For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:33:23 PM
Matchday 10
Man City Manchester City 3:0 Aston Villa Aston Villa
Matchday 10
Burnley Burnley FC 2:4 Chelsea FC Chelsea
Matchday 10 Brighton Brighton & Hove Albion 3:2 Everton FC Everton
Matchday 10 Watford Watford FC 0:0 AFC Bournemouth Bournemouth
Matchday 10 West Ham West Ham United 1:1 Sheffield United Sheffield Utd.
Matchday 10
Atlético Madrid Atlético Madrid 2:0 Athletic Bilbao Athletic
Matchday 10 CD Leganés CD Leganés 1:0 RCD Mallorca RCD Mallorca
Matchday 10 Real Valladolid Real Valladolid CF 2:0 SD Eibar SD Eibar
Matchday 9
Bayern Munich Bayern Munich 2:1 1.FC Union Berlin Union Berlin
Matchday 9
FC Schalke 04 FC Schalke 04 0:0 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Matchday 9
SC Freiburg SC Freiburg 2:1 RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 9
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 2:2 SV Werder Bremen Werder Bremen
Matchday 9
Hertha BSC Hertha BSC 2:3 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
Matchday 9
SC Paderborn SC Paderborn 07 2:0 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
Matchday 9 Lecce US Lecce 1:1 Juventus FC Juventus
Matchday 9
Inter Inter Milan 2:2 Parma Calcio 1913 Parma
Matchday 9 Genoa Genoa CFC 3:1 Brescia Calcio Brescia
Matchday 11 Olympique Lyon Olympique Lyon 2:0 FC Metz FC Metz
Matchday 11 LOSC Lille LOSC Lille 3:0 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 11 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 1:0 OGC Nice OGC Nice
Matchday 11 Montpellier HSC Montpellier 0:0 SCO Angers SCO Angers
Matchday 11 Reims Stade Reims 0:0 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 11 Stade Brest 29 Stade Brest 29 2:0 FCO Dijon Dijon
Matchday 14 Middlesbrough Middlesbrough FC 0:0 Fulham FC Fulham
Matchday 14 Sheff Wed Sheffield Wednesday 0:0 Leeds United Leeds
Matchday 14 Millwall Millwall FC 2:0 Stoke City Stoke City
Matchday 14 Huddersfield Huddersfield Town 2:1 Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 14 Hull City Hull City 2:0 Derby County Derby
Matchday 14
West Brom West Bromwich Albion 2:2 Charlton Athletic Charlton
Matchday 14 Preston NE Preston North End 3:2 Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 14 Birmingham Birmingham City 2:1 Luton Town Luton
Matchday 12 KRC Genk KRC Genk 1:0 Cercle Brugge Cercle Brugge
Matchday 12 Royal Antwerp Royal Antwerp FC 3:1 KV Kortrijk KV Kortrijk
Matchday 12 RSC Charleroi RSC Charleroi 1:0 Royal Excel Mouscron Mouscron
Matchday 12 Zulte Waregem SV Zulte Waregem 2:0 KV Oostende KV Oostende
Matchday 28 Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 0:0 Santos FC Santos FC
Matchday 28 Ceará SC Ceará Sporting Club 1:1 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 11
Hamburger SV Hamburger SV 6:2 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
Matchday 11
Karlsruher SC Karlsruher SC 3:3 Hannover 96 Hannover 96
Matchday 11
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 0:1 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
Matchday 9
Fenerbahce Fenerbahce SK 5:1 Konyaspor Konyaspor
Matchday 9 Gaziantep FK Gaziantep FK 1:1 Alanyaspor Alanyaspor
Matchday 9
Sivasspor Sivasspor 2:1 Antalyaspor Antalyaspor
Matchday 15 Morelia Monarcas Morelia 2:2 Santos Laguna Santos Laguna
Matchday 15 Atlas Atlas Guadalajara 0:2 Club Necaxa Necaxa
Matchday 15 Club Tijuana Club Tijuana 2:0 Tiburones Rojos de Veracruz Tiburones Rojos
Matchday 14 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 1:1 Arsenal Tula Arsenal Tula
Matchday 14 Rostov FK Rostov 2:0 FC Sochi Sochi
Matchday 14 Tambov FK Tambov 3:0 FK Ufa Ufa
Matchday 8 Volos NPS Volos NPS 0:2 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Matchday 8 OFI Crete OFI Crete 2:0 AO Xanthi AO Xanthi
Matchday 13 Radnik FK Radnik Surdulica 0:5 Red Star Belgrade Red Star
Matchday 13 Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 2:2 FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
Matchday 13 Rad FK Rad 1:2 FK Radnicki Nis Radnicki Nis
Matchday 13 Macva FK Macva Sabac 0:1 FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 27 BJ Sinobo Guoan Beijing Sinobo Guoan 3:1 Tianjin Teda TJ Teda
Matchday 27 SZ FC Shenzhen FC 4:4 Wuhan Zall WH Zall
Matchday 27 HB CFFC Hebei China Fortune 2:1 Guangzhou R&F GZ R&F
Matchday 8 Al-Hazm Al-Hazm 2:1 Al-Ahli Jeddah Ahli
Matchday 8 Taawon Al-Taawon 2:1 Al-Faisaly Harmah Faisaly
Matchday 14 Sparta Praha AC Sparta Praha 4:0 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 14 Banik Ostrava FC Banik Ostrava 2:2 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Matchday 14 1.FK Pribram 1.FK Pribram 0:0 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Matchday 14 Slovácko 1.FC Slovácko 4:0 Slezsky FC Opava SFC Opava
Matchday 13 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:3 SD Ponferradina Ponferradina
Matchday 13 Racing Racing Santander 1:1 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
Matchday 13 Málaga CF Málaga CF 2:1 Real Oviedo Real Oviedo
Matchday 13 CD Mirandés CD Mirandés 0:0 CD Tenerife CD Tenerife
Matchday 13 CD Numancia CD Numancia 3:1 CD Lugo CD Lugo
Matchday 8 Al Duhail Al Duhail Sports Club 2:1 Al Gharafa Sports Club Al Gharafa
Matchday 8 Al Sadd Al Sadd Sports Club 2:1 Al Ahli Sports Club Al Ahli
Matchday 14 FC Hermannstadt FC Hermannstadt 0:4 FCSB FCSB
Matchday 14 Chindia CF Chindia Targoviste 1:1 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 12 FC Lorient FC Lorient 0:1 ES Troyes AC Troyes
Matchday 11 Vitesse Vitesse Arnhem 0:2 ADO Den Haag ADO Den Haag
Matchday 11 Heracles Almelo Heracles Almelo 4:0 PEC Zwolle PEC Zwolle
Matchday 11 Willem II Willem II Tilburg 2:1 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Matchday 11 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 4:1 VVV-Venlo VVV-Venlo
Final H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 7:8 on pens Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 9 Trapani Trapani Calcio 2:2 FC Empoli FC Empoli
Matchday 9 Salernitana US Salernitana 1919 1:1 AC Perugia Calcio Perugia
Matchday 9 Pescara Delfino Pescara 1936 4:0 Benevento Calcio Benevento
Matchday 9 Cosenza Cosenza Calcio 1:1 Chievo Verona Chievo Verona
Matchday 9 AS Livorno AS Livorno 1:0 AC Pisa 1909 AC Pisa
Matchday 9 Crotone FC Crotone 3:2 Venezia FC Venezia
Matchday 9 Spezia Calcio Spezia Calcio 2:0 SS Juve Stabia Juve Stabia
Matchday 9 Pordenone Pordenone Calcio 0:0 AS Cittadella Cittadella
Matchday 12
FC Sion FC Sion 1:1 Servette FC Servette FC
Matchday 12
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 2:0 FC Luzern FC Luzern
Matchday 13 HNK Rijeka HNK Rijeka 1:2 HNK Gorica HNK Gorica
Matchday 13 Hajduk Split HNK Hajduk Split 2:0 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 8 Gil Vicente Gil Vicente FC 1:1 Portimonense SC Portimonense
Matchday 8 Moreirense Moreirense FC 1:1 Boavista Porto FC Boavista
Matchday 8 Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 0:0 CS Marítimo Marítimo
Matchday 8 Belenenses SAD Belenenses SAD 3:2 Desportivo Aves Desportivo Aves
Matchday 2 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors FC 1:1 FC Seoul FC Seoul
Matchday 2 Ulsan Ulsan Hyundai 2:1 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 2 Pohang Steelers FC Pohang Steelers 0:0 Daegu FC Daegu FC
Matchday 31 Kairat Almaty Kairat Almaty 2:0 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
Matchday 31 Ordabasy Ordabasy Shymkent 2:0 Irtysh Pavlodar Irtysh
Matchday 31 Shakhter K. Shakhter Karaganda 2:2 Okzhetpes Kokshetau Okzhetpes
Matchday 19 Cúcuta Dep. Cúcuta Deportivo 3:1 CD América de Cali CD América
Matchday 12
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 0:4 SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 12
Austria Vienna Austria Vienna 2:3 WSG Tirol WSG Tirol
Matchday 12
TSV Hartberg TSV Hartberg 3:1 SV Mattersburg SV Mattersburg
Matchday 29 Uni. Católica CD Universidad Católica 1:1 CS Emelec CS Emelec
Matchday 29 CD El Nacional CD El Nacional 4:2 Independiente del Valle Independiente
Matchday 29 SD Aucas SD Aucas 4:2 Guayaquil City FC Guayaquil City
Matchday 29 Fuerza Amarilla Fuerza Amarilla SC 0:3 CD Macará CD Macará
Matchday 12 Zorya Luhansk Zorya Luhansk 4:0 Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 12 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 3:2 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
Matchday 12 FK Mariupol FK Mariupol 2:0 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Matchday 13 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 1:1 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Matchday 13 Piast Gliwice Piast Gliwice 1:0 Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 13 LKS Lodz LKS Lodz 2:0 Rakow Czestochowa Rakow
Matchday 12 KSC Lokeren KSC Lokeren 2:1 K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
Matchday 12 Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 2:1 Lommel SK Lommel SK
Matchday 7 Apol. Limassol Apollon Limassol 1:2 AEL Limassol AEL Limassol
Matchday 7 Pafos FC Pafos FC 1:1 Ethnikos Achnas Ethnikos
Matchday 16 Shrewsbury Shrewsbury Town 1:0 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 16 Southend United Southend United 1:3 Ipswich Town Ipswich
Matchday 16 Oxford United Oxford United 3:0 Rochdale AFC Rochdale
Matchday 16 Lincoln City Lincoln City 5:00 PM Bolton Wanderers Bolton
Matchday 16 Burton Albion Burton Albion 0:0 Blackpool FC Blackpool
Matchday 16 Fleetwood Fleetwood Town 1:0 Milton Keynes Dons MK Dons
Matchday 16 Rotherham Rotherham United 0:1 Wycombe Wanderers Wycombe
Matchday 16 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 5:00 PM Doncaster Rovers Doncaster
Matchday 16 Peterborough Peterborough United 2:2 Coventry City Coventry
Matchday 16 Bristol Rovers Bristol Rovers 2:2 Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 16 Accrington Accrington Stanley 0:1 Gillingham FC Gillingham FC
Group Stage Brazil U17 Brazil U17 4:1 Canada U17 Canada U17
Group Stage Nigeria U17 Nigeria U17 4:2 Hungary U17 Hungary U17
Matchday 8 H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 0:3 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Matchday 8 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 3:0 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
Matchday 8 Maccabi Netanya Maccabi Netanya 2:4 FC Ashdod FC Ashdod
Matchday 8 Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona 2:1 Hapoel Raanana Hapoel Raanana
Matchday 9 Liverpool U23 Liverpool FC U23 0:0 Blackburn Rovers U23 Blackburn U23
Matchday 9 Man City U23 Manchester City U23 1:1 Arsenal FC U23 Arsenal U23
Matchday 9 Brighton U23 Brighton & Hove Albion U23 1:2 Derby County U23 Derby U23
Matchday 9 Wolves U23 Wolverhampton Wanderers U23 1:2 Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
Matchday 10 Livingston FC Livingston FC 0:0 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 10 Hibernian FC Hibernian FC 2:2 Ross County FC Ross County
Matchday 10 St. Johnstone St. Johnstone FC 3:2 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
Matchday 10 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 1:0 St. Mirren FC St. Mirren
Matchday 15 NK Maribor NK Maribor 1:0 NK Celje NK Celje
Matchday 15 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 3:1 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
Matchday 15 NK Triglav NK Triglav Kranj 3:2 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Matchday 3 Western Sydney Western Sydney Wanderers 1:0 Sydney FC Sydney FC
Matchday 3 Newcastle Newcastle United Jets 1:2 Adelaide United Adelaide United
Matchday 9 Stellenbosch FC Stellenbosch FC 1:0 Orlando Pirates Orlando Pirates
Matchday 9 Highlands Park Highlands Park FC 2:0 Chippa United Chippa United
Matchday 9 Golden Arrows Lamontville Golden Arrows 2:1 Polokwane City FC Polokwane City
Matchday 11 Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 1:1 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
Matchday 7 Benfica B SL Benfica B 1:0 CD Nacional Nacional
Matchday 7 Penafiel FC Penafiel 0:0 Académica Coimbra Coimbra
Matchday 7 Feirense CD Feirense 1:2 CD Mafra Mafra
Matchday 7 FC Porto B FC Porto B 1:1 UD Vilafranquense Vilafranquense
Matchday 7 Casa Pia Casa Pia AC 2:3 Académico Viseu FC Académico Viseu
Matchday 26 Gomel FK Gomel 1:2 Dynamo Brest Dynamo Brest
Matchday 26 Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 3:3 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Matchday 26 FK Slutsk FK Slutsk 0:0 Slavia Mozyr Slavia
Matchday 10 Atl. Madrid B Atlético Madrid B 3:2 Sporting de Gijón B Sporting B
Matchday 10 RM Castilla Real Madrid Castilla 1:2 Racing Ferrol Racing Ferrol
Matchday 10 Celta Vigo B Celta Vigo B 1:2 Pontevedra CF Pontevedra
Matchday 12 Monza AC Monza 2:2 AC Renate Renate
Matchday 26 Sfintul Gheor. FC Sfintul Gheorghe 0:1 Sheriff Tiraspol Sheriff
Matchday 26 Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau 1:2 FC Milsami Orhei Milsami Orhei
Matchday 5 FUS Rabat FUS Rabat 2:4 FAR Rabat FAR Rabat
Matchday 10 Kisvárda Kisvárda FC 0:1 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
Matchday 10 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 3:1 Debreceni VSC Debrecen
Matchday 10 Honvéd Budapest Honvéd FC 2:0 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
Matchday 10 Újpest FC Újpest FC 0:0 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
Matchday 10 Paksi FC Paksi FC 1:2 Diósgyőri VTK Diósgyőr
Matchday 26 Lillestrøm SK Lillestrøm SK 0:0 Vålerenga Fotball Vålerenga
Matchday 9 Sabah FK Sabah FK 2:2 Zira FC Zira FC
Matchday 9 Keshla Keshla FK 2:1 FK Qabala FK Qabala
Matchday 31 Bragantino Clube Atlético Bragantino (SP) 3:1 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Matchday 31 Atlético-GO AC Goianiense (GO) 2:2 América Futebol Clube (MG) América-MG
Matchday 31 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 2:2 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 31 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 0:2 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 31 Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 0:0 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
Matchday 31 São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 1:1 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 29 Kalmar FF Kalmar FF 2:3 Falkenbergs FF Falkenberg
Matchday 29 GIF Sundsvall GIF Sundsvall 1:2 Helsingborgs IF Helsingborg
Matchday 14 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 2:1 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Matchday 14 Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 0:0 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Matchday 34 Seoul E-Land Seoul E-Land FC 2:2 Daejeon Citizen FC Daejeon Citizen
Matchday 34 FC Anyang FC Anyang 3:2 Ansan Greeners FC Ansan Greeners
Matchday 8 Cerro Largo Cerro Largo FC 1:1 Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
Matchday 8 Wanderers Montevideo Wanderers 3:0 Juventud de Las Piedras Juventud
Matchday 13
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 2:1 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Matchday 13
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 2:0 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
Matchday 13
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 3:2 Preußen Münster Preußen Münster
Matchday 13
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 0:2 MSV Duisburg MSV Duisburg
Matchday 13
Unterhaching SpVgg Unterhaching 0:0 FSV Zwickau FSV Zwickau
Matchday 13
Hallescher FC Hallescher FC 3:3 SV Meppen SV Meppen
Matchday 9 Istanbulspor Istanbulspor 1:2 Bursaspor Bursaspor
Matchday 9 Ümraniyespor Ümraniyespor 4:0 Altinordu FK Altinordu
Matchday 9 Balikesirspor Balikesirspor 3:0 Adanaspor Adanaspor
Matchday 9 Altay SK Altay SK 0:2 Menemen Spor Menemen Spor
Matchday 12 SC Kriens SC Kriens 2:2 FC Schaffhausen FC Schaffhausen
Matchday 12 FC Winterthur FC Winterthur 2:1 FC Chiasso FC Chiasso
Matchday 28 Suduva Suduva Marijampole 1:0 Zalgiris Vilnius Zalgiris
Matchday 28 Riteriai FK Riteriai 4:0 FK Panevezys FK Panevezys
Matchday 28 Atlantas Atlantas Klaipeda 0:1 FK Palanga FK Palanga
Matchday 28 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 3:0 FC Stumbras Kaunas FC Stumbras
Matchday 30 Bangkok Utd. True Bangkok United 4:0 PTT Rayong PTT Rayong
Matchday 30 Port FC Port FC 2:2 Samut Prakan City Samut Prakan C.
Matchday 30 Chiangmai FC Chiangmai FC 1:1 Buriram United Buriram Utd.
Matchday 30 Suphanburi FC Suphanburi FC 2:5 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Matchday 30 Trat FC Trat FC 3:4 SCG Muangthong United Muangthong Utd.
Matchday 30 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 2:2 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
Matchday 30 Swat Cat Nakhonratchasima Mazda FC 2:4 Sukhothai FC Sukhothai FC
Matchday 30 Chonburi FC Chonburi FC 1:2 Chainat Hornbill FC Chainat FC
Matchday 29 CC Yatai Changchun Yatai 1:1 Zhejiang Greentown ZJ Greentown
Matchday 29 GZ Hengfeng Guizhou Hengfeng 2:1 Inner Mongolia Zhongyou IM Zhongyou
Matchday 29 SC Longfor Sichuan Longfor 2:3 Shijiazhuang Ever Bright SJZ Ever Bright
Matchday 29 NT Zhiyun Nantong Zhiyun 0:0 Beijing BSU BJ BSU
Matchday 29 GD Sou. Tigers Guangdong Southern Tigers 2:3 Heilongjiang Lava Spring HLJ Lava Spring
Matchday 29 XJ T. Leopard Xinjiang Tianshan Leopard 1:1 Shaanxi Chang'an Athletic SX Chang'an At.
Matchday 29 Liaoning FC Liaoning FC 2:3 Meizhou Hakka MZ Hakka
Matchday 29 SH Shenxin Shanghai Shenxin 0:2 Qingdao Huanghai QD Huanghai
Matchday 17 Carabobo FC Carabobo FC 5:1 Monagas SC Monagas SC
Matchday 17 LALA FC AC LALA FC 0:1 Caracas FC Caracas FC
Matchday 17 Est. Caracas Estudiantes de Caracas SC 1:0 Mineros de Guayana Mineros
Matchday 17 Portuguesa FC Portuguesa FC 2:1 Estudiantes de Mérida Estudiantes
Matchday 12 Piacenza Piacenza Calcio 1919 1:1 Calcio Padova Padova
Matchday 13 Ruzomberok MFK Ruzomberok 2:2 AS Trencin AS Trencin
Matchday 13 FK Pohronie FK Pohronie 0:2 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 13 Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 1:0 FC Nitra FC Nitra
Matchday 13 FK Senica FK Senica 0:1 SKF Sered SKF Sered
Matchday 28 Aalesund Aalesunds FK 2:1 IK Start Start
Matchday 10 Real Sociedad B Real Sociedad B 2:0 CD Calahorra Calahorra
Matchday 10 Bilbao Athletic Bilbao Athletic 4:1 Real Valladolid B Valladolid B
Matchday 10 SD Leioa SD Leioa 2:1 Salamanca CF UDS Salamanca CF
Matchday 10 UD Logroñés UD Logroñés 3:2 Real Unión Club Real Unión
Matchday 10 Dundee United Dundee United FC 2:0 Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
Matchday 10 Morton Greenock Morton FC 2:1 Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
Matchday 10 Alloa Athletic Alloa Athletic FC 2:2 Queen of the South FC Queen o. t. S.
Matchday 10 Partick Thistle Partick Thistle FC 1:3 Arbroath FC Arbroath
Matchday 12 Rabotnicki Rabotnicki Skopje 0:2 Vardar Skopje Vardar
Matchday 13 Viktoria Zizkov FK Viktoria Zizkov 1:0 FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
Matchday 13 Chrudim MFK Chrudim 3:2 FK Dukla Prag FK Dukla Prague
Matchday 13 FK Slavoj FK Slavoj Vysehrad 2:1 FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
Matchday 13 Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec 0:1 FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
Matchday 13 SK Lisen SK Lisen 5:1 MFK Vitkovice Vitkovice
Matchday 16 Tyumen FK Tyumen 1:2 Ural 2 Ekaterinburg Ural 2
Matchday 16 KamAZ KamAZ Naberezhnye Chelny 1:2 Akron Togliatti Akron Togliatti
Matchday 16 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk 0:1 FK Chelyabinsk Chelyabinsk
Matchday 16 FK Ufa 2 FK Ufa 2 1:2 Zvezda Perm Zvezda Perm
Matchday 16 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk 3:3 Nosta Novotroitsk Nosta
Matchday 16 Lada Togliatti Lada Togliatti 0:5 Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad
Matchday 2 NorthEast Utd. NorthEast United FC 2:1 Odisha FC Odisha
Matchday 16 Salford Salford City 1:1 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
Matchday 16 Exeter City Exeter City 4:0 Plymouth Argyle Plymouth
Matchday 16 Crawley Town Crawley Town 0:4 Swindon Town Swindon Town
Matchday 16 Port Vale Port Vale FC 0:0 Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 16 Walsall Walsall FC 1:2 Mansfield Town Mansfield Town
Matchday 16 Northampt. Town Northampton Town 2:0 Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 16 Colchester Utd. Colchester United 3:1 Newport County Newport County
Matchday 16 Stevenage Stevenage FC 1:0 Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 16 Leyton Orient Leyton Orient 1:1 Carlisle United Carlisle United
Final RFS FK RFS 3:2 AET FK Jelgava Jelgava
Matchday 14 FC Sion U21 FC Sion U21 0:3 AC Bellinzona AC Bellinzona
Matchday 14 Yverdon-Sport Yverdon-Sport FC 1:0 FC Basel 1893 U21 FC Basel U21
Matchday 14 FC Zürich U21 FC Zürich U21 3:0 FC Münsingen FC Münsingen
Matchday 14 FC Breitenrain FC Breitenrain 2:1 FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
Matchday 14 Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais 0:1 SC Cham SC Cham
Matchday 14 FC Köniz FC Köniz 0:3 SC Brühl SG SC Brühl SG
Matchday 14 SC YF Juventus SC YF Juventus Zürich 1:6 Etoile Carouge FC Etoile Carouge
Matchday 14 FC Black Stars FC Black Stars Basel 1:1 FC Bavois FC Bavois
Matchday 15 Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg 1:1 Torpedo Vladimir Torpedo Vl.
Matchday 15 Olimp Khimki Olimp Khimki 1:1 Lokomotiv-Kazanka Moskow Kazanka
Matchday 15 Pskov-747 Pskov-747 0:2 FK Leningradets Leningradets
Matchday 15 Energia V. Luki Luki-Energia Velikie Luki 0:2 FK Dolgoprudnyi Dolgoprudnyi
Matchday 15 Zvezda S-Pb Zvezda St. Petersburg 0:3 Veles Moskau Veles Moskau
Matchday 15 Kolomna FK Kolomna 3:4 FK Murom Murom
Matchday 15 Rodina Rodina Moscow 2:1 Znamya Truda Orekhovo-Zuevo Znamya Truda
Matchday 12 Juniors OÖ FC Juniors OÖ 2:4 Young Violets Austria Wien Young Violets
Matchday 12 SV Horn SV Horn 1:1 FC Dornbirn FC Dornbirn
Matchday 10 Recre Granada Recreativo Granada 0:3 Marbella FC Marbella FC
Matchday 10 Villarrubia CF Villarrubia CF 2:3 Real Balompédica Linense R. B. Linense
Matchday 13 B. Podgorica Buducnost Podgorica 3:0 OFK Petrovac OFK Petrovac
Matchday 13 Iskra D. FK Iskra Danilovgrad 3:1 FK Zeta Golubovac Zeta Golubovac
Matchday 13 OFK Titograd OFK Titograd 1:2 FK Podgorica FK Podgorica
Matchday 13 OFK Grbalj OFK Grbalj 1:1 Kom Podgorica Kom Podgorica
Matchday 15 SKA Rostov SKA Rostov-na-Donu 0:3 Alania Vladikavkaz Alania Vl.
Matchday 15 Legion-Dinamo Legion-Dinamo Makhachkala 1:0 Spartak Nalchik Spartak Nalchik
Matchday 29 Trelleborg Trelleborgs FF 2:3 Jönköpings Södra IF Jönköping
Matchday 29 Degerfors Degerfors IF 2:0 Östers IF Östers IF
Matchday 29 Västerås SK Västerås SK 4:1 GAIS Göteborg GAIS
Matchday 14 Rapid Bucharest Rapid Bucharest 0:0 Ripensia Timisoara Ripensia
Matchday 14 Chiajna Concordia Chiajna 1:0 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Miercurea Ciuc
Matchday 14 ASU Poli ASU Poli 1:1 Dunarea Calarasi D. Calarasi
Matchday 14 Viitorul Tg.Jiu ACS Viitorul Tg. Jiu 1:0 FC Metaloglobus Bukarest Metaloglobus
Matchday 14 SSC Farul SSC Farul Constanta 2:0 CS Mioveni CS Mioveni
Round of 16 Real Monarchs Real Monarchs SLC 6:2 Orange County SC Orange County
Matchday 15 Avanhard K. Avanhard Kramatorsk 0:1 Rukh Lviv Rukh Lviv
Matchday 15 Chornomorets Chornomorets Odessa 1:0 MFK Metalurh Zaporizhyaa MFK Metalurh
Matchday 15 Volyn Lutsk Volyn Lutsk 1:0 FK Minaj FK Minaj
Matchday 15 FK Inhulets FK Inhulets Petrove 4:0 Balkany Zoria Balkany Zoria
Matchday 15 Kremin Kremin Kremenchuk 2:4 Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925
Matchday 15 Prykarpattia PFK Prykarpattia Ivano-Frankivsk 4:1 Hirnyk-Sport Horishni Plavni Hirnyk-Sport
Matchday 15 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 3:0 Cherkashchyna Cherkashchyna
Matchday 15 Ararat Moskau Ararat Moskau 0:3 Sokol Saratov Sokol Saratov
Matchday 15 M. Lipetsk Metallurg Lipetsk 4:1 Khimik-Arsenal Tula Khimik-Arsenal
Matchday 15 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk 2:0 Kvant Obninsk Kvant Obninsk
Matchday 15 Saturn Saturn Ramenskoe 5:1 Zorkiy Krasnogorsk Zorkiy
Matchday 15 Salyut Belgorod Salyut Belgorod 1:0 Rotor 2 Volgograd Rotor 2
Matchday 12 Lori Vanadzor FC Lori Vanadzor 2:1 Gandzasar Kapan Gandzasar
Matchday 13 G. Halberstadt Germania Halberstadt 2:2 Hertha BSC II Hertha BSC II
Matchday 13 U. Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde 3:0 Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
Matchday 13 Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 2:1 VSG Altglienicke Altglienicke
Matchday 15 FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 1:2 SV 07 Elversberg SV Elversberg
Matchday 15 Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 5:0 Kickers Offenbach K. Offenbach
Matchday 15 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 1:3 SC Freiburg II SC Freiburg II
Matchday 15 FC Gießen FC Gießen 1:1 VfR Aalen VfR Aalen
Matchday 15 FCA Walldorf FC-Astoria Walldorf 3:3 FC 08 Homburg FC 08 Homburg
Matchday 15 TSG Balingen TSG Balingen 1:1 FK Pirmasens FK Pirmasens
Matchday 15 Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 2:1 TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
Matchday 15 Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 1:1 Bahlinger SC Bahlinger SC
Matchday 10 FC Andorra FC Andorra 1:1 UE Llagostera UE Llagostera
Matchday 25 PSIS PSIS Semarang 2:2 Borneo FC Borneo FC
Matchday 18 Chesterfield FC Chesterfield FC 1:0 Notts County Notts County
Matchday 18 Maidenhead Utd. Maidenhead United 1:0 Solihull Moors Solihull Moors
Matchday 18 Sutton Utd Sutton United 2:3 Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
Matchday 18 Woking FC Woking FC 1:1 Eastleigh FC Eastleigh FC
Matchday 18 Boreham Wood Boreham Wood FC 0:2 AFC Fylde Fylde
Matchday 18 Chorley FC Chorley FC 1:2 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 18 Hartlepool Utd. Hartlepool United 2:0 Barnet FC Barnet
Matchday 18 Dover Athletic Dover Athletic 0:1 Stockport County Stockport
Matchday 18 Bromley Bromley FC 5:0 FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 18 Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 2:1 Wrexham AFC Wrexham
Matchday 18 Torquay United Torquay United FC 4:2 Barrow AFC Barrow
Matchday 18 Harrogate Town Harrogate Town 1:0 Aldershot Town Aldershot Town
Matchday 14 CSKA Moscow II CSKA Moscow II 1:1 Dinamo Moscow II Dinamo M II
Matchday 14 KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 5:1 Zenit St. Petersburg II Zenit II
Matchday 14 Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 0:1 Spartak Moskow II Spartak II
Matchday 14 Akhmat II Akhmat Grozny II 1:3 Arsenal Tula II Arsenal Tula II
Matchday 15
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 1:5 FC Schalke 04 II Schalke 04 II
Matchday 15 F. Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 0:1 Rot-Weiss Essen RW Essen
Matchday 15 Wuppertaler SV Wuppertaler SV 1:1 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
Matchday 15 1.FC Köln II 1.FC Köln II 4:1 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
Matchday 15 SF Lotte Sportfreunde Lotte 4:0 SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
Matchday 15 VfB Homberg VfB Homberg 2:0 Bonner SC Bonner SC
Matchday 2 AE Karaiskakis AE Karaiskakis Artas 2:0 Apollon Larisas Ap. Larisas
Matchday 16 Radnicki Pirot FK Radnicki Pirot 1:0 FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
Matchday 16 Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 0:1 OFK Zarkovo Zarkovo
Matchday 16 Smederevo FK Smederevo 2:1 FK Dinamo Vranje Dinamo Vranje
Matchday 15 Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 3:3 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
Matchday 15 Radomiak Radomiak Radom 1:0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
Matchday 15 GKS Tychy GKS Tychy 1:1 Warta Poznan Warta Poznan
Matchday 15 GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 2:0 Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
Matchday 32 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi 2:1 Chikhura Sachkhere Chikhura
Matchday 34 FC Maardu Maardu Linnameeskond 1:4 FCI Levadia FCI Levadia
Matchday 34 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 0:2 JK Trans Narva JK Trans Narva
Matchday 34 Kalev Kalev Tallinn 1:2 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
Matchday 8 Gzira Utd Gzira United FC 6:1 Gudja United FC Gudja United FC
Matchday 8 Valletta Valletta FC 3:1 Tarxien Rainbows Tarxien
Matchday 28 Cheonan City Cheonan City FC 0:2 Gyeongju KHNP FC Gyeongju KHNP
Matchday 28 Daejeon Korail Daejeon Korail FC 2:0 Gangneung City FC Gangneung City
Matchday 28 Mokpo City Mokpo City FC 3:1 Gimhae City FC Gimhae City
Matchday 28 Busan TC FC Busan Transportation Corporation FC 1:2 Changwon City FC Changwon City
Matchday 5 AO Trikala AO Trikala 0:0 AO Kavala AO Kavala
Matchday 5 Veria NPS Veria NPS 1:1 Enosi Aspropyrgou Aspropyrgos
Matchday 6 Roma U19 Roma Primavera 4:1 Genoa Primavera Genoa U19
Matchday 6 Juventus U19 Juventus Primavera 2:1 Sassuolo Primavera Sassuolo U19
Matchday 10 Samsunspor Samsunspor 0:0 Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
Matchday 10 1922 Konya 1922 Konyaspor 1:2 Inegölspor Inegölspor
Matchday 10 Pendikspor Pendikspor 3:1 Amed SK Amed SK
Matchday 10 Sariyer Sariyer 2:2 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
Matchday 10 BAK FK Baskent Akademi FK 0:1 Manisa Futbol Kulübü Manisa FK
Matchday 10 Gümüshanespor Gümüshanespor 2:1 Kirklarelispor Kirklarelispor
Matchday 10 Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 0:2 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
Matchday 10 Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 2:1 Yeni Corumspor Y. Corumspor
Matchday 10 Sanliurfaspor Sanliurfaspor 1:3 Hacettepe Spor Hacettepe
Matchday 16
W. Bremen II SV Werder Bremen II 2:2 SSV Jeddeloh SSV Jeddeloh
Matchday 16 VfB Lübeck VfB Lübeck 4:0 Hannover 96 II Hannover 96 II
Matchday 16 SC Weiche 08 SC Weiche Flensburg 08 4:1 FC St. Pauli II FC St. Pauli II
Matchday 11 Falkirk FC Falkirk FC 0:1 Clyde FC Clyde FC
Matchday 11 Dumbarton FC Dumbarton FC 1:0 Peterhead FC Peterhead FC
Matchday 11 Raith Rovers Raith Rovers FC 1:1 East Fife FC East Fife
Matchday 11 Forfar Athletic Forfar Athletic FC 1:4 Airdrieonians FC Airdrieonians
Matchday 11 Montrose Montrose FC 2:1 Stranraer FC Stranraer
Matchday 12 Sporting CP U23 Sporting CP U23 0:0 Estoril Praia U23 Estoril U23
Matchday 12 Portimonense 23 Portimonense SC U23 3:4 Belenenses SAD U23 Belenenses U23
Matchday 12 Famalicão U23 FC Famalicão U23 0:0 CD Feirense Sub-23 Feirense Sub-23
Matchday 14 Szolnok Szolnoki MÁV FC 3:0 FC Ajka FC Ajka
Matchday 15 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 4:0 NK Radomlje NK Radomlje
Matchday 15 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 0:0 ND Gorica ND Gorica
Matchday 15 Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 0:4 NK Fuzinar NK Fuzinar
Matchday 15 NK Bilje Vitanest Bilje 0:2 NK Krsko NK Krsko
Matchday 15 NK Dravograd NK Dravograd 1:1 NK Krka NK Krka
Matchday 15 NK Dob NK Roltek Dob 4:1 NK Rogaska NK Rogaska
Matchday 12 KF Drenica KF Drenica 1:0 KF Feronikeli Drenas KF Feronikeli
Matchday 12 KF Vushtrria KF Vushtrria 1:0 FC Llapi FC Llapi
Matchday 9 Besiktas U19 Besiktas JK U19 1:1 Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
Matchday 9 Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 0:2 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
Matchday 9 Göztepe U19 Göztepe U19 2:0 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
Matchday 9 Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 1:4 Kayserispor U19 Kayserispor U19
Matchday 9 Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 1:2 Konyaspor U19 Konyaspor U19
Matchday 9 Boluspor U19 Boluspor U19 0:0 MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
Matchday 9 Sivasspor U19 Sivasspor U19 1:2 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
Matchday 9 Altinordu U19 Altinordu FK U19 3:2 Osmanlispor FK U19 Osmanlispor U19
Matchday 15 Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 1:2