For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:41:34 PM
Group Stage Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 2:0 Olympique Lyon Olympique Lyon
Group Stage
Valencia Valencia CF 2:2 Chelsea FC Chelsea
Group Stage KRC Genk KRC Genk 1:4 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Group Stage
Liverpool Liverpool FC 1:1 SSC Napoli SSC Napoli
Group Stage
FC Barcelona FC Barcelona 3:1 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Group Stage Slavia Prague SK Slavia Prague 1:3 Inter Milan Inter
Group Stage
RB Leipzig RB Leipzig 2:2 SL Benfica Benfica
Group Stage LOSC Lille LOSC Lille 0:2 Ajax Amsterdam Ajax
Group Stage Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg UEFA U19 3:1 Olympique Lyon UEFA U19 Olympique Lyon
Group Stage Slavia Prag SK Slavia Prag UEFA U19 4:1 Inter Mailand UEFA U19 Inter
Group Stage LOSC Lille LOSC Lille UEFA U19 1:2 Ajax Amsterdam UEFA U19 Ajax
Group Stage Valencia CF Valencia CF UEFA U19 2:1 Chelsea FC UEFA U19 Chelsea
Group Stage FC Barcelona FC Barcelona UEFA U19 1:2 Borussia Dortmund UEFA U19 Bor. Dortmund
Group Stage Genk UEFA U19 KRC Genk UEFA U19 0:2 Red Bull Salzburg UEFA U19 RB Salzburg YL
Group Stage RB Leipzig U19 RasenBallsport Leipzig UEFA U19 0:3 SL Benfica UEFA U19 Benfica
Group Stage Liverpool Liverpool FC UEFA U19 7:0 SSC Napoli UEFA U19 SSC Napoli
Second Round APOEL APOEL Nicosia UEFA U19 0:4 Real Zaragoza UEFA U19 Real UEFA U19
Second Round PAOK PAOK Thessaloniki UEFA U19 2:2 Dynamo Kyiv UEFA U19 Dynamo Kyiv
Second Round NK Domzale NK Domzale UEFA U19 0:3 FC Porto UEFA U19 FC Porto
Second Round Slovan UEFA U19 Slovan Bratislava UEFA U19 1:2 Glasgow Rangers UEFA U19 Rangers UYL
Second Round Sogndal U19 Sogndal IL UEFA U19 3:1 Sheriff Tiraspol UEFA U19 Sheriff
Second Round Derby County Derby County UEFA U19 4:1 ÍA Akranes UEFA U19 ÍA UEFA U19
Matchday 9 Bursaspor U19 Bursaspor U19 2:0 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
Matchday 18 RW Hasborn SV Rot-Weiß Hasborn 2:0 VfB Dillingen VfB Dillingen
Matchday 35 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 0:1 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 35 Internacional Sport Club Internacional 1:2 Goiás Esporte Clube Goiás EC
Matchday 35 EC Bahia Esporte Clube Bahia 1:1 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 35 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 2:0 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Matchday 35 Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 3:0 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
Matchday 35 Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 4:1 Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 6 Tanta SC Tanta SC 2:2 Smouha SC Smouha
Matchday 6 Pyramids FC Pyramids FC 2:2 Aswan SC Aswan SC
Matchday 5 Suduva Suduva Marijampole 2:1 Zalgiris Vilnius Zalgiris
Matchday 5 FK Panevezys FK Panevezys 2:0 FK Riteriai Riteriai
Matchday 5 Atlantas Atlantas Klaipeda 0:2 FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
Matchday 18 Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 1:1 NK Brda NK Brda
Matchday 18 Middlesbrough Middlesbrough FC 1:0 Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 18 Hull City Hull City 4:0 Preston North End Preston NE
Matchday 18
QPR Queens Park Rangers 0:4 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 18 Sheff Wed Sheffield Wednesday 1:1 Birmingham City Birmingham
Matchday 18 Blackburn Blackburn Rovers 1:0 Brentford FC Brentford
Matchday 18
West Brom West Bromwich Albion 4:1 Bristol City Bristol City
Third Round Arbroath Arbroath FC 3:0 Auchinleck Talbot FC Auchinleck
Round of 16 HB Köge HB Köge 0:3 Aalborg BK Aalborg BK
Round of 16 Juventus U23 Juventus U23 2:0 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Round of 16 Catanzaro US Catanzaro 2:0 Casertana FC Casertana
Round of 16 Potenza Potenza Calcio 1:2 Calcio Catania Catania
Round of 16 Cesena Cesena FC 3:5 on pens Piacenza Calcio 1919 Piacenza
Round of 16 Feralpisalò Feralpisalò 3:2 Aurora Pro Patria Pro Patria
Round of 16 Avellino US Avellino 1912 0:1 Ternana Calcio Ternana
Round of 16 LR Vicenza LR Vicenza Virtus 3:1 AET US Triestina Triestina
Round of 16 Siena Robur Siena 3:1 Teramo Calcio 1913 Teramo
Matchday 14 Atlanta Club Atlético Atlanta 1:1 Club Atlético Temperley CA Temperley
Matchday 11 D. Calarasi Dunarea Calarasi 0:0 Rapid Bucharest Rapid Bucharest
Second Round KFUM Oslo KFUM-Kameratene Oslo 2:0 Kongsvinger IL Kongsvinger
Matchday 18 Odra Opole Odra Opole 3:0 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 18 Chrobry Glogow Chrobry Glogow 2:2 Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
Matchday 25 Bukhara FK Bukhara 0:0 Metallurg Bekabad Metallurg Bk.
Matchday 25 AGMG Olmaliq FK AGMK Olmaliq 4:1 Qizilqum Zarafshan Qizilqum
Matchday 25 Dinamo Dinamo Samarqand 2:1 Surkhon Termiz Surkhon
Matchday 25 Navbahor Navbahor Namangan 0:1 Lokomotiv Tashkent Loko Tashkent
Matchday 25 FK Andijon FK Andijon 1:1 FK Kokand 1912 Kokand 1912
Matchday 25 Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 2:3 Bunyodkor Tashkent Bunyodkor
Matchday 25 Sogdiana Sogdiana Jizzakh 1:1 Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
Matchday 11 Soroksár Soroksár SC 0:0 Szeged-Csanád - GA Szeged
Matchday 11 Dorog Dorogi FC 0:0 Szolnoki MÁV FC Szolnok
Matchday 11 Budaörs Budaörsi SC 3:0 Aqvital FC Csákvár Csákvár
Matchday 11 Tiszakécske Duna Aszfalt Tiszakécskei LC 2:0 Szombathelyi Haladás Haladás
Matchday 11 FC Ajka FC Ajka 2:1 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
Matchday 11 Békéscsaba Békéscsaba 1912 Elöre SE 3:1 BFC Siófok BFC Siófok
Matchday 11 Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 2:1 Vác FC Vác
Matchday 11 Vasas FC Vasas FC 0:2 Budafoki MTE Budafoki MTE
Matchday 11 ETO FC Győr ETO FC Győr 1:0 MTK Budapest MTK Budapest
Matchday 18 Skra Czesto. Skra Czestochowa 1:0 Legionovia Legionowo Legionovia
Matchday 16 BFC Dynamo BFC Dynamo 3:1 FSV Wacker Nordhausen W. Nordhausen
Matchday 16 Türk. Friedbg. Türkgücü Friedberg 0:4 FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel
Quarter-Finals SS Folgore SS Folgore/Falciano 2:1 AC Libertas AC Libertas
Quarter-Finals Cosmos SS Cosmos 1:3 La Fiorita 1967 La Fiorita
Quarter-Finals Cailungo SP Cailungo 0:5 SP Tre Penne Tre Penne
Quarter-Finals Uni. Católica CD Universidad Católica 0:2 LDU Quito LDU Quito
Matchday 10 FC Boca Gib  FC Boca Gibraltar 1:8 Lincoln Red Imps FC Lincoln FC
Quarter-Finals FC Sevan FC Sevan 2:11 FC Ararat-Armenia Yerevan Ararat-Armenia
Quarter-Finals FC Van FC Van 0:1 FC Noah Erewan FC Noah
Quarter-Finals Gandzasar Gandzasar Kapan 3:1 Alashkert Yerevan Alashkert
Quarter-Finals Lori Vanadzor FC Lori Vanadzor 0:1 FC Urartu Yerevan FC Urartu
Matchday 10 Udinese U17 Udinese Under 17 1:1 Venezia Under 17 Venezia U17
Matchday 29 Kalteng Putra Kalteng Putra FC 1:0 TIRA-Persikabo TR-KABO
Matchday 29 Badak Lampung Perseru Badak Lampung FC 3:0 Madura United FC Madura United
Matchday 29 Bhayangkara FC Bhayangkara FC 1:0 Arema FC Arema FC
Matchday 29 Borneo FC Borneo FC 1:2 Persela Lamongan Persela
Matchday 29 PSIS PSIS Semarang 1:0 PSM Makassar PSM Makassar
Matchday 29 GZ R&F Guangzhou R&F 1:4 Beijing Sinobo Guoan BJ Sinobo Guoan
Matchday 29 TJ Tianhai Tianjin Tianhai 5:1 Dalian Yifang DL Yifang
Matchday 29 HB CFFC Hebei China Fortune 1:3 Guangzhou Evergrande Taobao GZ Evergrande
Matchday 29 SZ FC Shenzhen FC 3:3 Henan Jianye HN Jianye
Matchday 29 BJ Renhe Beijing Renhe 1:1 Shanghai SIPG SIPG
Matchday 29 SD Luneng Shandong Luneng Taishan 3:1 Tianjin Teda TJ Teda
Matchday 29 CQ Dangdai Lif. Chongqing Dangdai Lifan 0:1 Wuhan Zall WH Zall
Matchday 29 SH Shenhua Shanghai Greenland Shenhua 1:3 Jiangsu Suning JS Suning
Matchday 12 Verbania Asdc Verbania 2:1 AC Bra Bra
Matchday 16 Sileks Sileks Kratovo 2:2 Vardar Skopje Vardar
Matchday 16 FC Shkupi FC Shkupi 3:1 Akademija Pandev Akad. Pandev
Matchday 16 Struga Struga Trim & Lum 2:1 Shkendija Tetovo Shkendija
Matchday 16 Renova Renova Dzepciste 1:1 Makedonija Gjorce Petrov Makedonija
Matchday 16 Rabotnicki Rabotnicki Skopje 2:1 Borec Veles Borec Veles
Matchday 12 Grosseto US Grosseto 1912 1:1 US Follonica Gavorrano Gavorrano
Matchday 12 Bitonto USD Bitonto Calcio 2:0 Grumentum Grumentum
Group Stage Cúcuta Dep. Cúcuta Deportivo 0:1 Atlético Nacional Atl. Nacional
Matchday 12 Bloemfontein Bloemfontein Celtic 0:0 Cape Town City FC Cape Town City
Matchday 12 Maritzburg Utd. Maritzburg United FC 0:2 SuperSport United SuperSport Utd.
Matchday 12 Stellenbosch FC Stellenbosch FC 0:4 Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
Matchday 12 Chippa United Chippa United 3:0 Black Leopards FC Black Leopards
Matchday 12 Baroka FC Baroka FC 0:1 Lamontville Golden Arrows Golden Arrows
Matchday 5 NorthEast Utd. NorthEast United FC 2:2 Mumbai City FC Mumbai City