For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:30:31 AM
group stage Cyprus Cyprus 4:00 PM Scotland Scotland
Group Stage Azerbaijan Azerbaijan 7:00 PM Wales Wales
Group Stage Slovenia Slovenia 7:00 PM Latvia Latvia
group stage Russia Russia 7:00 PM Belgium Belgium
group stage San Marino San Marino 7:00 PM Kazakhstan Kazakhstan
Group Stage Germany Germany 9:45 PM Belarus Belarus
Group Stage N. Ireland Northern Ireland 9:45 PM Netherlands Netherlands
Group Stage Croatia Croatia 9:45 PM Slovakia Slovakia
Group Stage Austria Austria 9:45 PM North Macedonia North Macedonia
Group Stage Israel Israel 9:45 PM Poland Poland
Matchday 15 KSC Lokeren KSC Lokeren 9:30 PM Lommel SK Lommel SK
Matchday 33 Santos FC Santos FC 1:00 AM São Paulo Futebol Clube São Paulo
Matchday 33 Fluminense Fluminense Football Club 1:00 AM Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 41 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 6:00 AM Montedio Yamagata Monte. Yamagata
Matchday 41 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 6:00 AM Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 41 Omiya Ardija Omiya Ardija 7:00 AM Albirex Niigata Albirex Niigata
Matchday 41 Machida Zelvia Machida Zelvia 7:00 AM Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 41 FC Gifu FC Gifu 7:00 AM Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 41 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 7:00 AM JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
Matchday 41 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 7:00 AM Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 41 Ehime FC Ehime FC 7:00 AM FC Ryukyu FC Ryukyu
Matchday 41 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 7:00 AM Tochigi SC Tochigi SC
Matchday 41 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 8:00 AM Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 41 Kagoshima Utd. Kagoshima United 8:00 AM Mito HollyHock Mito HollyHock
Matchday 6 Sydney FC Sydney FC 1:00 AM Melbourne Victory Melbourne
Matchday 6 Western United Western United FC 1:00 AM Newcastle United Jets Newcastle
Matchday 14 Dumbarton FC Dumbarton FC 5:00 PM Falkirk FC Falkirk FC
Matchday 14 Peterhead FC Peterhead FC 5:00 PM Montrose FC Montrose
Matchday 14 Raith Rovers Raith Rovers FC 5:00 PM Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Matchday 14 Stranraer Stranraer FC 5:00 PM Airdrieonians FC Airdrieonians
Matchday 36 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 1:00 AM Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
Matchday 36 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 1:00 AM Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
Matchday 36 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 1:00 AM Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo FC
Matchday 13 Cove Rangers Cove Rangers FC 5:00 PM Brechin City FC Brechin City
Matchday 13 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 5:00 PM Queen's Park FC Queen's Park
Matchday 13 Edinburgh City Edinburgh City FC 5:00 PM Albion Rovers FC Albion Rovers
Matchday 13 Stirling Stirling Albion FC 5:00 PM Annan Athletic FC Annan Athletic
Quarter-Finals Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 5:00 PM Clyde FC Clyde FC
Quarter-Finals Raith Rovers Raith Rovers FC 5:00 PM Elgin City FC Elgin City
Quarter-Finals Stenhousemuir Stenhousemuir FC 5:00 PM Partick Thistle FC Partick Thistle
Group Stage Casa Pia Casa Pia AC 7:00 PM GD Chaves Chaves
Matchday 18 Oxford United Oxford United 5:00 PM Ipswich Town Ipswich
Matchday 18 Portsmouth Portsmouth FC 5:00 PM Fleetwood Town Fleetwood
Matchday 18 Coventry Coventry City 5:00 PM Rochdale AFC Rochdale
Matchday 18 Rotherham Rotherham United 5:00 PM Accrington Stanley Accrington
Matchday 18 Doncaster Doncaster Rovers 5:00 PM Shrewsbury Town Shrewsbury
Matchday 18 Gillingham FC Gillingham FC 5:00 PM Lincoln City Lincoln City
Matchday 18 Blackpool Blackpool FC 5:00 PM AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Matchday 18 Bristol Rovers Bristol Rovers 5:00 PM Sunderland AFC Sunderland
Matchday 18 Bolton Bolton Wanderers 5:00 PM Milton Keynes Dons MK Dons
Matchday 18 Burton Albion Burton Albion 5:00 PM Southend United Southend United
Matchday 18 Colchester Utd. Colchester United 5:00 PM Bradford City Bradford
Matchday 18 Crawley Town Crawley Town 5:00 PM Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 18 Exeter City Exeter City 5:00 PM Cheltenham Town Cheltenham Town
Matchday 18 Forest Green Forest Green Rovers 5:00 PM Plymouth Argyle Plymouth
Matchday 18 Grimsby Town Grimsby Town 5:00 PM Newport County Newport County
Matchday 18 Leyton Orient Leyton Orient 5:00 PM Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
Matchday 18 Macclesfield Macclesfield Town 5:00 PM Mansfield Town Mansfield Town
Matchday 18 Northampt. Town Northampton Town 5:00 PM Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Matchday 18 Port Vale Port Vale FC 5:00 PM Carlisle United Carlisle United
Matchday 18 Salford Salford City 5:00 PM Swindon Town Swindon Town
Matchday 18 Stevenage Stevenage FC 5:00 PM Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 18 Walsall Walsall FC 5:00 PM Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 21 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 5:00 PM Hartlepool United Hartlepool Utd.
Matchday 21 Woking FC Woking FC 5:00 PM FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 21 Barnet Barnet FC 5:00 PM Stockport County Stockport
Matchday 21 Notts County Notts County 5:00 PM Barrow AFC Barrow
Matchday 21 Bromley Bromley FC 5:00 PM Harrogate Town Harrogate Town
Matchday 21 Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 5:00 PM Aldershot Town Aldershot Town
Matchday 21 Eastleigh FC Eastleigh FC 5:00 PM Wrexham AFC Wrexham
Matchday 21 Torquay United Torquay United FC 5:00 PM Sutton United Sutton Utd
Matchday 21 Chesterfield FC Chesterfield FC 5:00 PM Chorley FC Chorley FC
Matchday 21 Boreham Wood Boreham Wood FC 5:00 PM Maidenhead United Maidenhead Utd.
Matchday 21 Solihull Moors Solihull Moors 5:00 PM AFC Fylde Fylde
Matchday 21 Yeovil Town Yeovil Town 7:20 PM Dover Athletic Dover Athletic
Matchday 16 Carrick Rangers Carrick Rangers 5:00 PM Crusaders FC Crusaders
Matchday 16 Cliftonville Cliftonville FC 5:00 PM Ballymena United Ballymena
Matchday 16 Dungannon Dungannon Swifts 5:00 PM Larne FC Larne FC
Matchday 16 Glentoran Glentoran FC 5:00 PM Glenavon FC Glenavon
Matchday 16 Institute FC Institute FC 5:00 PM Linfield FC Linfield
Matchday 16 Warrenpoint Warrenpoint Town FC 5:00 PM Coleraine FC Coleraine
Matchday 15 Pergolettese US Pergolettese 1932 9:45 PM UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
Matchday 15 Feralpisalò Feralpisalò 9:45 PM Calcio Padova Padova
Matchday 15 Monopoli SS Monopoli 1966 9:45 PM AS Bisceglie 1913 Bisceglie
Matchday 16 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 2:00 PM SD Huesca SD Huesca
Matchday 16 Extremadura Extremadura UD 5:00 PM Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
Matchday 16 Elche CF Elche CF 7:30 PM UD Almería UD Almería
Matchday 16 CD Numancia CD Numancia 7:30 PM Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Matchday 16 Real Zaragoza Real Zaragoza 10:00 PM Albacete Balompié Albacete
Matchday 8 Penafiel FC Penafiel 7:15 PM CD Feirense Feirense
Matchday 14 Dundee United Dundee United FC 5:00 PM Queen of the South FC Queen o. t. S.
Matchday 14 Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 5:00 PM Dundee FC Dundee FC
Matchday 14 Morton Greenock Morton FC 5:00 PM Arbroath FC Arbroath
Matchday 14 Partick Thistle Partick Thistle FC 5:00 PM Alloa Athletic FC Alloa Athletic
Matchday 18 Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala 1:40 PM Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
Matchday 18 Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 5:00 PM Wigry Suwalki Wigry Suwalki
Matchday 18 GKS Tychy GKS Tychy 6:00 PM Radomiak Radom Radomiak
Matchday 18 Sandecja Sandecja Nowy Sacz 6:00 PM Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
Fourth Round Bardejov NFL Partizan Bardejov 2:30 PM Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 19 Hannover 96 II Hannover 96 II 2:00 PM SSV Jeddeloh SSV Jeddeloh
Matchday 19 SC Weiche 08 SC Weiche Flensburg 08 2:30 PM Hannoverscher SC HSC Hannover
Matchday 19
W. Bremen II SV Werder Bremen II 3:00 PM Heider SV Heider SV
Matchday 19 VfB Lübeck VfB Lübeck 3:00 PM Altona 93 Altona 93
Matchday 19 BSV Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 4:00 PM VfL Wolfsburg II Wolfsburg II
Matchday 20 TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech 3:00 PM TSV 1860 Rosenheim 1860 Rosenheim
Matchday 20 SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth 3:00 PM FC Memmingen FC Memmingen
Matchday 20 Türkgücü Münch. Türkgücü München 3:00 PM VfR Garching VfR Garching
Matchday 20 VfB Eichstätt VfB Eichstätt 3:00 PM SV Viktoria Aschaffenburg Aschaffenburg
Matchday 20 Aubstadt TSV Aubstadt 3:00 PM SV Schalding-Heining SV Schalding
Matchday 20 Gr. Fürth II SpVgg Greuther Fürth II 3:00 PM SV Heimstetten SV Heimstetten
Matchday 20 W. Burghausen SV Wacker Burghausen 3:00 PM 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
Matchday 20 FV Illertissen FV Illertissen 3:00 PM FC Augsburg II FC Augsburg II
Matchday 20 Nuremberg II 1.FC Nuremberg II 3:00 PM TSV Buchbach TSV Buchbach
Matchday 4 PSM Makassar PSM Makassar 1:30 PM Persipura Jayapura Persipura
Group Stage Italy U21 Italy U21 1:00 AM Iceland U21 Iceland U21
group stage Denmark U19 Denmark U19 1:00 AM Faroe Islands U19 Faroe U19
Group Stage Bulgaria U19 Bulgaria U19 6:00 PM Armenia U19 Armenia U19
Group Stage Turkey U19 Turkey U19 6:00 PM Montenegro U19 Montenegro U19
Group Stage Ireland U19 Republic of Ireland U19 6:00 PM Gibraltar U19 Gibraltar U19
Group Stage Austria U19 Austria U19 6:00 PM Switzerland U19 Switzerland U19
Group Stage Bosnia U19 Bosnia and Herzegovina U19 6:00 PM Luxembourg U19 Luxembourg U19
Group Stage England U19 England U19 6:00 PM North Macedonia U19 Macedonia U19
group stage Greece U19 Greece U19 6:00 PM Iceland U19 Iceland U19
group stage Poland U19 Poland U19 6:00 PM Kosovo U19 Kosovo U19
group stage Russia U19 Russia U19 6:00 PM Wales U19 Wales U19
group stage Slovakia U19 Slovakia U19 6:00 PM Malta U19 Malta U19
group stage Italy U19 Italy U19 6:00 PM Cyprus U19 Cyprus U19
group stage France U19 France U19 6:00 PM Finland U19 Finland U19
group stage Sweden U19 Sweden U19 6:00 PM Estonia U19 Estonia U19
group stage Ukraine U19 Ukraine U19 6:00 PM Slovenia U19 Slovenia U19
group stage Belgium U19 Belgium U19 8:30 PM Albania U19 Albania U19