For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:43:21 AM
Matchday 8 Leonidas RKSV Leonidas 5:2 SDO Bussum SDO Bussum
Matchday 8 Alphense Boys Alphense Boys 2:0 SJC Noordwijk SJC Noordwijk
Matchday 8 Be Quick 1887 Be Quick 1887 1:2 VV Hoogeveen VV Hoogeveen
Matchday 8 VV Emmen VV Emmen 3:4 RKVV Velsen RKVV Velsen
Matchday 8 Hollandia HVV Hollandia 0:1 HBS Craeyenhout HBS
Matchday 8 RKAVV RKAVV Leidschendam 7:3 MSC Meppel MSC Meppel
Matchday 8 RKSV Nuenen RKSV Nuenen 1:1 OJC Rosmalen OJC Rosmalen
Matchday 8 UDI '19 UDI'19/Beter Bed 2:0 EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek
Matchday 8 Juliana '31 Juliana '31 3:3 SV Meerssen SV Meerssen
Matchday 8 RKZVC RKZVC Zieuwent 5:2 AWC Wijchen AWC
Matchday 8 SP Silvolde Sportclub Silvolde 3:0 RKSV Halsteren RKSV Halsteren
Matchday 8 Baronie VV Baronie 1:1 IFC Ambacht IFC Ambacht
Matchday 8 RKSV Minor RKSV Minor 0:2 VV Moerse Boys VV Moerse Boys
Matchday 8 Unitas GVV Unitas 1:1 LONGA '30 LONGA '30
Matchday 9
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 0:0 FC Augsburg FC Augsburg
Matchday 9
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 4:2 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Matchday 11
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 1:1 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 11
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 1:0 FC St. Pauli FC St. Pauli
Matchday 11
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 0:0 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
Matchday 13
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 3:1 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
Matchday 13
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 1:3 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Second Round Fosa Juniors Fosa Juniors FC 2:0 Renaissance de Berkane RS Berkane
Second Round Côte d'Or FC Côte d'Or FC 0:4 El Masry SC El Masry
Second Round Kampala CC Kampala City Council 0:0 Paradou AC Paradou AC
Second Round Gor Mahia FC Gor Mahia Nairobi 1:1 DC Motema Pembe DC Motema Pembe
Second Round UD Songo UD Songo 1:2 Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC
Second Round Green Eagles FC Green Eagles FC 1:1 Hassania d'Agadir Hassania
Second Round Young Africans Young Africans SC 1:2 Pyramids FC Pyramids FC
Second Round Elect-Sport FC Elect-Sport FC 0:1 Djoliba AC Bamako Djoliba AC
Second Round Horoya AC Horoya AC 4:2 Bandari FC Bandari FC
Second Round Asante Kotoko Asante Kotoko SC 1:0 FC San Pedro FC San Pedro
Second Round Enyimba Aba Enyimba Aba 2:0 TS Galaxy FC TS Galaxy FC
Second Round Cano Sport Cano Sport 1:3 Zanaco FC Zanaco FC
Second Round ASC Kara ASC Kara 2:1 Enugu Rangers IFC Enugu Rangers
Second Round FC Nouadhibou FC Nouadhibou 2:0 Triangle United FC Triangle United
Second Round Al-Nasr Bengh. Al-Nasr Benghazi 2:2 Proline FC Proline FC
Matchday 10 Newcastle Newcastle United 1:1 Wolverhampton Wanderers Wolves
Matchday 10
Norwich Norwich City 1:3 Manchester United Man Utd
Matchday 10
Arsenal Arsenal FC 2:2 Crystal Palace Crystal Palace
Matchday 10
Liverpool Liverpool FC 2:1 Tottenham Hotspur Spurs
Matchday 10 Celta de Vigo Celta de Vigo 0:1 Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 10 Granada CF Granada CF 1:0 Real Betis Balompié Real Betis
Matchday 10 Levante Levante UD 0:1 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
Matchday 10
Sevilla FC Sevilla FC 2:0 Getafe CF Getafe
Matchday 10 CA Osasuna CA Osasuna 3:1 Valencia CF Valencia
Matchday 6 CE Carroi Club Esportiu Carroi 0:0 Atlètic Club d'Escaldes AC Escaldes
Matchday 6 IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 1:1 UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
Matchday 6 FC Ordino FC Ordino 1:3 UE Sant Julia Sant Julia
Matchday 6 FC Santa Coloma FC Santa Coloma 0:1 UE Engordany UE Engordany
Matchday 9 Bologna Bologna FC 1909 2:1 UC Sampdoria Sampdoria
Matchday 9 Atalanta Atalanta BC 7:1 Udinese Calcio Udinese Calcio
Matchday 9 SPAL SPAL 1:1 SSC Napoli SSC Napoli
Matchday 9 Torino Torino FC 1:1 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Matchday 9
AS Roma AS Roma 2:1 AC Milan AC Milan
Matchday 9 Fiorentina ACF Fiorentina 1:2 SS Lazio Lazio
Matchday 11 Stade Rennais Stade Rennais FC 3:2 FC Toulouse Toulouse
Matchday 11 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 2:2 SC Amiens SC Amiens
Matchday 11 Paris SG Paris Saint-Germain 4:0 Olympique Marseille Marseille
Matchday 14 Krasnodar II FK Krasnodar II 0:1 FK Orenburg II Orenburg II
Matchday 14 KS Samara Krylya Sovetov Samara 0:2 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Matchday 14 CSKA Moscow CSKA Moscow 0:1 Dinamo Moscow Dinamo Moscow
Matchday 14 Loko Moscow Lokomotiv Moscow 0:3 Spartak Moscow Spartak Moscow
Matchday 14 Krasnodar FK Krasnodar 1:1 FK Orenburg Orenburg
Matchday 12
SCR Altach SC Rheindorf Altach 0:1 LASK LASK
Matchday 12
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 2:2 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
Matchday 12
RB Salzburg Red Bull Salzburg 3:2 Rapid Vienna Rapid Vienna
Matchday 14 Ac. Clinceni Academica Clinceni 0:0 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Matchday 14 FC Botosani FC Botosani 1:2 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
Matchday 14 Dinamo Bucarest FC Dinamo Bucharest 3:2 FC Viitorul FC Viitorul
Matchday 9 Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 4:0 Kayserispor Kayserispor
Matchday 9
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 0:2 Denizlispor Denizlispor
Matchday 9 Göztepe Göztepe 1:4 Kasimpasa Kasimpasa
Matchday 9
Besiktas Besiktas JK 1:0 Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 11 Heerenveen SC Heerenveen 1:1 FC Groningen FC Groningen
Matchday 11 Sparta R. Sparta Rotterdam 1:2 FC Utrecht FC Utrecht
Matchday 11
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 0:4 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Matchday 11
Ajax Ajax Amsterdam 4:0 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Matchday 12
FC Lugano FC Lugano 1:3 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 12
BSC Young Boys BSC Young Boys 4:2 FC Thun FC Thun
Matchday 12
FC Zürich FC Zürich 3:2 FC Basel 1893 FC Basel
Matchday 10 Aberdeen FC Aberdeen FC 0:4 Celtic FC Celtic
Matchday 10 Rangers Rangers FC 2:1 Motherwell FC Motherwell FC
Matchday 12 PFK Lviv PFK Lviv 1:4 Desna Chernigiv Desna
Matchday 12 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 1:1 Karpaty Lviv Karpaty
Matchday 12 Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 0:0 FK Oleksandriya FK Oleksandriya
Matchday 2 PAE Chania PAE Chania 0:1 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
Matchday 2 Apollon Pontou Apollon Pontou 0:1 Doxa Dramas Doxa Dramas
Matchday 2 AOK Kerkyra AOK Kerkyra 0:2 Panachaiki GE Panachaiki
Matchday 8 Panathinaikos Panathinaikos Athens 1:2 AE Larisa AE Larisa
Matchday 8 Atromitos Athen Atromitos Athen 4:0 Panionios Athens Panionios
Matchday 8 Aris Saloniki Aris Thessaloniki 2:0 Panetolikos GFS Panetolikos
Matchday 8 Olympiacos Olympiacos Piraeus 2:0 AEK Athens AEK Athens
Matchday 12 Club Brugge Club Brugge KV 1:1 Standard Liège Standard Liège
Matchday 12 Sint-Truiden Sint-Truidense VV 0:0 KAA Gent KAA Gent
Matchday 12 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 1:3 KV Mechelen KV Mechelen
Matchday 9 Pepingen-Halle SK Pepingen-Halle 2:0 KVK Tienen KVK Tienen
Matchday 9 Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 0:1 Diegem Sport Diegem Sport
Matchday 9 Royal Cappellen Royal Cappellen FC 2:1 Berchem Sport Berchem Sport
Matchday 9 Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 4:1 SK Londerzeel SK Londerzeel
Matchday 9 KFC Duffel KFC Duffel 0:5 KVV Vosselaar KVV Vosselaar
Matchday 9 RFC Lüttich RFC Lüttich 2:3 FC Rupel Boom Rupel Boom
Matchday 9 FC Gullegem FC Gullegem 0:0 FC Knokke FC Knokke
Matchday 9 KSCT Menen KSCT Menen 3:0 Racing Harelbeke KRC Harelbeke
Matchday 9 Merelbeke KFC Merelbeke 4:4 KFC VW Hamme VW Hamme
Matchday 10 CS Onhaye CS Onhaye 1:2 RRC Hamoir RRC Hamoir
Matchday 10 RUS Givry RUS Givry 1:2 RFC Tilleur RFC Tilleur
Matchday 10 Francs Borains Royal Francs Borains 1:1 RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
Matchday 10 RUS Rebecq RUS Rebecq 0:0 RAAL La Louvière La Louvière
Matchday 10 Solières Solières Sport 2:1 RCS Verlaine RCS Verlaine
Matchday 10 Stockay RRC Stockay-Warfusée 1:1 RE Acren-Lessines RE Acren
Matchday 10 RE Durbuy Royale Entente Durbuy 4:1 RS Waremmien FC Waremme
Matchday 10 RFC Meux RFC Meux 2:0 Union Namur Fosses-la-Ville UR Namur FLV
Matchday 12 RE Virton Royal Excelsior Virton 3:2 KSV Roeselare KSV Roeselare
Matchday 14 C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 3:0 MFK Karvina MFK Karvina
Matchday 14 Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 1:3 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Matchday 14 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 0:1 SK Slavia Prague Slavia Prague
Matchday 14 Hobro IK Hobro IK 1:1 Silkeborg IF Silkeborg IF
Matchday 14 Odense BK Odense Boldklub 3:1 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
Matchday 14 Lyngby BK Lyngby BK 2:1 AC Horsens AC Horsens
Matchday 14 Bröndby IF Bröndby IF 5:2 Randers FC Randers FC
Matchday 14 SönderjyskE SönderjyskE 1:3 Aalborg BK Aalborg BK
Matchday 13 FK Indjija FK Indjija 1:3 FK Cukaricki Cukaricki
Matchday 13 Partizan FK Partizan Belgrade 4:0 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 13 FK TSC FK TSC Backa Topola 1:1 FK Proleter Novi Sad Proleter
Matchday 13 NK Istra NK Istra 1961 0:2 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 13 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 1:0 NK Osijek NK Osijek
Second Round HJK Helsinki HJK Helsinki 1:2 AET IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Matchday 13 Wisla Plock Wisla Plock 3:1 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
Matchday 13 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 2:1 Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 13 Legia Warszawa Legia Warszawa 7:0 Wisla Kraków Wisla Kraków
Matchday 15 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 1:2 NS Mura NS Mura
Matchday 15 NK Domzale NK Domzale 2:0 NK Bravo NK Bravo
Matchday 10 US Hostert US Hostert 2:3 FC Rodange 91 FC Rodange 91
Matchday 10 Vict. Rosport FC Victoria Rosport 0:4 CS Fola Esch CS Fola Esch
Matchday 10 F91 Dudelange F91 Dudelange 3:1 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
Matchday 10 RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 3:2 FC Differdange 03 Differdange 03
Matchday 10 Jeunesse Esch Jeunesse Esch 1:1 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
Matchday 10 Titus Petange Union Titus Petange 2:0 FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
Matchday 10 Fehérvár MOL Fehérvár FC 1:2 Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 13 Michalovce MFK Zemplin Michalovce 0:1 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 13 Spartak Trnava Spartak Trnava 0:1 MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 19 Burglengenfeld ASV Burglengenfeld 4:0 SV Neukirchen b. Hl. Blut SV Neukirchen
Matchday 19 TV Aiglsbach TV Aiglsbach 3:3 SV Fortuna Regensburg F. Regensburg
Matchday 15 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II 2:2 FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
Matchday 15 TS Ober-Roden TS Ober-Roden 0:3 Germania Ober-Roden Ober-Roden
Matchday 15 RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 1:1 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
Matchday 15 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 2:3 Germania Großkrotzenburg Großkrotzenburg
Matchday 15 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 4:0 SG Unter-Abtsteinach Unterabsteinach
Matchday 15 JSK Rodgau JSK Rodgau 0:1 SV Unter-Flockenbach Unter-Flockenb.
Matchday 15 SV der Bosnier SV der Bosnier Frankfurt 2:2 FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
Matchday 12 Ottersberg TSV Ottersberg 3:3 SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
Matchday 12 VfL Lüneburg VfL Lüneburg 3:1 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
Matchday 12 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 3:0 VfL Güldenstern Stade VfL Güldens.
Matchday 12 Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 4:2 FC Verden 04 FC Verden 04
Matchday 12 VfL Westercelle VfL Westercelle 3:3 TuS Harsefeld TuS Harsefeld
Matchday 12 Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 1:1 TSV Gellersen TSV Gellersen
Matchday 9 Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 2:1 Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
Matchday 9 FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 3:0 Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
Matchday 9 SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 1:0 FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
Matchday 14 Heikendorfer SV Heikendorfer SV 0:1 Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
Matchday 14 GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 6:0 SG Neustrand SG Neustrand
Matchday 14 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 3:0 Breitenfelder SV Breitenfelde
Matchday 11 SV Westerhausen SV 1890 Westerhausen 1:4 Einheit Wernigerode FCE Wernigerode
Matchday 9 FSV Bernau FSV Bernau 1:1 Union Klosterfelde U. Klosterfelde
Matchday 10 Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 2:0 Grimmener SV Grimmener SV
Matchday 17 SV Erlbach SV Erlbach 0:2 TSV Kastl TSV Kastl
Matchday 15 G. Schwanheim Germania Schwanheim 2:2 RSV Weyer RSV Weyer
Matchday 15 Waldgirmes II SC Waldgirmes II 4:0 Spvgg Eltville Spvgg Eltville
Matchday 15 FC Waldbrunn FC Waldbrunn 3:0 FC Cleeberg FC Cleeberg
Matchday 15 FC Gießen II FC Gießen II 1:2 SF/BG Marburg SF/BG Marburg
Matchday 15 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 3:3 FV Breidenbach FV Breidenbach
Matchday 15 TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim 2:3 SV Bauerbach SV Bauerbach
Matchday 15 FC Ederbergland FC Ederbergland 2:4 SV Zeilsheim SV Zeilsheim
Matchday 13 BSC Acosta Braunschweiger SC Acosta 0:0 SVG Göttingen SVG Göttingen
Matchday 13 SC Gitter SC Gitter 0:3 SV Lengede SV Lengede
Matchday 13 Petershütte TuSpo Petershütte 2:0 SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
Matchday 13 Göttingen 05 1.SC Göttingen 05 5:1 Vahdet Salzgitter KSV Vahdet
Matchday 13 Landolfsh./Seu. TSV Landolfshausen/Seulingen 0:2 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel
Matchday 13 TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 4:0 Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
Matchday 13 SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 3:0 SC Hainberg SC Hainberg
Matchday 10 FC Huchting FC Huchting 3:1 SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
Matchday 10 Komet Arsten TuS Komet Arsten 4:1 SV Grohn SV Grohn
Matchday 13 ASV Süchteln ASV Süchteln 3:0 Holzheimer SG Holzheimer SG
Matchday 13 Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 2:0 SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau
Matchday 13 SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 1:2 TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
Matchday 13 VSF Amern VSF Amern 3:1 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
Matchday 13 PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 0:4 DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
Matchday 13 Scherpenberg SV Scherpenberg 0:2 VfR Fischeln VfR Fischeln
Matchday 13 Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 0:3 TSV Meerbusch II Meerbusch II
Matchday 13 BW Papenburg Blau-Weiß Papenburg 4:1 VfL Wildeshausen Wildeshausen
Matchday 13 SV Bevern SV Bevern 3:1 SC Melle 03 SC Melle 03
Matchday 13 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 0:3 BV Essen BV Essen
Matchday 13 GW Mühlen GW Mühlen 1:3 Germania Leer Germania Leer
Matchday 17 ASV Vach ASV Vach 2:0 Kickers Selb Kickers Selb
Matchday 17 Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 0:2 TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
Matchday 17 TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 6:2 TuS Röllbach TuS Röllbach
Matchday 17 SVV Aschaffenb. SV Vatanspor Aschaffenburg 2:0 FC Coburg FC Coburg
Matchday 12 Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 1:1 VfL Theesen VfL Theesen
Matchday 12 SV Spexard SV Spexard 1:3 SpVgg Vreden SpVgg Vreden
Matchday 12 Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 2:0 VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
Matchday 12 Delbrücker SC Delbrücker SC 0:0 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
Matchday 12 GW Nottuln Grün-Weiß Nottuln 1:0 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
Matchday 12 TuS Tengern TuS Tengern 2:2 SV Rödinghausen II Rödinghausen II
Matchday 12 SC Herford SC Herford 1:0 SC Roland Beckum SC Roland
Matchday 14 TSV Pattensen TSV Pattensen 3:3 VfL Bückeburg VfL Bückeburg
Matchday 14 TSV Godshorn TSV Godshorn 0:4 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
Matchday 14 SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 1:1 TSV Burgdorf TSV Burgdorf
Matchday 14 FC Eldagsen FC Eldagsen 1:2 SpVgg Bad Pyrmont Bad Pyrmont
Matchday 10 FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 4:2 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
Matchday 13 L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 4:6 TSG Tübingen TSG Tübingen
Matchday 13 Heimerdingen TSV Heimerdingen 1:4 VfB Neckarrems VfB Neckarrems
Matchday 15 SG Johannesberg SG Johannesberg 3:1 SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
Matchday 15 Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 2:1 Melsunger FV Melsunger FV
Matchday 15 SSV Sand SSV Sand 1:2 SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
Matchday 15 FSV Jägersburg FSV Jägersburg 0:2 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
Matchday 15 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach 3:0 FV Bischmisheim FV Bischmisheim
Matchday 15 FC Homburg II FC 08 Homburg II 0:1 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
Matchday 15 VfL Primstal VfL Primstal 2:0 FV Schwalbach FV Schwalbach
Matchday 14 SV Morbach SV Morbach 2:0 TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
Matchday 14 VfB Wissen VfB Wissen 0:3 TuS Kirchberg TuS Kirchberg
Matchday 14 SG 99 Andernach SG 99 Andernach 3:2 SG Schneifel/Stadtkyll SG Schneifel
Matchday 13 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 1:4 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
Matchday 13 Basara Mainz FC Basara Mainz 0:2 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Matchday 13 FC Speyer 09 FC Speyer 09 2:0 SV Steinwenden SV Steinwenden
Matchday 13 SG Rieschweiler SG Rieschweiler 2:2 FK Pirmasens II FK Pirmasens II
Matchday 10 SF Düren Sportfreunde Düren 2:2 TSV Hertha Walheim Hertha Walheim
Matchday 10 Arm. Eilendorf DJK Arminia Eilendorf 1:0 GKSC Hürth GKSC Hürth
Matchday 10 FC Düren II 1.FC Düren II 1:0 FC Germania Teveren Germ. Teveren
Matchday 10 Glesch-Paffend. BCV Glesch-Paffendorf 8:0 SV Grün-Weiß Brauweiler GW Brauweiler
Matchday 10 Verlautenheide SV Eintracht Verlautenheide 1:1 SV Rott SV Rott
Matchday 10 U. Schafhausen Union Schafhausen 5:1 Kohlscheider BC Kohlscheider BC
Matchday 10 Erftst.-Lechen. SC Germania Erftstadt-Lechenich 3:1 SC Brühl SC Brühl
Matchday 10 SW Düren Schwarz-Weiß Düren 4:1 TSC Euskirchen 1848/1913 TSC Euskirchen
Matchday 14 Durlach-Aue SpVgg Durlach-Aue 0:3 Fortuna Heddesheim F. Heddesheim
Matchday 11 FC Auggen FC Auggen 1:1 Kehler FV 07 Kehler FV
Matchday 12 YEG Hassel YEG Hassel 1:1 FC Lennestadt Lennestadt
Matchday 12 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 2:2 Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
Matchday 12 FSV Gerlingen FSV Gerlingen 2:2 SV Hohenlimburg 10 SV Hohenlimburg
Matchday 12 Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 1:1 SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
Matchday 12 Lüner SV Lüner SV 3:4 BSV Schüren BSV Schüren
Matchday 12 FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 0:0 FC Brünninghausen Brünninghausen
Matchday 12 Westfalia Wickede Westfalia Wickede 2:4 DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
Matchday 13 Schwarz-Weiß 06 Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf 7:1 ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
Matchday 13 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 2:4 TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
Matchday 13 Burgaltendorf SV Burgaltendorf 1:2 SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
Matchday 13 Rather SV Rather SV 1:1 DJK Blau-Weiß Mintard BW Mintard
Matchday 13 VfB Speldorf VfB Speldorf 0:0 Sportfreunde Hamborn 07 Hamborn 07
Matchday 13 VfB Solingen VfB Solingen 2:5 SpVgg Steele 03/09 SpVgg Steele
Matchday 13 Düsseldorf-West SC Düsseldorf-West 1:1 FSV Duisburg FSV Duisburg
Matchday 13 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 3:4 SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen
Matchday 13 Duisburger SV Duisburger SV 1900 4:4 FC Remscheid FC Remscheid
Matchday 28 EC Bahia Esporte Clube Bahia 2:3 Sport Club Internacional Internacional
Matchday 28 Fluminense Fluminense Football Club 1:1 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Matchday 28 Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 1:1 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
Matchday 28 São Paulo São Paulo Futebol Clube 2:0 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 28 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 4:1 Goiás Esporte Clube Goiás EC
Matchday 28 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 3:0 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 28 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 1:2 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 31 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 1:2 Esporte Clube Vitória EC Vitória
Matchday 20 Alianza Atl. Club Alianza Atletico Sullana 4:1 Deportivo Coopsol Dep. Coopsol
Matchday 20 Unión Huaral Unión Huaral 0:1 Club Juan Aurich Juan Aurich
Matchday 20 Comerciantes Comerciantes Unidos 4:1 Cultural Santa Rosa Santa Rosa PNP
Matchday 15 Querétaro FC Querétaro FC 3:0 UNAM Pumas UNAM Pumas
Matchday 15 América CF América 2:0 Puebla FC Puebla FC
Matchday 15 León Club León FC 3:2 Atlético de San Luis San Luis
Matchday 15 Tigres UANL Tigres UANL 1:1 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Matchday 15 Toluca Deportivo Toluca 2:0 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 38 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 3:0 Ehime FC Ehime FC
Matchday 38 FC Ryukyu FC Ryukyu 2:3 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 38 Yokohama FC Yokohama FC 2:1 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Matchday 38 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 1:1 Kagoshima United Kagoshima Utd.
Matchday 38 Albirex Niigata Albirex Niigata 3:1 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
Matchday 38 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 2:1 Mito HollyHock Mito HollyHock
Matchday 38 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 2:4 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 38 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 4:0 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Matchday 38 Machida Zelvia Machida Zelvia 0:0 FC Gifu FC Gifu
Matchday 38 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 3:2 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
Matchday 38 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 1:0 Tochigi SC Tochigi SC
Matchday 28 Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 1:2 Gainare Tottori Gainare Tottori
Matchday 28 SC Sagamihara SC Sagamihara 1:1 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
Matchday 28 Nagano Parceiro Nagano Parceiro 0:0 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
Matchday 28 Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 0:0 Kataller Toyama Kataller Toyama
Matchday 28 Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 3:1 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
Matchday 28 G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 1:2 Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
Matchday 28 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23 2:1 Fukushima United Fukushima Utd.
Matchday 28 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 0:1 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
Matchday 28 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 3:2 azul claro Numazu a. cl. Numazu
Matchday 25 FC Osaka FC Osaka 1:0 Matsue City Matsue City
Matchday 25 Sony Sendai Sony Sendai 5:3 Suzuka Point Getters Suzuka PntGttrs
Matchday 25 MIO Biwako MIO Biwako Shiga 1:0 Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
Matchday 25 Nara Club Nara Club 1:1 FC Imabari FC Imabari
Matchday 25 Verspah Oita Verspah Oita 4:1 Honda Lock Honda Lock
Matchday 25 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori 0:1 Tokyo Musashino City Musashino City
Matchday 25 RKD Ryugasaki Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki 0:5 Veertien Mie Veertien Mie
Matchday 8 Hilal Al-Hilal Riyadh 1:2 Al-Nassr FC Al-Nassr
Matchday 8 Ittihad Al-Ittihad Jeddah 1:2 Abha Club Abha
Matchday 11 Loros Loros de la Universidad de Colima 1:1 Dorados de Sinaloa Dorados de Sin.
Matchday 11 Cafetaleros Cafetaleros de Chiapas 4:1 Venados FC Yucatán Venados FC
Matchday 11 Cimarrones Cimarrones de Sonora 0:1 Potros UAEM Potros UAEM
Matchday 11 Tampico Madero Tampico Madero 1:1 Club Atlético Zacatepec Zacatepec
Matchday 11 Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 1:0 Correcaminos de la UAT Correcaminos
Matchday 3 Wellington P. Wellington Phoenix 1:2 Perth Glory Perth Glory
Matchday 3 Western United Western United FC 1:2 Melbourne City FC Melbourne City
Matchday 10 FC Luftëtari FC Luftëtari 0:3 KF Tirana KF Tirana
Matchday 10 FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh 0:0 KF Teuta KF Teuta
Matchday 10 KF Laçi KF Laçi 3:0 KF Vllaznia KF Vllaznia
Matchday 13 Zvijezda 09 U19 FK Zvijezda 09 U19 4:0 NK Travnik U19 Travnik U19
Matchday 13 FK Krupa U19 FK Krupa na Vrbasu U19 0:2 HSK Zrinjski Mostar U19 Zr. Mostar U19
Matchday 13 Slavija S. U19 FK Slavija Sarajevo U19 1:3 FK Olimpik Sarajevo U19 FK Olimpik U19
Matchday 13 Prijedor U19 FK Rudar Prijedor U19 2:1 NK Siroki Brijeg U19 S. Brijeg U19
Matchday 14 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 1:1 FK Sarajevo FK Sarajevo
Matchday 14 B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 2:0 FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 16 Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 6:2 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
Matchday 5 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC 1:3 Al-Wasl Sports Club Al-Wasl
Matchday 5 Al-Jazira Al-Jazira (Abu Dhabi) 3:2 Al Ittihad Kalba Sports Club Ittihad Kalba
Matchday 17 Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 0:0 Zulia FC Zulia FC
Matchday 17 Llaneros EF Llaneros de Guanare EF 2:1 Trujillanos FC Trujillanos
Matchday 17 Deportivo Lara Deportivo Lara 1:1 Academia Puerto Cabello Puerto Cabello
Matchday 17 Táchira Deportivo Táchira 1:0 Metropolitanos FC Metropolitanos
Matchday 17 Zamora Zamora FC 0:0 Aragua FC Aragua FC
Matchday 12 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 1:1 NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
Matchday 12 Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 2:1 FK Buducnost Banovici FK Buducnost
Matchday 26 Vitebsk FK Vitebsk 0:0 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
Matchday 26 Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 2:2 BATE Borisov BATE Borisov
Matchday 6 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif 1:1 US Monastir US Monastir
Matchday 6 Club Africain Club Africain Tunis 2:0 JS Kairouanaise JS Kairouan
Matchday 6 CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 0:2 Esperance Tunis Esperance
Matchday 6 ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 1:2 Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
Matchday 6 Stade Tunisien Stade Tunisien 2:0 US Tataouine US Tataouine
Matchday 5 OC Safi Olympique Safi 0:0 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
Matchday 5 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 3:1 Raja de Beni Mellal Beni Mellal
Matchday 2 Wydad AC Wydad Casablanca 3:1 Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
Matchday 5 Ittihad Tanger Ittihad Tanger 0:0 Mouloudia d'Oujda Mouloudia
Matchday 32 Saburtalo FC Saburtalo 0:0 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Matchday 32 Rustavi FC Rustavi 2:0 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Matchday 32 FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 1:0 FC Dila Gori FC Dila
Matchday 15 Beltinci ND Beltinci 2:0 NK Brda NK Brda
Matchday 34 Suwon FC Suwon FC 0:3 Gwangju FC Gwangju FC
Matchday 34 Busan IPark Busan IPark 0:0 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
Matchday 34 Bucheon FC Bucheon FC 1995 3:0 Asan Mugunghwa (2017-2019) Asan Mugunghwa
Matchday 2 Sangju Sangmu Sangju Sangmu 0:1 Seongnam FC Seongnam FC
Matchday 2 Gyeongnam FC Gyeongnam FC 2:2 Jeju United Jeju Utd.
Matchday 2 Incheon Utd. Incheon United 1:1 Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
Round of 16 Louisville City Louisville City FC 2:1 Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
Round of 16 Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 7:0 Birmingham Legion FC Legion FC
Round of 16 Indy Eleven Indy Eleven 1:0 New York Red Bulls II NY Red Bulls II
Round of 16 Nashville SC Nashville SC 3:1 Charleston Battery Charleston
Round of 16 Reno FC Reno 1868 FC 1:3 Sacramento Republic FC Sacramento FC
Round of 16 Phoenix Rising Phoenix Rising FC 8:7 on pens Austin Bold FC Bold FC
Round of 16 Fresno Fresno FC 2:3 El Paso Locomotive FC El Paso
Matchday 12 Penybont FC Penybont FC 2:3 Cefn Druids AFC Cefn Druids
Matchday 9 ADO '20 ADO '20 Heemskerk 2:2 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
Matchday 9 Quick DH HV & CV Quick 1:1 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
Matchday 9 USV Hercules USV Hercules 2:1 ADO Den Haag U21 ADO U21
Matchday 9 VV Gemert VV Gemert 3:2 VV Dongen Dongen
Matchday 9 Lienden FC Lienden 2:1 VV Hoogland Hoogland
Matchday 9 VV UNA VV UNA Veldhoven 2:1 RKVV DEM RKVV DEM
Matchday 12 FAC Floridsdorfer AC 0:2 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
Matchday 14
Swansea Swansea City 1:0 Cardiff City Cardiff
Matchday 14 Bristol City Bristol City 2:2 Wigan Athletic Wigan
Second Round BSC Glasgow BSC Glasgow 2:1 Lochee United FC Lochee
Matchday 15 Guaraní Club Guaraní 1:2 Club Cerro Porteño Cerro Porteño
Matchday 15 CS San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo 3:2 CD Santaní CD Santaní
Matchday 15 Olimpia Olimpia Asunción 2:1 Club Libertad Asunción Libertad
Matchday 9 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97 2:3 FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
Matchday 9 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 2:2 Union Sportive Esch-Alzette US Esch
Matchday 9 Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 0:0 Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
Matchday 9 Steinsel  FC Alisontia Steinsel 3:0 US Rumelange US Rumelange
Matchday 9 Mondercange FC Mondercange 3:1 FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
Matchday 34 Kalev U21 Kalev Tallinn U21 2:3 Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
Matchday 34 Vändra Vaprus JK Vändra Vaprus 3:1 Viimsi JK Viimsi JK
Matchday 34 Keila JK Keila JK 1:0 Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu JK
Matchday 16 Ida-Virumaa U17 Ida-Virumaa U17 3:2 Harju JK Laagri U17 Harju JK U17
Matchday 34 FC Flora FC Flora Tallinn 1:0 Paide Linnameeskond Paide
Matchday 13 Universitario Universitario de Deportes 1:1 Academia Deportiva Cantolao AD Cantolao
Matchday 13 Unión Comercio CD Unión Comercio 0:2 Deportivo Binacional Binacional
Matchday 13 USM Porres Universidad San Martín de Porres 1:1 Sporting Cristal Lima Sport. Cristal
Matchday 13 CSD Alianza Alianza Universidad 2:4 Sport Huancayo Sport Huancayo
Matchday 13 FBC Melgar FBC Melgar 2:3 Club Alianza Lima Alianza Lima
Matchday 25 Super Nova SK Super Nova 0:3 JDFS Alberts Riga JDFS Alberts
Matchday 25 Grobinas Grobinas SC 6:0 Dinamo Riga/Staicele Dinamo Riga
Matchday 25 New Project FC New Project 0:1 Rezeknes FA Rezeknes FA
Matchday 9 Cremonese US Cremonese 1:1 Frosinone Calcio Frosinone
Matchday 12 Arezzo SS Arezzo 2:0 AS Giana Erminio Giana Erminio
Matchday 12 Gozzano AC Gozzano 2:2 US Città di Pontedera Pontedera
Matchday 12 Pianese US Pianese 2:2 Olbia Calcio 1905 Olbia
Matchday 12 Pro Patria Aurora Pro Patria 2:3 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
Matchday 12 Siena Robur Siena 1:2 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Matchday 12 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 4:1 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
Matchday 12 Como Como 1907 1:1 Calcio Lecco 1912 Lecco
Matchday 12 Juventus U23 Juventus U23 1:0 US Pergolettese 1932 Pergolettese
Matchday 12 Novara Novara Calcio 1908 0:0 US Pistoiese 1921 Pistoiese
Matchday 12 Modena Modena FC 2018 0:1 Reggio Audace FC Reggio Audace
Matchday 12 Ravenna Ravenna FC 1:1 Cesena FC Cesena
Matchday 12 Sambenedettese US Sambenedettese 0:3 LR Vicenza Virtus LR Vicenza
Matchday 12 Südtirol FC Südtirol 1:0 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
Matchday 12 Arzignano FC Arzignano Valchiampo 1:2 Feralpisalò Feralpisalò
Matchday 12 Rimini Rimini FC 0:1 Fermana FC Fermana
Matchday 12 Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 0:1 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
Matchday 12 Avellino US Avellino 1912 1:2 Reggina 1914 Reggina
Matchday 12 Catania Calcio Catania 0:0 SSC Bari Bari
Matchday 12 Picerno AZ Picerno 2:0 Paganese Calcio 1926 Paganese
Matchday 12 Viterbese AS Viterbese Castrense 2:0 Sicula Leonzio Sicula Leonzio
Matchday 12 Bisceglie AS Bisceglie 1913 0:1 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
Matchday 12 Catanzaro US Catanzaro 1:1 Rende Calcio 1968 Rende
Matchday 12 Monopoli SS Monopoli 1966 3:0 Potenza Calcio Potenza
Matchday 12 Teramo Teramo Calcio 1913 4:3 Casertana FC Casertana
Matchday 12 Vibonese US Vibonese 1:1