For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:21:48 AM
Matchday 10 NSC Nijkerk NSC Nijkerk 2:0 Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
Matchday 10 SDC Putten SDC Putten 1:2 VV Berkum Berkum
Matchday 10 Staphorst VV Staphorst 3:0 VV Buitenpost Buitenpost
Matchday 10 Swift AVV Swift 1:0 SC Genemuiden Genemuiden
Matchday 10 RKAV Volendam RKAV Volendam 3:3 VPV Purmersteijn Purmersteijn
Matchday 10 DETO VV DETO Twenterand 0:2 HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen
Matchday 10 De Dijk ASV De Dijk 1:3 ACV Assen ACV Assen
Matchday 10 SV Urk SV Urk 2:4 VV Eemdijk VV Eemdijk
Matchday 10 sv ARC ARC Alphen aan den Rijn 5:0 VV Duno Doorwerth VV Duno
Matchday 10 Gravenzande FC 's-Gravenzande 2:0 CVV de Jodan Boys Jodan Boys
Matchday 10 Spijkenisse VV Spijkenisse 0:1 VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen
Matchday 10 VV Capelle VV Capelle 1:0 Sportlust '46 Sportlust '46
Matchday 10 Smitshoek VV Smitshoek 1:8 SC Feyenoord Rotterdam SC Feyenoord
Matchday 10 DHSC Utrecht DHSC Utrecht 4:0 VV Rijsoord VV Rijsoord
Matchday 10 Achilles Veen Achilles Veen 0:1 AZSV Aalten AZSV Aalten
Matchday 10 Achilles '29 Achilles '29 1:4 FC Rijnvogels Rijnvogels
Matchday 10 VOC VOC Rotterdam 4:1 MSC Meppel MSC Meppel
Matchday 11
Hertha BSC Hertha BSC 2:4 RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 11
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 2:3 1.FC Union Berlin Union Berlin
Matchday 11
FC Schalke 04 FC Schalke 04 3:3 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
Matchday 11
SC Paderborn SC Paderborn 07 0:1 FC Augsburg FC Augsburg
Matchday 11
Bayern Munich Bayern Munich 4:0 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Matchday 13
Holstein Kiel Holstein Kiel 1:1 Hamburger SV Hamburger SV
Matchday 13
SV Sandhausen SV Sandhausen 3:2 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
Matchday 13
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 1:0 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
Matchday 15
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 0:3 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
Matchday 15
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 4:2 FSV Zwickau FSV Zwickau
Matchday 15
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 0:3 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
Matchday 15
Unterhaching SpVgg Unterhaching 0:0 SV Meppen SV Meppen
Matchday 15
Hallescher FC Hallescher FC 0:1 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Matchday 15
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 1:2 MSV Duisburg MSV Duisburg
Matchday 12
Chelsea Chelsea FC 2:0 Crystal Palace Crystal Palace
Matchday 12
Spurs Tottenham Hotspur 1:1 Sheffield United Sheffield Utd.
Matchday 12
Southampton Southampton FC 1:2 Everton FC Everton
Matchday 12 Newcastle Newcastle United 2:1 AFC Bournemouth Bournemouth
Matchday 12
Burnley Burnley FC 3:0 West Ham United West Ham
Matchday 12
Leicester Leicester City 2:0 Arsenal FC Arsenal
Matchday 13 Alavés Deportivo Alavés 3:0 Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 13
Valencia Valencia CF 2:0 Granada CF Granada CF
Matchday 13 SD Eibar SD Eibar 0:4 Real Madrid Real Madrid
Matchday 13
FC Barcelona FC Barcelona 4:1 Celta de Vigo Celta de Vigo
Matchday 8 AC Escaldes Atlètic Club d'Escaldes 1:2 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Matchday 8 CE Carroi Club Esportiu Carroi 1:2 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
Matchday 12 Brescia Brescia Calcio 0:4 Torino FC Torino
Matchday 12
Inter Inter Milan 2:1 Hellas Verona Hellas Verona
Matchday 12
SSC Napoli SSC Napoli 0:0 Genoa CFC Genoa
Matchday 13 Stade Brest 29 Stade Brest 29 1:2 Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 13 Monaco AS Monaco 1:0 FCO Dijon Dijon
Matchday 13 LOSC Lille LOSC Lille 0:0 FC Metz FC Metz
Matchday 13 Reims Stade Reims 0:0 SCO Angers SCO Angers
Matchday 13 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 4:1 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 16 Arsenal Tula II Arsenal Tula II 2:1 Zenit St. Petersburg II Zenit II
Matchday 16 Orenburg II FK Orenburg II 3:0 FK Ufa II Ufa II
Matchday 16 FK Sochi II FK Sochi II 2:2 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
Matchday 16 Rubin Kazan Rubin Kazan 0:1 Dinamo Moscow Dinamo Moscow
Matchday 16 Rostov FK Rostov 1:2 FK Tambov Tambov
Matchday 16 Spartak Moscow Spartak Moscow 2:0 Krylya Sovetov Samara KS Samara
Matchday 14
Sturm Graz SK Sturm Graz 3:1 TSV Hartberg TSV Hartberg
Matchday 14
SCR Altach SC Rheindorf Altach 0:3 Rapid Vienna Rapid Vienna
Matchday 14
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 5:1 WSG Tirol WSG Tirol
Matchday 16 Ac. Clinceni Academica Clinceni 1:0 FC Politehnica Iasi FC Poli Iasi
Matchday 16 Chindia AFC Chindia Targoviste 1:1 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Matchday 16 FC Botosani FC Botosani 0:2 FCSB FCSB
Matchday 11 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 5:1 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
Matchday 11 Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 0:0 MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
Matchday 11 Göztepe U19 Göztepe U19 1:1 Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
Matchday 11 Sivasspor U19 Sivasspor U19 0:1 Konyaspor U19 Konyaspor U19
Matchday 11 Altinordu U19 Altinordu FK U19 4:1 Kayserispor U19 Kayserispor U19
Matchday 11 Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 0:0 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
Matchday 11 Boluspor U19 Boluspor U19 2:1 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
Matchday 11
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 2:1 Kayserispor Kayserispor
Matchday 11
Sivasspor Sivasspor 2:0 Konyaspor Konyaspor
Matchday 11 C. Rizespor Caykur Rizespor 1:0 Antalyaspor Antalyaspor
Matchday 11 Gaziantep FK Gaziantep FK 0:2 Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 13 Heerenveen SC Heerenveen 2:1 Sparta Rotterdam Sparta R.
Matchday 13 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 1:0 ADO Den Haag ADO Den Haag
Matchday 13 Heracles Almelo Heracles Almelo 6:1 VVV-Venlo VVV-Venlo
Matchday 14
FC Luzern FC Luzern 1:2 Servette FC Servette FC
Matchday 14
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 2:3 FC Thun FC Thun
Matchday 13 Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 5:2 St. Mirren FC St. Mirren
Matchday 13 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 2:2 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
Matchday 13 Ross County Ross County FC 1:3 Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 13 St. Johnstone St. Johnstone FC 1:4 Hibernian FC Hibernian FC
Matchday 14 FK Mariupol FK Mariupol 2:2 Karpaty Lviv Karpaty
Matchday 14 Desna Desna Chernigiv 1:1 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
Matchday 14 PFK Lviv PFK Lviv 2:0 Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 10 Volos NPS Volos NPS 3:2 Panetolikos GFS Panetolikos
Matchday 10 OFI Crete OFI Crete 0:1 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Matchday 15 RSC Charleroi RSC Charleroi 1:0 KAS Eupen KAS Eupen
Matchday 15 KV Kortrijk KV Kortrijk 1:3 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
Matchday 15 Cercle Brugge Cercle Brugge 2:1 Sint-Truidense VV Sint-Truiden
Matchday 15 KV Oostende KV Oostende 2:2 Royal Excel Mouscron Mouscron
Matchday 11 Dessel Sport KFC Dessel Sport 1:1 KSK Heist KSK Heist
Matchday 11 RFC Seraing RFC Seraing 1:1 KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
Matchday 11 Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen 3:1 URSL Visé URSL Visé
Matchday 11 SK Deinze KMSK Deinze 2:0 KVV Thes Sport Thes Sport
Matchday 11 FCV Dender EH FCV Dender EH 2:2 FC Rupel Boom Rupel Boom
Matchday 11 KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 2:0 AFC Tubize AFC Tubize
Matchday 11 UR La Louvière UR La Louvière Centre 3:2 RFC Lüttich RFC Lüttich
Matchday 11 RWDM RWD Molenbeek (2015) 2:1 Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
Matchday 11 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 3:2 SKV Zwevezele Zwevezele
Matchday 11 KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 2:2 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
Matchday 11 KSV Temse KSV Temse 0:2 Racing Harelbeke KRC Harelbeke
Matchday 11 ASV Geel AS Verbroedering Geel 2:2 Berchem Sport Berchem Sport
Matchday 11 Hoogstraten VV Hoogstraten VV 1:0 RC Hades RC Hades
Matchday 11 KS Hasselt Koninklijke Sporting Hasselt 2:0 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
Matchday 12 RE Durbuy Royale Entente Durbuy 4:0 Union Namur Fosses-la-Ville UR Namur FLV
Matchday 16 FC Zlin FC FASTAV Zlin 1:0 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Matchday 16 1.FK Pribram 1.FK Pribram 0:0 Slezsky FC Opava SFC Opava
Matchday 16 FK Jablonec FK Jablonec 2:2 AC Sparta Praha Sparta Praha
Matchday 16 AC Horsens AC Horsens 2:1 Silkeborg IF Silkeborg IF
Matchday 16 Radnik FK Radnik Surdulica 0:1 FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 16 Rad FK Rad 2:0 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 16 Napredak FK Napredak Krusevac 3:1 FK Cukaricki Cukaricki
Matchday 16 Macva FK Macva Sabac 0:1 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Matchday 15 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 3:1 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
Matchday 15 NK Varazdin NK Varazdin 0:0 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 15 Wisla Plock Wisla Plock 0:0 Cracovia Cracovia
Matchday 15 Legia Warszawa Legia Warszawa 5:1 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Matchday 15 Wisla Kraków Wisla Kraków 0:1 Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 15 PFC Montana PFC Montana 0:2 Septemvri Sofia Septemvri Sofia
Matchday 15 Ludogorets II PFK Ludogorets Razgrad II 0:3 Hebar Pazardzhik Hebar P.
Matchday 15 Spartak Pleven PFK Spartak Pleven 0:1 Chernomorets Balchik C. Balchik
Matchday 15 Lokomotiv GO FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 3:2 Strumska Slava Strumska Slava
Matchday 15 B. Galabovo FK Botev Galabovo 3:2 Neftochimik Burgas Neftochimik
Matchday 16 FK Etar Etar Veliko Tarnovo 1:0 Cherno More Varna Cherno More
Matchday 16 CSKA Sofia CSKA Sofia 1:0 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 17 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 3:3 NK Celje NK Celje
Matchday 17 NK Maribor NK Maribor 4:1 NK Domzale NK Domzale
Matchday 12 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 1:1 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
Matchday 12 Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 0:2 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Matchday 12 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 1:3 Újpest FC Újpest FC
Matchday 12 Paksi FC Paksi FC 1:1 Kisvárda FC Kisvárda
Matchday 12 Honvéd Budapest Honvéd FC 1:0 Diósgyőri VTK Diósgyőr
Matchday 15 MSK Zilina MSK Zilina 1:2 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 15 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 3:1 AS Trencin AS Trencin
Matchday 15 Spartak Trnava Spartak Trnava 3:2 FK Pohronie Pohronie
Matchday 15 FK Senica FK Senica 4:0 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 15 SKF Sered SKF Sered 0:1 FC Nitra FC Nitra
Matchday 21 TSV Seebach TSV Seebach 2:1 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
Matchday 21 TSV Bogen TSV Bogen 3:4 TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
Matchday 21 ASV Neumarkt ASV Neumarkt 1:1 SV Neukirchen b. Hl. Blut SV Neukirchen
Matchday 21 FC Tegernheim FC Tegernheim 2:1 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
Matchday 21 VfB Straubing VfB Straubing 2:2 SpVgg Lam SpVgg Lam
Matchday 21 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd 0:1 SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
Matchday 21 SV Grafenwöhr SV Grafenwöhr 0:4 ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
Matchday 19 1.FC Passau 1.FC Passau 1:1 FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
Matchday 19 Kirchheimer SC Kirchheimer SC 3:3 TSV Grünwald TSV Grünwald
Matchday 19 FC Unterföhring FC Unterföhring 3:0 SV Erlbach SV Erlbach
Matchday 19 FC Töging FC Töging 1:1 ASV Dachau ASV Dachau
Matchday 19 SpVgg Landshut SpVgg Landshut 4:0 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
Matchday 13 SSC Weißenfels SSC Weißenfels 5:1 FSV Barleben 1911 FSV Barleben
Matchday 13 SV Dessau 05 SV Dessau 05 1:1 VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
Matchday 13 Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 3:2 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
Matchday 13 SV Westerhausen SV 1890 Westerhausen 2:1 BSV Halle-Ammendorf Halle-Ammendorf
Matchday 13 Fort. Magdeburg Fortuna Magdeburg 1:1 SV Blau-Weiß Dölau Blau-Weiß Dölau
Matchday 13 Haldensleber SC Haldensleber SC 0:0 SV Kelbra SV Kelbra
Matchday 11 Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 1:1 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
Matchday 11 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 3:2 SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
Matchday 11 Budissa Bautzen Budissa Bautzen 2:3 Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
Matchday 11 Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 1:4 Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
Matchday 11 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 1:0 SG Taucha 99 SG Taucha 99
Matchday 12 E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 0:4 SV Pastow SV Pastow
Matchday 12 Anker Wismar FC Anker Wismar 5:1 Malchower SV 90 Malchower SV
Matchday 12 Penzliner SV Penzliner SV 5:0 TSV Bützow TSV Bützow
Matchday 12 SV 90 Görmin SV 90 Görmin 0:5 FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
Matchday 12 SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 2:0 Grimmener SV Grimmener SV
Matchday 12 SV Warnemünde SV Warnemünde 0:5 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
Matchday 14 Rotenburger SV Rotenburger SV 3:2 TSV Gellersen TSV Gellersen
Matchday 19 Quelle Fürth SG Quelle Fürth 1:1 FSV Stadeln FSV Stadeln
Matchday 19 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 2:2 FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
Matchday 19 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 2:0 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
Matchday 19 TSV Buch TSV Buch (Bay.) 1:0 SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
Matchday 19 Kickers Selb Kickers Selb 5:0 FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
Matchday 19 SV Schwaig SV Schwaig 0:2 ASV Vach ASV Vach
Matchday 19 Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 2:3 SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
Matchday 19 Schwebenried DJK Schwebenried 0:2 TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
Matchday 19 SV Friesen SV Friesen 2:0 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
Matchday 19 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 1:1 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
Matchday 19 FC Coburg FC Coburg 2:0 FT Schweinfurt FT Schweinfurt
Matchday 19 Alem. Haibach Alemannia Haibach 0:0 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
Matchday 17 TuS Sulingen TuS Sulingen 4:0 FC Eldagsen FC Eldagsen
Matchday 12 Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 6:0 FC Thüringen Weida Thüringen Weida
Matchday 12 Sondershausen Eintracht Sondershausen 1:1 SV Ehrenhain SV Ehrenhain
Matchday 12 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 1:1 TSV Gera Westvororte G. Westvororte
Matchday 12 E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 1:2 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
Matchday 12 Frankenhausen SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen 4:1 FC Wacker Teistungen Teistungen
Matchday 12 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt 1:4 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
Matchday 12 SpVgg Geratal SpVgg Geratal 2:1 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg
Matchday 15 TSG Backnang TSG Backnang 4:1 1.FC Normannia Gmünd Normannia Gmünd
Matchday 15 Sindelfingen VfL Sindelfingen 2:1 TSG Hofherrnweiler Hofherrnweiler
Matchday 15 Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 2:0 TSG Tübingen TSG Tübingen
Matchday 15 FSV Hollenbach FSV Hollenbach 3:0 FC Wangen 05 FC Wangen 05
Matchday 15 SV Fellbach SV Fellbach 1:2 TSV Essingen TSV Essingen
Matchday 15 SKV Rutesheim SKV Rutesheim 1:1 TSV Berg TSV Berg
Matchday 11 1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 5:1 Eintracht Miersdorf/Zeuthen Miersdorf/Zeut.
Matchday 11 FSV Bernau FSV Bernau 1:2 SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
Matchday 11 Petershagen-E. Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf 0:0 TSG Einheit Bernau Einheit Bernau
Matchday 11 Altlüdersdorf SV Altlüdersdorf 3:0 Oranienburger FC Eintracht Oranienburg
Matchday 11 MSV Neuruppin MSV 1919 Neuruppin 3:1 Preussen Eberswalde Pr. Eberswalde
Matchday 11 Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 4:3 Union Klosterfelde U. Klosterfelde
Matchday 11 Sachsenhausen TuS Sachsenhausen 2:3 RSV Eintracht 1949 Eintr. Teltow
Matchday 16 SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel 6:2 Breitenfelder SV Breitenfelde
Matchday 16 SG Neustrand SG Neustrand 0:4 VfR Neumünster VfR Neumünster
Matchday 16 TSV Klausdorf TSV Klausdorf 6:3 FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite
Matchday 12 Woltmershausen TS Woltmershausen 2:1 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen
Matchday 12 OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven 3:2 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
Matchday 13 Fort. Biesdorf VfB Fortuna Biesdorf 1:3 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
Matchday 13 SV Empor Berlin SV Empor Berlin 2:0 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
Matchday 17 SG Johannesberg SG Johannesberg 2:1 SC Willingen SC Willingen
Matchday 17 OSC Vellmar OSC Vellmar 3:1 SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
Matchday 17 SG Ehrenberg SG Ehrenberg 0:2 SV Buchonia Flieden Buch. Flieden
Matchday 17 B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 0:2 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
Matchday 17 FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 2:1 VfB Dillingen VfB Dillingen
Matchday 17 Halberg Brebach SC Halberg Brebach 0:0 FV Eppelborn FV Eppelborn
Matchday 17 FSV Jägersburg FSV Jägersburg 2:3 SV Rot-Weiß Hasborn RW Hasborn
Matchday 17 SF Köllerbach SF Köllerbach 3:0 FV Schwalbach FV Schwalbach
Matchday 17 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach 0:9 SV Mettlach SV Mettlach
Matchday 16 FSV Salmrohr FSV Salmrohr 2:2 TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
Matchday 16 SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 2:1 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Matchday 16 FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 3:2 TuS Mayen TuS Mayen
Matchday 16 SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 5:1 SG Schneifel/Stadtkyll SG Schneifel
Matchday 15 Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 1:0 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
Matchday 15 SV Morlautern SV Morlautern 2:2 SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach SG Meisenheim
Matchday 15 TuS Rüssingen TuS Rüssingen 3:2 SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
Matchday 16 FCA Walldorf II FC-Astoria Walldorf II 5:2 FV Fortuna Kirchfeld Fort. Kirchfeld
Matchday 16 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal 2:0 VfB Eppingen VfB Eppingen
Matchday 16 SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz 0:1 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt
Matchday 16 SV Spielberg SV Spielberg 3:1 Fortuna Heddesheim F. Heddesheim
Matchday 16 VfR Mannheim VfR Mannheim 0:3 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
Matchday 13 SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 0:2 SC Lahr SC Lahr
Matchday 13 SV Bühlertal SV Bühlertal 3:0 DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
Matchday 13 FC Radolfzell FC Radolfzell 4:0 FV Lörrach-Brombach FV Lörrach-Br.
Matchday 13 Kehler FV Kehler FV 07 2:1 FC Denzlingen FC Denzlingen
Matchday 13 SV Weil SV Weil 4:0 FC Teningen FC Teningen
Matchday 13 SV Endingen SV Endingen 1:2 Offenburger FV Offenburger FV
Matchday 14 GW Nottuln Grün-Weiß Nottuln 1:1 SC Roland Beckum SC Roland
Matchday 14 SC Herford SC Herford 1:1 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
Matchday 17 Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 0:4 SV Unter-Flockenbach Unter-Flockenb.
Matchday 17 VfB Marburg VfB Marburg 0:4 Spvgg Eltville Spvgg Eltville
Matchday 15 Duisburger SV Duisburger SV 1900 1:0 SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
Matchday 15 1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 0:0 SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau
Matchday 15 BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 1:3 TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
Matchday 34 Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 0:0 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
Matchday 34 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 1:1 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
Matchday 34 São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 1:2 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
Matchday 34 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 0:0 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
Matchday 34 Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 2:2 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 34 Sport Recife Sport Club do Recife 1:0 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 34 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 0:1 América Futebol Clube (MG) América-MG
Matchday 34 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 2:1 AC Goianiense (GO) Atlético-GO
Matchday 32 Goiás EC Goiás Esporte Clube 0:3 Santos FC Santos FC
Matchday 32 Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 1:1 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Matchday 13 Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 1:0 Club Atlético Talleres CA Talleres
Matchday 13 CA Unión Club Atlético Unión 0:1 Club Atlético Tucumán CA Tucumán
Matchday 13 San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 3:0 Asociación Atlética Argentinos Juniors Argentinos Jrs.
Matchday 13 Lanús Club Atlético Lanús 0:1 Club Atlético Banfield CA Banfield
Matchday 12 CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 3:1 Quilmes Atlético Club Quilmes
Matchday 12 AA Estudiantes AA Estudiantes de Río Cuarto 0:1 Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
Matchday 12 Nueva Chicago Nueva Chicago 2:1 CA Estudiantes (Buenos Aires) CA Estudiantes
Matchday 12 Villa Dálmine Club Villa Dálmine 0:0 Atlético de Rafaela Rafaela
Matchday 12 Almagro Club Almagro 1:0 CA All Boys Buenos Aires All Boys
Matchday 12 Ferro Club Ferro Carril Oeste 0:1 Argentino Agropecuario Agropecuario
Matchday 18 Morelia Monarcas Morelia 3:2 Puebla FC Puebla FC
Matchday 18 Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 0:5 CF América América
Matchday 18 Club Tijuana Club Tijuana 0:4 CF Monterrey Monterrey
Matchday 31 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 4:2 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 31 Júbilo Iwata Júbilo Iwata 0:1 FC Tokyo FC Tokyo
Matchday 31 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 3:0 Vissel Kobe Vissel Kobe
Matchday 31 Kashima Antlers Kashima Antlers 0:2 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 31 Cerezo Osaka Cerezo Osaka 1:0 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Matchday 40 Albirex Niigata Albirex Niigata 2:0 FC Gifu FC Gifu
Matchday 40 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 3:0 Kagoshima United Kagoshima Utd.
Matchday 30 Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 3:3 Gamba Osaka U23 G. Osaka U23
Matchday 30 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23 2:3 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
Group Stage FC Kariya FC Kariya 5:2 FC Tokushima FC Tokushima
Group Stage Vonds Ichihara Vonds Ichihara 0:0 Iwaki FC Iwaki FC
Group Stage SRC Hiroshima SRC Hiroshima 0:7 Kochi United Kochi Utd.
Group Stage Fukui Utd. Fukui United 6:1 Okinawa SV Okinawa SV
Group Stage TIAMO Hirakata TIAMO Hirakata 2:1 Hokkaido Tokachi Sky Earth H. Tokachi SE
Group Stage Ococias Kyoto Ococias Kyoto 1:0 Blancdieu Hirosaki Blanc. Hirosaki
Matchday 13 Potros UAEM Potros UAEM 0:2 Tampico Madero Tampico Madero
Matchday 13 Atlante CF Atlante 2:0 Cimarrones de Sonora Cimarrones
Matchday 13 Correcaminos Correcaminos de la UAT 2:1 Venados FC Yucatán Venados FC
Matchday 5 Newcastle Newcastle United Jets 1:1 Perth Glory Perth Glory
Matchday 5 Western United Western United FC 2:1 Western Sydney Wanderers Western Sydney
Matchday 18 Tuzla City U17 FK Tuzla City U17 0:1 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
Matchday 18 Zvijezda 09 U17 FK Zvijezda 09 U17 2:0 NK Siroki Brijeg U17 S. Brijeg U17
Matchday 18 Banja Luka U17 FK Borac Banja Luka U17 0:2 NK Celik Zenica U17 Celik U17
Matchday 16 Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 1:1 FK Sarajevo FK Sarajevo
Matchday 16 Celik Zenica NK Celik Zenica 2:1 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
Matchday 16 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 0:4 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Matchday 16 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 4:0 FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 12 FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh 2:3 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
Matchday 12 FC Luftëtari FC Luftëtari 0:0 KF Teuta KF Teuta
Matchday 14 FK MDK U19 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 1:1 HSK Zrinjski Mostar U19 Zr. Mostar U19
Matchday 28 Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 5:1 Slavia Mozyr Slavia
Matchday 28 FK Slutsk FK Slutsk 0:0 FK Gorodeya Gorodeya
relegation round FK Palanga FK Palanga 2:2 FK Banga Gargzdai Banga Gargzdai
Matchday 14 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj 3:4 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
Matchday 14 HNK Orasje HNK Orasje 1:1 FK Olimpik Sarajevo Olimp. Sarajevo
Matchday 14 Slaven Zivinice NK Slaven Zivinice 0:3 NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
Matchday 14 Travnik NK Travnik 3:1 FK Buducnost Banovici FK Buducnost
Matchday 14 Igman Konjic FK Igman Konjic 1:1 NK Metalleghe BSI NK Metalleghe
Matchday 14 FK Gorazde FK Gorazde 3:1 NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
Semi-Finals Cerrito CS Cerrito 0:2 Deportivo Villa Española Villa Española
Semi-Finals Sud America IA Sud America Montevideo 0:0 CA Rentistas Rentistas
Matchday 3 Suduva Suduva Marijampole 4:1 FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
Matchday 14 Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 2:1 FK Rudar Prijedor Rudar Prijedor
Matchday 14 Po­dri­nje FK Po­dri­nje Janja 0:2 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
Matchday 14 Slavija S. FK Slavija Sarajevo 1:1 FK Tekstilac Derventa Tekstilac
Matchday 8 US Monastir US Monastir 3:0 JS Kairouanaise JS Kairouan
Matchday 8 CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 2:0 Union Sportive de Ben Guerdane US Ben Guerdane
Matchday 8 Stade Tunisien Stade Tunisien 0:0 Esperance Tunis Esperance
Matchday 10 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila 1:0 ASO Chlef ASO Chlef
Matchday 10 MC Oran MC Oran 1:0 NC Magra NC Magra
Matchday 10 CS Constantine CS Constantine 1:0 CR Belouizdad CR Belouizdad
Matchday 10 USM Alger USM Alger 0:0 NA Hussein Dey NA Hussein Dey
Matchday 10 JS Saoura JS Saoura 2:1 US Biskra US Biskra
Matchday 10 CABB Arreridj CA Bordj Bou Arreridj 2:0 Paradou AC Paradou AC
Matchday 10 ES Sétif ES Sétif 2:1 USM Bel Abbès USM Bel Abbès
Semi-Finals Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida 0:1 on pens Tihad Athlétique Sport de Casablanca TAS Casablanca
Matchday 3 Berrechid Club Athletic Youssoufia Berrechid 3:2 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
Matchday 34 Saburtalo FC Saburtalo 3:1 WIT Georgia Tbilisi WIT Georgia
Matchday 34 Rustavi FC Rustavi 0:2 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Matchday 34 FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 0:2 Chikhura Sachkhere Chikhura
Matchday 17 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 1:1 NK Radomlje NK Radomlje
Matchday 17 ND Gorica ND Gorica 3:0 NK Dravograd NK Dravograd
Matchday 17 NK Krka NK Krka 1:3 NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
Matchday 17 NK Dekani NK Dekani 1:1 NK Roltek Dob NK Dob
Matchday 17 NK Fuzinar NK Fuzinar 2:0 Vitanest Bilje NK Bilje
Matchday 17 NK Rogaska NK Rogaska 0:2 NK Krsko NK Krsko
Matchday 17 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 2:2 ND Beltinci Beltinci
final Gangneung City Gangneung City 2:0 Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power Gyeongju KHNP
Matchday 36 Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 3:1 Gwangju FC Gwangju FC
Matchday 36 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons 2:1 Ansan Greeners Ansan Greeners
Matchday 36 Seoul E-Land Seoul E-Land 3:5 Busan IPark Busan IPark
Matchday 36 Suwon FC Suwon FC 1:2 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
Matchday 36 Asan Mugunghwa Asan Mugunghwa (2017-2019) 1:4 FC Anyang FC Anyang
Semi-Finals Real Monarchs Real Monarchs SLC 2:1 AET El Paso Locomotive FC El Paso
Semi-Finals Indy Eleven Indy Eleven 1:3 AET Louisville City FC Louisville City
Matchday 13 Clyde FC Clyde FC 1:2 Peterhead FC Peterhead FC
Matchday 13 Dumbarton FC Dumbarton FC 2:4 East Fife FC East Fife
Matchday 13 Falkirk FC Falkirk FC 1:2 Airdrieonians FC Airdrieonians
Matchday 13 Montrose Montrose FC 3:0 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Matchday 13 Raith Rovers Raith Rovers FC 3:1 Stranraer FC Stranraer
Matchday 11 Ter Leede VV Ter Leede 0:4 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
Matchday 11 Odin '59 Odin '59 Heemskerk 3:2 VV DOVO Veenendaal DOVO
Matchday 11 VVOG VVOG Harderwijk 0:1 Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
Matchday 11 Barendrecht BVV Barendrecht 2:2 Almere City FC U21 Almere City U21
Matchday 11 Ajax Amateurs Ajax Amateurs 2:1 ONS Sneek ONS Sneek
Matchday 11 Harkemase Boys Harkemase Boys 6:0 HSV Hoek Hoek
Matchday 11 VV Goes VV Goes 1:2 FC Lisse FC Lisse
Matchday 11 VVSB VVSB Noordwijkerhout 1:3 DVS '33 Ermelo DVS '33
Matchday 14 Airbus UK BFC Airbus UK Broughton FC 1:2 Penybont FC Penybont FC
Matchday 16 Nottm Forest Nottingham Forest 1:0 Derby County Derby
Matchday 16 Sheff Wed Sheffield Wednesday 2:2 Swansea City Swansea
Matchday 16 Millwall Millwall FC 2:1 Charlton Athletic Charlton
Matchday 16 Wigan Wigan Athletic 0:3 Brentford FC Brentford
Matchday 16 Barnsley FC Barnsley FC 2:4 Stoke City Stoke City
Matchday 16 Birmingham Birmingham City 0:1 Fulham FC Fulham
Matchday 16 Leeds Leeds United 2:1 Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 16 Reading Reading FC 3:0 Luton Town Luton
Matchday 16 Preston NE Preston North End 3:1 Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 16
QPR Queens Park Rangers 2:2 Middlesbrough FC Middlesbrough
Matchday 16 Hull City Hull City 0:1 West Bromwich Albion West Brom
Matchday 14 FC Liefering FC Liefering 1:3 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Matchday 14 FC Dornbirn FC Dornbirn 2:2 FC Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
Matchday 12 Albion Rovers Albion Rovers FC 2:1 Stenhousemuir FC Stenhousemuir
Matchday 12 Annan Athletic Annan Athletic FC 1:0 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
Matchday 12 Cove Rangers Cove Rangers FC 1:0 Stirling Albion FC Stirling
Matchday 12 Edinburgh City Edinburgh City FC 1:1 Elgin City FC Elgin City
Matchday 12 Queen's Park Queen's Park FC 5:2 Brechin City FC Brechin City
Final CA Colón Club Atlético Colón 1:3 Independiente del Valle Independiente
final Hilal Al-Hilal Riyadh 1:0 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Second Round Junglinster FC Jeunesse Junglinster 1:2 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Second Round Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 1:2 Swift Hesperange Hesperange
Matchday 11 Rampla Jrs Rampla Juniors FC 0:1 Club Plaza Colonia Plaza Colonia
Matchday 11 Juventud Juventud de Las Piedras 0:0 Danubio FC Danubio FC
Matchday 36 Maardu LM Maardu Linnameeskond 0:12 FC Flora Tallinn FC Flora
Matchday 36 Kalju FC Kalju FC 2:3 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
Matchday 36 Paide Paide Linnameeskond 3:1 FCI Levadia FCI Levadia
Matchday 36 Kalev Kalev Tallinn 3:0 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
Matchday 36 Kuressaare FC Kuressaare 0:1 JK Trans Narva JK Trans Narva
relegation round Sillamäe Kalev JK Sillamäe Kalev 2:1 Läänemaa JK Haapsalu Läänemaa JK
Matchday 16 Kalev U17 Kalev Tallinn U17 2:7 FC Nomme United U17 FC Nomme U17
Matchday 15 Pirata Pirata FC 0:3 Deportivo Municipal Municipal
Matchday 15 FBC Melgar FBC Melgar 2:3 Sporting Cristal Lima Sport. Cristal
First Round Al-Jeel Al-Jeel Club 1:2 AET Al-Adalah FC Al-Adalah FC
First Round Afif FC Afif FC 1:5 Al-Nassr FC Al-Nassr
First Round Al-Sahel Club Al-Sahel Club 0:1 Ohod Al-Medina Ohod Al-Medina
Matchday 17 Stockport Stockport County 1:0 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 5 Lisburn FC Lisburn Distillery FC 0:2 Moyola Park AFC Moyola Park
Matchday 5 Portstewart FC Portstewart FC 5:1 Newington YC Newington YC
Matchday 5 Annagh United Annagh United FC 2:1 Bangor FC Bangor
Matchday 5 Limavady United Limavady United 2:2 Banbridge Town Banbridge
Matchday 15 Ballymena Ballymena United 1:2 Carrick Rangers Carrick Rangers
Matchday 15 Cliftonville Cliftonville FC 4:0 Warrenpoint Town FC Warrenpoint
Matchday 15 Coleraine Coleraine FC 4:0 Glenavon FC Glenavon
Matchday 15 Institute FC Institute FC 1:1 Glentoran FC Glentoran
Matchday 15 Larne FC Larne FC 0:0 Crusaders FC Crusaders
Matchday 16 Newry City Newry City AFC 1:2 Portadown FC Portadown
Matchday 16 Ards FC Ards FC 3:2 Ballinamallard United Ballinamallard
Matchday 12 Juve Stabia SS Juve Stabia 1:1 Benevento Calcio Benevento
Matchday 12 Perugia AC Perugia Calcio 0:2 AS Cittadella Cittadella
Matchday 12 AC Pisa AC Pisa 1909