For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:42:55 PM
Matchday 13
FC Schalke 04 FC Schalke 04 2:1 1.FC Union Berlin Union Berlin
Matchday 15
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 2:1 Hamburger SV Hamburger SV
Matchday 15
Karlsruher SC Karlsruher SC 4:1 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 17
FC Bayern II FC Bayern Munich II 2:3 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
Group Stage 1º de Agosto CD 1º de Agosto 1:1 ZESCO United FC ZESCO United FC
Group Stage ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 1:0 El Ahly Cairo El Ahly
Group Stage Al-Hilal Al-Hilal Omdurman 2:1 FC Platinum FC Platinum
Group Stage USM Alger USM Alger 1:1 Wydad Casablanca Wydad AC
Group Stage Sundowns Mamelodi Sundowns FC 3:0 CA Petróleos Luanda Petro Luanda
Group Stage Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 0:2 Esperance Tunis Esperance
Group Stage JS Kabylie JS Kabylie 1:0 AS Vita Club Kinshasa AS Vita Club
Group Stage TP Mazembe TP Mazembe 3:0 Zamalek SC Zamalek
Matchday 15 Celta de Vigo Celta de Vigo 0:0 Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 18 Akhmat II Akhmat Grozny II 6:2 Rubin Kazan II Rubin Kazan II
Matchday 18 KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 0:2 FK Ufa II Ufa II
Matchday 18 Rostov II FK Rostov II 2:2 Ural Ekaterinburg II Ural II
Matchday 18 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 1:0 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 18 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest 1:0 FC Politehnica Iasi FC Poli Iasi
Matchday 13
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 3:3 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 15 Heerenveen SC Heerenveen 3:2 Vitesse Arnhem Vitesse
Matchday 12 Santa Clara CD Santa Clara 1:2 Boavista Porto FC Boavista
Matchday 7 Ergotelis GS Ergotelis 2:1 Panachaiki GE Panachaiki
Matchday 17 Royal Antwerp Royal Antwerp FC 1:0 KV Mechelen KV Mechelen
Matchday 17 OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 2:1 KSC Lokeren KSC Lokeren
Matchday 14 KSK Hasselt KSK Hasselt 1:3 RC Hades RC Hades
Matchday 18 Banik Ostrava FC Banik Ostrava 0:0 Slezsky FC Opava SFC Opava
Matchday 18 Lyngby BK Lyngby BK 1:1 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
Matchday 18 Proleter FK Proleter Novi Sad 0:1 FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 18 FK TSC FK TSC Backa Topola 2:2 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 17 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 3:0 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
Matchday 17 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 4:0 HNK Gorica HNK Gorica
Matchday 17 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 2:0 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Matchday 17 Wisla Plock Wisla Plock 0:2 Lech Poznan Lech Poznan
Matchday 18 FK Etar Etar Veliko Tarnovo 0:2 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 17 Spartak Trnava Spartak Trnava 2:0 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 22 1.SC Feucht 1.SC Feucht 2:2 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
Matchday 16 FSV Barleben FSV Barleben 1911 3:1 Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
Matchday 16 Halle-Ammendorf BSV Halle-Ammendorf 2:0 1.FC Romonta Amsdorf Romonta Amsdorf
Matchday 16 Sangerhausen VfB 1906 Sangerhausen 1:1 SV 1890 Westerhausen SV Westerhausen
Matchday 22 TSV Ampfing TSV Ampfing 0:1 1.FC Passau 1.FC Passau
Matchday 20 FV Schwalbach FV Schwalbach 2:4 FV Eppelborn FV Eppelborn
Matchday 24 SpVgg Weiden SpVgg SV Weiden 3:3 ASV Neumarkt ASV Neumarkt
Matchday 14 SV Warnemünde SV Warnemünde 1:1 SV Pastow SV Pastow
Matchday 13 SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 1:8 Preussen Eberswalde Pr. Eberswalde
Matchday 13 Altlüdersdorf SV Altlüdersdorf 3:1 Union Klosterfelde U. Klosterfelde
Matchday 18 SKV Rutesheim SKV Rutesheim 3:1 TSG Backnang TSG Backnang
Matchday 19 VfL Oythe VfL Oythe 2:3 GW Firrel GW Firrel
Matchday 8 Melbourne Melbourne Victory 1:0 Perth Glory Perth Glory
Matchday 6 Arab Contr. Arab Contractors SC 2:0 El Gouna FC El Gouna
Matchday 8 O. Khouribga Olympique Khouribga 1:4 Mouloudia d'Oujda Mouloudia
Matchday 8 FAR Rabat FAR Rabat 4:1 Ittihad Tanger Ittihad Tanger
Matchday 16
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 1:1 SV Horn SV Horn
Matchday 16 Young Violets Young Violets Austria Wien 4:1 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
Matchday 16 SKU Amstetten SKU Amstetten 3:3 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
Matchday 16 SV Lafnitz SV Lafnitz 0:2 SC Austria Lustenau A. Lustenau
Matchday 16 FAC Floridsdorfer AC 0:0 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
Matchday 19
Swansea Swansea City 1:2 Fulham FC Fulham
Matchday 14 Cosenza Cosenza Calcio 1:1 Spezia Calcio Spezia Calcio
Second Round Maldon/Tiptree Maldon & Tiptree FC 0:1 Newport County Newport County
Matchday 18 CD Numancia CD Numancia 0:0 Málaga CF Málaga CF
Matchday 15 Sport-Club Lyon Sporting-Club de Lyon 3:1 Red Star FC Red Star FC
Matchday 15 US Créteil US Créteil-Lusitanos 2:0 GFC Ajaccio G. Ajaccio
Matchday 15 Bastia-Borgo FC Bastia-Borgo 1:2 Pau FC Pau FC
Matchday 15 Concarneau US Concarneau 0:1 Stade Lavallois Stade Lavallois
Matchday 15 US Avranches US Avranches 0:1 FC Villefranche-Beaujolais FC Villefranche
Matchday 15 Le Puy Foot Le Puy Foot 43 Auvergne 1:2 USL Dunkerque Dunkerque
Matchday 15 Quevilly-Rouen US Quevilly-Rouen Métropole 2:2 AS Béziers AS Béziers
Matchday 15 US Boulogne US Boulogne 1:0 Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Bourg-en-Bresse
Matchday 15 SO Cholet SO Cholet 2:0 Sporting Club de Toulon SC Toulon
Matchday 16 AJ Auxerre AJ Auxerre 2:2 US Orléans US Orléans
Matchday 16 FC Chambly FC Chambly 0:2 AC Ajaccio AC Ajaccio
Matchday 16 Clermont Foot Clermont Foot Auvergne 63 1:0 FC Chamois Niort FC Niort
Matchday 16 Guingamp EA Guingamp 1:1 SM Caen SM Caen
Matchday 16 FC Le Mans FC Le Mans 1:2 LB Châteauroux LB Châteauroux
Matchday 16 FC Lorient FC Lorient 2:1 Grenoble Foot 38 Grenoble
Matchday 16 AS Nancy AS Nancy-Lorraine 2:0 Paris FC Paris FC
Matchday 16 Rodez AF Rodez AF 1:2 AC Le Havre AC Le Havre
Matchday 16 FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 0:1 ES Troyes AC Troyes
Matchday 16 Valenciennes FC Valenciennes FC 2:0 RC Lens Lens
Matchday 17 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 3:1 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
Matchday 17 NAC Breda NAC Breda 2:0 MVV Maastricht MVV Maastricht
Matchday 17 FC Den Bosch FC Den Bosch 3:2 FC Dordrecht FC Dordrecht
Matchday 17
Roda JC Roda JC Kerkrade 1:4 SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
Matchday 17 Telstar SC Telstar 2:3 Ajax Amsterdam U21 Ajax U21
Matchday 17 FC Volendam FC Volendam 3:1 NEC Nijmegen NEC Nijmegen
Matchday 17 Helmond Sport Helmond Sport 2:3 PSV Eindhoven U21 PSV U21
Matchday 17 TOP Oss TOP Oss 3:1 FC Eindhoven FC Eindhoven
Matchday 17 Rio Ave U23 Rio Ave FC U23 3:1 Estoril Praia U23 Estoril U23
Matchday 17 Leixões Sub-23 Leixões SC Sub-23 0:0 CD Cova da Piedade U23 Cova Piedade 23
Matchday 11 Covilhã SC Covilhã 1:2 CD Feirense Feirense
Matchday 13 Istanbulspor Istanbulspor 4:0 Fatih Karagümrük Karagümrük
Matchday 16 FC Aarau FC Aarau 2:2 FC Winterthur FC Winterthur
Matchday 22 Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 5:1 FK Sindjelic Belgrad Sindjelic Bg
Matchday 15 NK Dugopolje NK Dugopolje 0:2 HNK Sibenik HNK Sibenik
Matchday 20 Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 1:0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
Matchday 13 M. Petah Tikva Maccabi Petah Tikva 2:0 Maccabi Ahi Nazareth M. Ahi Nazareth
Matchday 13 B TLV Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 3:2 Hapoel Petah Tikva H. Petah Tikva
Matchday 13 Hapoel Katamon Hapoel Katamon Jerusalem 1:2 SC Kfar Qasem SC Kfar Qasem
Matchday 13 H. Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 4:0 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
Matchday 13 H. Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil 0:2 Hapoel Ashkelon H. Ashkelon
Matchday 17 Hertha BSC II Hertha BSC II 0:0 Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
Matchday 17 Altglienicke VSG Altglienicke 2:2 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
Matchday 17 Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 0:4 Berliner AK 07 Berliner AK
Matchday 19 Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 4:1 TSG Balingen TSG Balingen
Matchday 22 W. Burghausen SV Wacker Burghausen 0:0 SV Schalding-Heining SV Schalding
Matchday 21 VfB Lübeck VfB Lübeck 7:0 Heider SV Heider SV
Matchday 21 SV Drochtersen SV Drochtersen/Assel 0:2 Altona 93 Altona 93
Matchday 19 RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 1:0 Bonner SC Bonner SC
Matchday 18 Neckarsulmer SU Neckarsulmer Sport-Union 0:0 SGV Freiberg SGV Freiberg
Matchday 19 SV Gonsenheim SV Gonsenheim 1:2 1.FC Kaiserslautern II K'lautern II
Matchday 16 TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel 2:1 TuS Ennepetal TuS Ennepetal
Matchday 14 FC Strausberg FC Strausberg 1:1 TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz
Matchday 14 Greifswalder FC Greifswalder FC 0:0 Tennis Borussia Berlin TeBe Berlin
Matchday 14 MSV Pampow MSV Pampow 2:2 SV Victoria Seelow Victoria Seelow
Matchday 14 Sandersdorf Union Sandersdorf 0:2 FC International Leipzig Inter Leipzig
Matchday 15 B. Dortmund U17 Borussia Dortmund U17 5:0 Preußen Münster U17 Pr. Münster U17
Matchday 11 Olympiakos N. Olympiakos Nicosia 0:0 Enosis Neon Paralimniou EN Paralimniou
Quarter-Finals CD Macará CD Macará 1:2 CS Emelec CS Emelec
Matchday 8 Kitchee Kitchee SC 0:0 R&F (Hong Kong) R&F (HK)
Matchday 11 HB Köge U19 HB Köge U19 3:1 Slagelse B&I U19 Slagelse U19
Matchday 16 FC Roskilde U19 FC Roskilde U19 3:2 Holbaek B&I U19 Holbaek B&I U19
Matchday 10 Roma U19 Roma Primavera 4:3 Sassuolo Primavera Sassuolo U19
Fourth Round Pembroke Pembroke Athleta FC 6:0 Zabbar St. Patrick F.C. St. Patrick FC
Fourth Round QFC Qormi FC 6:7 on pens Swieqi United FC FC Swieqi Utd.
Group Stage Deportivo Cali Deportivo Cali 0:0 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
Group Stage CD América CD América de Cali 2:0 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
Quarter-Finals Monterrey CF Monterrey 5:2 Santos Laguna Santos Laguna
Quarter-Finals América CF América 1:2 Tigres UANL Tigres UANL
Matchday 19 Nettelnburg/A. SV Nettelnburg/Allermöhe 3:1 SV Altengamme Altengamme
Matchday 19 Klub Kosova Klub Kosova 2:2 VfL Lohbrügge Lohbrügge
Matchday 19 Oststeinbek Oststeinbeker SV 1:3 SV Bergstedt SV Bergstedt
Matchday 6 Hyderabad Hyderabad FC 1:1 Bengaluru FC Bengaluru FC
Matchday 19 SC Hansa 11 SC Hansa 11 Hamburg 2:3 Eimsbütteler TV Eimsbütteler TV
Matchday 19 TuRa Harksheide TuRa Harksheide 12:1 VfL Pinneberg VfL Pinneberg