For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:00:35 PM
Group Stage
Bayern Munich Bayern Munich 2:0 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Group Stage Loko Moscow Lokomotiv Moscow 1:2 Juventus FC Juventus
Group Stage Paris SG Paris Saint-Germain 1:0 Club Brugge KV Club Brugge
Group Stage
Real Madrid Real Madrid 6:0 Galatasaray SK Galatasaray
Group Stage Red Star Red Star Belgrade 0:4 Tottenham Hotspur Spurs
Group Stage Atalanta Atalanta BC 1:1 Manchester City Man City
Group Stage Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 3:3 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Group Stage
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 2:1 Atlético Madrid Atlético Madrid
Group Stage Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 1:1 Arsenal FC Arsenal
Group Stage Loko Moscow Lokomotiv Moscow UEFA U19 0:1 Juventus FC UEFA U19 Juventus FC
Group Stage Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb UEFA U19 1:0 Shakhtar Donetsk UEFA U19 Shakhtar D.
Group Stage Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen UEFA U19 0:2 Atlético Madrid UEFA U19 Atlético Madrid
Group Stage Bergamo UYL Atalanta Bergamo UEFA U19 1:0 Manchester City UEFA U19 Man City
Group Stage FC Bayern Bayern Munich UEFA U19 6:0 Olympiacos Piraeus UEFA U19 Olympiacos U19
Group Stage Paris Paris Saint-Germain UEFA U19 0:4 Club Brugge UEFA U19 Club Brugge
Group Stage Red Star Red Star Belgrade UEFA U19 2:0 Tottenham Hotspur UEFA U19 Tottenham
Group Stage Madrid UEFA U19 Real Madrid UEFA U19 2:4 Galatasaray SK UEFA U19 Galatasaray
Second Round FC Porto FC Porto UEFA U19 2:2 NK Domzale UEFA U19 NK Domzale
Second Round Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv UEFA U19 3:0 PAOK Thessaloniki UEFA U19 PAOK
Second Round Sheriff Sheriff Tiraspol UEFA U19 2:0 Sogndal IL UEFA U19 Sogndal U19
Second Round Real UEFA U19 Real Zaragoza UEFA U19 5:0 APOEL Nicosia UEFA U19 APOEL
Second Round Rennes UEFA U19 FC Stade Rennes UEFA U19 2:0 Maccabi Petah Tikva UEFA U19 M. P. Tikva U19
Second Round Rangers UYL Glasgow Rangers UEFA U19 2:0 Slovan Bratislava UEFA U19 Slovan UEFA U19
Second Round ÍA UEFA U19 ÍA Akranes UEFA U19 1:2 Derby County UEFA U19 Derby County
Matchday 13 Akademia Dinamo Akademia Dinamo Moscow 8:1 DYuSSh Strogino Moskau DYuSSh Strogino
Matchday 13 Akademia Rubin Akademia Rubin Kazan 0:1 Saturn-Master Egorjevsk Saturn-Master
Matchday 13 SShOR Zenit SShOR Zenit St. Petersburg 0:0 DYuSSh CSKA Moskau DYuSSh CSKA
Matchday 13 Akademia Zenit Akademia Zenit St. Petersburg 2:1 Akademia Spartak Moscow Akademia FCSM
Matchday 15 FK Dunav FK Dunav Ruse 1:2 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Matchday 15 Levski Sofia Levski Sofia 3:0 Etar Veliko Tarnovo FK Etar
Matchday 18 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 0:9 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
Matchday 9 FV Eppelborn FV Eppelborn 6:0 FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
Matchday 12 BV Essen BV Essen 3:1 GW Mühlen GW Mühlen
Matchday 9 Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 2:1 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
Matchday 31 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 1:2 Santos FC Santos FC
Matchday 31 Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 1:2 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 31 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 0:0 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Matchday 31 EC Bahia Esporte Clube Bahia 1:1 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Matchday 31 Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 3:2 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
Matchday 31 Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 2:0 Goiás Esporte Clube Goiás EC
Group Stage Puebla FC Puebla FC 0:0 Cimarrones de Sonora Cimarrones
group stage Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 1:1 Tiburones Rojos de Veracruz Tiburones Rojos
Group Stage Atlante CF Atlante 0:1 Venados FC Yucatán Venados FC
Group Stage Monterrey CF Monterrey 6:0 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros
Matchday 36 Omiya Ardija Omiya Ardija 3:0 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Matchday 4 Al-Raed Al-Raed 0:3 Al-Taawon Taawon
Matchday 6 Al-Nassr Al-Nassr FC 2:0 Al-Faisaly Harmah Faisaly
Matchday 17 Celik U17 NK Celik Zenica U17 2:2 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
Matchday 14 Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko 1:2 FK Zeljeznicar Banja Luka Zeljeznicar BL
Matchday 1 CS Chebba CS Chebba 1:2 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
Matchday 3 Hassania Hassania d'Agadir 2:1 FAR Rabat FAR Rabat
Matchday 6 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan 1:1 Olympique Safi OC Safi
Matchday 2 RS Berkane Renaissance de Berkane 2:1 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
Matchday 3 Wydad AC Wydad Casablanca 4:0 Ittihad Tanger Ittihad Tanger
Round of 16 Slovácko 1.FC Slovácko 3:1 AET FK Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
Round of 16 FC Elva FC Elva 2:0 JK Tabasalu JK Tabasalu
final Gyeongju KHNP Gyeongju KHNP FC 0:0 Gangneung City FC Gangneung City
final Daejeon Korail Daejeon Korail FC 0:0 Suwon Samsung Bluewings FC Suwon Bluewings
Matchday 33 Operário-PR Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) 1:0 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 33 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 0:0 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Matchday 33 América-MG América Futebol Clube (MG) 0:2 Paraná Clube Paraná
Matchday 33 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 5:1 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 33 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 1:1 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 33 Bragantino Clube Atlético Bragantino (SP) 3:1 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Round of 16 Akademisk BK Akademisk Boldklub 1:2 Esbjerg fB Esbjerg fB
Round of 16 Fremad Amager BK Fremad Amager 0:3 AC Horsens AC Horsens
Second Round Piacenza Piacenza Calcio 1919 4:2 on pens Imolese Calcio 1919 Imolese
Second Round Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 1:0 Carpi FC 1909 Carpi
Second Round Catanzaro US Catanzaro 2:0 SS Monopoli 1966 Monopoli
Second Round Monza AC Monza 2:3 AET Aurora Pro Patria Pro Patria
Second Round Viterbese AS Viterbese Castrense 0:1 Teramo Calcio 1913 Teramo
Second Round Juventus U23 Juventus U23 1:0 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
Second Round Ternana Ternana Calcio 4:1 Fermana FC Fermana
Second Round Padova Calcio Padova 1:4 LR Vicenza Virtus LR Vicenza
Second Round Ravenna Ravenna FC 2:4 Cesena FC Cesena
Second Round Siena Robur Siena 2:0 SS Arezzo Arezzo
Second Round Avellino US Avellino 1912 2:1 Cavese 1919 Cavese
Second Round Casertana Casertana FC 2:1 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
Second Round Reggina Reggina 1914 2:3 Potenza Calcio Potenza
Matchday 11 Tigre Club Atlético Tigre 0:0 Club Deportivo Riestra CD Riestra
Matchday 10 Boston River Club Atlético Boston River 2:1 Juventud de Las Piedras Juventud
Matchday 10 Danubio FC Danubio FC 1:1 Rampla Juniors FC Rampla Jrs
Matchday 10 Plaza Colonia Club Plaza Colonia 4:1 Defensor Sporting Club Defensor
Matchday 10 CA Cerro Club Atlético Cerro 1:3 CA Peñarol Peñarol
Matchday 10 River Plate Atletico River Plate Montevideo 1:2 Club Atlético Progreso Progreso
group stage Leyton Orient Leyton Orient 4:3 on pens Brighton & Hove Albion U23 Brighton U23
First Round Al-Nojoom FC Al-Nojoom FC 3:2 Al-Orubah Orubah
Matchday 11 SCM FC Arges SCM FC Arges 3:2 CSM Resita Resita
Matchday 6 U Cluj Universitatea Cluj 1:1 UTA Arad UTA Arad
Matchday 10 Vik. Plzen B FC Viktoria Plzen B 0:2 AC Sparta Prague B Sparta Prague B
Matchday 13 FC Fredericia FC Fredericia 2:0 FC Roskilde FC Roskilde
Matchday 12 Legia II Legia Warsaw II 0:0 Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch W.M.
Quarter-Finals ASC Neuenheim ASC Neuenheim 4:1 FV Lauda FV Lauda
Matchday 16 Soroksár Soroksár SC 2:2 ETO FC Győr ETO FC Győr
Matchday 16 Dorog Dorogi FC 4:1 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
Matchday 16 FC Ajka FC Ajka 2:3 Budaörsi SC Budaörs
Matchday 16 Szolnok Szolnoki MÁV FC 2:0 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
Matchday 16 BFC Siófok BFC Siófok 6:1 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
Matchday 16 Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 1:2 MTK Budapest MTK Budapest
Matchday 16 Csákvár Aqvital FC Csákvár 1:1 Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
Matchday 16 Szeged Szeged-Csanád - GA 1:3 Vasas FC Vasas FC
Matchday 16 Haladás Szombathelyi Haladás 3:0 Vác FC Vác
First Round SC Binningen SC Binningen 1:0 SC Düdingen SC Düdingen
First Round SC Zofingen SC Zofingen 2:0 FC Emmenbrücke FC Emmenbrücke
Matchday 11 FC Fribourg FC Fribourg 2:6 Neuchâtel Xamax FCS U21 Xamax FCS U21
Matchday 13 FC Echichens FC Echichens 5:1 Le Locle Sports Le Locle Sports
Matchday 11 FC Allschwil FC Allschwil 2:3 FC Moutier FC Moutier
Matchday 11 FC Bubendorf FC Bubendorf 5:1 FC Courgenay FC Courgenay
Matchday 13 AS Novazzano AS Novazzano 1968 0:3 FC Gambarogno-Contone FC Gambarogno
Matchday 9 SC Schöftland SC Schöftland 4:2 FC Einsiedeln FC Einsiedeln
Matchday 4 FC Weesen FC Weesen 2:2 FC Seuzach FC Seuzach
Matchday 14 KF Ballkani KF Ballkani 1:1 FC Llapi FC Llapi
Matchday 14 KF Drenica KF Drenica 3:2 KF Trepca 89 KF Trepca 89
Matchday 14 FC Drita FC Drita Gjilan 1:0 KF Dukagjini KF Dukagjini
Matchday 14 FC Prishtina FC Prishtina 2:3 KF Feronikeli Drenas KF Feronikeli
Matchday 5 Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia Yerevan 0:0 FC Lori Vanadzor Lori Vanadzor
Matchday 14 FC Dilijan FC Dilijan 0:8 FC West Armenia West Armenia
Matchday 14 Pyunik II FC Pyunik Yerevan II 2:2 FC Aragats Ashtarak Aragats
Matchday 14 FC Sevan FC Sevan 2:0 FC Van FC Van
Matchday 14 Urartu II FC Urartu Erewan II 3:0 Torpedo Erewan Torpedo
Matchday 1 Esbjerg fB U19 Esbjerg fB U19 2:2 Aarhus GF U19 Aarhus GF U19
Matchday 7 Trapani U19 Trapani Primavera 4:1 Livorno Primavera Livorno U19
Matchday 7 Atalanta U17 Atalanta Bergamo U17 3:1 Cagliari Under 17 Cagliari U17
Matchday 27 PSM Makassar PSM Makassar 2:1 Kalteng Putra FC Kalteng Putra
Matchday 27 PSS Sleman PSS Sleman 0:0 Bali United FC Bali United
Matchday 27 Persib Bandung Persib Bandung 2:1 PSIS Semarang PSIS
relegation round Liaoning FC Liaoning FC 0:0 Suzhou Dongwu SZ Dongwu
relegation round HB Olle Elite Hebei Olle Elite 1:0 Sichuan Longfor SC Longfor
Matchday 1 Brage IK Brage 0:2 Kalmar FF Kalmar FF
Matchday 10 Chippa United Chippa United 0:2 Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
Matchday 10 AmaZulu FC AmaZulu FC 2:0 Stellenbosch FC Stellenbosch FC
Matchday 10 Cape Town City Cape Town City FC 5:3 Polokwane City FC Polokwane City
Matchday 10 Baroka FC Baroka FC 0:0 Mamelodi Sundowns FC Sundowns
Round of 16 Nigeria U17 Nigeria U17 1:3 Netherlands U17 Netherlands U17
Round of 16 Japan U17 Japan U17 0:2 Mexico U17 Mexico U17
Round of 16 Spain U17 Spain U17 2:1 Senegal U17 Senegal U17
Matchday 4 Hyderabad Hyderabad FC 0:1 NorthEast United FC NorthEast Utd.