For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:20:35 PM
Matchday 12
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 3:3 SC Paderborn 07 SC Paderborn
Matchday 14
VfL Bochum VfL Bochum 1:1 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 14
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 3:1 FC St. Pauli FC St. Pauli
Matchday 16
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 0:3 Hallescher FC Hallescher FC
Matchday 14 Levante Levante UD 2:1 RCD Mallorca RCD Mallorca
Matchday 14 Paris SG Paris Saint-Germain 2:0 LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 17 Rubin Kazan II Rubin Kazan II 0:2 Zenit St. Petersburg II Zenit II
Matchday 17 Dynamo M II Dynamo Moscow II 1:0 FK Rostov II Rostov II
Matchday 17 Orenburg II FK Orenburg II 3:1 Akhmat Grozny II Akhmat II
Matchday 17 Tambov FK Tambov 2:3 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Matchday 17 CFR Cluj CFR Cluj 4:0 AFC Chindia Targoviste Chindia
Matchday 12 Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 3:0 Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
Matchday 12
Galatasaray Galatasaray SK 0:1 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
Matchday 15 Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 4:1 PFK Lviv PFK Lviv
Matchday 6 Platanias AO Platanias 1:3 Doxa Dramas Doxa Dramas
Matchday 9 KRC Genk II KRC Genk II 1:2 Oud-Heverlee Leuven Reserve OH Leuven Res.
Matchday 16 Club Brugge Club Brugge KV 2:0 KV Oostende KV Oostende
Matchday 16 KVC Westerlo KVC Westerlo 1:2 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
Matchday 17 Sparta Praha AC Sparta Praha 3:3 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
Matchday 17 Nordsjaelland FC Nordsjaelland 3:0 Randers FC Randers FC
Matchday 17 Partizan FK Partizan Belgrade 6:2 FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
Matchday 16 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 1:1 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 16 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 2:2 Wisla Plock Wisla Plock
Matchday 16 Lech Poznan Lech Poznan 3:0 Piast Gliwice Piast Gliwice
Matchday 17 Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 2:0 FK Vitosha Bistritsa Vitosha
Matchday 18 TuS Mayen TuS Mayen 0:3 SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
Matchday 18 Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 2:0 SV Morbach SV Morbach
Matchday 18 SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 1:4 SG Schneifel/Stadtkyll SG Schneifel
Matchday 17 L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 2:0 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
Matchday 12 U. Klosterfelde Union Klosterfelde 1:2 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
Matchday 21 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 0:0 TSV Grünwald TSV Grünwald
Matchday 13 Malchower SV Malchower SV 90 2:0 TSV Bützow TSV Bützow
Matchday 13 FCM Schwerin FC Mecklenburg Schwerin 3:1 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
Matchday 18 VfR Mannheim VfR Mannheim 3:2 SV Waldhof Mannheim II W. Mannheim II
Matchday 18 Gettorfer SC Gettorfer SC 5:1 IF Stjernen Flensborg IF Stjernen
Matchday 37 São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 4:1 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
Matchday 37 Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 2:2 AC Goianiense (GO) Atlético-GO
Matchday 10 Abha Abha Club 3:1 Al-Fateh Al-Fateh
Matchday 10 Al-Hazm Al-Hazm 2:3 Al-Raed Al-Raed
Matchday 10 Shabab Al-Shabab Riyadh 0:1 Al-Feiha FC Al-Feiha
Group Stage Iwaki FC Iwaki FC 1:0 Ococias Kyoto Ococias Kyoto
Group Stage Kochi Utd. Kochi United 3:1 Fukui United Fukui Utd.
Matchday 7 Western Sydney Western Sydney Wanderers 2:3 Melbourne City FC Melbourne City
Quarter-Finals Caracas FC Caracas FC 2:0 AET Aragua FC Aragua FC
Matchday 4 Zalgiris Zalgiris Vilnius 5:0 Atlantas Klaipeda Atlantas
Matchday 7 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida 1:0 Raja de Beni Mellal Beni Mellal
Matchday 10 Barry Town Barry Town United FC 3:0 Penybont FC Penybont FC
Matchday 15 SV Horn SV Horn 0:1 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
Matchday 15 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 2:2 SKU Amstetten SKU Amstetten
Matchday 15 SV Kapfenberg SV Kapfenberg 2:1 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Matchday 15 A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 2:1 Young Violets Austria Wien Young Violets
Matchday 15 Blau Weiss Linz FC Blau-Weiss Linz 2:4 FC Liefering FC Liefering
Matchday 17 Fulham Fulham FC 2:1 Queens Park Rangers QPR
Third Round Linlithgow Rose Linlithgow Rose FC 1:4 Falkirk FC Falkirk FC
Matchday 13 Wanderers Montevideo Wanderers 2:1 Danubio FC Danubio FC
Matchday 13 Defensor Defensor Sporting Club 2:1 Club Nacional Nacional
Matchday 13 Rampla Jrs Rampla Juniors FC 2:2 Atletico River Plate Montevideo River Plate
Matchday 13 Juventud Juventud de Las Piedras 4:2 Club Atlético Cerro CA Cerro
Matchday 13 Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 0:1 Club Plaza Colonia Plaza Colonia
Matchday 13 Racing Club Racing Club de Montevideo 0:1 Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 17 General Diaz Club General Díaz de Luque 1:1 Club Sportivo San Lorenzo CS San Lorenzo
Matchday 13 Pescara Delfino Pescara 1936 1:1 US Cremonese Cremonese
Matchday 25 Cobresal CD Cobresal 3:2 Unión Española Española
Matchday 17 Sporting Gijón Sporting Gijón 0:2 CD Tenerife CD Tenerife
Matchday 14 Pau FC Pau FC 1:0 US Avranches US Avranches
Matchday 14 Stade Lavallois Stade Lavallois 0:0 US Créteil-Lusitanos US Créteil
Matchday 14 USL Dunkerque USL Dunkerque 2:2 FC Bastia-Borgo Bastia-Borgo
Matchday 14 FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 0:0 US Concarneau Concarneau
Matchday 14 Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 4:0 Le Puy Foot 43 Auvergne Le Puy Foot
Matchday 14 AS Béziers AS Béziers 1:4 Sporting Club de Lyon SC Lyon
Matchday 14 G. Ajaccio GFC Ajaccio 0:0 Quevilly-Rouen Métropole Quevilly-Rouen
Matchday 14 Red Star FC Red Star FC 2:1 SO Cholet SO Cholet
Matchday 15 AC Ajaccio AC Ajaccio 1:1 Clermont Foot 63 Clermont Foot
Matchday 15 SM Caen SM Caen 3:3 FC Le Mans FC Le Mans
Matchday 15 LB Châteauroux LB Châteauroux 1:3 FC Lorient FC Lorient
Matchday 15 Grenoble Grenoble Foot 38 1:1 AS Nancy-Lorraine AS Nancy
Matchday 15 AC Le Havre AC Le Havre 4:0 EA Guingamp Guingamp
Matchday 15 Lens RC Lens 4:0 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
Matchday 15 Chamois Niort FC Chamois Niortais 2:1 Rodez AF Rodez AF
Matchday 15 US Orléans US Orléans 0:1 Valenciennes FC Valenciennes FC
Matchday 15 Paris FC Paris FC 2:0 AJ Auxerre AJ Auxerre
Matchday 15 Troyes ES Troyes AC 0:4 FC Chambly FC Chambly
Matchday 16 Utrecht U21 FC Utrecht U21 2:1 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
Matchday 16 NAC Breda NAC Breda 1:2 Ajax Amsterdam U21 Ajax U21
Matchday 16 De Graafschap De Graafschap Doetinchem 4:1 PSV Eindhoven U21 PSV U21
Matchday 16 Helmond Sport Helmond Sport 1:2 NEC Nijmegen NEC Nijmegen
Matchday 16 Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 1:2 FC Volendam FC Volendam
Matchday 16 FC Dordrecht FC Dordrecht 2:3 SC Telstar Telstar
Matchday 16 MVV Maastricht MVV Maastricht 4:0 TOP Oss TOP Oss
Matchday 16 FC Eindhoven FC Eindhoven 0:3 SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
Matchday 16 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 1:1 Roda JC Kerkrade Roda JC
Matchday 16 Almere City Almere City FC 0:2 FC Den Bosch FC Den Bosch
Matchday 16 Feirense Sub-23 CD Feirense Sub-23 1:0 Belenenses SAD U23 Belenenses U23
Matchday 16 Aves U23 CD Aves U23 1:0 Vitória de Guimarães SC U23 Vitória SC U23
Matchday 16 Estoril U23 Estoril Praia U23 3:0 Leixões SC Sub-23 Leixões Sub-23
Fourth Round Leixões Leixões SC 1:4 CD Santa Clara Santa Clara
Fourth Round Varzim Varzim SC 1:0 GS Loures Loures
Matchday 12 Adanaspor Adanaspor 1:1 Giresunspor Giresunspor
Matchday 15
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 5:0 FC Wil 1900 FC Wil 1900
Matchday 16 Vitkovice MFK Vitkovice 1:1 FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
Matchday 16 Ustí nad Labem FK Ustí nad Labem 1:2 FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj
Matchday 14 Medjimurje NK Medjimurje Cakovec 0:1 NK Rudes NK Rudes
Matchday 19 Wigry Suwalki Wigry Suwalki 0:3 Stal Mielec Stal Mielec
Matchday 19 P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 1:2 Odra Opole Odra Opole
Matchday 19 Miedz Legnica Miedz Legnica 1:3 Sandecja Nowy Sacz Sandecja
Matchday 19 Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala 2:1 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
Matchday 11 Brighton U23 Brighton & Hove Albion U23 3:5 Liverpool FC U23 Liverpool U23
Matchday 11 Blackburn U23 Blackburn Rovers U23 0:3 Manchester City U23 Man City U23
Matchday 11 Everton U23 Everton FC U23 1:3 Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
Matchday 11 Fulham U23 Fulham FC U23 1:1 Swansea City U23 Swansea U23
Matchday 11 Man Utd U23 Manchester United U23 3:0 Sunderland AFC U23 Sunderland U23
Matchday 11 West Ham U23 West Ham United U23 4:0 Aston Villa U23 Aston Villa U23
Third Place Play-Off S. Africa U23 South Africa U23 8:7 on pens Ghana U23 Ghana U23
Final Egypt U23 Egypt U23 2:1 AET Ivory Coast U23 Ivory Coast U23
Matchday 16 VfB Auerbach VfB Auerbach 3:2 FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
Matchday 16 SC Verl SC Verl 2:0 Borussia Dortmund II B. Dortmund II
Matchday 21 SV Heimstetten SV Heimstetten 2:2 SV Wacker Burghausen W. Burghausen
Matchday 22 DJK Don Bosco DJK Don Bosco Bamberg 1:1 TSV Karlburg TSV Karlburg
Matchday 22 Eltersdorf SC Eltersdorf 1:0 Würzburger FV Würzburger FV
Matchday 18 Bramfelder SV Bramfelder SV 2:2 Concordia Hamburg Concordia
Matchday 18 SC Victoria SC Victoria Hamburg 1:1 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
Matchday 18 TuS Osdorf TuS Osdorf 4:4 FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
Matchday 18 Hamm United Hamm United FC 1:4 SV Rugenbergen SV Rugenbergen
Matchday 18 HSV III Hamburger SV III 2:4 HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
Matchday 18 FC Süderelbe FC Süderelbe 1:2 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
Matchday 17 FC Nöttingen FC Nöttingen 3:1 SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
Matchday 18 Eintracht Trier SV Eintracht Trier 05 1:0 Arminia Ludwigshafen A. Ludwigshafen
Matchday 21 Ingolstadt II FC Ingolstadt 04 II 7:2 Türkspor Augsburg Türk. Augsburg
Matchday 19 KSV Baunatal KSV Baunatal 2:0 FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel
Matchday 13 TeBe Berlin Tennis Borussia Berlin 4:1 FC Hertha 03 Zehlendorf H. Zehlendorf
Matchday 16 FC Oberneuland FC Oberneuland 4:0 ESC 02 Geestemünde ESC Geestemünde
Matchday 15 SV Schwechat SV Schwechat 0:0 SC Mannswörth Mannswörth
Matchday 15
Vienna First Vienna FC 6:2 ASV 13 ASV 13
Matchday 14 Stuttgart U17 VfB Stuttgart U17 0:0 Karlsruher SC U17 Karlsruhe U17
Matchday 10 PSV U17 PSV Eindhoven U17 2:0 Ajax Amsterdam U17 Ajax U17
Matchday 16 KF Ballkani KF Ballkani 2:1 SC Gjilani SC Gjilani
Matchday 12 Sumgayit Sumgayit PFC 2:1 Qarabağ Ağdam Qarabag Agdam
Matchday 9 Glacis United Glacis United 4:0 FC College 1975 FC College 1975
Matchday 14 Ararat Yerevan FC Ararat Yerevan 1:1 Gandzasar Kapan Gandzasar
Matchday 15 Ararat II FC Ararat Yerevan II 3:4 FC Ararat-Armenia II Ararat-Arm. II
Matchday 15 Alashkert II FC Alashkert II 5:0 FC Masis Masis
Matchday 15 Torpedo Torpedo Erewan 1:2 FC Sevan FC Sevan
Matchday 15 FC Van FC Van 6:0 FC Shirak Gyumri II Shirak II
Matchday 15 Aragats FC Aragats Ashtarak 0:2 Lernayin Artsakh Goris L. Artsakh
Matchday 15 Lokomotiv FC Lokomotiv Erewan 3:1 FC Dilijan FC Dilijan
Matchday 15 Ostbahn XI SC Ostbahn XI 2:0 L.A. Riverside L.A. Riverside
Matchday 9 Atalanta U19 Atalanta Primavera 4:1 Napoli Primavera Napoli U19
Matchday 9 Juventus U19 Juventus Primavera 4:1 Chievo Primavera Chievo U19
Matchday 28 TR-KABO TIRA-Persikabo 1:2 PSIS Semarang PSIS
Matchday 28 Madura United Madura United FC 1:2 Bhayangkara FC Bhayangkara FC
Matchday 28 SH Shenhua Shanghai Greenland Shenhua 1:2 Beijing Sinobo Guoan BJ Sinobo Guoan
Matchday 28 HN Jianye Henan Jianye 2:1 Tianjin Tianhai (-2019) TJ Tianhai
Matchday 28 SD Luneng Shandong Luneng Taishan 2:0 Chongqing Dangdai Lifan CQ Dangdai Lif.
Matchday 28 WH Zall Wuhan Zall 2:1 Guangzhou R&F GZ R&F
Matchday 11 Hamrun Spart. Hamrun Spartans 0:0 Floriana FC Floriana
Matchday 9 St. Andrews FC St. Andrews FC 4:0 Pembroke Athleta FC Pembroke
Matchday 11 Persepolis Persepolis FC 0:1 Naft Masjed Soleyman FC Naft M.I.S F.C.
Matchday 18 FC Voran Ohe FC Voran Ohe 3:0 SV Nettelnburg/Allermöhe Nettelnburg/A.
Matchday 18 Rahlstedter SC Rahlstedter SC 3:1 SC Condor SC Condor
Spain U15 Spain U15 3:2 Finland U15 Finland U15
Portugal U15 Portugal U15 1:4 Italy U15 Italy U15
Matchday 18 Harburger TB Harburger TB 1:0 TuRa Harksheide TuRa Harksheide
Matchday 18 Eimsbütteler TV Eimsbütteler TV 2:0 SV Halstenbek-Rellingen SV Halstenbek