For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:53:33 AM
Matchday 4 Hollandia HVV Hollandia 3:0 Alphense Boys Alphense Boys
Matchday 13 SV Curslack-N. SV Curslack-Neuengamme 4:2 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
Matchday 8
RB Leipzig RB Leipzig 1:1 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
Matchday 8
Werder Bremen SV Werder Bremen 1:1 Hertha BSC Hertha BSC
Matchday 8
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 1:0 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
Matchday 8
FC Augsburg FC Augsburg 2:2 Bayern Munich Bayern Munich
Matchday 8
Union Berlin 1.FC Union Berlin 2:0 SC Freiburg SC Freiburg
Matchday 8
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 1:0 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
Matchday 10
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 1:0 SV Sandhausen SV Sandhausen
Matchday 10
FC St. Pauli FC St. Pauli 0:1 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
Matchday 10
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 0:0 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
Matchday 12
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 0:0 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 12
Preußen Münster Preußen Münster 1:1 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
Matchday 12
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 1:1 Chemnitzer FC Chemnitzer FC
Matchday 12
1860 Munich TSV 1860 Munich 0:1 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Matchday 12
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 0:1 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Matchday 12
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 0:4 Hallescher FC Hallescher FC
Matchday 9
Everton Everton FC 2:0 West Ham United West Ham
Matchday 9
Spurs Tottenham Hotspur 1:1 Watford FC Watford
Matchday 9
Wolves Wolverhampton Wanderers 1:1 Southampton FC Southampton
Matchday 9
Leicester Leicester City 2:1 Burnley FC Burnley
Matchday 9 Aston Villa Aston Villa 2:1 Brighton & Hove Albion Brighton
Matchday 9
Chelsea Chelsea FC 1:0 Newcastle United Newcastle
Matchday 9 Bournemouth AFC Bournemouth 0:0 Norwich City Norwich
Matchday 9
Crystal Palace Crystal Palace 0:2 Manchester City Man City
Matchday 9 SD Eibar SD Eibar 0:3 FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 9
Atlético Madrid Atlético Madrid 1:1 Valencia CF Valencia
Matchday 9 Getafe Getafe CF 2:0 CD Leganés CD Leganés
Matchday 9 RCD Mallorca RCD Mallorca 1:0 Real Madrid Real Madrid
Matchday 8
Lazio SS Lazio 3:3 Atalanta BC Atalanta
Matchday 8
SSC Napoli SSC Napoli 2:0 Hellas Verona Hellas Verona
Matchday 8
Juventus Juventus FC 2:1 Bologna FC 1909 Bologna
Matchday 10 Olympique Lyon Olympique Lyon 0:0 FCO Dijon Dijon
Matchday 10 Reims Stade Reims 1:0 HSC Montpellier Montpellier
Matchday 10 SCO Angers SCO Angers 0:1 Stade Brest 29 Stade Brest 29
Matchday 10 FC Metz FC Metz 1:0 FC Nantes FC Nantes
Matchday 10 Toulouse FC Toulouse 2:1 LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 10 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 1:1 SC Amiens SC Amiens
Matchday 13 Arsenal Tula II Arsenal Tula II 1:1 FK Sochi II FK Sochi II
Matchday 13 Orenburg II FK Orenburg II 0:1 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 13 Tambov FK Tambov 1:2 Ural Yekaterinburg Ural
Matchday 13 Spartak Moscow Spartak Moscow 0:0 Rubin Kazan Rubin Kazan
Matchday 13 Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 6:1 FK Rostov Rostov
Matchday 11
Sturm Graz SK Sturm Graz 1:1 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 11
SCR Altach SC Rheindorf Altach 1:4 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
Matchday 11
LASK LASK 7:2 SV Mattersburg SV Mattersburg
Matchday 13 CFR Cluj CFR Cluj 2:0 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Matchday 8 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 2:2 Boluspor U19 Boluspor U19
Matchday 8 Osmanlispor U19 Osmanlispor FK U19 1:2 Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
Matchday 8 Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 0:5 Besiktas JK U19 Besiktas U19
Matchday 8 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 3:2 Bursaspor U19 Bursaspor U19
Matchday 8 Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 2:0 Göztepe U19 Göztepe U19
Matchday 8 Kayserispor U19 Kayserispor U19 2:3 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
Matchday 8 Antalyaspor Antalyaspor 0:6 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
Matchday 8 Trabzonspor Trabzonspor 4:1 Gaziantep FK Gaziantep FK
Matchday 8 Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 2:1 Göztepe Göztepe
Matchday 8 Ankaragücü MKE Ankaragücü 0:0 Besiktas JK Besiktas
Matchday 10 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2:4 SC Heerenveen Heerenveen
Matchday 10
RKC Waalwijk RKC Waalwijk 1:2 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 10 FC Twente FC Twente Enschede 0:1 Willem II Tilburg Willem II
Matchday 10 FC Utrecht FC Utrecht 3:0 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 10
VVV-Venlo VVV-Venlo 0:4 Vitesse Arnhem Vitesse
Matchday 11
FC Basel FC Basel 1893 3:1 FC Thun FC Thun
Matchday 11
BSC Young Boys BSC Young Boys 4:1 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Matchday 9 Celtic Celtic FC 6:0 Ross County FC Ross County
Matchday 9 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 1:1 Hibernian FC Hibernian FC
Matchday 9 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 2:1 Livingston FC Livingston FC
Matchday 9 Motherwell FC Motherwell FC 0:3 Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 9 St. Mirren St. Mirren FC 2:0 St. Johnstone FC St. Johnstone
Matchday 11 Karpaty Karpaty Lviv 0:0 FK Lviv FK Lviv
Matchday 11 Zorya Luhansk Zorya Luhansk 2:1 Desna Chernihiv Desna
Matchday 7 Olympiacos Olympiacos Piraeus 2:1 OFI Crete OFI Crete
Matchday 7 Panetolikos Panetolikos GFS 2:2 AE Larisa AE Larisa
Matchday 8 URSL Visé URSL Visé 3:1 FCV Dender EH FCV Dender EH
Matchday 8 Dessel Sport KFC Dessel Sport 5:2 UR La Louvière Centre UR La Louvière
Matchday 8 Thes Sport KVV Thes Sport 1:1 RFC Lüttich RFC Lüttich
Matchday 8 AFC Tubize AFC Tubize 1:2 RFC Seraing RFC Seraing
Matchday 8 KSK Heist KSK Heist 0:3 KMSK Deinze SK Deinze
Matchday 8 Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes 1:1 KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
Matchday 11 KSV Roeselare KSV Roeselare 3:0 Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
Matchday 11 Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 2:1 Royal Excelsior Virton RE Virton
Matchday 11 Standard Liège Standard Liège 1:0 KRC Genk KRC Genk
Matchday 11 KV Kortrijk KV Kortrijk 2:0 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
Matchday 11 KV Oostende KV Oostende 2:3 KAS Eupen KAS Eupen
Matchday 11 KAA Gent KAA Gent 2:0 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
Matchday 8 RC Hades RC Hades 1:1 KFC Duffel KFC Duffel
Matchday 8 Hoogstraten VV Hoogstraten VV 0:1 KSK Hasselt KSK Hasselt
Matchday 8 Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 3:1 KSCT Menen KSCT Menen
Matchday 8 KRC Gent KRC Gent 1:1 KSV Temse KSV Temse
Matchday 8 KSK Ronse KSK Ronse 1:3 SC Dikkelvenne Dikkelvenne
Matchday 9 La Louvière RAAL La Louvière 1:3 RRC Stockay-Warfusée Stockay
Matchday 9 UR Namur FLV Union Namur Fosses-la-Ville 1:2 Royal Francs Borains Francs Borains
Matchday 9 Couvin-Mariemb. RES Couvin-Mariembourg-Fraire 3:0 Royale Entente Durbuy RE Durbuy
Matchday 13 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 2:2 FK Jablonec FK Jablonec
Matchday 13 Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 1:3 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
Matchday 13 FC Zlin FC FASTAV Zlin 0:2 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Matchday 13 Slavia Prague SK Slavia Prague 3:1 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Matchday 25 Kristiansund BK Kristiansund BK 2:2 Rosenborg BK Rosenborg BK
Matchday 25 Vålerenga Vålerenga Fotball 0:2 Stabæk Fotball Stabæk
Matchday 28 Helsingborg Helsingborgs IF 0:2 BK Häcken Häcken
Matchday 28 Östersund Östersunds FK 2:0 IK Sirius Sirius
Matchday 12 Mladost FK Mladost Lucani 1:0 FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 12 Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 3:2 FK TSC Backa Topola FK TSC
Matchday 12 Proleter FK Proleter Novi Sad 2:1 FK Radnik Surdulica Radnik
Matchday 12 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 4:1 FK Napredak Krusevac Napredak
Matchday 12 Vozdovac FK Vozdovac 2:0 FK Macva Sabac Macva
Matchday 12 Spartak FK Spartak Subotica 3:0 FK Indjija Indjija
Matchday 12 NK Varazdin NK Varazdin 1:0 NK Istra 1961 NK Istra
Matchday 12 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 1:2 HNK Rijeka HNK Rijeka
Fifth Round SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 0:0 FC Lahti FC Lahti
Fifth Round Helsinki IFK Helsinki IFK 2:0 Rovaniemen Palloseura RoPS
Fifth Round Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 2:3 Vaasan Palloseura VPS
Fifth Round FC Inter FC Inter Turku 0:2 Kuopion Palloseura KuPS
Fifth Round Ilves Ilves Tampere 2:1 HJK Helsinki HJK Helsinki
Fifth Round FC Honka FC Honka 3:0 IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Matchday 12 Korona Kielce Korona Kielce 0:1 Wisla Plock Wisla Plock
Matchday 12 Legia Warszawa Legia Warszawa 2:1 Lech Poznan Lech Poznan
Matchday 12 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 3:2 Cracovia Kraków Cracovia Kraków
Matchday 13 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 0:1 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Matchday 13 Levski Sofia Levski Sofia 2:1 FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
Matchday 14 NS Mura NS Mura 2:2 NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 14 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 6:0 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 14 NK Celje NK Celje 2:1 NK Domzale NK Domzale
Matchday 9 Differdange 03 FC Differdange 03 1:5 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Matchday 9 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 0:0 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Matchday 9 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 4:2 Paksi FC Paksi FC
Matchday 9 Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 0:2 Kisvárda FC Kisvárda
Matchday 9 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 0:1 Budapest Honvéd FC Honvéd
Matchday 9 Debrecen Debreceni VSC 2:1 Diósgyőri VTK Diósgyőr
Matchday 9 Ferencváros Ferencvárosi TC 1:0 Újpest FC Újpest FC
Matchday 12 MSK Zilina MSK Zilina 1:1 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 12 FC Nitra FC Nitra 1:2 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 12 SKF Sered SKF Sered 2:1 Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 12 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 2:1 FK Pohronie FK Pohronie
Matchday 16 1.FC Passau 1.FC Passau 2:0 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
Matchday 16 E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 2:1 FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
Matchday 16 FC Töging FC Töging 0:2 Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
Matchday 16 SpVgg Landshut SpVgg Landshut 0:0 FC Unterföhring FC Unterföhring
Matchday 16 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 3:2 SC Eintracht Freising SE Freising
Matchday 16 TSV Kastl TSV Kastl 1:0 ASV Dachau ASV Dachau
Matchday 13 Lübecker SC Lübecker SC 99 2:3 SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel
Matchday 13 SG Neustrand SG Neustrand 0:7 SSC Phoenix Kisdorf Phoenix Kisdorf
Matchday 13 SVT Neumünster SVT Neumünster 2:4 SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
Matchday 9 TuRa Bremen TuRa Bremen 4:1 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen
Matchday 9 TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren 2:3 FC Huchting FC Huchting
Matchday 9 SC Vahr-Blockd. SC Vahr-Blockdiek 1:8 OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven
Matchday 16 Kickers Selb Kickers Selb 0:1 TSV Buch (Bay.) TSV Buch
Matchday 16 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 5:0 FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
Matchday 16 Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 1:5 TSV Kornburg TSV Kornburg
Matchday 16 Quelle Fürth SG Quelle Fürth 7:1 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
Matchday 16 1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 1:3 FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
Matchday 16 SV Mitterteich SV Mitterteich 2:1 ASV Vach ASV Vach
Matchday 8 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 2:1 SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
Matchday 8 Radebeuler BC Radebeuler BC 08 1:3 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
Matchday 8 K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 0:2 FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
Matchday 8 Budissa Bautzen Budissa Bautzen 0:1 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Matchday 8 Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 2:0 FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
Matchday 8 Neustadt/Spree LSV Neustadt/Spree 2:2 SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
Matchday 8 SG Taucha 99 SG Taucha 99 0:0 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
Matchday 8 BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig 2:0 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
Matchday 12 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 3:0 VfL Pfullingen VfL Pfullingen
Matchday 12 TSV Essingen TSV Essingen 1:2 TSG Backnang TSG Backnang
Matchday 12 FC Wangen 05 FC Wangen 05 4:4 TSV Heimerdingen Heimerdingen
Matchday 12 Sindelfingen VfL Sindelfingen 1:4 FSV Hollenbach FSV Hollenbach
Matchday 12 TSV Berg TSV Berg 1:2 1.FC Normannia Gmünd Normannia Gmünd
Matchday 12 VfB Neckarrems VfB Neckarrems 1:2 SKV Rutesheim SKV Rutesheim
Matchday 12 TSG Tübingen TSG Tübingen 4:1 SV Fellbach SV Fellbach
Matchday 12 Hofherrnweiler TSG Hofherrnweiler 1:1 Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
Matchday 10 Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 3:0 SSC Weißenfels SSC Weißenfels
Matchday 10 Bitterfeld-W. 1.FC Bitterfeld-Wolfen 3:1 Haldensleber SC Haldensleber SC
Matchday 10 Eintr. Elster SV Eintracht Elster 0:0 SV 1890 Westerhausen SV Westerhausen
Matchday 10 Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 3:2 SG Rot-Weiß Thalheim RW Thalheim
Matchday 10 FCE Wernigerode Einheit Wernigerode 2:2 Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
Matchday 9 TSV Bützow TSV Bützow 0:1 SG Aufbau Boizenburg SGA Boizenburg
Matchday 9 Penzliner SV Penzliner SV 11:1 SV 90 Görmin SV 90 Görmin
Matchday 9 Rostocker FC Rostocker FC 1895 3:0 SV Pastow SV Pastow
Matchday 9 Grimmener SV Grimmener SV 1:0 FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
First Round FC Düren 1.FC Düren 2:1 VfL Alfter VfL Alfter
First Round BW Friesdorf FC BW Friesdorf 1:0 TuS Mechernich Mechernich
Matchday 10 Berlin United Berlin United 2:0 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
Matchday 12 Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 0:0 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
Matchday 12 TSV Lamme TSV Germania Lamme 1:4 TuSpo Petershütte Petershütte
Matchday 12 KSV Vahdet Vahdet Salzgitter 3:0 TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
Matchday 16 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 3:1 SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
Matchday 16 TG Höchberg TG Höchberg 2:0 TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
Matchday 16 SV Friesen SV Friesen 3:0 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
Matchday 9 Thüringen Weida FC Thüringen Weida 1:1 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
Matchday 9 Sondershausen Eintracht Sondershausen 0:0 SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
Matchday 9 SpVgg Geratal SpVgg Geratal 0:1 SV Schott Jena Schott Jena
Matchday 9 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera 7:3 FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
Matchday 9 Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 1:0 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg
Matchday 9 G. Westvororte TSV Gera Westvororte 0:3 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
Matchday 13 SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 1:1 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
Matchday 13 TuS Mayen TuS Mayen 1:2 FSV Salmrohr FSV Salmrohr
Matchday 13 TSV Emmelshsn. TSV Emmelshausen 1:2 SG 2000 Mülheim-Kärlich Mülheim-Kärlich
Matchday 8 E'hüttenstadt FC Eisenhüttenstadt 3:6 Werderaner FC Viktoria 1920 Werderaner FC
Matchday 8 Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 0:0 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
Matchday 8 Petershagen-E. Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf 2:2 SV Altlüdersdorf Altlüdersdorf
Matchday 8 SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 0:2 1.FC Frankfurt (Oder) 1.FC Frankfurt
Matchday 8 Eintr. Teltow RSV Eintracht 1949 3:1 SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
Matchday 8 U. Klosterfelde Union Klosterfelde 4:1 Eintracht Miersdorf/Zeuthen Miersdorf/Zeut.
Matchday 8 Pr. Eberswalde Preussen Eberswalde 3:2 FSV Bernau FSV Bernau
Matchday 12 Idar-Oberstein SC Idar-Oberstein 1:2 SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
Matchday 12 SG Meisenheim SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach 6:2 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
Matchday 14 Halberg Brebach SC Halberg Brebach 0:0 SV Auersmacher Auersmacher
Matchday 14 FSV Jägersburg FSV Jägersburg 1:1 VfB Dillingen VfB Dillingen
Matchday 14 SV Saar 05 SV Saar 05 Saarbrücken 0:2 SpVgg Quierschied Quierschied
Matchday 14 SV Mettlach SV Mettlach 1:3 FC 08 Homburg II FC Homburg II
Matchday 14 RW Hasborn SV Rot-Weiß Hasborn 5:1 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach
Matchday 14 FV Eppelborn FV Eppelborn 2:1 SF Köllerbach SF Köllerbach
Matchday 13 SV Bavenstedt SV Bavenstedt 1:1 SC Hemmingen/Westerfeld SC Hemmingen/W.
Matchday 13 Ramlingen-E. SV Ramlingen-Ehlershausen 0:2 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf
Matchday 13 TSV Burgdorf TSV Burgdorf 4:1 TuS Sulingen TuS Sulingen
Matchday 14 Großkrotzenburg Germania Großkrotzenburg 3:0 SpVgg Neu-Isenburg Neu-Isenburg
Matchday 12 BW Lohne Blau-Weiß Lohne 0:4 VfR Voxtrup VfR Voxtrup
Matchday 27 Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 2:1 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Matchday 14 Puebla FC Puebla FC 0:1 Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 14 Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 1:3 Tigres UANL Tigres UANL
Matchday 14 Santos Laguna Santos Laguna 4:1 Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 18 Envigado Envigado FC 0:0 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
Matchday 18 A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 4:0 Jaguares de Córdoba Jaguares FC
Matchday 18 Patriotas Boyacá Patriotas FC 1:0 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
Matchday 18 Once Caldas Once Caldas 1:1 CD Atlético Huila Atlético Huila
Matchday 29 Vissel Kobe Vissel Kobe 1:3 FC Tokyo FC Tokyo
Matchday 29 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 3:1 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Matchday 29 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 1:2 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Matchday 29 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 0:2 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Matchday 29 Gamba Osaka Gamba Osaka 2:2 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 29 Júbilo Iwata Júbilo Iwata 2:2 Sagan Tosu Sagan Tosu
Matchday 27 Fukushima Utd. Fukushima United 1:2 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
Matchday 24 Honda Lock Honda Lock 1:0 Nara Club Nara Club
Matchday 24 Suzuka Unltd. Suzuka Unlimited 2:1 Verspah Oita Verspah Oita
Matchday 37 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 3:0 Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 37 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 2:1 Albirex Niigata Albirex Niigata
Matchday 37 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 2:1 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 37 Omiya Ardija Omiya Ardija 2:3 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 7 Shabab Al-Shabab Riyadh 2:1 Al-Ettifaq Al-Ettifaq
Matchday 7 Al-Raed Al-Raed 0:2 Al-Nassr FC Al-Nassr
Matchday 7 Al-Wahda Al-Wahda Mekka 1:0 Al-Ittihad Jeddah Ittihad
Matchday 10 Potros UAEM Potros UAEM 2:3 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros
Matchday 10 Min. Zacatecas Mineros de Zacatecas 2:1 CD Leones Negros de la UdeG Leones Negros
Matchday 10 Venados FC Venados FC Yucatán 2:4 Tampico Madero Tampico Madero
Matchday 16 Aragua FC Aragua FC 2:2 Deportivo Lara Deportivo Lara
Matchday 16 Monagas SC Monagas SC 0:1 Estudiantes de Caracas SC Est. Caracas
Matchday 2 Western United Western United FC 1:1 Perth Glory Perth Glory
Matchday 2 Central Coast Central Coast Mariners 1:1 Newcastle United Jets Newcastle
Matchday 12 S. Brijeg U19 NK Siroki Brijeg U19 1:1 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 FK Mladost U19
Matchday 12 Zr. Mostar U19 HSK Zrinjski Mostar U19 2:1 FK Slavija Sarajevo U19 Slavija S. U19
Matchday 8 FC Luftëtari FC Luftëtari 1:1 FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh
Matchday 8 KF Skënderbeu KF Skënderbeu 0:0 FK Kukësi FK Kukësi
Matchday 8 KF Vllaznia KF Vllaznia 1:3 FK Partizani FK Partizani
Matchday 8 KF Tirana KF Tirana 2:1 KF Laçi KF Laçi
Matchday 13 FK Tuzla City FK Tuzla City 0:3 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
Matchday 13 Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 0:2 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
Matchday 13 Velez Mostar FK Velez Mostar 1:0 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Matchday 13 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 2:1 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 15 Celik U17 NK Celik Zenica U17 2:4  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 Zeljeznicar U17
Matchday 15 Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 3:0 FK Borac Banja Luka U17 Banja Luka U17
Matchday 15 Siroki B. U17 NK Siroki Brijeg U17 1:2 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
Matchday 4 Al-Ain FC Al-Ain FC 2:1 Hatta Club Hatta Club
Matchday 4 Al-Wahda FC Al-Wahda FC Abu Dhabi 1:3 Al-Nasr (Dubai) Al-Nasr
Matchday 4 Shabab Dubai FC Shabab Al-Ahli Dubai 2:0 FC Baniyas FC Baniyas
Matchday 4 Khor Fakkan Khor Fakkan 1:3 Al-Jazira (Abu Dhabi) Al-Jazira
Matchday 4 Al-Wasl Al-Wasl Sports Club 1:5 Sharjah Cultural Sports Club Sharjah FC
Matchday 27 Riteriai FK Riteriai 0:0 FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
Matchday 27 FK Panevezys FK Panevezys 1:1 Atlantas Klaipeda Atlantas
Matchday 27 Zalgiris Zalgiris Vilnius 3:0 FC Stumbras Kaunas FC Stumbras
Matchday 25 Slavia Slavia Mozyr 0:1 Neman Grodno Neman Grodno
Matchday 25 BATE Borisov BATE Borisov 1:1 FK Gomel Gomel
Matchday 25 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 0:2 FK Vitebsk Vitebsk
Matchday 11 HNK Capljina HNK Capljina 1:0 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
Matchday 11 FK Gorazde FK Gorazde 2:0 FK Igman Konjic FK Igman
Matchday 11 J. Bihac NK Jedinstvo Bihac 3:1 NK Travnik Travnik
Matchday 11 Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 0:1 NK Slaven Zivinice Slaven Zivinice
Matchday 11 NK Metalleghe NK Metalleghe BSI 1:0 FK Radnik Hadzici Radnik Hadzici
Matchday 11 FK Buducnost FK Buducnost Banovici 2:0 HNK Orasje HNK Orasje
Matchday 11 Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 2:3 FK Olimpik Sarajevo Olimp. Sarajevo
Matchday 11 Tekstilac FK Tekstilac Derventa 1:2 FK Kozara Gradiska Kozara Gradiska
Matchday 11 FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 4:0 FK Jedinstvo Brcko Jedinstvo Brcko
Matchday 11 Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 2:1 FK Slavija Sarajevo Slavija S.
Matchday 11 Po­dri­nje FK Po­dri­nje Janja 2:0 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča
Matchday 5 Zamalek Zamalek SC 2:1 Arab Contractors SC Arab Contr.
Matchday 4 Ahly El Ahly Cairo 9:00 PM Zamalek SC Zamalek
Matchday 33 RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros 2:1 Portland Timbers 2 Timbers 2
Matchday 33 Phoenix Rising Phoenix Rising FC 3:1 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
Matchday 33 Charleston Charleston Battery 5:1 Bethlehem Steel FC Bethlehem Steel
Matchday 33 Real Monarchs Real Monarchs SLC 3:0 Sacramento Republic FC Sacramento FC
Matchday 33 Roughnecks FC Tulsa Roughnecks FC 0:3 Reno 1868 FC Reno FC
Matchday 31 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 0:2 FC Saburtalo Saburtalo
Matchday 31 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 0:1 FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
Matchday 14 NK Radomlje NK Radomlje 1:2 Vitanest Bilje NK Bilje
Matchday 14 NK Krsko NK Krsko 1:3 NK Roltek Dob NK Dob
Matchday 14 NK Rogaska NK Rogaska 3:2 NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
Matchday 14 NK Fuzinar NK Fuzinar 2:1 FC Koper FC Koper
Matchday 14 NK Dekani NK Dekani 5:1 NK Dravograd NK Dravograd
Matchday 14 NK Krka NK Krka 2:0 ND Beltinci Beltinci
Matchday 14 ND Gorica ND Gorica 1:3 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
Matchday 33 Gwangju FC Gwangju FC 4:0 FC Anyang FC Anyang
Matchday 33 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons FC 0:1 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
Matchday 33 Asan Mugunghwa Asan Mugunghwa FC 0:1 Daejeon Citizen FC Daejeon Citizen
Matchday 1 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings FC 2:1 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Matchday 1 Seongnam FC Seongnam FC 0:1 Incheon United FC Incheon Utd.
Matchday 1 Sangju Sangmu Sangju Sangmu FC 2:1 Jeju United FC Jeju Utd.
Matchday 26 Busan TC FC Busan Transportation Corporation FC 1:0 Mokpo City FC Mokpo City
Matchday 26 Cheonan City Cheonan City FC 2:1 Daejeon Korail FC Daejeon Korail
Matchday 10 Airdrieonians Airdrieonians FC 1:3 Montrose FC Montrose
Matchday 10 Clyde FC Clyde FC 2:2 Raith Rovers FC Raith Rovers
Matchday 10 East Fife East Fife FC 1:0 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Matchday 10 Falkirk FC Falkirk FC 4:0 Peterhead FC Peterhead FC
Matchday 10 Stranraer Stranraer FC 0:0 Dumbarton FC Dumbarton FC
Matchday 30 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 0:1 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 30 EC Vitória Esporte Clube Vitória 0:1 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
Matchday 30 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 1:1 Clube Atlético Bragantino (SP) Bragantino
Matchday 30 Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 0:1 América Futebol Clube (MG) América-MG
Matchday 30 Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 2:2 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
Matchday 10 Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 2:3 HSV Hoek Hoek
Matchday 11 Airbus UK BFC Airbus UK Broughton FC 2:0 Newtown AFC Newtown
Matchday 11 Bala Town Bala Town FC 1:1 Barry Town United FC Barry Town
Matchday 11 Cardiff Metro Cardiff Metropolitan University FC 0:1 Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
Matchday 11 Penybont FC Penybont FC 2:3 The New Saints FC The New Saints
Matchday 12 Blackburn Blackburn Rovers 2:2 Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 12 Reading Reading FC 1:0 Preston North End Preston NE
Matchday 12 Stoke City Stoke City 2:0 Fulham FC Fulham
Matchday 12 Barnsley FC Barnsley FC 1:1 Swansea City Swansea
Matchday 12 Middlesbrough Middlesbrough FC 0:1 West Bromwich Albion West Brom
Matchday 12 Brentford Brentford FC 3:2 Millwall FC Millwall
Matchday 12 Leeds Leeds United 1:0 Birmingham City Birmingham
Matchday 12 Hull City Hull City 2:3 Queens Park Rangers QPR
Matchday 12 Luton Luton Town 3:0 Bristol City Bristol City
Matchday 12 Charlton Charlton Athletic 3:0 Derby County Derby
Matchday 11 FC Liefering FC Liefering 0:1 SV Ried SV Ried
Matchday 11 FC Dornbirn FC Dornbirn 2:2 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
Second Round Albion Rovers Albion Rovers FC 1:1 Fort William FC Fort William
Second Round Annan Athletic Annan Athletic FC 2:2 Brechin City FC Brechin City
Second Round Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 1:1 Broxburn Athletic FC Broxburn FC
Second Round East Kilbride East Kilbride FC 3:1 Gretna FC 2008 Gretna
Second Round Elgin City Elgin City FC 3:1 Berwick Rangers FC Berwick Rangers
Second Round Formartine Formartine United FC 2:2 Gala Fairydean Rovers FC Gala Fairydean
Second Round Lochee Lochee United FC 1:1 BSC Glasgow BSC Glasgow
Second Round Rothes Rothes FC 1:3 Inverurie Loco Works FC Inverurie Locos
Second Round Spartans The Spartans FC 0:2 Queen's Park FC Queen's Park
Second Round Stirling Stirling Albion FC 2:0 Strathspey Thistle FC Strathspey
Second Round Clachnacuddin Clachnacuddin FC 0:7 Brora Rangers FC Brora Rangers
Group Stage Balestier FC Balestier Khalsa FC 0:2 Tampines Rovers FC Tampines Rovers
Group Stage Warriors FC Warriors FC 2:2 Home United FC Home Utd.
Group Stage Hougang Utd. Hougang United FC 0:1 Brunei DPMM FC DPMM FC
Group Stage Geylang Geylang International FC 0:2 Albirex Niigata (S) Albirex Niigata
First Round Gravenzande FC 's-Gravenzande 1:3 VV SteDoCo SteDoCo
Matchday 33 Rakvere Tarvas Rakvere JK Tarvas 0:4 Tallinn JK Legion TJK Legion
Matchday 33 Pärnu Vaprus Pärnu JK Vaprus 3:0 Tartu JK Welco JK Welco
Third Round Condeixa Clube Condeixa 0:1 Rio Ave FC Rio Ave FC
Third Round Sintra Football Club Sintra Football 4:3 on pens Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
Third Round Louletano Louletano DC 1:2 AET FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
Third Round Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro 1:3 Moreirense FC Moreirense
Third Round Pevidem GD Pevidem 0:2 Belenenses SAD Belenenses SAD
Third Round Amora FC Amora FC 0:1 AD Sanjoanense Sanjoanense
Third Round Espinho SC Espinho 2:1 UD Vilafranquense Vilafranquense
Third Round Académico Viseu Académico Viseu FC 3:1 Real SC Real SC
Third Round Penafiel FC Penafiel 0:2 Gil Vicente FC Gil Vicente
Third Round Feirense CD Feirense 3:0 CD Tondela Tondela
Third Round Farense SC Farense 5:2 Desportivo Aves Desportivo Aves
Third Round Coimbra Académica Coimbra 2:1 Portimonense SC Portimonense
Third Round Coimbrões SC Coimbrões 0:5 FC Porto FC Porto
Third Round Leça Leça FC 1:3 SC Braga Braga
Matchday 10 Nueva Chicago Nueva Chicago 0:1 CA Alvarado CA Alvarado
Matchday 10 AA Estudiantes AA Estudiantes de Río Cuarto 1:1 Club Atlético Belgrano Belgrano
Matchday 7 CA Fénix CA Fénix 0:2 Club Plaza Colonia Plaza Colonia
Matchday 7 Progreso Club Atlético Progreso 2:1 Danubio FC Danubio FC
Matchday 33 FCI Levadia FCI Levadia 2:1 FC Kuressaare Kuressaare
Matchday 33 Paide Paide Linnameeskond 2:1 Kalev Tallinn Kalev
Matchday 33 JK Trans Narva JK Trans Narva 5:2 Maardu Linnameeskond FC Maardu
Matchday 35 Sligo Rovers Sligo Rovers 1:2 Derry City Derry City
Matchday 14 MK Dons Milton Keynes Dons 0:0 Coventry City Coventry
Matchday 14 Wycombe Wycombe Wanderers 1:0 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 14 Gillingham FC Gillingham FC 1:2 Peterborough United Peterborough
Matchday 14 Rotherham Rotherham United 1:2 Oxford United Oxford United
Matchday 14 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1:0 Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 14 Fleetwood Fleetwood Town 4:1 Burton Albion Burton Albion
Matchday 14 Bolton Bolton Wanderers 1:3 Rochdale AFC Rochdale
Matchday 14 Doncaster Doncaster Rovers 2:0 Bristol Rovers Bristol Rovers
Matchday 14 Bradford Bradford City 2:1 Crawley Town Crawley Town
Matchday 14 Cambridge Utd. Cambridge United 4:0 Exeter City Exeter City
Matchday 14 Colchester Utd. Colchester United 0:1 Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 14 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 3:1 Swindon Town Swindon Town
Matchday 14 Forest Green Forest Green Rovers 2:2 Mansfield Town Mansfield Town
Matchday 14 Grimsby Town Grimsby Town 0:4 Leyton Orient Leyton Orient
Matchday 14 Newport County Newport County 2:1 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
Matchday 14 Northampt. Town Northampton Town 2:0 Salford City Salford
Matchday 14 Oldham Athletic Oldham Athletic 0:1 Macclesfield Town Macclesfield
Matchday 14 Plymouth Plymouth Argyle 2:0 Carlisle United Carlisle United
Matchday 14 Port Vale Port Vale FC 1:1 Stevenage FC Stevenage
Matchday 14 Walsall Walsall FC 1:2 Cheltenham Town Cheltenham Town
Matchday 12 Carrick Rangers Carrick Rangers 1:0 Dungannon Swifts Dungannon
Matchday 12 Crusaders Crusaders FC 0:2 Coleraine FC Coleraine
Matchday 12 Institute FC Institute FC 0:3 Cliftonville FC Cliftonville
Matchday 12 Linfield Linfield FC 2:1 Ballymena United Ballymena
Matchday 12 Warrenpoint Warrenpoint Town FC 1:3 Glenavon FC Glenavon
Matchday 13 Ballinamallard Ballinamallard United 4:2 Harland & Wolff Welders HW Welders
Matchday 13 Ballyclare Ballyclare Comrades FC 1:1 Ards FC Ards FC
Matchday 13 Dundela FC Dundela FC 1:3 Loughgall FC Loughgall
Matchday 24 FK Auda FK Auda Kekava 2:1 FC New Project New Project
Matchday 24 Smiltene FK Smiltene/BJSS 5:0 Grobinas SC Grobinas
Matchday 24 Super Nova SK Super Nova 3:2 FK Tukums 2000 Tukums
Matchday 24 Rezeknes FA Rezeknes FA 5:2 Balvu Sporta Centrs Balvu SC
Matchday 24 Dinamo Riga Dinamo Riga/Staicele 1:2 JDFS Alberts Riga JDFS Alberts
Matchday 8 Juve Stabia SS Juve Stabia 4:2 Pordenone Calcio Pordenone