For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:41:26 AM
Matchday 3 SIF Reserves Silkeborg IF Reserves 3:1 Viborg FF Reserves Viborg FF Res.
Matchday 3 OB Reserves Odense Boldklub Reserves 3:1 SönderjyskE Reserves SE Reserves
Matchday 13
Karlsruher SC Karlsruher SC 1:1 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Matchday 15
Preußen Münster Preußen Münster 1:1 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Matchday 4 Ergotelis GS Ergotelis 2:1 AOK Kerkyra AOK Kerkyra
Matchday 10 AE Larisa AE Larisa 0:3 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
Matchday 8 St.Truiden Res. VV St. Truiden Reserve 0:4 KAA Gent II KAA Gent II
Matchday 8 KV Mechelen II KV Mechelen II 3:0 KRC Genk II KRC Genk II
Matchday 16 FC Tsarsko Selo FC Tsarsko Selo Sofia 1:2 FK Dunav Ruse FK Dunav
Matchday 32 Botafogo Botafogo Rio de Janeiro 2:0 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
Matchday 12 Ind. Rivadavia Independiente Rivadavia 2:1 CD Morón CD Morón
Matchday 12 San Martín (T) Club Atlético San Martín (Tucumán) 2:0 Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
Matchday 12 CD Riestra Club Deportivo Riestra 0:0 Defensores de Belgrano Defensores
Matchday 12 Chacarita Jrs Club Atlético Chacarita Juniors 0:3 Club Atlético Tigre Tigre
Matchday 13 Racing Club Racing Club 1:0 Club Atlético Huracán Huracán
Matchday 13 Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 0:0 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
Matchday 18 Santos Laguna Santos Laguna 3:1 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Matchday 11 Wanderers Montevideo Wanderers 0:2 Racing Club de Montevideo Racing Club
Matchday 18 Libertad Club Libertad Asunción 3:1 Club General Díaz de Luque General Diaz
Matchday 15 Mannucci  Carlos A. Mannucci 2:2 Universidad César Vallejo César Vallejo
First Round Wej SC Wej SC 0:3 Al-Faisaly Harmah Faisaly
Matchday 14 Ravenna Ravenna FC 1:2 Feralpisalò Feralpisalò
Matchday 14 Avellino US Avellino 1912 0:2 Potenza Calcio Potenza
First Round Harrogate Town Harrogate Town 1:2 Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 14 Rodez AF Rodez AF 1:2 RC Lens Lens
Matchday 13 Hajduk Split II HNK Hajduk Split II 0:3 NK Medjimurje Cakovec Medjimurje
Matchday 12 Hapoel Katamon Hapoel Katamon Jerusalem 1:1 Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
Matchday 12 H. Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 3:3 SC Kfar Qasem SC Kfar Qasem
Matchday 12 M. Ahi Nazareth Maccabi Ahi Nazareth 1:2 Beitar Tel Aviv Bat Yam B TLV Bat Yam
Group Stage Mali U23 Mali U23 0:1 Cameroon U23 Cameroon U23
Group Stage Ghana U23 Ghana U23 2:3 Egypt U23 Egypt U23
Matchday 15 KF Vushtrria KF Vushtrria 3:1 KF Ferizaj KF Ferizaj
Matchday 15 KF Dukagjini KF Dukagjini 1:2 KF Flamurtari Prishtinë KF Flamurtari
Matchday 4 Persija Jakarta Persija Jakarta 4:2 Borneo FC Borneo FC
Matchday 17 Persipura Persipura Jayapura 2:2 Bali United FC Bali United
Group Stage Alianza Petrol. Alianza Petrolera 3:2 Deportivo Cali Deportivo Cali
Trinidad Trinidad and Tobago 15:0 Anguilla Anguilla
Gibraltar U15 Gibraltar U15 0:4 Armenia U15 Armenia U15
Nicaragua Nicaragua 0:1 Cuba Cuba
Quarter-Finals South Korea U17 South Korea U17 0:1 Mexico U17 Mexico U17
Quarter-Finals Spain U17 Spain U17 1:6 France U17 France U17