For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:08:35 AM
Matchday 9 SDO Bussum SDO Bussum 3:2 MVV Alcides Alcides
Matchday 9 RKVV Velsen RKVV Velsen 0:2 RKSV Leonidas Leonidas
Matchday 9 VOC VOC Rotterdam 1:2 HVV Hollandia Hollandia
Matchday 9 MSC Meppel MSC Meppel 1:0 JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
Matchday 9 HBS HBS Craeyenhout 1:2 Alphense Boys Alphense Boys
Matchday 9 Quick '20 KVV Quick '20 3:4 VV Emmen VV Emmen
Matchday 9 VV Hoogeveen VV Hoogeveen 2:2 RKAVV Leidschendam RKAVV
Matchday 9 SJC Noordwijk SJC Noordwijk 3:2 Be Quick 1887 Be Quick 1887
Matchday 9 OJC Rosmalen OJC Rosmalen 0:1 Juliana '31 Juliana '31
Matchday 9 AWC AWC Wijchen 0:2 VV Baronie Baronie
Matchday 9 IFC Ambacht IFC Ambacht 5:1 Sportclub Silvolde SP Silvolde
Matchday 9 LONGA '30 LONGA '30 3:0 RKSV Nuenen RKSV Nuenen
Matchday 9 SV Meerssen SV Meerssen 1:1 UDI'19/Beter Bed UDI '19
Matchday 9 RKSV Halsteren RKSV Halsteren 2:2 RKZVC Zieuwent RKZVC
Matchday 9 EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek 5:1 RKSV Minor RKSV Minor
Matchday 9 VV Moerse Boys VV Moerse Boys 0:2 GVV Unitas Unitas
Matchday 15 Bramfelder SV Bramfelder SV 1:3 TSV Sasel TSV Sasel
Matchday 15 FC Süderelbe FC Süderelbe 3:2 SC Victoria Hamburg SC Victoria
Matchday 15 TuS Dassendorf TuS Dassendorf 2:1 Concordia Hamburg Concordia
Matchday 15 SV Rugenbergen SV Rugenbergen 2:4 Hamburger SV III HSV III
Matchday 15 Niendorfer TSV Niendorfer TSV 1:2 HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
Matchday 15 Union Tornesch FC Union Tornesch 1:1 FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
Matchday 15 Hamm Utd. Hamm United FC 2:5 USC Paloma Hamburg USC Paloma
Matchday 15 TuS Osdorf TuS Osdorf 9:5 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
Matchday 10
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 2:0 1. FC Köln 1. FC Köln
Matchday 10
FC Augsburg FC Augsburg 2:3 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Matchday 12
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 3:1 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Matchday 12
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 2:1 Holstein Kiel Holstein Kiel
Matchday 12
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 1:1 Hamburger SV Hamburger SV
Matchday 14
SV Meppen SV Meppen 5:3 FC Bayern Munich II FC Bayern II
Matchday 14
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 3:1 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Matchday 11
Crystal Palace Crystal Palace 0:2 Leicester City Leicester
Matchday 11
Everton Everton FC 1:1 Tottenham Hotspur Spurs
Matchday 12 Real Valladolid Real Valladolid CF 3:0 RCD Mallorca RCD Mallorca
Matchday 12 Villarreal Villarreal CF 0:0 Athletic Bilbao Athletic
Matchday 12 CA Osasuna CA Osasuna 4:2 Deportivo Alavés Alavés
Matchday 12 Celta de Vigo Celta de Vigo 0:1 Getafe CF Getafe
Matchday 12 CD Leganés CD Leganés 1:2 SD Eibar SD Eibar
Matchday 12 Granada CF Granada CF 1:2 Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 7 Santa Coloma UE Escale Santa Coloma 1:0 Club Esportiu Carroi CE Carroi
Matchday 7 AC Escaldes Atlètic Club d'Escaldes 2:0 FC Ordino FC Ordino
Matchday 7 UE Engordany UE Engordany 1:1 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
Matchday 7 Sant Julia UE Sant Julia 0:3 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Matchday 11 Atalanta Atalanta BC 0:2 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Matchday 11 Genoa Genoa CFC 1:3 Udinese Calcio Udinese Calcio
Matchday 11 Hellas Verona Hellas Verona 2:1 Brescia Calcio Brescia
Matchday 11 Lecce US Lecce 2:2 US Sassuolo Sassuolo
Matchday 11 Fiorentina ACF Fiorentina 1:1 Parma Calcio 1913 Parma
Matchday 11
AC Milan AC Milan 1:2 SS Lazio Lazio
Matchday 12 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 2:0 FC Nantes FC Nantes
Matchday 12 OGC Nice OGC Nice 2:0 Stade Reims Reims
Matchday 12 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 1:0 AS Monaco Monaco
Matchday 15 Ural II Ural Ekaterinburg II 1:1 FK Orenburg II Orenburg II
Matchday 15 KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 3:2 Rubin Kazan II Rubin Kazan II
Matchday 13
WSG Tirol WSG Tirol 0:4 SC Rheindorf Altach SCR Altach
Matchday 13
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 0:1 TSV Hartberg TSV Hartberg
Matchday 13
LASK LASK 2:0 Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 15 Krasnodar FK Krasnodar 2:2 FK Rostov Rostov
Matchday 15 FC Voluntari FC Voluntari 1:2 FC Botosani FC Botosani
Matchday 15 FCSB FCSB 2:1 Sepsi Sf. Gheorghe Sepsi Sf. Gh.
Matchday 10 Denizlispor Denizlispor 0:2 Sivasspor Sivasspor
Matchday 10 Kasimpasa Kasimpasa 2:2 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 10 Kayserispor Kayserispor 1:0 Fenerbahce SK Fenerbahce
Matchday 12 FC Emmen FC Emmen 2:1 Vitesse Arnhem Vitesse
Matchday 12 FC Utrecht FC Utrecht 6:0 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 12
VVV-Venlo VVV-Venlo 0:3 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Matchday 12 FC Groningen FC Groningen 2:0 Willem II Tilburg Willem II
Matchday 12 ADO Den Haag ADO Den Haag 1:1 SC Heerenveen Heerenveen
Matchday 10 Kayserispor U19 Kayserispor U19 1:2 Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
Matchday 13
FC Basel FC Basel 1893 1:1 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Matchday 13
FC Luzern FC Luzern 1:2 FC Lugano FC Lugano
Matchday 13
Servette FC Servette FC 3:0 BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 10 Gil Vicente Gil Vicente FC 2:0 CS Marítimo Marítimo
Matchday 10 Tondela CD Tondela 1:0 Sporting CP Sporting CP
Matchday 10 FC Porto FC Porto 1:0 Desportivo Aves Desportivo Aves
Matchday 10 Braga SC Braga 2:2 FC Famalicão Famalicão
Matchday 13 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 1:4 Zorya Luhansk Zorya Luhansk
Matchday 13 FK Oleksandria FK Oleksandria 3:1 FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 13 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 4:0 FK Lviv FK Lviv
Matchday 13 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1:2 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
Matchday 3 Platanias AO Platanias 1:1 PAE Chania PAE Chania
Matchday 3 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 4:0 Apollon Pontou Apollon Pontou
Matchday 3 Panachaiki Panachaiki GE 2:0 AE Karaiskakis Artas AE Karaiskakis
Matchday 3 APO Levadiakos APO Levadiakos 1:0 AOK Kerkyra AOK Kerkyra
Matchday 9 AE Larisa AE Larisa 3:2 OFI Crete OFI Crete
Matchday 9 Panetolikos Panetolikos GFS 1:1 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
Matchday 9 AEK Athens AEK Athens 3:2 Atromitos Athen Atromitos Athen
Matchday 9 PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 2:2 Panathinaikos Athens Panathinaikos
Matchday 10 Bocholt VV Bocholt VV 1:0 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
Matchday 10 Berchem Sport Berchem Sport 4:3 KFC Duffel KFC Duffel
Matchday 10 Mopertingen Spouwen Mopertingen 3:4 KSK Hasselt KSK Hasselt
Matchday 10 RC Hades RC Hades 2:1 SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
Matchday 10 Diegem Sport Diegem Sport 2:0 Hoogstraten VV Hoogstraten VV
Matchday 10 SK Londerzeel SK Londerzeel 2:1 SK Pepingen-Halle Pepingen-Halle
Matchday 10 Tienen KVK Tienen 2:1 Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC
Matchday 10 KVV Vosselaar KVV Vosselaar 2:1 AS Verbroedering Geel ASV Geel
Matchday 14 RSC Anderlecht RSC Anderlecht 2:1 Cercle Brugge Cercle Brugge
Matchday 14 KAA Gent KAA Gent 3:1 Standard Liège Standard Liège
Matchday 14 KV Mechelen KV Mechelen 2:2 RSC Charleroi RSC Charleroi
Matchday 10 Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 0:4 SKV Zwevezele Zwevezele
Matchday 10 Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 3:0 KSV Temse KSV Temse
Matchday 10 VW Hamme KFC VW Hamme 1:3 KSCT Menen KSCT Menen
Matchday 10 KRC Gent KRC Gent 0:1 FC Gullegem FC Gullegem
Matchday 10 KSK Ronse KSK Ronse 1:0 KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
Matchday 10 KRC Harelbeke Racing Harelbeke 1:0 SC Dikkelvenne Dikkelvenne
Matchday 10 KVK Westhoek KVK Westhoek 1:2 KFC Merelbeke Merelbeke
Matchday 10 FC Knokke FC Knokke 3:0 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
Matchday 11 RFC Tilleur RFC Tilleur 1:1 Solières Sport Solières
Matchday 11 RRC Hamoir RRC Hamoir 1:1 RUS Givry RUS Givry
Matchday 11 RE Acren RE Acren-Lessines 2:1 Royal Francs Borains Francs Borains
Matchday 10 URSL Visé URSL Visé 2:2 RFC Seraing RFC Seraing
Matchday 10 KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 1:2 KMSK Deinze SK Deinze
Matchday 10 Rupel Boom FC Rupel Boom 2:2 KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
Matchday 13 KSC Lokeren KSC Lokeren 1:3 Royal Excelsior Virton RE Virton
Matchday 15 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 3:2 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Matchday 15 MFK Karvina MFK Karvina 0:1 FK Jablonec FK Jablonec
Matchday 15 FK Teplice FK Teplice 1:3 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
Matchday 15 SFC Opava Slezsky FC Opava 0:1 AC Sparta Praha Sparta Praha
Matchday 15 Randers FC Randers FC 2:1 Lyngby BK Lyngby BK
Matchday 15 Odense BK Odense Boldklub 2:1 Hobro IK Hobro IK
Matchday 15 Nordsjaelland FC Nordsjaelland 0:1 Aarhus GF Aarhus GF
Matchday 15 Aalborg BK Aalborg BK 0:1 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 15 FC Copenhagen FC Copenhagen 3:0 SönderjyskE SönderjyskE
Matchday 27 Ranheim IL Ranheim IL 0:2 Stabæk Fotball Stabæk
Matchday 27 Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 2:2 FK Haugesund Haugesund
Matchday 27 Viking FK Viking Stavanger 3:0 Lillestrøm SK Lillestrøm SK
Matchday 27 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 FF 3:2 Tromsø IL Tromsø
Matchday 27 Vålerenga Vålerenga Fotball 1:0 SK Brann SK Brann
Matchday 15 Indjija FK Indjija 2:3 FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
Matchday 15 Macva FK Macva Sabac 0:0 FK Cukaricki Cukaricki
Matchday 15 Napredak FK Napredak Krusevac 0:1 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 15 Rad FK Rad 0:0 FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 15 Radnik FK Radnik Surdulica 2:2 FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 15 FK TSC FK TSC Backa Topola 2:0 FK Radnicki Nis Radnicki Nis
Matchday 14 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 0:0 NK Istra 1961 NK Istra
Matchday 14 NK Osijek NK Osijek 3:2 HNK Rijeka HNK Rijeka
final FC Honka FC Honka 1:0 IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Matchday 14 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 2:0 LKS Lodz LKS Lodz
Matchday 14 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 1:1 Piast Gliwice Piast Gliwice
Matchday 14 Arka Gdynia Arka Gdynia 0:1 Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 16 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 1:1 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 16 NS Mura NS Mura 3:1 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Matchday 16 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 4:2 NK Domzale NK Domzale
Matchday 11 Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 4:2 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Matchday 11 E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 0:4 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Matchday 11 FC UNA Strassen FC UNA Strassen 2:1 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
Matchday 11 Differdange 03 FC Differdange 03 0:3 F91 Dudelange F91 Dudelange
Matchday 11 US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 1:2 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
Matchday 11 CS Fola Esch CS Fola Esch 5:0 FC Rodange 91 FC Rodange 91
Matchday 11 Titus Petange Union Titus Petange 2:0 US Hostert US Hostert
Matchday 14 AS Trencin AS Trencin 3:0 MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 12 TuS Makkabi TuS Makkabi Berlin 5:0 FC Brandenburg 03 FC Brandenburg
Matchday 12 Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 0:3 Türkiyemspor Berlin Türkiyemspor
Matchday 12 Hilalspor Hilalspor Berlin 0:1 Berliner SC Berliner SC
Matchday 12 SV Empor Berlin SV Empor Berlin 2:6 SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
Matchday 12 Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 2:3 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
Matchday 12 Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 4:1 SD Croatia Berlin Croatia Berlin
Matchday 16 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II 4:0 Germania Ober-Roden Ober-Roden
Matchday 16 Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 2:1 SV der Bosnier Frankfurt SV der Bosnier
Matchday 16 Vikt. Urberach FC Viktoria 09 Urberach 1:0 JSK Rodgau JSK Rodgau
Matchday 16 Unter-Flockenb. SV Unter-Flockenbach 6:0 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
Matchday 16 RW Frankfurt SG Rot-Weiß Frankfurt 1:1 SpVgg Neu-Isenburg Neu-Isenburg
Matchday 16 Großkrotzenburg Germania Großkrotzenburg 1:1 Rot-Weiß Darmstadt RW Darmstadt
Matchday 16 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 3:2 TS Ober-Roden TS Ober-Roden
Matchday 15 Lübecker SC Lübecker SC 99 2:2 SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
Matchday 15 Büchen-Sieben. Büchen-Siebeneichener SV 4:2 SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel
Matchday 15 SV Eichede II SV Eichede II 1:2 TSV Pansdorf TSV Pansdorf
Matchday 15 VfL Oythe VfL Oythe 4:2 GW Mühlen GW Mühlen
Matchday 15 Wildeshausen VfL Wildeshausen 0:1 Blau-Weiß Lohne BW Lohne
Matchday 15 GW Firrel GW Firrel 0:2 VfR Voxtrup VfR Voxtrup
Matchday 15 Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 3:1 BV Cloppenburg BV Cloppenburg
Matchday 15 Germania Leer Germania Leer 3:0 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09
Matchday 14 TSV Lamme TSV Germania Lamme 5:0 SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
Matchday 14 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 1:2 SC Gitter SC Gitter
Matchday 14 SVG Göttingen SVG Göttingen 0:1 SSV Kästorf 1922 SSV Kästorf
Matchday 14 Göttingen 05 1.SC Göttingen 05 4:4 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel
Matchday 14 SV Lengede SV Lengede 0:1 Braunschweiger SC Acosta BSC Acosta
Matchday 13 E. Lüneburg SV Eintracht Lüneburg 2:4 SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
Matchday 13 BW Bornreihe SV Blau-Weiß Bornreihe 3:2 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
Matchday 13 SV Emmendorf SV Emmendorf 3:3 TSV Ottersberg Ottersberg
Matchday 13 TSV Gellersen TSV Gellersen 0:3 VfL Westercelle VfL Westercelle
Matchday 13 VfL Güldens. VfL Güldenstern Stade 2:3 VfL Lüneburg VfL Lüneburg
Matchday 18 FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 5:1 TuS Feuchtwangen Feuchtwangen
Matchday 10 Neustadt/Spree LSV Neustadt/Spree 3:3 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
Matchday 10 SG Taucha 99 SG Taucha 99 3:0 SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
Matchday 16 Ramlingen-E. SV Ramlingen-Ehlershausen 0:0 STK Eilvese STK Eilvese
Matchday 16 Barsinghausen TSV Barsinghausen 6:1 Heeßeler SV Heeßeler SV
Matchday 16 SV Bavenstedt SV Bavenstedt 2:4 TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
Matchday 16 OSV Hannover OSV Hannover 2:0 TSV Godshorn TSV Godshorn
Matchday 12 SV BW Zorbau SV Blau-Weiß Zorbau 4:2 SSC Weißenfels SSC Weißenfels
Matchday 12 Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 0:0 Haldensleber SC Haldensleber SC
Matchday 18 SV Erlbach SV Erlbach 4:0 SpVgg Landshut SpVgg Landshut
Matchday 11 OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 1:4 SV Türkspor Bremen-Nord SV Türkspor
Matchday 11 DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 2:2 TuS Komet Arsten Komet Arsten
Matchday 11 SV Grohn SV Grohn 1:2 TS Woltmershausen Woltmershausen
Matchday 11 TuRa Bremen TuRa Bremen 0:2 OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven
Matchday 13 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck 1:2 Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
Matchday 13 SC Roland SC Roland Beckum 0:1 TuS Tengern TuS Tengern
Matchday 13 Rödinghausen II SV Rödinghausen II 2:0 Grün-Weiß Nottuln GW Nottuln
Matchday 13 TuS Hiltrup TuS Hiltrup 1:2 Delbrücker SC Delbrücker SC
Matchday 13 Vict. Clarholz Victoria Clarholz 2:1 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
Matchday 13 VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld 3:3 SV Spexard SV Spexard
Matchday 11 Teistungen FC Wacker Teistungen 1:1 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
Matchday 16 Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 3:0 SG Ehrenberg SG Ehrenberg
Matchday 16 TuS Herrensohr TuS Herrensohr 5:1 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
Matchday 16 Quierschied SpVgg Quierschied 2:2 FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
Matchday 16 FV Schwalbach FV Schwalbach 4:1 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach
Matchday 16 FV Bischmisheim FV Bischmisheim 3:0 SF Köllerbach SF Köllerbach
Matchday 15 SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 4:1 VfB Wissen VfB Wissen
Matchday 15 SG Alfbachtal SG Alfbachtal 2:1 FSV Salmrohr FSV Salmrohr
Matchday 15 SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 0:3 SV Morbach SV Morbach
Matchday 15 SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 3:0 SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
Matchday 14 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 1:2 FC Speyer 09 FC Speyer 09
Matchday 14 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam 1:0 TuS Rüssingen TuS Rüssingen
Matchday 14 SV Rülzheim SV Rülzheim 6:1 SG Rieschweiler SG Rieschweiler
Matchday 14 FK Pirmasens II FK Pirmasens II 3:4 SV Steinwenden SV Steinwenden
Matchday 30 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 0:3 São Paulo Futebol Clube São Paulo
Matchday 30 Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 4:1 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Matchday 30 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 2:0 Sport Club Internacional Internacional
Matchday 30 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 1:0 Centro Sportivo Alagoano (AL) Alagoano
Matchday 30 Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 1:1 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Matchday 30 Santos FC Santos FC 4:1 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 30 Goiás EC Goiás Esporte Clube 2:0 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
Matchday 17 Querétaro FC Querétaro FC 0:0 Tigres UANL Tigres UANL
Matchday 17 América CF América 1:2 Santos Laguna Santos Laguna
Matchday 17 Monterrey CF Monterrey 1:1 Tiburones Rojos de Veracruz Tiburones Rojos
Matchday 17 Necaxa Club Necaxa 1:2 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 17 Toluca Deportivo Toluca 1:3 Deportivo Guadalajara Chivas
Matchday 30 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 0:3 Gamba Osaka Gamba Osaka
Matchday 29 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 2:1 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
Matchday 29 Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 1:3 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
Matchday 29 Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 2:0 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
Matchday 29 C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 2:1 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Matchday 26 Veertien Mie Veertien Mie 3:2 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
Matchday 26 FC Imabari FC Imabari 5:0 Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
Matchday 26 Verspah Oita Verspah Oita 1:1 MIO Biwako Shiga MIO Biwako
Matchday 26 Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 0:1 Sony Sendai Sony Sendai
Matchday 26 Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 0:0 FC Osaka FC Osaka
Matchday 26 Matsue City Matsue City 2:1 Nara Club Nara Club
Matchday 26 Suzuka Unltd. Suzuka Unlimited 2:1 Honda FC Honda FC
Matchday 39 Tochigi SC Tochigi SC 2:1 Albirex Niigata Albirex Niigata
Matchday 39 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 2:1 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 39 Yokohama FC Yokohama FC 2:0 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 39 Ehime FC Ehime FC 2:0 Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 39 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 1:2 FC Ryukyu FC Ryukyu
Matchday 12 Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 0:1 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
Matchday 12 Cimarrones Cimarrones de Sonora 1:2 CD Leones Negros de la UdeG Leones Negros
Matchday 12 Zacatepec Club Atlético Zacatepec 1:3 Potros UAEM Potros UAEM
Matchday 4 Melbourne City Melbourne City FC 3:2 Wellington Phoenix Wellington P.
Matchday 4 Perth Glory Perth Glory 1:2 Central Coast Mariners Central Coast
Matchday 18 Atl. Venezuela Atlético Venezuela 0:0 Metropolitanos FC Metropolitanos
Matchday 18 Mineros Mineros de Guayana 1:0 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 18 Monagas SC Monagas SC 0:2 Portuguesa FC Portuguesa FC
Matchday 18 Estudiantes Estudiantes de Mérida 2:0 AC LALA FC LALA FC
Matchday 18 Caracas FC Caracas FC 1:2 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 18 Zulia FC Zulia FC 2:4 Llaneros de Guanare EF Llaneros EF
Matchday 18 Trujillanos Trujillanos FC 1:0 Deportivo Lara Deportivo Lara
Matchday 18 Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 2:2 Zamora FC Zamora
Matchday 17 Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 1:2 FK Zvijezda 09 U17 Zvijezda 09 U17
Matchday 17 Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 2:0 FK Velez Mostar U17 Velez U17
Matchday 14 S. Brijeg U19 NK Siroki Brijeg U19 3:1 FK Borac Banja Luka U19 Banja Luka U19
Matchday 14 Zvijezda 09 U19 FK Zvijezda 09 U19 0:4 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 Zeljeznicar U19
Matchday 14 FK Krupa U19 FK Krupa na Vrbasu U19 1:1 FK Olimpik Sarajevo U19 FK Olimpik U19
Matchday 14 Tuzla U19 FK Sloboda Tuzla U19 4:0 FK Rudar Prijedor U19 Prijedor U19
Matchday 11 FK Kukësi FK Kukësi 1:0 Flamurtari FC Flamurtari FC
Matchday 11 FK Partizani FK Partizani 2:0 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 15 B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 2:0 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
Matchday 15 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 3:0 NK Celik Zenica Celik Zenica
Matchday 27 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev 2:0 FK Vitebsk Vitebsk
Matchday 27 Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 4:0 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Matchday 27 Dynamo Brest Dynamo Brest 1:1 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 27 BATE Borisov BATE Borisov 2:4 Isloch Minskiy Rayon Isloch
Matchday 13 TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 2:1 FK Radnik Hadzici Radnik Hadzici
Matchday 7 AS Soliman AS Soliman 1:2 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Matchday 7 US Ben Guerdane Union Sportive de Ben Guerdane 4:2 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif
Matchday 7 ES Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui 2:2 US Monastir US Monastir
Matchday 7 US Tataouine US Tataouine 0:2 Club Africain Tunis Club Africain
Matchday 6 FAR Rabat FAR Rabat 1:3 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
Matchday 2 FK Panevezys FK Panevezys 1:5 Suduva Marijampole Suduva
Matchday 33 FC Dila FC Dila Gori 2:0 FC Saburtalo Saburtalo
Matchday 33 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 2:1 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Matchday 16 FC Koper FC Koper 4:0 NK Krka NK Krka
Matchday 16 NK Radomlje NK Radomlje 3:1 NK Krsko NK Krsko
Matchday 16 NK Bilje Vitanest Bilje 1:1 NK Rogaska NK Rogaska
Matchday 35 Busan IPark Busan IPark FC 3:2 Asan Mugunghwa FC Asan Mugunghwa
Matchday 35 Ansan Greeners Ansan Greeners FC 1:2 Suwon FC Suwon FC
Matchday 35 Gwangju FC Gwangju FC 1:2 Jeonnam Dragons FC Jeonnam Dragons
Matchday 3 Pohang Steelers FC Pohang Steelers 2:2 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 3 FC Seoul FC Seoul 0:1 Ulsan Hyundai Ulsan
Matchday 3 Daegu FC Daegu FC 0:2 Jeonbuk Hyundai Motors FC Jeonbuk Motors
Quarter-Finals Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 1:2 AET Louisville City FC Louisville City
Quarter-Finals Nashville SC Nashville SC 0:1 Indy Eleven Indy Eleven
Quarter-Finals El Paso El Paso Locomotive FC 3:0 Sacramento Republic FC Sacramento FC
Matchday 10 ADO '20 ADO '20 Heemskerk 2:0 RKSV Groene Ster Groene Ster
Matchday 10 Hoogland VV Hoogland 1:1 HV & CV Quick Quick DH
Matchday 10 Westlandia RKVV Westlandia 0:2 RKVV DEM RKVV DEM
Matchday 10 ADO U21 ADO Den Haag U21 4:2 VV Gemert VV Gemert
Matchday 10 HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 3:4 USV Hercules USV Hercules
Matchday 10 OFC Oostzaan OFC Oostzaan 0:1 FC Lienden Lienden
Matchday 13 A. Lustenau SC Austria Lustenau 2:3 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
Matchday 15 Charlton Charlton Athletic 0:1 Preston North End Preston NE
Semi-Finals Rangers Rangers FC 3:0 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 35 FC Elva FC Elva 0:1 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21
Matchday 10 Cerro Largo Cerro Largo FC 0:2 Montevideo Wanderers Wanderers
Matchday 10 Racing Club Racing Club de Montevideo 0:2 Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
Matchday 10 Nacional Club Nacional 2:0 CA Fénix CA Fénix
Matchday 9 CA Fénix CA Fénix 1:0 Atletico River Plate Montevideo River Plate
Matchday 9 Progreso Club Atlético Progreso 1:1 Club Atlético Cerro CA Cerro
Matchday 9 Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 2:2 Montevideo Wanderers Wanderers
Matchday 9 Nacional Club Nacional 0:1 Cerro Largo FC Cerro Largo
Matchday 11 Defensores Defensores de Belgrano 3:0 Club Atlético Sarmiento (Junin) CA Sarmiento
Matchday 11 Barracas C. Club Atlético Barracas Central 1:0 Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
Matchday 11 Gimnasia (J) Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) 3:0 Instituto AC Córdoba Instituto AC
Matchday 11 CA Alvarado CA Alvarado 0:0 Club Social y Atlético Guillermo Brown Guillermo Brown
Matchday 35 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 2:1 Maardu Linnameeskond FC Maardu
Matchday 35 FC Flora FC Flora Tallinn 7:0 FC Kuressaare Kuressaare
Matchday 35 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 3:2 Paide Linnameeskond Paide
Matchday 1 Team Wellington Team Wellington 5:1 Hamilton Wanderers Hamilton W.
First Round Jeddah FC Jeddah FC 2:1 Hetten FC Hetten FC
First Round Hilal Al-Hilal Riyadh 4:1 Arar FC Arar FC
Matchday 11 Cittadella AS Cittadella 0:0 Frosinone Calcio Frosinone
Matchday 11 Pordenone Pordenone Calcio 2:1 Trapani Calcio Trapani
Matchday 11 Benevento Benevento Calcio 2:0 FC Empoli FC Empoli
Matchday 13 Gozzano AC Gozzano 2:0 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
Matchday 13 Olbia Olbia Calcio 1905 1:1 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Matchday 13 Renate AC Renate 0:0 Robur Siena Siena
Matchday 13 Carrarese Carrarese Calcio 1908 0:2 Calcio Lecco 1912 Lecco
Matchday 13 Como Como 1907 0:0 Aurora Pro Patria Pro Patria
Matchday 13 Giana Erminio AS Giana Erminio 1:1 Juventus U23 Juventus U23
Matchday 13 Pergolettese US Pergolettese 1932 0:2 AC Monza Monza
Matchday 13 Pistoiese US Pistoiese 1921 1:0 US Pianese Pianese
Matchday 13 Pontedera US Città di Pontedera 2:1 SS Arezzo Arezzo
Matchday 13 AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 0:2 FC Arzignano Valchiampo Arzignano
Matchday 13 AS Gubbio AS Gubbio 1910 1:0 Modena FC 2018 Modena
Matchday 13 Imolese Imolese Calcio 1919 2:2 FC Südtirol Südtirol
Matchday 13 LR Vicenza LR Vicenza Virtus 0:1 Calcio Padova Padova
Matchday 13 Carpi Carpi FC 1909 4:1 Ravenna FC Ravenna
Matchday 13 Fermana Fermana FC 3:3 Cesena FC Cesena
Matchday 13 Reggio Audace Reggio Audace FC 2:1 US Sambenedettese Sambenedettese
Matchday 13 Virtus Verona Virtusvecomp Verona 0:0 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
Matchday 13 Bari SSC Bari 2:2 US Vibonese Vibonese
Matchday 13 Rende Rende Calcio 1968 1:2 SS Monopoli 1966 Monopoli
Matchday 13 Rieti FC Rieti 1:1 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
Matchday 13 Sicula Leonzio Sicula Leonzio 3:1 Cavese 1919 Cavese
Matchday 13 Ternana Ternana Calcio 2:1 AZ Picerno Picerno
Matchday 13 Casertana Casertana FC 2:2 AS Viterbese Castrense Viterbese
Matchday 13 Potenza Potenza Calcio 0:3 Reggina 1914 Reggina
Matchday 13 Teramo Teramo Calcio 1913 1:0 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
Matchday 11
Elazigspor Elazigspor 0:0 Usak Spor AS Usak Spor AS
Matchday 11 Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 1:0 Ankara Demirspor Ankara Demir
Matchday 11 Bandirmaspor Bandirmaspor 0:0 Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
Matchday 11 Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 1:0 Kahramanmarasspor Kahramanmaras
Matchday 11 Sakaryaspor Sakaryaspor 4:2 Van Spor FK Van Spor FK
Matchday 11 GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 2:1 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
Matchday 11 Eyüpspor Eyüpspor 1:2 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
Matchday 11 Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 4:0 Kardemir Karabükspor Karabükspor
Matchday 11 Tuzlaspor Tuzlaspor 2:1 Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
Matchday 11 Amed SK Amed SK 2:1 Baskent Akademi FK BAK FK
Matchday 11 Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 5:0 Sanliurfaspor Sanliurfaspor
Matchday 11 Hacettepe Hacettepe Spor 1:4 Sariyer Sariyer
Matchday 11 Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 0:2 Samsunspor Samsunspor
Matchday 11 Y. Corumspor Yeni Corumspor 4:2 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
Matchday 11 Kirklarelispor Kirklarelispor 0:1 Pendikspor Pendikspor
Matchday 11 Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 4:0 Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
Matchday 11 Sancaktepe FK Sancaktepe Futbol Kulübü 2:0 1922 Konyaspor 1922 Konya
Matchday 11 Inegölspor Inegölspor 1:0 Gümüshanespor Gümüshanespor
Matchday 14 Extremadura Extremadura UD 1:3 Girona FC Girona
Matchday 14 CD Lugo CD Lugo 1:0 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Matchday 14 Real Zaragoza Real Zaragoza 3:0 UD Las Palmas UD Las Palmas
Matchday 14 Elche CF Elche CF 4:2 CD Mirandés CD Mirandés
Matchday 21 Tom Tomsk Tom Tomsk 4:0 Luch Vladivostok Luch
Matchday 21 Spartak 2 Spartak 2 Moscow 2:0 Mordovia Saransk Mordovia
Matchday 21 Shinnik Shinnik Yaroslavl 1:3 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Matchday 21 Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1 FK Armavir Armavir
Matchday 21 Chertanovo Chertanovo Moscow 4:0 Fakel Voronezh Fakel Voronezh
Matchday 21 Rotor Volgograd Rotor Volgograd 2:1 Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 21 Chaika Pes. Chaika Peschanokopskoe 1:0 Baltika Kaliningrad Baltika
Matchday 21 Khimki FK Khimki 2:1 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
Matchday 21 Torpedo Moscow Torpedo Moscow 2:1 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Matchday 15 Sportul Snagov CS Sportul Snagov 3:2 Rapid Bucharest Rapid Bucharest
Matchday 15 UTA Arad UTA Arad 2:0 ACS Viitorul Tg. Jiu Viitorul Tg.Jiu
Matchday 16 Krasnodar 3 FK Krasnodar 3 0:3 SKA Rostov-na-Donu SKA Rostov
Matchday 16 Stavropol Dinamo Stavropol 5:0 Spartak Vladikavkaz Spartak V.
Matchday 16 Makhachkala FK Makhachkala 1:1 Druzhba Maikop Druzhba Maikop
Matchday 16 Mashuk-KMV Mashuk-KMV Pyatigorsk 3:0 Urozhay Krasnodar Urozhay
Matchday 16 Volgar Volgar Astrakhan 4:0 Biolog Novokubansk Biolog
Matchday 16 Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk 1:0 Legion-Dinamo Makhachkala Legion-Dinamo
Matchday 16 Alania Vl. Alania Vladikavkaz 8:0 Spartak Nalchik Spartak Nalchik
Matchday 17 Chelyabinsk FK Chelyabinsk 2:1 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
Matchday 17 Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad 1:0 FK Tyumen Tyumen
Matchday 17 Nosta Nosta Novotroitsk 2:0 FK Ufa 2 FK Ufa 2
Matchday 17 Akron Togliatti Akron Togliatti 1:0 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk
Matchday 17 Ural 2 Ural 2 Ekaterinburg 4:1 KamAZ Naberezhnye Chelny KamAZ
Matchday 17 Zvezda Perm Zvezda Perm 5:2 Lada Togliatti Lada Togliatti
Matchday 9 Farense SC Farense 2:1 CD Mafra Mafra
Matchday 9 FC Porto B FC Porto B 1:3 Leixões SC Leixões
Matchday 9 Estoril Estoril Praia 3:1 Académico Viseu FC Académico Viseu
Matchday 9 Oliveirense UD Oliveirense 2:0 CD Cova Piedade Cova Piedade
Matchday 9 Benfica B SL Benfica B 1:3 GD Chaves Chaves
Matchday 9 Feirense CD Feirense 1:1 CD Nacional Nacional
Matchday 9 Varzim Varzim SC 2:1 Académica Coimbra Coimbra
Matchday 10 Keciörengücü Keciörengücü 0:0 Giresunspor Giresunspor
Matchday 10 Karagümrük Fatih Karagümrük 0:1 Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
Matchday 10 Eskisehirspor Eskisehirspor 3:2 Osmanlispor FK Osmanlispor
Matchday 10 Altinordu Altinordu FK 1:1 Istanbulspor Istanbulspor
Matchday 16 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 0:3 Hirnyk-Sport Horishni Plavni Hirnyk-Sport
Matchday 16 Prykarpattia PFK Prykarpattia Ivano-Frankivsk 1:2 FK Minaj FK Minaj
Matchday 16 FK Inhulets FK Inhulets Petrove 1:1 Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925
Matchday 16 MFK Metalurh MFK Metalurh Zaporizhyaa 0:1 Obolon-Brovar Kyiv Obolon-Brovar
Matchday 16 Rukh Lviv Rukh Lviv 3:0 Balkany Zoria Balkany Zoria
Matchday 16 Chornomorets Chornomorets Odessa 2:1 Cherkashchyna