For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:19:02 PM
Matchday 15 SC Gitter SC Gitter 5:8 TSV Germania Lamme TSV Lamme
Matchday 11 Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 2:2 VfB Fortuna Biesdorf Fort. Biesdorf
Matchday 11 FC Brandenburg FC Brandenburg 03 0:7 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
Matchday 11 SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 5:0 Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
Matchday 11 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888 2:0 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
Matchday 11 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900 3:3 Hilalspor Berlin Hilalspor
Matchday 12 Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 2:0 HSK Zrinjski Mostar U17 Zrinjski U17
Matchday 12 Velez U17 FK Velez Mostar U17 1:1 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 Doboj U17
Matchday 10 MC Algiers MC Algiers 0:3 JS Kabylie JS Kabylie
Matchday 35 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 2:0 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
Matchday 35 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 1:3 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 35 Paraná Paraná Clube 2:1 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 35 Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 0:4 AC Goianiense (GO) Atlético-GO
Qualifying Round Tolosa CF Tolosa CF 1:0 CD Pontellas CD Pontellas
Qualifying Round Becerril CD Becerril 1:0 Urraca CF Urraca CF
Qualifying Round FC Andorra FC Andorra 3:0 CE Andratx CE Andratx
Qualifying Round Comillas CF Comillas CF 4:3 on pens CD Barquereño CD Barquereño
Qualifying Round UD Fraga UD Fraga 0:1 CD Peña Azagresa Peña Azagresa
Qualifying Round Melilla CD Melilla CD 1:0 AET AD Lobón AD Lobón
Qualifying Round CA Antoniano Club Atlético Antoniano 2:0 Atlético Porcuna CF At. Porcuna
Qualifying Round Ramón y Cajal C.B. Ramón y Cajal 1:2 EG El Palmar CF EG El Palmar CF
Qualifying Round CD El Álamo CD El Álamo 2:1 CD Pedroñeras CD Pedroñeras
Qualifying Round Intercity SJ Intercity SJ Alicante 3:0 UD Gran Tarajal UD Gran Tarajal
Second Round Triestina US Triestina 1:0 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
group stage Southend United Southend United 3:1 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
group stage Exeter City Exeter City 3:1 West Ham United U23 West Ham U23
Matchday 23 Spartak 2 Spartak 2 Moscow 1:3 FK Armavir Armavir
Matchday 23 Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 4:0 Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 23 Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 1:1 Avangard Kursk Avangard Kursk
Matchday 23 Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 0:2 Tom Tomsk Tom Tomsk
Matchday 23 Fakel Voronezh Fakel Voronezh 0:2 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Matchday 23 Chaika Pes. Chaika Peschanokopskoe 3:1 Mordovia Saransk Mordovia
Matchday 23 Shinnik Shinnik Yaroslavl 3:1 Luch Vladivostok Luch
Matchday 23 Khimki FK Khimki 0:2 Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Matchday 23 Chertanovo Chertanovo Moscow 3:1 Baltika Kaliningrad Baltika
Matchday 23 Torpedo Moscow Torpedo Moscow 0:2 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Matchday 17 Metaloglobus FC Metaloglobus Bukarest 1:0 SSC Farul Constanta SSC Farul
Matchday 17 UTA Arad UTA Arad 3:0 Gloria Buzau Gloria Buzau
Matchday 17 D. Calarasi Dunarea Calarasi 1:2 SCM FC Arges SCM FC Arges
Matchday 17 Miercurea Ciuc AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 1:0 CSM Resita Resita
Matchday 17 Ripensia Ripensia Timisoara 1:1 ASU Poli Timisoara ASU Poli
Matchday 17 Sportul Snagov CS Sportul Snagov 2:3 Turris Turnu Măgurele Turnu Magurele
Matchday 17 U Cluj Universitatea Cluj 2:1 Concordia Chiajna Chiajna
Matchday 17 CS Mioveni CS Mioveni 1:5 Rapid Bucharest Rapid Bucharest
Matchday 19 Sindjelic Bg FK Sindjelic Belgrad 1:1 FK Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
Matchday 19 Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 3:1 FK Smederevo Smederevo
Matchday 19 Kolubara FK Kolubara Lazarevac 3:1 Graficar Belgrad Graficar
Matchday 19 Trayal FK Trayal Kruševac 1:0 FK Novi Pazar Novi Pazar
Matchday 19 Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 1:1 FK Radnicki Pirot Radnicki Pirot
Matchday 19 Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 3:2 FK Dinamo Vranje Dinamo Vranje
Matchday 19 Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 2:1 OFK Backa Backa
Matchday 19 Zarkovo OFK Zarkovo 0:1 FK Zemun Zemun
Matchday 15 FC Nöttingen FC Nöttingen 3:1 FC 08 Villingen FC 08 Villingen
Quarter-Finals Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 0:2 TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
Quarter-Finals VfB Ginsheim VfB Ginsheim 3:4 Eintracht Stadtallendorf Stadtallendorf
Quarter-Finals FK Pirmasens FK Pirmasens 2:4 on pens 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
Matchday 4 AKA Admira U18 AKA Admira Wacker Mödling U18 0:6 AKA Rapid Wien U18 AKA Rapid U18
Group Stage Malawi Malawi 1:0 South Sudan South Sudan
Group Stage Central Africa Central African Republic 2:0 Burundi Burundi
Group Stage Namibia Namibia 2:1 Chad Chad
Group Stage Cameroon Cameroon 0:0 Cape Verde Cape Verde
group stage Guinea-Bissau Guinea-Bissau 3:0 Eswatini Eswatini
group stage Sierra Leone Sierra Leone 1:1 Lesotho Lesotho
group stage Nigeria Nigeria 2:1 Benin Benin
Group Stage Sudan Sudan 4:0 São Tomé and Príncipe São Tomé and P.
Group Stage Burkina Faso Burkina Faso 0:0 Uganda Uganda
Group Stage Angola Angola 1:3 The Gambia The Gambia
group stage Senegal Senegal 2:0 Republic of the Congo Congo
Round of 16 SV Schwarzenb. SV Schwarzenbach 1:3 FC 08 Homburg FC 08 Homburg
Round of 16 SV Rohrbach SV Rohrbach (Saar) 0:4 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
Round of 16 Hellas Bildst. Hellas Bildstock 0:2 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
Round of 16 Auersmacher SV Auersmacher 3:1 AET SV Röchling Völklingen SV Röchling
Round of 16 SF Köllerbach SF Köllerbach 2:4 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
Round of 16 Merchweiler SV Preußen Merchweiler 0:3 SV 07 Elversberg SV Elversberg
Round of 16 Quierschied SpVgg Quierschied 0:1 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
Round of 16 SV Bliesmengen SV Bliesmengen-Bolchen 3:6 FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
Quarter-Finals VfB Linz VfB Linz 0:6 Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
Quarter-Finals SG Ehrang/P. SG Ehrang/Pfalzel 0:2 TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
Quarter-Finals Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 7:9 on pens FC Karbach FC Karbach
Matchday 7 Pordenone U17 Pordenone Under 17 1:3 Inter Under 17 Inter U17
Round of 16 Caratese US Folgore Caratese 5:3 on pens USD 1913 Seregno Calcio Seregno
Round of 16 Inveruno US Inveruno 5:7 on pens Sanremese Calcio Sanremese
Round of 16 San Donato San Donato - Tavarnelle 4:5 on pens Seravezza Pozzi Calcio Seravezza Pozzi
Round of 16 Tolentino Tolentino Calcio 4:2 Mezzolara Calcio Mezzolara
Round of 16 Savoia US Savoia 1908 3:4 on pens US Città di Fasano Fasano
Round of 16 Foggia Foggia Calcio 3:0 Città di Acireale 1946 Acireale
Round of 16 Torres SEF Torres 1903 5:7 on pens Pineto Calcio Pineto
group stage France U19 France U19 5:0 Faroe Islands U19 Faroe U19
group stage Ukraine U19 Ukraine U19 4:0 Estonia U19 Estonia U19
Group Stage Montenegro U19 Montenegro U19 1:3 Bulgaria U19 Bulgaria U19
Group Stage Turkey U19 Turkey U19 4:1 Armenia U19 Armenia U19
Group Stage Macedonia U19 North Macedonia U19 0:0 Bosnia and Herzegovina U19 Bosnia U19
Group Stage England U19 England U19 4:0 Luxembourg U19 Luxembourg U19
group stage Iceland U19 Iceland U19 0:3 Belgium U19 Belgium U19
group stage Greece U19 Greece U19 5:1 Albania U19 Albania U19
group stage Wales U19 Wales U19 3:0 Poland U19 Poland U19
group stage Russia U19 Russia U19 1:1 Kosovo U19 Kosovo U19
group stage Cyprus U19 Cyprus U19 1:2 Slovakia U19 Slovakia U19
group stage Italy U19 Italy U19 2:0 Malta U19 Malta U19
group stage Finland U19 Finland U19 2:1 Denmark U19 Denmark U19
group stage Slovenia U19 Slovenia U19 2:2 Sweden U19 Sweden U19
group stage Portugal U17 Portugal U17 4:0 Albania U17 Albania U17
group stage Azerbaijan U17 Azerbaijan U17 1:6 Greece U17 Greece U17
group stage Germany U17 Germany U17 5:0 Kazakhstan U17 Kazakhstan U17
group stage Georgia U17 Georgia U17 0:2 Ukraine U17 Ukraine U17
South Korea U22 South Korea U22 2:0 Saudi Arabia U23 S. Arabia U23
Portugal U19 Portugal U19 1:2 Germany U19 Germany U19
Uzbekistan U23 Uzbekistan U23 3:3 Iraq U23 Iraq U23
Austria U16 Austria U16 7:3 Cyprus U16 Cyprus U16
Czech Rep. U18 Czech Republic U18 2:2 Norway U17 Norway U17