matchday 35 St. Patricks St. Patricks Athletic 0:0 Bohemian Football Club Dublin Bohemians
Matchday 35 Cork City Cork City FC 1:0 Dundalk FC Dundalk FC
Matchday 35 Finn Harps Finn Harps 1:0 Waterford FC Waterford FC
Matchday 14 Lincoln City Lincoln City 0:0 Shrewsbury Town Shrewsbury
Matchday 14 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 1:1 Southend United Southend United
Matchday 12 Larne FC Larne FC 2:3 Glentoran FC Glentoran
Matchday 8 Cittadella AS Cittadella 1:3 Cosenza Calcio Cosenza
Matchday 24 CD Everton CD Everton 2:1 CDP Curicó Unido Curicó
Matchday 24 U. de Chile Club Universidad de Chile 2:1 Club Deportes Iquique CD Iquique
Matchday 12 Cádiz CF Cádiz CF 2:0 UD Las Palmas UD Las Palmas
Matchday 11 US Avranches US Avranches 2:1 Sporting Club de Toulon SC Toulon
Matchday 11 US Créteil US Créteil-Lusitanos 0:1 USL Dunkerque USL Dunkerque
Matchday 11 Bastia-Borgo FC Bastia-Borgo 0:1 Red Star FC Red Star FC
Matchday 11 Concarneau US Concarneau 0:1 Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Bourg-en-Bresse
Matchday 11 Stade Lavallois Stade Lavallois 0:1 Pau FC Pau FC
Matchday 11 US Boulogne US Boulogne 2:0 US Quevilly-Rouen Métropole Quevilly-Rouen
Matchday 11 SO Cholet SO Cholet 3:0 AS Lyon Duchère Lyon Duchère
Matchday 11 Le Puy Foot Le Puy Foot 43 Auvergne 0:0 AS Béziers AS Béziers
Matchday 11 FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 2:0 GFC Ajaccio G. Ajaccio
Matchday 11 AC Ajaccio AC Ajaccio 0:0 AS Nancy-Lorraine AS Nancy
Matchday 11 SM Caen SM Caen 0:0 Valenciennes FC Valenciennes FC
Matchday 11 FC Chambly FC Chambly 0:0 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
Matchday 11 LB Châteauroux LB Châteauroux 0:1 Paris FC Paris FC
Matchday 11 Clermont Foot Clermont Foot 63 0:1 Rodez AF Rodez AF
Matchday 11 Grenoble Grenoble Foot 38 0:0 US Orléans US Orléans
Matchday 11 FC Niort FC Chamois Niort 0:0 EA Guingamp Guingamp
Matchday 11 Troyes ES Troyes AC 2:1 FC Le Mans FC Le Mans
Matchday 14 Veles Moskau Veles Moskau 6:0 Pskov-747 Pskov-747
Matchday 14 Kazanka Lokomotiv-Kazanka Moskow 5:1 Rodina Moscow Rodina
Matchday 11 Utrecht U21 FC Utrecht U21 2:2 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
Matchday 11 FC Eindhoven FC Eindhoven 2:2 NAC Breda NAC Breda
Matchday 11 NEC Nijmegen NEC Nijmegen 1:0 PSV Eindhoven U21 PSV U21
Matchday 11 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21 3:2 Ajax Amsterdam U21 Ajax U21
Matchday 11 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 5:1 TOP Oss TOP Oss
Matchday 11 FC Dordrecht FC Dordrecht 1:2 Helmond Sport Helmond Sport
Matchday 11 MVV Maastricht MVV Maastricht 0:0 SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
Matchday 11 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 3:0 FC Volendam FC Volendam
Matchday 11 FC Den Bosch FC Den Bosch 0:0 Roda JC Kerkrade Roda JC
Matchday 11 Telstar SC Telstar 1:0 Almere City FC Almere City
Matchday 11 Estoril U23 Estoril Praia U23 2:0 CD Aves U23 Aves U23
Matchday 11 Feirense Sub-23 CD Feirense Sub-23 2:2 CS Marítimo U23 Marítimo U23
Matchday 11 Vitória SC U23 Vitória de Guimarães SC U23 1:1 Leixões SC Sub-23 Leixões Sub-23
Matchday 11 Rio Ave U23 Rio Ave FC U23 2:1 Portimonense SC U23 Portimonense 23
Third Round Cova Piedade CD Cova Piedade 0:4 SL Benfica Benfica
Matchday 8 Akhisarspor Akhisarspor 2:1 Eskisehirspor Eskisehirspor
Matchday 11 FC Aarau FC Aarau 1:3 FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
Matchday 11 Olomouc U19 SK Sigma Olomouc U19 5:2 FK Meteor Praha U19 FK Meteor U19
Matchday 11 Karvina U19 MFK Karvina U19 1:0 FC Zlin U19 FC Zlin U19
Matchday 11 Ostrava U19 FC Banik Ostrava U19 1:4 AC Sparta Prag U19 Sparta Prag U19
Matchday 12 Vitkovice MFK Vitkovice 0:3 FK Dukla Prag Dukla Prague
Matchday 12 Ustí nad Labem FK Ustí nad Labem 2:0 MFK Chrudim Chrudim
Matchday 12 Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 4:1 FK Varnsdorf FK Varnsdorf
Matchday 13 1.SC Znojmo 1.SC Znojmo 0:0 SFK Vrchovina SFK Vrchovina
Matchday 14 Viborg FF Viborg FF 5:0 BK Fremad Amager Fremad Amager
Matchday 14 Hvidovre IF Hvidovre IF 1:1 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Matchday 15 Trayal FK Trayal Kruševac 0:0 FK Smederevo Smederevo
Matchday 10 Hrv Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac 1:0 HNK Hajduk Split II Hajduk Split II
Matchday 10 NK Sesvete NK Sesvete 0:1 NK Dugopolje NK Dugopolje
Matchday 10 Medjimurje NK Medjimurje Cakovec 0:0 NK Croatia Zmijavci Croat. Zmijavci
Matchday 14 Wigry Suwalki Wigry Suwalki 1:0 Odra Opole Odra Opole
Matchday 14 P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 2:1 GKS Tychy GKS Tychy
Matchday 14 Chrobry Glogow Chrobry Glogow 1:0 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
Matchday 14 Stal Mielec Stal Mielec 5:1 Sandecja Nowy Sacz Sandecja
Matchday 14 Miedz Legnica Miedz Legnica 4:1 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
Matchday 28 AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna 1:0 GIF Sundsvall GIF Sundsvall
Matchday 28 Frej IK Frej 0:3 Halmstads BK Halmstad
Matchday 22 Kokand 1912 FK Kokand 1912 1:2 Qizilqum Zarafshan Qizilqum
Matchday 22 Metallurg Bk. Metallurg Bekabad 0:1 Sogdiana Jizzakh Sogdiana
Matchday 22 Bunyodkor Bunyodkor Tashkent 0:2 FK AGMK Olmaliq AGMG Olmaliq
Matchday 8 Chelsea U23 Chelsea FC U23 3:1 Arsenal FC U23 Arsenal U23
Matchday 8 Derby U23 Derby County U23 4:1 Everton FC U23 Everton U23
Matchday 8 Tottenham U23 Tottenham Hotspur U23 0:2 Leicester City U23 Leicester U23
Matchday 8 Boro U23 Middlesbrough FC U23 2:1 Reading FC U23 Reading U23
Matchday 8 Norwich U23 Norwich City U23 2:4 West Bromwich Albion U23 West Brom U23
Matchday 8 Stoke U18 Stoke City U18 1:4 Manchester City U18 Man City U18
Matchday 9 H. Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 3:1 Maccabi Ahi Nazareth M. Ahi Nazareth
Matchday 9 SC Kfar Qasem SC Kfar Qasem 1:0 Hapoel Afula Hapoel Afula
Matchday 9 Hapoel Acre Hapoel Acre 3:0 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
Matchday 9 H. Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil 2:2 Hapoel Petah Tikva H. Petah Tikva
Matchday 9 Bnei Sakhnin Ihud Bnei Sakhnin 2:0 Hapoel Ramat Gan H. Ramat Gan
Matchday 14 SC Verl SC Verl 0:0 Alemannia Aachen Alem. Aachen
Matchday 12
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt 3:0 Bischofswerdaer FV 08 Bischofswerda
Matchday 13 Bad Gleichenb. TuS Bad Gleichenberg 3:1 SC Kalsdorf SC Kalsdorf
Matchday 13 FC Wels FC Wels 1:5 SC Weiz SC Weiz
Matchday 13 Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 2:2 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
Matchday 13 Sturm Graz II SK Sturm Graz II 6:0 ATSV Stadl-Paura Stadl-Paura
Matchday 15 SV Drochtersen SV Drochtersen/Assel 2:1 SV Werder Bremen II W. Bremen II
Matchday 16 FC Memmingen FC Memmingen 1:1 TSV Buchbach TSV Buchbach
Matchday 12 SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See 2:0 SV Stripfing Stripfing
Matchday 12 Rapid Wien II SK Rapid Wien II 1:1 Team Wiener Linien Wiener Linien
Matchday 12 Draßburg ASV Draßburg 0:0 ASK Ebreichsdorf Ebreichsdorf
Matchday 12 Traiskirchen FCM Traiskirchen 2:4 SV Mattersburg II Mattersburg II
Matchday 12 Marchfeld FC Marchfeld Donauauen 1:0 ASK-BSC Bruck/Leitha Bruck/L.
Matchday 15 St. Johann TSV St. Johann 2:2 SV Wals-Grünau Wals-Grünau
Matchday 15 SAK 1914 Salzburger AK 1914 6:3 SV Seekirchen Seekirchen
Matchday 15 Schwaz SC Schwaz 1:1 SC Imst Imst
Matchday 15 SV Wörgl SV Wörgl 6:1 FC Zirl Zirl
Matchday 13 Hamm United Hamm United FC 1:1 TSV Sasel TSV Sasel
Matchday 13 TuS Osdorf TuS Osdorf 1:1 USC Paloma Hamburg USC Paloma
Matchday 13 FC Süderelbe FC Süderelbe 3:2 Bramfelder SV Bramfelder SV
Matchday 13 HSV III Hamburger SV III 4:3 Concordia Hamburg Concordia
Matchday 14 FV Engers 07 FV Engers 07 0:2 1.FC Kaiserslautern II K'lautern II
Matchday 14 FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach 2:2 SV 07 Elversberg II Elversberg II
Matchday 17 Eltersdorf SC Eltersdorf 4:0 DJK Gebenbach DJK Gebenbach
Matchday 16 Ingolstadt II FC Ingolstadt 04 II 1:1 FC Ismaning FC Ismaning
Matchday 9 Askan. Bernburg TV Askania Bernburg 2:3 FC Eilenburg FC Eilenburg
Matchday 9 FSV Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde 8:1 1.FC Merseburg 1.FC Merseburg
Matchday 14 FK Poprad FK Poprad 2:0 MFK Ruzomberok B Ruzomberok B
Matchday 14 Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova 5:2 MSK Puchov Puchov
Matchday 14 MFK Skalica MFK Skalica 3:0 FC STK 1914 Samorin STK Samorin
Matchday 10 SV Schwechat SV Schwechat 1:1 FC Stadlau FC Stadlau
Matchday 10 Gerasdorf SV Gerasdorf/Stammersdorf 4:4 FV Austria XIII Austria XIII
Matchday 10
Vienna First Vienna FC 1:0 Union Mauer Union Mauer
Matchday 12 Rohrbach/G. USC Rohrbach/Gölsen 3:2 ASV Schrems Schrems
Matchday 12 Mannersdorf ASK Mannersdorf 0:0 SV Langenrohr Langenrohr
Matchday 12 Waidhofen/T. SV Waidhofen/Thaya 1:3 Kremser SC Kremser SC
Matchday 12 Kottingbrunn ASK Kottingbrunn 0:0 SC Zwettl Zwettl
Matchday 12 Eltendorf SV Eltendorf 1:1 SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf
Matchday 12 Oberwart SV Oberwart 2:3 FC Deutschkreutz Deutschkreutz
Matchday 12 Mondsee Union Mondsee 2:3 ASKÖ Oedt ASKÖ Oedt
Matchday 12 Weißkirchen Union Weißkirchen 1:1 SV Wallern SV Wallern
Matchday 12 Donau Linz ASKÖ Donau Linz 2:3 SPG Pregarten SPG Pregarten
Matchday 12 St. Florian Union St. Florian 3:0 Union Edelweiß Linz Edelweiß
Matchday 12 Wildon SV Wildon 2:3 USV Gnas Gnas
Matchday 12 DSV Leoben Donawitzer SV Leoben 0:4 SV Lafnitz II Lafnitz II
Matchday 12 Fürstenfeld SK Fürstenfeld 1:2 SV Frauental Frauental
Matchday 12 Heiligenkreuz TUS Heiligenkreuz am Waasen 2:1 ESV St. Michael ESV St. Michael
Matchday 12 Voitsberg ASK Voitsberg 2:0 SC Bruck/Mur Bruck/Mur
Matchday 12 Mettersdorf USV Mettersdorf 2:0 Ilzer SV Ilz
Matchday 13 Völkermarkt VST Völkermarkt 1:1 SK Maria Saal Maria Saal
Matchday 13 SV Feldkirchen SV Feldkirchen 1:2 SV Spittal Spittal
Matchday 12 Neumarkt TSV Neumarkt 1:0 USC Eugendorf Eugendorf
Matchday 11 Stade-Payerne FC Stade-Payerne 4:4 FC Farvagny/Ogoz FC Farvagny
Matchday 8 AKA Salzb. U16 AKA Red Bull Salzburg U16 1:1 AKA Wolfsberger AC U16 AKA WAC U16
Matchday 1 Burgenland U16 AKA Burgenland U16 3:4 AKA Austria Wien U16 AKA Austria U16
Second Round KaaPo Kaarinan Pojat 0:2 Ilves Tampere II Ilves II
Matchday 18 La U La U Universitarios 0:3 LD Alajuelense LD Alajuelense
Matchday 10 KF Feronikeli KF Feronikeli Drenas 1:2 SC Gjilani SC Gjilani
Matchday 10 FC Llapi FC Llapi 4:1 KF Trepca 89 KF Trepca 89
Matchday 10 KF Dukagjini KF Dukagjini 1:0 KF Vushtrria KF Vushtrria
Matchday 5 College Reserve FC College 1975 Reserve 2:3 Europa FC Reserve Europa Reserve
Matchday 11 FC Noah FC Noah Erewan 3:1 FC Yerevan FC Yerevan
Matchday 11 Aragats FC Aragats Ashtarak 3:2 FC Urartu Erewan II Urartu II
Matchday 11 Lokomotiv FC Lokomotiv Erewan 2:1 FC Shirak Gyumri II Shirak II
Matchday 11 Ararat-Arm. II FC Ararat-Armenia II 3:0 FC Pyunik Yerevan II Pyunik II
Matchday 10 Purgstall SVg Purgstall 2:1 FC Rohrendorf Rohrendorf
Matchday 10 Korneuburg SC Korneuburg 0:1 ASV Vösendorf Vösendorf
Matchday 10 Brunn/Geb. SC Brunn/Gebirge 5:0 ASK Eggendorf Eggendorf
Matchday 10 FC Mistelbach FC Mistelbach 3:0 SV Sierndorf Sierndorf
Matchday 10 Wolkersdorf SC Wolkersdorf 1:3 1.FC Bisamberg Bisamberg
Matchday 10 Leopoldsdorf SC Leopoldsdorf/Mfd. 2:5 ASK Bad Vöslau Bad Vöslau
Matchday 9 Randers FC U19 Randers FC U19 3:2 FC Copenhagen U19 Copenhagen U19
Matchday 16 VfB Durach VfB Durach 4:3 TuS Geretsried TuS Geretsried
Matchday 5 Pescara U19 Pescara Primavera 3:1 Juventus Primavera Juventus U19
Matchday 5 Lazio U19 Lazio Primavera 0:2 Atalanta Primavera Atalanta U19
Matchday 23 Persela Persela Lamongan 0:1 PSIS Semarang PSIS
Matchday 23 PSS Sleman PSS Sleman 1:0 Kalteng Putra FC Kalteng Putra
Matchday 23 Borneo FC Borneo FC 6:0 Bali United FC Bali United
Matchday 23 Barito Putera PS Barito Putera 4:1 Perseru Badak Lampung FC Badak Lampung
Matchday 26 SZ FC Shenzhen FC 2:3 Guangzhou Evergrande Taobao GZ Evergrande
Matchday 10 Shkendija Shkendija Tetovo 0:1 Akademija Pandev Akad. Pandev
Matchday 7 Mosta FC Mosta FC 1:0 Santa Lucia FC Santa Lucia FC
Matchday 7 Senglea Ath. Senglea Athletic FC 2:0 Sliema Wanderers Sliema Wander.
Matchday 6 Qrendi FC Qrendi FC 0:0 Naxxar Lions FC Naxxar Lions FC
Matchday 6 St. Andrews FC St. Andrews FC 1:2 Pietà Hotspurs FC Pietà Hotspurs FC
Matchday 6 Pembroke Pembroke Athleta FC 1:2 Swieqi United FC FC Swieqi Utd.
Round of 16 Maritzburg Utd. Maritzburg United FC 4:2 on pens Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC
Matchday 13 Nettelnburg/A. SV Nettelnburg/Allermöhe 0:1 SC V/W Billstedt V/W Billstedt
Matchday 13 Oststeinbek Oststeinbeker SV 2:2 SC Condor SC Condor
Matchday 13 Rahlstedter SC Rahlstedter SC 1:7 VfL Lohbrügge VfL Lohbrügge
Matchday 13 Harburger TB Harburger TB 3:1 SC Sternschanze SC Sternschanze
Matchday 13 TuRa Harksheide TuRa Harksheide 2:0 SC Hansa 11 Hamburg SC Hansa 11
Matchday 13 Eimsbütteler TV Eimsbütteler TV 6:0 Eintracht Lokstedt Eintr. Lokstedt