For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:40:55 PM
Group Stage
Galatasaray Galatasaray SK 1:1 Club Brugge KV Club Brugge
Group Stage Loko Moscow Lokomotiv Moscow 0:2 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
Group Stage
Real Madrid Real Madrid 2:2 Paris Saint-Germain Paris SG
Group Stage Red Star Red Star Belgrade 0:6 Bayern Munich Bayern Munich
Group Stage
Spurs Tottenham Hotspur 4:2 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Group Stage Atalanta Atalanta BC 2:0 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Group Stage
Juventus Juventus FC 1:0 Atlético Madrid Atlético Madrid
Group Stage
Man City Manchester City 1:1 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Group Stage Loko Moscow Lokomotiv Moscow UEFA U19 1:3 Bayer 04 Leverkusen UEFA U19 Bay. Leverkusen
Group Stage Galatasaray Galatasaray SK UEFA U19 2:1 Club Brugge UEFA U19 Club Brugge
Group Stage Bergamo UYL Atalanta Bergamo UEFA U19 2:0 GNK Dinamo Zagreb UEFA U19 Dinamo Zagreb
Second Round Mostar HSK Zrinjski Mostar UEFA U19 0:0 FC Midtjylland UEFA U19 FC Midtjylland
Group Stage Juventus FC Juventus FC UEFA U19 2:1 Atlético Madrid UEFA U19 Atlético Madrid
Group Stage Tottenham Tottenham Hotspur UEFA U19 1:0 Olympiacos Piraeus UEFA U19 Olympiacos U19
Group Stage Man City Manchester City UEFA U19 5:0 Shakhtar Donetsk UEFA U19 Shakhtar D.
Group Stage Red Star Red Star Belgrade UEFA U19 1:1 Bayern Munich UEFA U19 FC Bayern
Group Stage Madrid UEFA U19 Real Madrid UEFA U19 6:3 Paris Saint-Germain UEFA U19 Paris
Matchday 9 Sittard U21 Fortuna Sittard U21 2:1 NEC Nijmegen U21 NEC U21
Matchday 9 RKC U21 RKC Waalwijk U21 1:3 NAC Breda U21 NAC Breda U21
Matchday 12 St. Mirren St. Mirren FC 1:2 Hibernian FC Hibernian FC
Matchday 20 SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 1:2 ASV Vach ASV Vach
Matchday 20 TSV Ampfing TSV Ampfing 3:0 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
Matchday 7 Hassania Hassania d'Agadir 1:1 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
Matchday 6 FC Masr FC Masr 1:0 Wadi Degla FC Wadi Degla
Matchday 6 El Makasa Masr El Makasa 1:2 Harras El Hodoud Harras Hodoud
Matchday 14 East Fife East Fife FC 0:0 Clyde FC Clyde FC
Matchday 14 Raith Rovers Raith Rovers FC 0:0 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Matchday 38 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 4:0 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Matchday 18 Cardiff Cardiff City 1:0 Stoke City Stoke City
Matchday 18 Millwall Millwall FC 2:2 Wigan Athletic Wigan
Matchday 18 Huddersfield Huddersfield Town 1:1 Swansea City Swansea
Matchday 18 Fulham Fulham FC 3:0 Derby County Derby
Matchday 18 Luton Luton Town 2:1 Charlton Athletic Charlton
Matchday 18 Reading Reading FC 0:1 Leeds United Leeds
Matchday 14 Tigre Club Atlético Tigre 1:0 Gimnasia y Esgrima de Mendoza GyE Mendoza
Matchday 14 Chacarita Jrs Club Atlético Chacarita Juniors 1:0 Quilmes Atlético Club Quilmes
Matchday 13 Ipswich Ipswich Town 0:0 Wycombe Wanderers Wycombe
Matchday 7 Sunderland Sunderland AFC 1:2 Burton Albion Burton Albion
Matchday 5 Portsmouth Portsmouth FC 3:2 Rotherham United Rotherham
Matchday 16 Forest Green Forest Green Rovers 0:0 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Matchday 16 Grimsby Town Grimsby Town 0:0 Cheltenham Town Cheltenham
Matchday 23 Eastleigh FC Eastleigh FC 3:2 Torquay United FC Torquay United
Matchday 23 Chesterfield FC Chesterfield FC 1:5 Hartlepool United Hartlepool Utd.
Matchday 23 Barrow Barrow AFC 2:2 Chorley FC Chorley FC
Matchday 23 Dover Athletic Dover Athletic 3:4 Maidenhead United Maidenhead Utd.
Matchday 23 Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 1:2 Sutton United Sutton Utd
Matchday 23 Barnet Barnet FC 5:2 Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
Matchday 23 Notts County Notts County 2:2 Boreham Wood FC Boreham Wood
Matchday 23 Woking FC Woking FC 2:1 Bromley FC Bromley
Matchday 23 Harrogate Town Harrogate Town 2:2 FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 23 Stockport Stockport County 1:4 Solihull Moors Solihull Moors
Matchday 23 Wrexham Wrexham AFC 0:1 AFC Fylde Fylde
Matchday 23 Yeovil Town Yeovil Town 2:2 Aldershot Town Aldershot Town
Matchday 11 UTA Arad UTA Arad 1:0 Concordia Chiajna Chiajna
Matchday 19 CS Mioveni CS Mioveni 5:2 Turris Turnu Măgurele Turnu Magurele
Matchday 14 Partick Thistle Partick Thistle FC 1:1 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
Matchday 18 GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 1:1 Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
Matchday 9 Feyenoord U19 Feyenoord U19 1:4 FC Utrecht U19 FC Utrecht U19
Matchday 9 AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19 5:0 Vitesse Arnhem U19 Vitesse U19
Matchday 14 CA Colón Club Atlético Colón 3:2 Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
Matchday 14 CA Patronato Club Atlético Patronato 0:2 Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Matchday 14 Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 1:0 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
Matchday 14 CA Rosario Club Atlético Rosario Central 5:1 Club Atlético Aldosivi Aldosivi
Quarter-Finals Tre Fiori SP Tre Fiori 4:1 FC Domagnano Domagnano
Matchday 8 FCB Magpies Res FC Bruno's Magpies Reserve 1:5 Mons Calpe SC Reserve Mons Calpe Res
Matchday 12 Orlando Pirates Orlando Pirates 3:2 Polokwane City FC Polokwane City
Matchday 12 Sundowns Mamelodi Sundowns FC 1:0 AmaZulu FC AmaZulu FC
Matchday 12 Highlands Park Highlands Park FC 1:1 Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC
Portugal U16 Portugal U16 1:1 Denmark U16 Denmark U16
Finland U15 Finland U15 0:3 Italy U15 Italy U15
Portugal U15 Portugal U15 1:0 Spain U15 Spain U15
Hungary U16 Hungary U16 0:2 Italy U16 Italy U16
Turkey U16 Turkey U16 3:1 Belgium U16 Belgium U16
Matchday 5 FC Goa FC Goa 0:1 Jamshedpur FC Jamshedpur FC