For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:49:16 PM
Matchday 21 Union Tornesch FC Union Tornesch 0:6 TuS Dassendorf TuS Dassendorf
Matchday 21 TuS Osdorf TuS Osdorf 3:3 SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
Second Round
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 8:7 on pens 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
Second Round SC Verl SC Verl 9:8 on pens Holstein Kiel Holstein Kiel
Second Round
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 1:6 RB Leipzig RB Leipzig
Second Round
Werder Bremen SV Werder Bremen 4:1 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
Second Round
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 2:1 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Second Round
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 2:1 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
Second Round
Hertha BSC Hertha BSC 8:7 on pens SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Second Round
FC St. Pauli FC St. Pauli 1:2 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Second Round Génération Foot Génération Foot 0:1 ESAE FC ESAE FC
Fourth Round Van Spor FK Van Spor FK 1:0 Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
Fourth Round GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 5:6 on pens 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
Fourth Round Gümüshanespor Gümüshanespor 0:3 Samsunspor Samsunspor
Fourth Round Keciörengücü Keciörengücü 3:1 Siirt Il Özel Idaresi Spor Siirt Idare
Fourth Round Payasspor Payasspor 2:3 Manisa Futbol Kulübü Manisa FK
Fourth Round Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 2:3 Kasimpasa Kasimpasa
Fourth Round Karagümrük Fatih Karagümrük 4:1 Bandirmaspor Bandirmaspor
Fourth Round Istanbulspor Istanbulspor 5:2 AET Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
Fourth Round Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 1:3 Tuzlaspor Tuzlaspor
Fourth Round BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 3:1 Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
Fourth Round
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 0:2 Esenler Erokspor Erokspor
Fourth Round Göztepe Göztepe 3:0 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
Fourth Round Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 1:3 Fenerbahce SK Fenerbahce
Matchday 11 Real Sociedad Real Sociedad 1:2 Levante UD Levante
Matchday 11
Valencia Valencia CF 1:1 Sevilla FC Sevilla FC
Matchday 11 Athletic Athletic Bilbao 3:0 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
Matchday 11 Real Betis Real Betis Balompié 2:1 Celta de Vigo Celta de Vigo
Matchday 11
Real Madrid Real Madrid 5:0 CD Leganés CD Leganés
Matchday 10
SSC Napoli SSC Napoli 2:2 Atalanta BC Atalanta
Matchday 10 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 3:2 Bologna FC 1909 Bologna
Matchday 10
Juventus Juventus FC 2:1 Genoa CFC Genoa
Matchday 10
Lazio SS Lazio 4:0 Torino FC Torino
Matchday 10 Sampdoria UC Sampdoria 1:1 US Lecce Lecce
Matchday 10 Sassuolo US Sassuolo 1:2 ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 10 Udinese Calcio Udinese Calcio 0:4 AS Roma AS Roma
Matchday 12 Ak. Y. Konoplev Y. Konoplev Football Akademia 0:1 Akademia Zenit St. Petersburg Akademia Zenit
Matchday 12 DYuSSh CSKA DYuSSh CSKA Moskau 1:2 Akademia Lokomotiv Moskau Akademia Loko
Matchday 12 Akademia Dinamo Akademia Dinamo Moscow 1:0 Akademia Rubin Kazan Akademia Rubin
Matchday 12 DYuSSh Strogino DYuSSh Strogino Moskau 2:4 Akademia Spartak Moscow Akademia FCSM
Matchday 12 Saturn-Master Saturn-Master Egorjevsk 3:1 SShOR Zenit St. Petersburg SShOR Zenit
Matchday 9 Rio Ave FC Rio Ave FC 1:1 Moreirense FC Moreirense
Matchday 9 Marítimo CS Marítimo 1:1 FC Porto FC Porto
Matchday 9 Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 5:0 Belenenses SAD Belenenses SAD
Matchday 9 Benfica SL Benfica 4:0 Portimonense SC Portimonense
Matchday 9 Famalicão FC Famalicão 2:1 Gil Vicente FC Gil Vicente
Matchday 11 Celtic Celtic FC 2:0 St. Mirren FC St. Mirren
Matchday 11 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 0:1 Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 11 Hibernian FC Hibernian FC 2:2 Livingston FC Livingston FC
Matchday 11 Motherwell FC Motherwell FC 2:1 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Matchday 11 Ross County Ross County FC 0:4 Rangers FC Rangers
Matchday 11 St. Johnstone St. Johnstone FC 1:0 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 13 Zulte Waregem SV Zulte Waregem 0:2 Club Brugge KV Club Brugge
Matchday 13 KV Mechelen KV Mechelen 1:2 Sint-Truidense VV Sint-Truiden
Matchday 13 KRC Genk KRC Genk 2:2 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
Matchday 13 Standard Liège Standard Liège 2:0 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
Matchday 14 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 0:2 FK Radnik Surdulica Radnik
Matchday 14 Cukaricki FK Cukaricki 2:1 FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 14 Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 1:0 FK Proleter Novi Sad Proleter
Matchday 14 Red Star Red Star Belgrade 3:1 FK TSC Backa Topola FK TSC
Matchday 14 Vozdovac FK Vozdovac 2:1 FK Rad Rad
Matchday 14 Mladost FK Mladost Lucani 0:1 FK Napredak Krusevac Napredak
Matchday 14 Spartak FK Spartak Subotica 3:1 FK Macva Sabac Macva
Matchday 14 Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 1:0 FK Indjija Indjija
final IFK Mariehamn IFK Mariehamn 1:2 FC Honka FC Honka
Round of 16 NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo 0:2 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Round of 16 HNK Sibenik HNK Sibenik 2:1 NK Belisce NK Belisce
Round of 16 NK Vinogradar NK Vinogradar 0:3 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Round of 16 NK Istra NK Istra 1961 1:2 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
Round of 16 HNK Gorica HNK Gorica 2:1 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Round of 16 NK Opatija NK Opatija 0:3 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Round of 16 NK Varazdin NK Varazdin 1:2 HNK Rijeka HNK Rijeka
Matchday 14 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 1:1 FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
Matchday 14 FK Etar Etar Veliko Tarnovo 0:4 CSKA Sofia CSKA Sofia
Quarter-Finals Rudar Velenje NK Rudar Velenje 0:2 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
Quarter-Finals NS Mura NS Mura 8:6 on pens NK Domzale NK Domzale
Matchday 5 TSC Euskirchen TSC Euskirchen 1848/1913 0:0 GKSC Hürth GKSC Hürth
Matchday 5 SF Köllerbach SF Köllerbach 4:2 FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
Matchday 9 SV Dessau 05 SV Dessau 05 0:1 1.FC Bitterfeld-Wolfen Bitterfeld-W.
First Round FC Hennef 05 FC Hennef 05 1:0 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
First Round FC Pesch FC Pesch 2:0 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
Matchday 15 Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 1:4 TuS Sulingen TuS Sulingen
Matchday 15 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf 2:3 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
Matchday 8 Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 3:1 Türkiyemspor Berlin Türkiyemspor
Matchday 11 FCM Schwerin FC Mecklenburg Schwerin 3:1 SG Aufbau Boizenburg SGA Boizenburg
Matchday 21 SV der Bosnier SV der Bosnier Frankfurt 0:1 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
Quarter-Finals SV Hemelingen SV Hemelingen 1:3 Blumenthaler SV Blumenthaler SV
Quarter-Finals OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven 1:2 SC Borgfeld SC Borgfeld
Quarter-Finals TSV Havelse TSV Havelse 7:6 on pens Lüneburger SK Hansa LSK Hansa
Round of 16 RW Essen Rot-Weiss Essen 9:0 SpVg Schonnebeck Schonnebeck
Fourth Round Harburger SC Harburger SC 2:1 AET SSV Rantzau SSV Rantzau
Matchday 29 Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 0:2 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Matchday 29 Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 3:0 São Paulo Futebol Clube São Paulo
Matchday 29 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 1:3 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
Matchday 16 Santos Laguna Santos Laguna 1:0 Querétaro FC Querétaro FC
Matchday 16 Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 1:0 Puebla FC Puebla FC
Matchday 16 San Luis Atlético de San Luis 0:1 CF América América
Matchday 16 UNAM Pumas UNAM Pumas 5:1 Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 20 Indep. Medellín Independiente Medellín 1:1 Deportes Tolima Deportes Tolima
Matchday 20 Patriotas Boyacá Patriotas FC 1:1 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
Matchday 20 Junior FC Junior FC 0:0 Cúcuta Deportivo Cúcuta Dep.
Matchday 20 CD América CD América de Cali 1:0 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
Matchday 20 Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 0:0 Atlético Nacional Atl. Nacional
Matchday 20 Envigado Envigado FC 1:1 Deportivo Cali Deportivo Cali
Matchday 23 Kagoshima Utd. Kagoshima United 1:0 FC Gifu FC Gifu
Round of 16 Alians Alians Lypova Dolyna 5:3 Hirnyk-Sport Horishni Plavni Hirnyk-Sport
Round of 16 FK Minaj FK Minaj 2:0 FK Lviv FK Lviv
Round of 16 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 2:4 Desna Chernihiv Desna
Round of 16 FK Mariupol FK Mariupol 1:0 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
Round of 16 FK Inhulets FK Inhulets Petrove 2:1 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
Round of 16 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0:1 Vorskla Poltava Vorskla
Round of 16 FK Oleksandria FK Oleksandria 6:5 on pens Zorya Luhansk Zorya Luhansk
Round of 16 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 2:1 AET Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Matchday 4 Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 4:0 NK Siroki Brijeg U17 Siroki B. U17
Matchday 16 Slavia Slavia Mozyr 1:1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Matchday 16 Torpedo Minsk Torpedo Minsk 0:3 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 16 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev 0:1 BATE Borisov BATE Borisov
Matchday 9 Paradou AC Paradou AC 1:00 AM USM Bel Abbès USM Bel Abbès
Matchday 9 NA Hussein Dey NA Hussein Dey 1:0 JS Saoura JS Saoura
Matchday 9 NC Magra NC Magra 1:2 USM Alger USM Alger
Matchday 9 JS Kabylie JS Kabylie 1:0 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila
Matchday 9 CR Belouizdad CR Belouizdad 1:0 ES Sétif ES Sétif
Matchday 9 US Biskra US Biskra 0:3 MC Algiers MC Algiers
Matchday 9 ASO Chlef ASO Chlef 1:1 CS Constantine CS Constantine
Matchday 9 CABB Arreridj CA Bordj Bou Arreridj 1:2 MC Oran MC Oran
Matchday 5 Berrechid Club Athletic Youssoufia Berrechid 1:1 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
Matchday 1 Suduva Suduva Marijampole 9:1 Atlantas Klaipeda Atlantas
Matchday 1 Zalgiris Zalgiris Vilnius 3:1 FK Panevezys FK Panevezys
Second Round Chelmianka Chelmianka Chelm 0:2 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Second Round Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 5:4 on pens GKS Katowice GKS Katowice
Second Round Stal Mielec Stal Mielec 2:0 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Second Round Legia II Legia Warsaw II 1:0 Odra Opole Odra Opole
Second Round Olimpia Elblag Olimpia Elblag 0:4 Rakow Czestochowa Rakow
Second Round Pogon Siedlce Pogon Siedlce 0:4 Piast Gliwice Piast Gliwice
Second Round Widzew Lodz Widzew Lodz 2:3 Legia Warszawa Legia Warszawa
Round of 16 Ac. Clinceni Academica Clinceni 2:0 FC Botosani FC Botosani
Round of 16 Sanatatea Sanatatea Cluj 0:7 Petrolul Ploiesti Petr. Ploiesti
Round of 16 Foresta Suceava ACS Foresta Suceava 0:4 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest
Round of 16 Chlumec n/Cidl. FK Chlumec nad Cidlinou 3:4 AET FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Round of 16 Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 3:1 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Round of 16 Banik Ostrava FC Banik Ostrava 2:0 AET SK Slavia Prague Slavia Prague
Round of 16 C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 0:4 AC Sparta Praha Sparta Praha
Round of 16 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 2:0 FK Teplice FK Teplice
Round of 16 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 0:1 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
Round of 16 Paide Paide Linnameeskond 1:3 FC Flora Tallinn FC Flora
Semi-Finals Gyeongju KHNP Gyeongju KHNP FC 2:0 Cheonan City FC Cheonan City
Matchday 24 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 3:3 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
Round of 16 Ebreichsdorf ASK Ebreichsdorf 0:5 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Round of 16
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 1:0 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Round of 16
LASK LASK 3:1 SC Rheindorf Altach SCR Altach
Semi-Finals Geylang Geylang International FC 1:2 Tampines Rovers FC Tampines Rovers
Semi-Finals Warriors FC Warriors FC 9:6 on pens Brunei DPMM FC DPMM FC
Round of 16
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 0:1 FC Luzern FC Luzern
Round of 16 FC Winterthur FC Winterthur 1:0 FC Thun FC Thun
Round of 16 FC Linth 04 FC Linth 04 0:2 FC Sion FC Sion
Round of 16
BSC Young Boys BSC Young Boys 4:0 FC Zürich FC Zürich
Round of 16 Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 1:2 FC Basel 1893 FC Basel
Round of 16 Viby IF Viby IF 0:2 Randers FC Randers FC
Round of 16 Bröndby IF Bröndby IF 0:1 SönderjyskE SönderjyskE
Second Round Lecce U19 Lecce Primavera 0:1 Benevento Primavera Benevento U19
Second Round Cremonese U19 Cremonese Primavera 7:6 on pens Salernitana Primavera Salernitana U19
Second Round Genoa U19 Genoa Primavera 5:4 Virtus Entella Primavera Entella U19
Second Round Spezia U19 Spezia Primavera 1:5 Milan Primavera Milan U19
Second Round Sassuolo U19 Sassuolo Primavera 2:3 Bologna Primavera Bologna U19
Second Round Pordenone U19 Pordenone Primavera 0:4 Hellas Verona Primavera Verona U19
Second Round Napoli U19 Napoli Primavera 2:1 Lazio Primavera Lazio U19
First Round Heracles Almelo Heracles Almelo 4:3 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
First Round Excelsior M Excelsior Maassluis 0:3 SC Heerenveen Heerenveen
First Round Harkemase Boys Harkemase Boys 1:2 FC Groningen FC Groningen
First Round AFC Amsterdam AFC Amsterdam 5:7 on pens Odin '59 Heemskerk Odin '59
First Round Groene Ster RKSV Groene Ster 6:4 on pens VVV-Venlo VVV-Venlo
First Round Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 5:2 Fortuna Wormerveer Fortuna Worm.
First Round Quick DH HV & CV Quick 0:4 Willem II Tilburg Willem II
First Round Spakenburg SV Spakenburg 2:0 ASWH Ambacht ASWH
First Round Ajax Amateurs Ajax Amateurs 4:5 on pens OFC Oostzaan OFC Oostzaan
First Round De Treffers De Treffers 0:2 FC Twente Enschede FC Twente
First Round Sparta R. Sparta Rotterdam 1:0 FC Volendam FC Volendam
Third Round FC Le Mans FC Le Mans 3:2 OGC Nice OGC Nice
Third Round FC Nantes FC Nantes 8:0 Paris FC Paris FC
Third Round FC Metz FC Metz 4:5 on pens Stade Brest 29 Stade Brest 29
Third Round Monaco AS Monaco 2:1 Olympique Marseille Marseille
Third Round Reims Stade Reims 2:1 Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Bourg-en-Bresse
Third Round Montpellier HSC Montpellier 3:2 AS Nancy-Lorraine AS Nancy
Third Round SC Amiens SC Amiens 3:2 SCO Angers SCO Angers
Third Round FC Niort FC Chamois Niort 1:2 FC Toulouse Toulouse
5th round Olymp. Volou Olympiakos Volou 0:3 Panionios Athens Panionios
5th round PS Kalamata PS Kalamata 3:0 AE Larisa AE Larisa
5th round AO Kavala AO Kavala 2:0 OFI Crete OFI Crete
5th round Panachaiki Panachaiki GE 1:3 Panathinaikos Athens Panathinaikos
Second Round Kozármisleny Kozármisleny FC 1:2 Kisvárda FC Kisvárda
Second Round Budaörs Budaörsi SC 3:7 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
Second Round Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 0:2 AET Budapest Honvéd FC Honvéd
Second Round Tatabánya Tatabányai SC 0:2 Debreceni VSC Debrecen
Second Round Sényő FC Sényő FC 1:2 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
Second Round BKV Előre BKV Előre SC 1:3 Ferencvárosi TC Ferencváros
Second Round FC Dabas FC Dabas 0:3 Diósgyőri VTK Diósgyőr
Second Round Maglódi TC Maglódi TC 0:15 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
Second Round FC Tiszaújváros FC Tiszaújváros	0:3 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Second Round Salgótarján Salgótarjáni BTC 1:7 Paksi FC Paksi FC
Second Round Debreceni EAC Debreceni EAC 0:3 MTK Budapest MTK Budapest
Second Round Gázgyár ASR Gázgyár 1:4 ETO FC Győr ETO FC Győr
Second Round Nagybajomi AC Nagybajomi AC 0:5 Dorogi FC Dorog
Second Round Sárbogárd Sárbogárd SE 1:3 Vác FC Vác
Second Round Vép Vép VSE 1:4 Szeged-Csanád - GA Szeged
Second Round Ménfőcsanak Ménfőcsanak ESK 0:2 Szombathelyi Haladás Haladás
Second Round Füzesgyarmat Füzesgyarmati SK 0:1 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
Second Round III. Kerület III. Kerület TVE Budapest 5:0 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
Second Round B.újfalu Berettyóújfalui SE 0:4 BFC Siófok BFC Siófok
Second Round Tiszakécske Duna Aszfalt Tiszakécskei LC 0:1 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
Second Round SC Sopron SC Sopron 7:8 on pens Budafoki MTE Budafoki MTE
Second Round Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 3:0 Soroksár SC Soroksár
Second Round Pápai PFC Pápai Perutz FC 3:4 AET Vasas FC Vasas FC
Round of 16 Ural Ural Yekaterinburg 7:6 on pens Arsenal Tula Arsenal Tula
Round of 16 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 5:1 Luch Vladivostok Luch
Round of 16 Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 2:5 on pens Shinnik Yaroslavl Shinnik
Round of 16 CSKA Moscow CSKA Moscow 1:0 FK Ufa Ufa
Round of 16 Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 4:0 Tom Tomsk Tom Tomsk
Matchday 10 Benevento Benevento Calcio 2:0 US Cremonese Cremonese
Matchday 10 Frosinone Frosinone Calcio 3:0 Trapani Calcio Trapani
Matchday 9 Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 0:1 Juventus U23 Juventus U23
Fourth Round
Liverpool Liverpool FC 10:9 on pens Arsenal FC Arsenal
Fourth Round Aston Villa Aston Villa 2:1 Wolverhampton Wanderers Wolves
Fourth Round
Chelsea Chelsea FC 1:2 Manchester United Man Utd
Matchday 8 Nacional CD Nacional 1:1 Varzim SC Varzim
Matchday 8 Académico Viseu Académico Viseu FC 0:2 FC Porto B FC Porto B
Matchday 12 Balkany Zoria Balkany Zoria 1:1 Chornomorets Odessa Chornomorets
Semi-Finals Viking FK Viking Stavanger 3:0 Ranheim IL Ranheim IL
Matchday 5 Din. Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II 3:0 NK Solin NK Solin
Matchday 25 Okzhetpes Okzhetpes Kokshetau 0:1 FC Astana FC Astana
Matchday 29 Kaysar Kaysar Kyzylorda 1:1 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
Matchday 29 Shakhter K. Shakhter Karaganda 0:1 FK Atyrau Atyrau
Matchday 23 FK Andijon FK Andijon 1:1 Bunyodkor Tashkent Bunyodkor
Matchday 23 Bukhara FK Bukhara 0:1 FK Kokand 1912 Kokand 1912
Round of 16 AS Trencin AS Trencin 4:0 MFK Skalica MFK Skalica
Round of 16 SKF Sered SKF Sered 3:0 FC Petrzalka FC Petrzalka
Round of 16 FK Poprad FK Poprad 3:0 MFK Dukla Banska Bystrica Banska Bystrica
Round of 16 FC Nitra FC Nitra 3:2 Tatran Liptovsky Mikulas Liptovsky Mik.
Round of 16 FK Senica FK Senica 4:5 on pens MFK Ruzomberok Ruzomberok
Round of 16 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 4:3 on pens Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 10 1.FC Köln II 1.FC Köln II 1:2 Fortuna Düsseldorf II F. Düsseldorf II
Matchday 9 FC Düren 1.FC Düren 1:4 FC Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
Matchday 12 Mechtersheim TuS Mechtersheim 1:2 FC Karbach FC Karbach
Matchday 11 TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz 1:2 Greifswalder FC Greifswalder FC
Matchday 11 River Plate Club Atlético River Plate 2:1 Club Atlético Colón CA Colón
Matchday 11 Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 1:0 Club Atlético Talleres CA Talleres
Matchday 11 San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 1:3 Defensa y Justicia Defensa
Matchday 11 CA Unión Club Atlético Unión 2:2 Club Atlético Independiente Independiente
Matchday 10 AKA OÖ U18 AKA LASK Juniors OÖ U18 2:3 AKA Wolfsberger AC U18 AKA WAC U18
Matchday 10 AKA Bgld. U18 AKA Burgenland U18 1:3 AKA Admira Wacker Mödling U18 AKA Admira U18
Matchday 10 AKA OÖ U16 AKA LASK Juniors OÖ U16 1:3 AKA Wolfsberger AC U16 AKA WAC U16
Matchday 10 Burgenland U16 AKA Burgenland U16 3:0 AKA Admira Wacker Mödling U16 AKA Admira U16
Matchday 9 FC Basel U18 FC Basel 1893 U18 3:0 BSC Young Boys U18 BSC YB U18
Matchday 13 Gornik U19 Gornik Zabrze U19 0:2 Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19
Matchday 13 Jagiellonia U19 Jagiellonia Bialystok U19 1:5 Slask Wroclaw U19 Slask U19
Matchday 13 Korona U19 Korona Kielce U19 1:1 UKS SMS Lodz U19 UKS SMS U19
Matchday 13 Legia U19 Legia Warsaw U19 2:1 Gwarek Zabrze U19 Gwarek U19
Semi-Finals Delfín SC Delfín SC 3:0 Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
Matchday 34 Metta FK Metta 0:3 FK Jelgava Jelgava
Matchday 34 Riga Riga FC 1:1 FK RFS RFS
Matchday 13 Torpedo Torpedo Erewan 2:0 FC Masis Masis
Matchday 13 ZSKA Erewan ZSKA Erewan 2:4 FC Sevan FC Sevan
Matchday 17 Maardu U17 Maardu Linnameeskond U17 3:3 Ida-Virumaa U17 Ida-Virumaa U17
Matchday 17 Harju JK U17 Harju JK Laagri U17 2:6 Levadia Tallinn U17 Levadia U17
Matchday 25 Madura United Madura United FC 1:0 TIRA-Persikabo TR-KABO
Matchday 8 Savona Savona FBC 1:2 AC Bra Bra
Matchday 8 Verbania Asdc Verbania 0:0 SC Caronnese Caronnese
Matchday 8 Sanremese Sanremese Calcio 1:0 Borgosesia Calcio Borgosesia
Matchday 11 Brusaporto A.S.D. Brusaporto 0:1 Virtus Ciserano Bergamo 1909 Virtus Bergamo
Matchday 11 Dro Alto Garda Dro Alto Garda Calcio 0:0 USD Castellanzese 1921 Castellanzese
Matchday 11 Ponte S.Pietro AC Ponte San Pietro 0:0 USD Caravaggio Caravaggio
Matchday 11 Pro Sesto SSD Pro Sesto 4:2 US Inveruno Inveruno
Matchday 11 Scanzorosciate USD Scanzorosciate 2:1 ASD NibionnOggiono NibionnOggiono
Matchday 11 Seregno USD 1913 Seregno Calcio 1:0 US Levico Terme Levico Terme
Matchday 11 Sondrio Sondrio Calcio 0:2 Milano City FC Milano City
Matchday 11 Villa d'Almè Villa d'Almè Valbrembana 1:4 US Folgore Caratese Caratese
Matchday 11 Virtus Bolzano Virtus Bolzano 1:2 Tritium Calcio 1908 Tritium
Matchday 11 Arconatese GS Arconatese 1:3 Legnano AC Legnano
Matchday 11 Adriese 1906 US Adriese 1906 1:3 AC Belluno 1905 Belluno
Matchday 11 Caldiero Caldiero Terme 0:1 Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane
Matchday 11 Montebelluna Calcio Montebelluna 1909 1:0 AC Delta Porto Tolle Delta PT
Matchday 11 Campodarsego ACD Campodarsego 2:0 AC Vigasio Vigasio
Matchday 11 Cartigliano ASD Cartigliano 1:1 Luparense FC Luparense
Matchday 11 Chions APC Chions 2:1 GSD Ambrosiana Ambrosiana
Matchday 11 Legnago FC Legnago Salus 0:0 Clodiense SSD Clodiense
Matchday 11 Mestre AC Mestre 1:0 Polisportiva Tamai Tamai
Matchday 11 Union Feltre Union Feltre 1:0 AC Este 1920 Este
Matchday 11 ASD Villafranca ASD Villafranca Veronese 0:0 San Luigi Calcio San Luigi
Semi-Finals Los Angeles FC Los Angeles FC 1:3 Seattle Sounders FC Sounders FC
Group Stage Luxembourg U17 Luxembourg U17 0:7 Northern Ireland U17 N. Ireland U17
group stage Hungary U17 Hungary U17 0:0 Serbia U17 Serbia U17
group stage Latvia U17 Latvia U17 0:1 Belarus U17 Belarus U17
Group Stage Switzerland U17 Switzerland U17 1:2 Russia U17 Russia U17
Group Stage San Marino U17 San Marino U17 0:6 Romania U17 Romania U17
Group Stage Turkey U17 Turkey U17 0:4 Italy U17 Italy U17
Matchday 8 Bloemfontein Bloemfontein Celtic 1:1 SuperSport United SuperSport Utd.
Group Stage Brazil U17 Brazil U17 3:0 New Zealand U17 New Zealand U17
Group Stage Australia U17 Australia U17 2:2 Hungary U17 Hungary U17
Group Stage South Korea U17 South Korea U17 1:3 France U17 France U17
Group Stage Netherlands U17 Netherlands U17 1:3 Senegal U17 Senegal U17
Matchday 3 Chennaiyin FC Chennaiyin FC 0:1 ATK ATK
Quarter-Finals FC Schaan FC Schaan 0:3 USV Eschen-Mauren Eschen-Mauren