For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:20:10 PM
Matchday 17 FK Tambov II FK Tambov II 1:3 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
Matchday 5 Royal Antwerp Royal Antwerp FC 3:2 KAA Gent KAA Gent
Matchday 20 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 1:2 SV Mitterteich SV Mitterteich
Matchday 37 Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 1:1 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 37 Sport Recife Sport Club do Recife 2:1 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
Quarter-Finals Llaneros EF Llaneros de Guanare EF 1:5 Deportivo Lara Deportivo Lara
First Round Madison Dukes James Madison Dukes (James Madison University) 1:3 Campbell Fighting Camels (Campbell Uni.) Fighting Camels
First Round Syracuse Syracuse Orange (Syracuse University) 3:2 Rhode Island Rams (University of Rhode Island) RI Rams
First Round MO State Bears MO State Bears (SW Missouri State University) 1:0 Denver Pioneers (University of Denver) Denver Pioneers
First Round NC State North Carolina State Wolfpack (NC State Univ.) 2:3 Coastal Carolina Chanticleers (CC University) Chanticleers
First Round Kentucky Kentucky Wildcats (University of Kentucky) 2:1 Loyola Ramblers (Loyola University Chicago) Loyola Ramblers
First Round UCSB Gauchos Santa Barbara Gauchos (Uni. of CAL Santa Barbara) 3:1 University of California Davis UC Davis
First Round Notre Dame Notre Dame Fighting Irish (Uni. of Notre Dame) 2:3 Wright State Raiders (Wright State University) Wright State U
First Round Maryland Maryland Terrapins (University of Maryland) 4:0 Iona Gaels (Iona College) Iona Gaels
First Round Panthers Pittsburgh Panthers (University of Pittsburgh) 2:0 Lehigh Mountain Hawks (Lehigh Univ.) L. Mountain
First Round Cardinals Louisville Cardinals (University of Louisville) 4:1 South Florida Bulls (University of South Florida) SF Bulls
First Round Butler Bulldogs Butler Bulldogs (Butler University) 1:5 WVU Mountaineers (West Virginia University) WV Mountaineers
First Round Boston College Boston College Eagles 3:0 Yale Bulldogs (Yale University) Yale Bulldogs
Matchday 13 Progreso Club Atlético Progreso 0:1 Cerro Largo FC Cerro Largo
Matchday 16 Cova Piedade 23 CD Cova da Piedade U23 3:4 Portimonense SC U23 Portimonense 23
Matchday 13 Fremad Amager BK Fremad Amager 1:1 HB Köge HB Köge
final Notodden Notodden FK 1:3 Asane Fotball Asane Fotball
Matchday 22 Guadalupe FC Guadalupe FC 2:2 AD San Carlos AD San Carlos
Matchday 22 Limón FC Limón FC 0:2 CS Cartaginés Cartaginés
Matchday 8 FC Hound Dogs FC Hound Dogs 1:4 Europa FC Reserve Europa Reserve
Matchday 9 Lynx FC Lynx FC 5:0 Manchester 62 FC Manchester 62
Matchday 15 West Armenia FC West Armenia 3:1 FC Ani FC Ani
Matchday 16 Viborg FF U19 Viborg FF U19 1:0 Hobro IK U19 Hobro IK U19
Matchday 4 Dakkada FC Dakkada FC 1:0 Ifeanyi Ubah FC Ifeanyi Ubah
Matchday 4 Adamawa United Adamawa United 1:0 Abia Warriors FC Abia Warriors
Matchday 28 Semen Padang Semen Padang FC 1:0 Kalteng Putra FC Kalteng Putra
Group Stage Deportes Tolima Deportes Tolima 0:1 Cúcuta Deportivo Cúcuta Dep.
Group Stage Alianza Petrol. Alianza Petrolera 1:1 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
Group Stage Junior FC Junior FC 2:0 Atlético Nacional Atl. Nacional
Group Stage Deportivo Cali Deportivo Cali 2:1 CD América de Cali CD América
Semi-Finals Celaya Celaya FC 0:1 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
Semi-Finals Zacatepec Club Atlético Zacatepec 0:0 CF Atlante Atlante
Ireland U15 Republic of Ireland U15 2:1 Poland U15 Poland U15
Guatemala Guatemala 8:0 Antigua and Barbuda Antigua and B.