For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:19:27 PM
Matchday 12
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 4:30 PM SC Freiburg SC Freiburg
Matchday 12
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 4:30 PM VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
Matchday 12
Werder Bremen SV Werder Bremen 4:30 PM FC Schalke 04 FC Schalke 04
Matchday 12
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 4:30 PM Bayern Munich Bayern Munich
Matchday 12
Union Berlin 1.FC Union Berlin 4:30 PM Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
Matchday 12
RB Leipzig RB Leipzig 7:30 PM 1. FC Köln 1. FC Köln
Matchday 14
Hamburger SV Hamburger SV 2:00 PM SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Matchday 14
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 2:00 PM SV Sandhausen SV Sandhausen
Matchday 14
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 2:00 PM Holstein Kiel Holstein Kiel
Matchday 16
FSV Zwickau FSV Zwickau 3:00 PM Preußen Münster Preußen Münster
Matchday 16
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 3:00 PM Chemnitzer FC Chemnitzer FC
Matchday 16
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 3:00 PM KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Matchday 16
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 3:00 PM SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 16
SV Meppen SV Meppen 3:00 PM SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
Matchday 16
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 3:00 PM FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 13 West Ham West Ham United 2:30 PM Tottenham Hotspur Spurs
Matchday 13 Watford Watford FC 5:00 PM Burnley FC Burnley
Matchday 13 Brighton Brighton & Hove Albion 5:00 PM Leicester City Leicester
Matchday 13
Crystal Palace Crystal Palace 5:00 PM Liverpool FC Liverpool
Matchday 13
Everton Everton FC 5:00 PM Norwich City Norwich
Matchday 13
Arsenal Arsenal FC 5:00 PM Southampton FC Southampton
Matchday 13 Bournemouth AFC Bournemouth 5:00 PM Wolverhampton Wanderers Wolves
Matchday 13
Man City Manchester City 7:30 PM Chelsea FC Chelsea
Matchday 14 CD Leganés CD Leganés 2:00 PM FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 14 Real Betis Real Betis Balompié 5:00 PM Valencia CF Valencia
Matchday 14 Granada CF Granada CF 7:30 PM Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 14
Real Madrid Real Madrid 10:00 PM Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 13 Atalanta Atalanta BC 4:00 PM Juventus FC Juventus
Matchday 13
AC Milan AC Milan 7:00 PM SSC Napoli SSC Napoli
Matchday 13 Torino Torino FC 9:45 PM Inter Milan Inter
Matchday 14 Toulouse FC Toulouse 9:00 PM Olympique Marseille Marseille
Matchday 14 Paris SG Paris Saint-Germain 9:00 PM LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 14 Olympique Lyon Olympique Lyon 9:00 PM OGC Nice OGC Nice
Matchday 14 Stade Brest 29 Stade Brest 29 9:00 PM FC Nantes FC Nantes
Matchday 14 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 9:00 PM AS Monaco Monaco
Matchday 14 FC Metz FC Metz 9:00 PM Stade Reims Reims
Matchday 14 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 9:00 PM HSC Montpellier Montpellier
Matchday 14 SC Amiens SC Amiens 9:00 PM RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Matchday 14 SCO Angers SCO Angers 9:00 PM Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 14 Dijon FCO Dijon 9:00 PM Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 17 Orenburg FK Orenburg 10:30 AM Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Matchday 17 Rubin Kazan Rubin Kazan 1:00 PM Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Matchday 17 Dinamo Moscow Dinamo Moscow 3:30 PM FK Rostov Rostov
Matchday 15
WSG Tirol WSG Tirol 6:00 PM LASK LASK
Matchday 15
SV Mattersburg SV Mattersburg 6:00 PM Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 15
RB Salzburg Red Bull Salzburg 6:00 PM SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 17 FC Poli Iasi FC Politehnica Iasi 6:00 PM FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 17 FCSB FCSB 8:30 PM Astra Giurgiu Astra Giurgiu
Matchday 12 Denizlispor Denizlispor 2:00 PM Caykur Rizespor C. Rizespor
Matchday 12 Ankaragücü MKE Ankaragücü 4:30 PM Trabzonspor Trabzonspor
Matchday 12 Konyaspor Konyaspor 7:00 PM Besiktas JK Besiktas
Matchday 14 FC Utrecht FC Utrecht 7:30 PM AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Matchday 14
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 7:30 PM SC Heerenveen Heerenveen
Matchday 14 PEC Zwolle PEC Zwolle 8:45 PM Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 14
Ajax Ajax Amsterdam 9:45 PM Heracles Almelo Heracles Almelo
Matchday 14 ADO Den Haag ADO Den Haag 9:45 PM Willem II Tilburg Willem II
Matchday 15
Servette FC Servette FC 8:00 PM FC Basel 1893 FC Basel
Matchday 15
FC Zürich FC Zürich 8:00 PM FC Luzern FC Luzern
Final Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 10:00 PM Club Atlético River Plate River Plate
Matchday 14 Celtic Celtic FC 5:00 PM Livingston FC Livingston FC
Matchday 14 Hibernian FC Hibernian FC 5:00 PM Motherwell FC Motherwell FC
Matchday 14 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 5:00 PM Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 14 St. Mirren St. Mirren FC 5:00 PM Ross County FC Ross County
Matchday 15 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 1:00 AM Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 15 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1:00 AM Desna Chernihiv Desna
Matchday 15 FK Oleksandria FK Oleksandria 1:00 AM Zorya Luhansk Zorya Luhansk
Matchday 15 Karpaty Karpaty Lviv 1:00 AM Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
Matchday 15 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 1:00 AM FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 15 Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 1:00 AM FK Lviv FK Lviv
Matchday 11 Panionios Panionios Athens 7:30 PM Olympiacos Piraeus Olympiacos
Matchday 11 PAS Lamia PAS Lamia 1964 8:00 PM AO Xanthi AO Xanthi
Matchday 16 Lommel SK Lommel SK 6:00 PM Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
Matchday 16 Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 9:30 PM KSC Lokeren KSC Lokeren
Matchday 16 KAS Eupen KAS Eupen 7:00 PM Standard Liège Standard Liège
Matchday 16 KV Mechelen KV Mechelen 9:00 PM SV Zulte Waregem Zulte Waregem
Matchday 16 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 9:00 PM Cercle Brugge Cercle Brugge
Matchday 16 Mouscron Royal Excel Mouscron 9:30 PM KRC Genk KRC Genk
Matchday 17 Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 3:30 PM 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Matchday 17 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 3:30 PM FC FASTAV Zlin FC Zlin
Matchday 17 SFC Opava Slezsky FC Opava 3:30 PM FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Matchday 17 Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 6:00 PM SK Slavia Prague Slavia Prague
Matchday 17 Partizan FK Partizan Belgrade 1:00 AM FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
Matchday 17 Indjija FK Indjija 1:00 AM FK Macva Sabac Macva
Matchday 17 Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 1:00 AM FK Napredak Krusevac Napredak
Matchday 17 Cukaricki FK Cukaricki 1:00 AM FK Rad Rad
Matchday 17 Spartak FK Spartak Subotica 1:00 AM FK Radnik Surdulica Radnik
Matchday 17 Mladost FK Mladost Lucani 1:00 AM FK TSC Backa Topola FK TSC
Matchday 17 Vozdovac FK Vozdovac 1:00 AM FK Proleter Novi Sad Proleter
Matchday 17 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 1:00 AM Red Star Belgrade Red Star
Matchday 16 HNK Gorica HNK Gorica 4:00 PM NK Varazdin NK Varazdin
Matchday 16 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 6:30 PM NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 16 Korona Kielce Korona Kielce 4:00 PM Rakow Czestochowa Rakow
Matchday 16 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 6:30 PM Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 16 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 9:00 PM LKS Lodz LKS Lodz
Matchday 17 Slavia Sofia Slavia Sofia 1:30 PM Cherno More Varna Cherno More
Matchday 17 Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 4:00 PM CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 17 Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 6:30 PM Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Matchday 18 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 6:00 PM NK Maribor NK Maribor
Matchday 18 NK Domzale NK Domzale 6:00 PM NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 18 NK Bravo NK Bravo 6:00 PM NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 18 NK Celje NK Celje 6:00 PM NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Matchday 18 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 6:00 PM NS Mura NS Mura
Matchday 13 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 6:00 PM Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
Matchday 13 Újpest FC Újpest FC 8:30 PM Diósgyőri VTK Diósgyőr
Matchday 16 Ruzomberok MFK Ruzomberok 3:00 PM FK Senica FK Senica
Matchday 16 FK Pohronie FK Pohronie 3:00 PM FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
Matchday 16 Michalovce MFK Zemplin Michalovce 3:00 PM DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 16 FC Nitra FC Nitra 3:00 PM MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 16 AS Trencin AS Trencin 3:00 PM Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 16 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 3:00 PM SKF Sered SKF Sered
Matchday 19 Puebla FC Puebla FC 3:00 AM Club Necaxa Necaxa
Matchday 19 Club Tijuana Club Tijuana 5:00 AM Club León FC León
Matchday 32 Vissel Kobe Vissel Kobe 6:00 AM Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 32 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 7:00 AM Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Matchday 32 FC Tokyo FC Tokyo 7:00 AM Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Matchday 32 Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 7:00 AM Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
Matchday 32 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 7:00 AM Oita Trinita Oita Trinita
Matchday 32 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 7:00 AM Sagan Tosu Sagan Tosu
Matchday 32 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 7:00 AM Kashima Antlers Kashima Antlers
Matchday 32 Gamba Osaka Gamba Osaka 8:00 AM Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Matchday 32 Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 6:00 AM Kataller Toyama Kataller Toyama
Matchday 32 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 6:00 AM Blaublitz Akita Blaublitz Akita
Matchday 10 Ahli Al-Ahli Jeddah 8:40 PM Al-Faisaly Harmah Faisaly
Matchday 7 Wellington P. Wellington Phoenix 1:00 AM Brisbane Roar Brisbane Roar
Matchday 7 Adelaide United Adelaide United 1:00 AM Melbourne Victory Melbourne
Matchday 7 Perth Glory Perth Glory 1:00 AM Sydney FC Sydney FC
Matchday 8 Al-Ain FC Al-Ain FC 4:00 PM Al-Nasr (Dubai) Al-Nasr
Matchday 8 Hatta Club Hatta Club 4:00 PM Al-Jazira (Abu Dhabi) Al-Jazira
Matchday 8 Shabab Dubai FC Shabab Al-Ahli Dubai 6:45 PM Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
Matchday 29 Neman Grodno Neman Grodno 1:00 AM Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
Matchday 29 Gorodeya FK Gorodeya 1:00 AM FK Gomel Gomel
Matchday 29 FK Minsk FK Minsk 1:00 AM Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 29 Slavia Slavia Mozyr 1:00 AM Isloch Minskiy Rayon Isloch
Matchday 29 Dynamo Brest Dynamo Brest 1:00 AM FK Vitebsk Vitebsk
Matchday 29 BATE Borisov BATE Borisov 1:00 AM Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Matchday 29 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev 1:00 AM Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
Matchday 29 Torpedo Minsk Torpedo Minsk 0:3 FK Slutsk FK Slutsk
Matchday 4 Riteriai FK Riteriai 1:00 PM Suduva Marijampole Suduva
Matchday 4 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 1:00 PM FK Panevezys FK Panevezys
Matchday 11 NC Magra NC Magra 4:00 PM CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
Matchday 11 CR Belouizdad CR Belouizdad 4:00 PM AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila
Matchday 11 USM Bel Abbès USM Bel Abbès 4:00 PM CS Constantine CS Constantine
Matchday 11 Paradou AC Paradou AC 5:00 PM ES Sétif ES Sétif
Matchday 11 JS Kabylie JS Kabylie 5:00 PM JS Saoura JS Saoura
Matchday 11 ASO Chlef ASO Chlef 5:00 PM MC Algiers MC Algiers
Matchday 11 US Biskra US Biskra 6:00 PM USM Alger USM Alger
Matchday 4 FC Seoul FC Seoul 7:00 AM FC Pohang Steelers Pohang Steelers
Matchday 4 Gangwon FC Gangwon FC 9:00 AM Daegu FC Daegu FC
Matchday 4 Ulsan Ulsan Hyundai 11:00 AM Jeonbuk Hyundai Motors FC Jeonbuk Motors
Matchday 37 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 2:30 AM América Futebol Clube (MG) América-MG
Matchday 37 Botafogo FC Botafogo Futebol Clube (SP) 10:00 PM Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
Matchday 17 Charlton Charlton Athletic 2:30 PM Cardiff City Cardiff
Matchday 17 Derby Derby County 5:00 PM Preston North End Preston NE
Matchday 17 Blackburn Blackburn Rovers 5:00 PM Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 17 Stoke City Stoke City 5:00 PM Wigan Athletic Wigan
Matchday 17
Swansea Swansea City 5:00 PM Millwall FC Millwall
Matchday 17 Luton Luton Town 5:00 PM Leeds United Leeds
Matchday 17 Huddersfield Huddersfield Town 5:00 PM Birmingham City Birmingham
Matchday 17 Bristol City Bristol City 5:00 PM Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 17
West Brom West Bromwich Albion 5:00 PM Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 17 Brentford Brentford FC 5:00 PM Reading FC Reading
Matchday 15
SV Ried SV Ried 3:30 PM FC Dornbirn FC Dornbirn
Matchday 15 Juniors OÖ FC Juniors OÖ 3:30 PM Floridsdorfer AC FAC
Matchday 15 A. Lustenau SC Austria Lustenau 5:30 PM SV Lafnitz SV Lafnitz
Fourth Round Sertanense Sertanense FC 4:00 PM SC Farense Farense
Fourth Round Académico Viseu Académico Viseu FC 5:00 PM CD Feirense Feirense
Fourth Round Espinho SC Espinho 5:00 PM FC Arouca Arouca
Fourth Round Famalicão FC Famalicão 6:45 PM Académica Coimbra Coimbra
Fourth Round Braga SC Braga 8:30 PM Gil Vicente FC Gil Vicente
Fourth Round Vizela FC Vizela 10:45 PM SL Benfica Benfica
Matchday 19 Southend United Southend United 5:00 PM Oxford United Oxford United
Matchday 19 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 5:00 PM Gillingham FC Gillingham FC
Matchday 19 Peterborough Peterborough United 5:00 PM Burton Albion Burton Albion
Matchday 19 Wycombe Wycombe Wanderers 5:00 PM Doncaster Rovers Doncaster
Matchday 19 Shrewsbury Shrewsbury Town 5:00 PM Bristol Rovers Bristol Rovers
Matchday 19 MK Dons Milton Keynes Dons 5:00 PM Rotherham United Rotherham
Matchday 19 Accrington Accrington Stanley 5:00 PM Bolton Wanderers Bolton
Matchday 19 Ipswich Ipswich Town 5:00 PM Blackpool FC Blackpool
Matchday 19 Rochdale Rochdale AFC 5:00 PM Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 19 Sunderland Sunderland AFC 5:00 PM Coventry City Coventry
Matchday 19 Fleetwood Fleetwood Town 5:00 PM Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 19 Carlisle United Carlisle United 5:00 PM Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 19 Cheltenham Cheltenham Town 5:00 PM Colchester United Colchester Utd.
Matchday 19 Crawley Town Crawley Town 5:00 PM Exeter City Exeter City
Matchday 19 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 5:00 PM Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 19 Leyton Orient Leyton Orient 5:00 PM Forest Green Rovers Forest Green
Matchday 19 Newport County Newport County 5:00 PM Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 19 Northampt. Town Northampton Town 5:00 PM Grimsby Town Grimsby Town
Matchday 19 Plymouth Plymouth Argyle 5:00 PM Bradford City Bradford
Matchday 19 Salford Salford City 5:00 PM Macclesfield Town Macclesfield
Matchday 19 Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 5:00 PM Port Vale FC Port Vale
Matchday 19 Swindon Town Swindon Town 5:00 PM Mansfield Town Mansfield Town
Matchday 19 Walsall Walsall FC 5:00 PM Stevenage FC Stevenage
Matchday 22 Aldershot Town Aldershot Town 5:00 PM Notts County Notts County
Matchday 22 Hartlepool Utd. Hartlepool United 5:00 PM Boreham Wood FC Boreham Wood
Matchday 22 Dover Athletic Dover Athletic 5:00 PM Solihull Moors Solihull Moors
Matchday 22 Stockport Stockport County 5:00 PM Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
Matchday 22 Harrogate Town Harrogate Town 5:00 PM Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 22 Fylde AFC Fylde 5:00 PM Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 22 Sutton Utd Sutton United 5:00 PM Bromley FC Bromley
Matchday 22 Wrexham Wrexham AFC 5:00 PM Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 22 Chorley FC Chorley FC 5:00 PM Torquay United FC Torquay United
Matchday 22 Halifax Town FC Halifax Town 5:00 PM Eastleigh FC Eastleigh FC
Matchday 22 Barrow Barrow AFC 5:00 PM Barnet FC Barnet
Matchday 22 Maidenhead Utd. Maidenhead United 7:20 PM Woking FC Woking FC
Matchday 17 Ballymena Ballymena United 5:00 PM Institute FC Institute FC
Matchday 17 Coleraine Coleraine FC 5:00 PM Carrick Rangers Carrick Rangers
Matchday 17 Glenavon Glenavon FC 5:00 PM Linfield FC Linfield
Matchday 17 Glentoran Glentoran FC 5:00 PM Dungannon Swifts Dungannon
Matchday 17 Larne FC Larne FC 5:00 PM Cliftonville FC Cliftonville
Matchday 13 Benevento Benevento Calcio 1:00 AM FC Crotone Crotone
Matchday 13 Juve Stabia SS Juve Stabia 1:00 AM US Salernitana 1919 Salernitana
Matchday 13 AS Livorno AS Livorno 1:00 AM Trapani Calcio Trapani
Matchday 13 Pordenone Pordenone Calcio 1:00 AM AC Perugia Calcio Perugia
Matchday 13 FC Empoli FC Empoli 7:00 PM Venezia FC Venezia
Matchday 16 Lecco Calcio Lecco 1912 9:45 PM AS Giana Erminio Giana Erminio
Matchday 16 Virtus Verona Virtusvecomp Verona 9:45 PM Carpi FC 1909 Carpi
Matchday 16 Reggina Reggina 1914 9:45 PM Rende Calcio 1968 Rende
Matchday 16 Ternana Ternana Calcio 9:45 PM AS Viterbese Castrense Viterbese
Matchday 26 Colo Colo CSD Colo Colo 4:30 PM Coquimbo Unido Coquimbo Unido
Matchday 26 Antofagasta Club de Deportes Antofagasta 7:00 PM Universidad Concepción UdeConce
Matchday 26 O'Higgins CD O'Higgins 7:00 PM CDP Curicó Unido Curicó
Matchday 17 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 5:00 PM Real Zaragoza Real Zaragoza
Matchday 17 Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 7:00 PM AD Alcorcón Alcorcón
Matchday 17 Racing Racing Santander 7:00 PM Extremadura UD Extremadura
Matchday 17 SD Huesca SD Huesca 9:00 PM SD Ponferradina Ponferradina
Matchday 25 Spartak 2 Spartak 2 Moscow 2:00 PM Avangard Kursk Avangard Kursk
Matchday 25 Chaika Pes. Chaika Peschanokopskoe 3:00 PM FK Armavir Armavir
Matchday 25 Shinnik Shinnik Yaroslavl 3:00 PM Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
Matchday 25 Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 3:00 PM Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 25 Chertanovo Chertanovo Moscow 4:00 PM SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Matchday 25 Fakel Voronezh Fakel Voronezh 4:00 PM FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Matchday 25 Rotor Volgograd Rotor Volgograd 4:00 PM Tom Tomsk Tom Tomsk
Matchday 25 Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 5:00 PM FK Khimki Khimki
Matchday 25 Baltika Baltika Kaliningrad 6:00 PM Mordovia Saransk Mordovia
Matchday 25 Torpedo Moscow Torpedo Moscow 8:30 PM Luch Vladivostok Luch
Matchday 12 Karagümrük Fatih Karagümrük 1:00 PM Ümraniyespor Ümraniyespor
Matchday 12 Eskisehirspor Eskisehirspor 3:30 PM Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
Matchday 12 Bursaspor Bursaspor 6:00 PM Keciörengücü Keciörengücü
Matchday 15 FC Chiasso FC Chiasso 6:00 PM FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
Matchday 15 FC Schaffhausen FC Schaffhausen 8:00 PM FC Vaduz FC Vaduz
Matchday 18 FC Roskilde FC Roskilde 4:00 PM Vejle Boldklub Vejle BK
Matchday 18 Vendsyssel FF Vendsyssel FF 6:45 PM Viborg FF Viborg FF
Matchday 19 GKS Belchatow GKS Belchatow 1:40 PM Warta Poznan Warta Poznan
Matchday 19 Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 5:00 PM Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
Matchday 19 GKS Tychy GKS Tychy 6:00 PM GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
Matchday 19 Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 6:00 PM Chrobry Glogow Chrobry Glogow
Matchday 20 Holst. Kiel II Holstein Kiel II 2:00 PM Hamburger SV II Hamburger SV II
Matchday 20 SC Weiche 08 SC Weiche Flensburg 08 2:30 PM TSV Havelse TSV Havelse
Matchday 20 Heider SV Heider SV 3:00 PM Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
Matchday 20 SSV Jeddeloh SSV Jeddeloh 5:00 PM SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen
Matchday 16 Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig 2:30 PM SV Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
Matchday 18
VfR Aalen VfR Aalen 3:00 PM TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
Matchday 18 FCA Walldorf FC-Astoria Walldorf 3:00 PM TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
Matchday 18 FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 3:00 PM TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
Matchday 18 Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 3:00 PM FK Pirmasens FK Pirmasens
Matchday 18 FC Gießen FC Gießen 3:00 PM SV 07 Elversberg SV Elversberg
Matchday 18 Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 3:00 PM FC 08 Homburg FC 08 Homburg
Matchday 21 SV Schalding SV Schalding-Heining 3:00 PM SpVgg Greuther Fürth II Gr. Fürth II
Matchday 21 Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg 3:00 PM TSV Aubstadt Aubstadt
Matchday 21 VfR Garching VfR Garching 3:00 PM VfB Eichstätt VfB Eichstätt
Matchday 21 FC Memmingen FC Memmingen 3:00 PM Türkgücü München Türkgücü Münch.
Matchday 21 TSV Buchbach TSV Buchbach 3:00 PM SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
Matchday 21 FC Augsburg II FC Augsburg II 3:00 PM 1.FC Nuremberg II Nuremberg II
Matchday 21 1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim 3:00 PM FV Illertissen FV Illertissen
Matchday 21 SV Heimstetten SV Heimstetten 3:00 PM SV Wacker Burghausen W. Burghausen
Matchday 21 Schweinfurt 05 1.FC Schweinfurt 05 4:30 PM TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
Matchday 10 Nea Salamis Nea Salamina Famagusta 1:00 AM AEK Larnaca AEK Larnaca
Matchday 10 APOEL Nicosia APOEL Nicosia 1:00 AM Pafos FC Pafos FC
Matchday 10 EN Paralimniou Enosis Neon Paralimniou 1:00 AM Omonia Nicosia Omonia Nikosia
Matchday 7 Happy Valley Happy Valley AA 8:30 AM Lee Man Lee Man
Matchday 7 Southern Southern District 11:30 AM R&F (Hong Kong) R&F (HK)
Matchday 28 Arema FC Arema FC 10:30 AM Persija Jakarta Persija Jakarta
Matchday 28 PSM Makassar PSM Makassar 1:30 PM Bali United FC Bali United
Matchday 28 DL Yifang Dalian Yifang 9:30 AM Hebei China Fortune HB CFFC
Matchday 28 BJ Renhe Beijing Renhe 9:30 AM Jiangsu Suning JS Suning
Matchday 28 TJ Teda Tianjin Teda 9:30 AM Shenzhen FC SZ FC
Matchday 28 GZ Evergrande Guangzhou Evergrande Taobao 1:35 PM Shanghai SIPG SIPG
relegation round Kuressaare FC Kuressaare 1:00 PM Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
Semi-Finals Golden Arrows Lamontville Golden Arrows 3:00 PM Mamelodi Sundowns FC Sundowns
Semi-Finals Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 3:00 PM Maritzburg United FC Maritzburg Utd.
Group Stage Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 12:00 AM Deportivo Cali Deportivo Cali
Matchday 5 Bengaluru FC Bengaluru FC 1:00 AM Kerala Blasters FC Kerala Blasters