For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:46:19 AM
Matchday 1 LBK Reserves Lyngby BK Reserves 1:2 Bröndby IF Reserves BIF Reserves
Matchday 6 SE Reserves SönderjyskE Reserves 1:1 Odense Boldklub Reserves OB Reserves
Matchday 12
VfL Bochum VfL Bochum 3:1 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
Matchday 14
MSV Duisburg MSV Duisburg 2:0 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Second Round FC Midtjylland FC Midtjylland UEFA U19 3:1 HSK Zrinjski Mostar UEFA U19 Mostar
Matchday 11 SPAL SPAL 0:1 UC Sampdoria Sampdoria
Matchday 15 Ural Ural Yekaterinburg 1:2 FK Orenburg Orenburg
Matchday 15 KS Samara Krylya Sovetov Samara 0:0 Rubin Kazan Rubin Kazan
Matchday 15 Spartak Moscow Spartak Moscow 0:1 Arsenal Tula Arsenal Tula
Matchday 15 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 4:0 FC Politehnica Iasi FC Poli Iasi
Matchday 15 CS U Craiova CS Universitatea Craiova 4:1 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest
Matchday 10 Ankaragücü MKE Ankaragücü 1:2 Gaziantep FK Gaziantep FK
Matchday 8 FC Twente U21 FC Twente Enschede U21 0:2 Heracles Almelo U21 Heracles U21
Matchday 8 Vitesse U21 Vitesse Arnhem U21 0:2 Feyenoord U21 Feyenoord U21
Matchday 8 Groningen U21 FC Groningen U21 2:0 De Graafschap Doetinchem U21 De Graafs. U21
Matchday 8 Emmen U21 FC Emmen U21 4:1 SC Cambuur-Leeuwarden U21 SC Cambuur U21
Matchday 8 Heerenveen U21 SC Heerenveen U21 0:6 Go Ahead Eagles Deventer U21 Go Ahead U21
Matchday 8 Den Bosch U21 FC Den Bosch U21 0:5 Willem II Tilburg U21 Willem II U21
Matchday 8 Dordrecht U21 FC Dordrecht U21 3:4 Fortuna Sittard U21 Sittard U21
Matchday 8 NAC Breda U21 NAC Breda U21 3:1 Excelsior Rotterdam U21 Excelsior U21
Matchday 8 NEC U21 NEC Nijmegen U21 1:0 VVV-Venlo U21 VVV-Venlo U21
Matchday 10 Belenenses SAD Belenenses SAD 1:0 FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
Matchday 10 Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 1:0 Boavista Porto FC Boavista
Matchday 10 Portimonense Portimonense SC 1:1 CD Santa Clara Santa Clara
Matchday 3 PAS Giannina PAS Giannina 2:2 GS Ergotelis Ergotelis
Matchday 9 PAS Lamia PAS Lamia 1964 1:0 Volos NPS Volos NPS
Matchday 5 KAA Gent II KAA Gent II 2:0 Oud-Heverlee Leuven Reserve OH Leuven Res.
Matchday 15 FC Zlin FC FASTAV Zlin 1:1 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Matchday 15 Silkeborg IF Silkeborg IF 0:1 Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 14 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 2:1 NK Varazdin NK Varazdin
Matchday 14 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 3:1 Wisla Plock Wisla Plock
Matchday 14 Rakow Rakow Czestochowa 1:0 Wisla Kraków Wisla Kraków
Matchday 17 FC Juárez FC Juárez 3:0 Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 17 León Club León FC 1:1 Monarcas Morelia Morelia
Matchday 29 Fukushima Utd. Fukushima United 1:2 Kataller Toyama Kataller Toyama
Matchday 29 Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 4:2 azul claro Numazu a. cl. Numazu
Matchday 29 Gainare Tottori Gainare Tottori 1:1 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 29 G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 3:2 SC Sagamihara SC Sagamihara
Matchday 29 Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 3:1 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
Matchday 39 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 0:1 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 11 KF Vllaznia KF Vllaznia 0:1 FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh
Matchday 27 Slavia Slavia Mozyr 3:2 FK Gomel Gomel
Matchday 2 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 1:2 Zalgiris Vilnius Zalgiris
Matchday 2 Riteriai FK Riteriai 5:2 Atlantas Klaipeda Atlantas
Matchday 5 USM Alger USM Alger 4:1 JS Saoura JS Saoura
Matchday 6 USM Bel Abbès USM Bel Abbès 2:1 JS Kabylie JS Kabylie
Matchday 6 Mouloudia Mouloudia d'Oujda 3:1 Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
Matchday 15 Stoke City Stoke City 0:2 West Bromwich Albion West Brom
Final April 25 SC April 25 Sports Club 0:1 Al-Ahed Al-Ahed
Matchday 11 CA Mitre Club Atlético Mitre 0:1 Club Atlético Temperley CA Temperley
First Round Al-Ansar Al-Ansar 0:1 AET Al-Bukiryah FC Al-Bukiryah FC
First Round Al-Jabalain Al-Jabalain FC 2:0 Al-Thoqbah Club Al-Thoqbah
Matchday 11 Cosenza Cosenza Calcio 2:0 US Cremonese Cremonese
Matchday 13 Feralpisalò Feralpisalò 3:0 US Triestina Triestina
Matchday 13 AC Le Havre AC Le Havre 1:1 AS Nancy-Lorraine AS Nancy
Matchday 21 Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 1:0 Avangard Kursk Avangard Kursk
Matchday 13 PSV U21 PSV Eindhoven U21 1:1 Roda JC Kerkrade Roda JC
Matchday 13 Ajax U21 Ajax Amsterdam U21 1:3 FC Volendam FC Volendam
Matchday 14 Famalicão U23 FC Famalicão U23 1:1 Estoril Praia U23 Estoril U23
Matchday 14 Leixões Sub-23 Leixões SC Sub-23 1:1 CD Feirense Sub-23 Feirense Sub-23
Matchday 10 Bursaspor Bursaspor 0:0 Balikesirspor Balikesirspor
Matchday 27 Odds BK Odds BK 3:2 Mjøndalen IF Mjøndalen
Matchday 17 Zarkovo OFK Zarkovo 0:3 Graficar Belgrad Graficar
Matchday 10 Aston Villa U23 Aston Villa U23 3:2 Newcastle United U23 Newcastle U23
Matchday 10 Boro U23 Middlesbrough FC U23 1:4 Manchester United U23 Man Utd U23
Matchday 11 Bnei Sakhnin Ihud Bnei Sakhnin 1:1 Hapoel Petah Tikva H. Petah Tikva
Matchday 11 H Rishon leZion Hapoel Rishon leZion 4:0 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
Matchday 11 H. Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil 1:0 Hapoel Afula Hapoel Afula
Matchday 9 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 1:2 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Matchday 16
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 1:1 Alemannia Aachen Alem. Aachen
Matchday 16 FV Dudenhofen FV Dudenhofen 1:1 TuS Mechtersheim Mechtersheim
Matchday 12 Independiente Club Atlético Independiente 2:1 Club Atlético San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
Matchday 12 Defensa Defensa y Justicia 0:0 Asociación Atlética Argentinos Juniors Argentinos Jrs.
Matchday 8 AEL Limassol AEL Limassol 2:0 Pafos FC Pafos FC
Matchday 21 La U La U Universitarios 0:0 Deportivo Saprissa Saprissa
Matchday 6 HK Pegasus Hong Kong Pegasus FC 2:2 Southern District Southern
Matchday 8 FC Boca Gib  FC Boca Gibraltar 1:2 FC Bruno's Magpies Bruno's Magpies
Matchday 27 Persela Persela Lamongan 0:0 PS Barito Putera Barito Putera
Matchday 9 Birkirkara FC Birkirkara FC 2:3 Gudja United FC Gudja United FC
Group Stage Mexico U17 Mexico U17 8:0 Solomon Islands U17 Solomon U17
Group Stage Italy U17 Italy U17 1:2 Paraguay U17 Paraguay U17