For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:08:03 PM
Group Stage Krasnodar FK Krasnodar 1:0 FC Basel 1893 FC Basel
Group Stage
Trabzonspor Trabzonspor 0:1 Getafe CF Getafe
group stage FC Astana FC Astana 2:1 Manchester United Man Utd
Group Stage
BSC Young Boys BSC Young Boys 1:2 FC Porto FC Porto
Group Stage
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 2:2 Rangers FC Rangers
Group Stage CSKA Moscow CSKA Moscow 1:1 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Group Stage Ferencváros Ferencvárosi TC 2:2 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
group stage Saint-Étienne AS Saint-Étienne 0:0 KAA Gent KAA Gent
group stage FK Oleksandriya FK Oleksandriya 0:1 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
group stage
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 0:3 AS Roma AS Roma
group stage
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 0:1 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
group stage
Besiktas Besiktas JK 2:1 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
group stage Braga SC Braga 3:3 Wolverhampton Wanderers Wolves
group stage AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2:2 FK Partizan Belgrade Partizan
Group Stage
Sevilla FC Sevilla FC 2:0 Qarabağ Ağdam Qarabag Agdam
Group Stage F91 Dudelange F91 Dudelange 0:2 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Group Stage Malmö FF Malmö FF 4:3 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Group Stage
FC Lugano FC Lugano 0:1 FC Copenhagen FC Copenhagen
Group Stage Sporting CP Sporting CP 4:0 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Group Stage Rosenborg BK Rosenborg BK 1:2 LASK LASK
Group Stage
Lazio SS Lazio 1:0 CFR Cluj CFR Cluj
Group Stage Celtic Celtic FC 3:1 Stade Rennais FC Stade Rennais
Group Stage
Arsenal Arsenal FC 1:2 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Group Stage Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 1:1 Standard Liège Standard Liège
Matchday 35 Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 2:1 Santos FC Santos FC
Matchday 35 Fluminense Fluminense Football Club 1:0 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 35 São Paulo São Paulo Futebol Clube 1:0 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 35 Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 0:1 Centro Sportivo Alagoano (AL) Alagoano
Semi-Finals Caracas FC Caracas FC 2:0 Deportivo Lara Deportivo Lara
Matchday 6 Gaish Tala'ea El Gaish 0:0 Entag El Harby Entag El Harby
Matchday 19 River Plate River Plate Asunción 1:2 Club Cerro Porteño Cerro Porteño
Matchday 19 General Diaz Club General Díaz de Luque 0:3 Club Guaraní Guaraní
Matchday 14 CA Fénix CA Fénix 3:2 Defensor Sporting Club Defensor
Matchday 17 Vitória SC U23 Vitória de Guimarães SC U23 0:2 CD Feirense Sub-23 Feirense Sub-23
Matchday 17 Marítimo U23 CS Marítimo U23 0:1 SC Braga U23 Braga U23
Matchday 13 Viborg FF Viborg FF 3:4 Vejle Boldklub Vejle BK
Matchday 19 Deportivo Mixco Deportivo Mixco 0:0 Comunicaciones FC Comunicaciones
Matchday 19 Antigua GFC Antigua GFC 1:0 Deportivo Guastatoya Guastatoya
Matchday 19 Xelajú CSD Xelajú MC 3:1 Deportivo Siquinalá Siquinalá
Quarter-Finals Uni. Católica CD Universidad Católica 0:2 LDU Quito LDU Quito
Quarter-Finals Barcelona SC Barcelona SC Guayaquil 0:0 SD Aucas SD Aucas
Quarter-Finals Delfín SC Delfín SC 2:2 Independiente del Valle Independiente
Second Round KF 2 Korriku KF 2 Korriku 1:0 KF Istogu KF Istogu
Second Round KF Dukagjini KF Dukagjini 2:1 KF Besa Pejë KF Besa Pejë
Second Round KF Ulpiana KF Ulpiana 1:3 KF Liria Prizren KF Liria
Second Round KF Vitia KF Vitia 5:1 KF Ramiz Sadiku Ramiz Sadiku
Second Round KF Vëllaznimi KF Vëllaznimi Gjakovë 2:4 KF Ferizaj KF Ferizaj
Second Round KF Flamurtari KF Flamurtari Prishtinë 1:3 KF Vushtrria KF Vushtrria
Second Round KF Feronikeli KF Feronikeli Drenas 1:0 FC Llapi FC Llapi
Second Round KF Drenica KF Drenica 3:1 KF Fushë Kosova KF Fushë Kosova
Second Round KF Minatori KF Minatori 0:4 FC Prishtina FC Prishtina
Second Round FC Malisheva FC Malisheva 0:3 SC Gjilani SC Gjilani
Second Round FC A&N FC A&N Prizren 4:1 KF KEK-u Kastriot Kek-U Kastriot
Second Round FC Dardanët FC Dardanët Gjakovë 0:5 KF Trepca 89 KF Trepca 89
Second Round KF Ballkani KF Ballkani 6:5 on pens FC Drita Gjilan FC Drita
Second Round KF Trepca KF Trepca 2:1 AET KF Drenasi KF Drenasi
Second Round KF Dardana KF Dardana Kamenicë 4:3 AET KF Vllaznia Pozheran KF Vllaznia
Second Round KF Arbëria KF Arbëria 1:0 KF Onix Banjë KF Onix
Matchday 10 Europa FC Europa FC 6:2 Glacis United Glacis United
Matchday 10 FC College 1975 FC College 1975 1:6 Lions Gibraltar FC Lions Gibraltar
Matchday 16 Lokomotiv FC Lokomotiv Erewan 4:0 FC Ararat Yerevan II Ararat II
Matchday 16 Ararat-Arm. II FC Ararat-Armenia II 6:0 FC Aragats Ashtarak Aragats
Matchday 16 L. Artsakh Lernayin Artsakh Goris 0:3 BKMA Yerevan BKMA Yerevan
Matchday 16 Shirak II FC Shirak Gyumri II 2:1 Torpedo Erewan Torpedo
Matchday 16 Masis FC Masis 1:2 FC West Armenia West Armenia
Matchday 16 FC Dilijan FC Dilijan 4:2 FC Ani FC Ani
Matchday 16 Urartu II FC Urartu Erewan II 3:2 FC Alashkert II Alashkert II
Matchday 6 Alashkert U18 Alashkert U18 1:2 FC Ararat-Armenia U18 Ararat-Arm. U18
Matchday 29 Persija Jakarta Persija Jakarta 1:0 Persipura Jayapura Persipura
Matchday 29 Persebaya Persebaya Surabaya 1:1 Semen Padang FC Semen Padang
Matchday 29 Barito Putera PS Barito Putera 1:0 PSS Sleman PSS Sleman
Matchday 29 Bali United Bali United FC 3:2 Persib Bandung Persib Bandung
Matchday 12 Machine Sazi Machine Sazi Tabriz 1:0 Saipa FC Saipa FC
Group Stage Cúcuta Dep. Cúcuta Deportivo 0:1 Atlético Nacional Atl. Nacional
Group Stage Deportes Tolima Deportes Tolima 2:2 Junior FC Junior FC
Quarter-Finals Morelia Club Atlético Morelia 3:3 Club León FC León
Quarter-Finals Necaxa Club Necaxa 3:0 Querétaro FC Querétaro FC
Belgium U16 Belgium U16 0:1 Portugal U16 Portugal U16
Hungary U16 Hungary U16 1:1 Italy U16 Italy U16
Turkey U16 Turkey U16 1:2 Denmark U16 Denmark U16
Matchday 6 Chennaiyin FC Chennaiyin FC 2:2 Odisha FC Odisha