For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 12:31:26 PM
Matchday 12 UDI '19 UDI'19/Beter Bed 0:0 RKZVC Zieuwent RKZVC
Matchday 12 RKSV Minor RKSV Minor 2:0 Sportclub Silvolde SP Silvolde
Matchday 12 Juliana '31 Juliana '31 1:1 IFC Ambacht IFC Ambacht
Matchday 12 OJC Rosmalen OJC Rosmalen 3:1 SV Meerssen SV Meerssen
Matchday 12 LONGA '30 LONGA '30 0:3 VV Baronie Baronie
Matchday 12 VV Moerse Boys VV Moerse Boys 0:1 RKSV Halsteren RKSV Halsteren
Matchday 12 RKSV Nuenen RKSV Nuenen 3:0 EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek
Matchday 12 Unitas GVV Unitas 1:2 AWC Wijchen AWC
Matchday 12 Alphense Boys Alphense Boys 4:2 MVV Alcides Alcides
Matchday 12 Be Quick 1887 Be Quick 1887 0:2 RKSV Leonidas Leonidas
Matchday 12 Hollandia HVV Hollandia 2:3 RKVV Velsen RKVV Velsen
Matchday 12 VOC VOC Rotterdam 1:3 HBS Craeyenhout HBS
Matchday 12 MSC Meppel MSC Meppel 0:3 VV Emmen VV Emmen
Matchday 12 VV Hoogeveen VV Hoogeveen 3:1 SDO Bussum SDO Bussum
Matchday 12 Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer 3:1 SJC Noordwijk SJC Noordwijk
Matchday 12 RKAVV RKAVV Leidschendam 4:1 KVV Quick '20 Quick '20
Matchday 13
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 4:2 SC Freiburg SC Freiburg
Matchday 13
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 2:3 SV Werder Bremen Werder Bremen
Matchday 15
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 1:0 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
Matchday 15
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 1:3 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
Matchday 15
SV Sandhausen SV Sandhausen 2:1 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
Matchday 17
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 1:1 SV Meppen SV Meppen
Matchday 17
Unterhaching SpVgg Unterhaching 2:3 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Group Stage Enugu Rangers Enugu Rangers IFC 1:3 Pyramids FC Pyramids FC
Group Stage DC Motema Pembe DC Motema Pembe 1:1 Zanaco FC Zanaco FC
Group Stage RS Berkane Renaissance de Berkane 3:0 ESAE FC ESAE FC
Group Stage Al-Nasr Bengh. Al-Nasr Benghazi 1:1 Djoliba AC Bamako Djoliba AC
Group Stage FC San Pedro FC San Pedro 0:0 Paradou AC Paradou AC
Group Stage Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC 0:0 Horoya AC Horoya AC
Group Stage FC Nouadhibou FC Nouadhibou 2:3 El Masry SC El Masry
Group Stage Hassania Hassania d'Agadir 2:0 Enyimba Aba Enyimba Aba
Matchday 14
Wolves Wolverhampton Wanderers 1:1 Sheffield United Sheffield Utd.
Matchday 14
Norwich Norwich City 2:2 Arsenal FC Arsenal
Matchday 14
Man Utd Manchester United 2:2 Aston Villa Aston Villa
Matchday 14
Leicester Leicester City 2:1 Everton FC Everton
Matchday 15
Sevilla FC Sevilla FC 1:0 CD Leganés CD Leganés
Matchday 15 Athletic Athletic Bilbao 2:0 Granada CF Granada CF
Matchday 15 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 2:4 CA Osasuna CA Osasuna
Matchday 15 Getafe Getafe CF 4:0 Levante UD Levante
Matchday 15
Atlético Madrid Atlético Madrid 0:1 FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 10 FC Ordino FC Ordino 0:5 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
Matchday 10 CE Carroi Club Esportiu Carroi 0:3 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Matchday 10 AC Escaldes Atlètic Club d'Escaldes 0:0 UE Sant Julia Sant Julia
Matchday 10 Santa Coloma UE Escale Santa Coloma 0:1 UE Engordany UE Engordany
Matchday 14
Juventus Juventus FC 2:2 US Sassuolo Sassuolo
Matchday 14
Inter Inter Milan 2:1 SPAL SPAL
Matchday 14
Lazio SS Lazio 3:0 Udinese Calcio Udinese Calcio
Matchday 14 Parma Parma Calcio 1913 0:1 AC Milan AC Milan
Matchday 14
SSC Napoli SSC Napoli 1:2 Bologna FC 1909 Bologna
Matchday 14 Hellas Verona Hellas Verona 1:3 AS Roma AS Roma
Matchday 18 CSKA Moscow II CSKA Moscow II 1:2 Arsenal Tula II Arsenal Tula II
Matchday 18 Krasnodar II FK Krasnodar II 4:1 FK Tambov II FK Tambov II
Matchday 16
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 1:1 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 16
SCR Altach SC Rheindorf Altach 2:1 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 16
LASK LASK 0:4 Rapid Vienna Rapid Vienna
Matchday 18 Loko Moscow Lokomotiv Moscow 1:2 Dinamo Moscow Dinamo Moscow
Matchday 18 Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 1:0 Spartak Moscow Spartak Moscow
Matchday 18 Chindia AFC Chindia Targoviste 2:5 Academica Clinceni Ac. Clinceni
Matchday 18 FC Hermannstadt FC Hermannstadt 1:1 CFR Cluj CFR Cluj
Matchday 13 Gaziantep FK Gaziantep FK 1:2 Denizlispor Denizlispor
Matchday 13
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 2:0 Antalyaspor Antalyaspor
Matchday 13
Trabzonspor Trabzonspor 1:1 Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 15 Twente FC Twente Enschede FC 2:5 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 15 FC Utrecht FC Utrecht 0:1 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Matchday 15
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 1:0 PEC Zwolle PEC Zwolle
Matchday 15 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1:0 VVV-Venlo VVV-Venlo
Matchday 15 FC Emmen FC Emmen 1:1 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 13 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 0:1 Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
Matchday 13 Besiktas U19 Besiktas JK U19 2:2 Kayserispor U19 Kayserispor U19
Matchday 16
FC Basel FC Basel 1893 3:0 BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 16
FC Lugano FC Lugano 1:0 Servette FC Servette FC
Matchday 16
FC Luzern FC Luzern 1:4 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 15 Ross County Ross County FC 1:4 Celtic FC Celtic
Matchday 15 Rangers Rangers FC 5:0 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 16 FK Mariupol FK Mariupol 1:1 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Matchday 16 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 1:3 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 16 Desna Desna Chernigiv 2:0 FK Oleksandriya FK Oleksandriya
Matchday 12 Panathinaikos Panathinaikos Athens 1:0 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
Matchday 12 AO Xanthi AO Xanthi 1:0 Atromitos Athen Atromitos Athen
Matchday 12 Aris Saloniki Aris Thessaloniki 1:1 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
Matchday 12 Olympiacos Olympiacos Piraeus 1:1 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Matchday 7 Doxa Dramas Doxa Dramas 0:0 APO Levadiakos APO Levadiakos
Matchday 7 AE Karaiskakis AE Karaiskakis Artas 2:1 Apollon Pontou Apollon Pontou
Matchday 7 PAS Giannina PAS Giannina 2:0 AO Platanias Platanias
Matchday 17 KV Oostende KV Oostende 3:2 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Matchday 17 Standard Liège Standard Liège 2:1 Cercle Brugge Cercle Brugge
Matchday 17 KV Kortrijk KV Kortrijk 0:2 KAA Gent KAA Gent
Matchday 14 Pepingen-Halle SK Pepingen-Halle 0:1 Royal Cappellen FC Royal Cappellen
Matchday 14 Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 5:0 KFC Duffel KFC Duffel
Matchday 14 SK Londerzeel SK Londerzeel 1:2 SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
Matchday 14 KVV Vosselaar KVV Vosselaar 1:0 Diegem Sport Diegem Sport
Matchday 14 Berchem Sport Berchem Sport 2:0 Spouwen Mopertingen Spouwen-Moper
Matchday 14 KVK Tienen KVK Tienen 1:5 Hoogstraten VV Hoogstraten VV
Matchday 14 Merelbeke KFC Merelbeke 0:1 KSCT Menen KSCT Menen
Matchday 14 KRC Harelbeke Racing Harelbeke 1:3 FC Knokke FC Knokke
Matchday 14 KVK Westhoek KVK Westhoek 1:3 KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
Matchday 14 VW Hamme KFC VW Hamme 0:2 FC Gullegem FC Gullegem
Matchday 15 RFC Tilleur RFC Tilleur 2:2 RFC Meux RFC Meux
Matchday 15 RRC Hamoir RRC Hamoir 0:2 Royal Francs Borains Francs Borains
Matchday 15 RE Acren RE Acren-Lessines 3:3 Royale Entente Durbuy RE Durbuy
Matchday 15 RCS Verlaine RCS Verlaine 2:1 RS Waremmien FC Waremme
Matchday 14 URSL Visé URSL Visé 3:1 AFC Tubize AFC Tubize
Matchday 14 Rupel Boom FC Rupel Boom 0:0 KVV Thes Sport Thes Sport
Matchday 17 Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 0:2 K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
Matchday 18 FK Jablonec FK Jablonec 0:1 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
Matchday 18 Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 3:1 FK Teplice FK Teplice
Matchday 18 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 1:0 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 18 Slavia Prague SK Slavia Prague 2:0 MFK Karvina MFK Karvina
Matchday 18 FC Copenhagen FC Copenhagen 2:1 Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 18 Randers FC Randers FC 3:0 SönderjyskE SönderjyskE
Matchday 18 AC Horsens AC Horsens 2:1 Odense Boldklub Odense BK
Matchday 18 Esbjerg fB Esbjerg fB 1:2 Aarhus GF Aarhus GF
Matchday 18 Aalborg BK Aalborg BK 1:1 Hobro IK Hobro IK
Matchday 18 Macva FK Macva Sabac 0:2 FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 17 Hajduk Split HNK Hajduk Split 0:4 HNK Rijeka HNK Rijeka
Matchday 17 Rakow Rakow Czestochowa 2:1 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
Matchday 17 LKS Lodz LKS Lodz 1:0 Cracovia Cracovia
Matchday 17 Wisla Kraków Wisla Kraków 0:1 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Matchday 18 Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 0:0 FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
Matchday 18 Vitosha FK Vitosha Bistritsa 1:1 FK Dunav Ruse FK Dunav
Matchday 18 CSKA Sofia CSKA Sofia 0:0 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Matchday 19 NK Bravo NK Bravo 1:2 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Matchday 19 NK Domzale NK Domzale 2:1 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 13 FC UNA Strassen FC UNA Strassen 2:2 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
Matchday 13 E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 1:4 F91 Dudelange F91 Dudelange
Matchday 13 Differdange 03 FC Differdange 03 2:1 FC Rodange 91 FC Rodange 91
Matchday 14 Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 2:3 Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 17 MSK Zilina MSK Zilina 0:0 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 15 TuS Makkabi TuS Makkabi Berlin 5:2 FSV Spandauer Kickers Spand. Kickers
Matchday 15 Frohnauer SC Frohnauer SC 0:1 Eintracht Mahlsdorf E. Mahlsdorf
Matchday 15 Hilalspor Hilalspor Berlin 3:0 FC Brandenburg 03 FC Brandenburg
Matchday 15 Berliner SC Berliner SC 1:1 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
Matchday 15 Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 0:4 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
Matchday 15 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888 2:1 Türkiyemspor Berlin Türkiyemspor
Matchday 16 FCE Wernigerode Einheit Wernigerode 6:3 SV Edelweiß Arnstedt Edelw. Arnstedt
Matchday 18 VfB Bach VfB Bach 6:1 SV Etzenricht SV Etzenricht
Matchday 24 Burglengenfeld ASV Burglengenfeld 0:1 TV Aiglsbach TV Aiglsbach
Matchday 24 SV Neukirchen SV Neukirchen b. Hl. Blut 2:0 SpVgg Lam SpVgg Lam
Matchday 19 SV Union Lohne SV Union Lohne 2:1 Blau-Weiß Lohne BW Lohne
Matchday 19 Germania Leer Germania Leer 1:1 VfL Wildeshausen Wildeshausen
Matchday 19 Falke Steinfeld SV Falke Steinfeld 2:7 SV Bevern SV Bevern
Matchday 19 TV Dinklage TV Dinklage 3:1 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09
Matchday 19 Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 5:1 GW Mühlen GW Mühlen
Matchday 18 SVG Göttingen SVG Göttingen 5:0 SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
Matchday 18 SC Gitter SC Gitter 6:0 TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
Matchday 18 BSC Acosta Braunschweiger SC Acosta 2:3 Vahdet Braunschweig TSC Vahdet
Matchday 18 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel 1:4 Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
Matchday 18 SV Lengede SV Lengede 1:2 TuSpo Petershütte Petershütte
Matchday 17 Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 6:0 SV Emmendorf SV Emmendorf
Matchday 17 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 0:1 TuS Harsefeld TuS Harsefeld
Matchday 17 BW Bornreihe SV Blau-Weiß Bornreihe 3:3 FC Verden 04 FC Verden 04
Matchday 17 VfL Westercelle VfL Westercelle 0:3 SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
Matchday 22 1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 2:2 TuS Feuchtwangen Feuchtwangen
Matchday 22 TuS Röllbach TuS Röllbach 2:3 ASV Rimpar ASV Rimpar
Matchday 15 FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 1:1 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg
Matchday 15 Teistungen FC Wacker Teistungen 4:0 Eintracht Sondershausen Sondershausen
Matchday 20 Eichenzell FC Britannia Eichenzell 0:3 SSV Sand SSV Sand
Matchday 20 RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 3:1 FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
Matchday 20 TS Ober-Roden TS Ober-Roden 1:2 FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
Matchday 20 Ober-Roden Germania Ober-Roden 1:2 SV Unter-Flockenbach Unter-Flockenb.
Matchday 20 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 1:0 SG Unter-Abtsteinach Unterabsteinach
Matchday 20 RW Frankfurt SG Rot-Weiß Frankfurt 2:2 Germania Großkrotzenburg Großkrotzenburg
Matchday 20 Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 4:0 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
Matchday 20 Neu-Isenburg SpVgg Neu-Isenburg 1:1 JSK Rodgau JSK Rodgau
Matchday 20 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 3:2 SV der Bosnier Frankfurt SV der Bosnier
Matchday 19 VfR Neumünster VfR Neumünster 2:1 Lübecker SC 99 Lübecker SC
Matchday 19 Breitenfelde Breitenfelder SV 0:1 SVT Neumünster SVT Neumünster
Matchday 15 SV Grohn SV Grohn 1:9 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
Matchday 15 DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 0:2 TuRa Bremen TuRa Bremen
Matchday 15 Komet Arsten TuS Komet Arsten 5:1 SV Lemwerder SV Lemwerder
Matchday 15 FC Huchting FC Huchting 2:2 OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven
Matchday 15 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport 1:1 SV Türkspor Bremen-Nord SV Türkspor
Matchday 18 Heimerdingen TSV Heimerdingen 2:0 VfL Pfullingen VfL Pfullingen
Matchday 18 L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 1:0 TSV Berg TSV Berg
Matchday 19 Fort. Kirchfeld FV Fortuna Kirchfeld 3:0 TSV Wieblingen TSV Wieblingen
Matchday 19 VfB Eppingen VfB Eppingen 3:2 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf
Matchday 19 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt 2:3 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal
Matchday 19 F. Heddesheim Fortuna Heddesheim 2:1 ATSV Mutschelbach ATSV Mutschelb.
Matchday 19 Durlach-Aue SpVgg Durlach-Aue 1:3 VfR Mannheim VfR Mannheim
Matchday 19 TSG Weinheim TSG 62/09 Weinheim 1:2 FC Germania Friedrichstal Friedrichstal
Matchday 19 W. Mannheim II SV Waldhof Mannheim II 1:4 SV Spielberg SV Spielberg
Matchday 20 RSV Weyer RSV Weyer 2:1 SC Waldgirmes II Waldgirmes II
Matchday 20 FC Gießen II FC Gießen II 0:3 Spvgg Eltville Spvgg Eltville
Matchday 20 G. Schwanheim Germania Schwanheim 6:2 VfB Marburg VfB Marburg
Matchday 20 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 3:1 FC TuBa Pohlheim TuBa Pohlheim
Matchday 17 SV Sonsbeck SV Sonsbeck 1:1 VfL Rhede VfL Rhede
Matchday 17 ASV Süchteln ASV Süchteln 2:0 TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
Matchday 17 Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 2:2 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
Matchday 17 BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 0:6 DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
Matchday 17 VSF Amern VSF Amern 5:0 SV Scherpenberg Scherpenberg
Matchday 17 Holzheimer SG Holzheimer SG 1:1 SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau
Matchday 17 Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 1:1 VfR Fischeln VfR Fischeln
Matchday 17 FC Remscheid FC Remscheid 2:4 FSV Duisburg FSV Duisburg
Matchday 17 VfB Speldorf VfB Speldorf 2:2 VfB Solingen VfB Solingen
Matchday 17 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 2:2 SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen
Matchday 17 Burgaltendorf SV Burgaltendorf 2:3 Sportfreunde Hamborn 07 Hamborn 07
Matchday 17 Rather SV Rather SV 3:2 SpVgg Steele 03/09 SpVgg Steele
Matchday 17 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 2:1 Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf Schwarz-Weiß 06
Matchday 17 Düsseldorf-West SC Düsseldorf-West 2:0 ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
Matchday 17 Duisburger SV Duisburger SV 1900 1:4 DJK Blau-Weiß Mintard BW Mintard
Matchday 16 TuS Hiltrup TuS Hiltrup 5:4 SpVgg Vreden SpVgg Vreden
Matchday 16 Rödinghausen II SV Rödinghausen II 2:0 SV Spexard SV Spexard
Matchday 16 VfL Theesen VfL Theesen 2:2 Delbrücker SC Delbrücker SC
Matchday 16 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck 5:0 Grün-Weiß Nottuln GW Nottuln
Matchday 16 Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 4:1 TuS Tengern TuS Tengern
Matchday 16 Vict. Clarholz Victoria Clarholz 4:2 VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
Matchday 18 SV Steinwenden SV Steinwenden 4:5 TuS Marienborn TuS Marienborn
Matchday 18 FC Speyer 09 FC Speyer 09 2:1 SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
Matchday 18 FK Pirmasens II FK Pirmasens II 2:2 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Matchday 18 Basara Mainz FC Basara Mainz 2:1 Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
Matchday 18 SG Rieschweiler SG Rieschweiler 0:11 SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach SG Meisenheim
Matchday 14 Germ. Teveren FC Germania Teveren 1:1 TSC Euskirchen 1848/1913 TSC Euskirchen
Matchday 14 FC Düren II 1.FC Düren II 0:3 SC Brühl SC Brühl
Matchday 14 Verlautenheide SV Eintracht Verlautenheide 0:1 GKSC Hürth GKSC Hürth
Matchday 14 Erftst.-Lechen. SC Germania Erftstadt-Lechenich 6:0 DJK Arminia Eilendorf Arm. Eilendorf
Matchday 14 Glesch-Paffend. BCV Glesch-Paffendorf 1:0 TSV Hertha Walheim Hertha Walheim
Matchday 14 Kohlscheider BC Kohlscheider BC 2:2 Sportfreunde Düren SF Düren
Matchday 14 GW Brauweiler SV Grün-Weiß Brauweiler 2:1 SV Rott SV Rott
Matchday 14 U. Schafhausen Union Schafhausen 5:3 Schwarz-Weiß Düren SW Düren
Matchday 16 1.SV Mörsch 1.SV Mörsch 0:3 SV Weil SV Weil
Matchday 16 Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 3:1 BSV Schüren BSV Schüren
Matchday 16 FSV Gerlingen FSV Gerlingen 2:1 SV Sodingen SV Sodingen
Matchday 16 Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 1:1 FC Brünninghausen Brünninghausen
Matchday 16 Lüner SV Lüner SV 3:3 FC Lennestadt Lennestadt
Matchday 16 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 2:1 SC Neheim SC Neheim
Matchday 16 Westfalia Wickede Westfalia Wickede 0:4 Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
Matchday 16 SV Hohenlimburg SV Hohenlimburg 10 1:3 DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
Matchday 16 FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 0:0 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
Matchday 20 FC Homburg II FC 08 Homburg II 1:3 VfL Primstal VfL Primstal
Matchday 20 FV Bischmisheim FV Bischmisheim 0:1 SV Rot-Weiß Hasborn RW Hasborn
Matchday 19 SV Morbach SV Morbach 5:1 SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
Matchday 19 SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 5:1 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 19 SG 99 Andernach SG 99 Andernach 3:2 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Matchday 36 Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 1:3 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
Matchday 36 Goiás EC Goiás Esporte Clube 1:2 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
Matchday 36 Alagoano Centro Sportivo Alagoano (AL) 1:2 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Matchday 36 Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 2:1 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Matchday 36 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 3:0 São Paulo Futebol Clube São Paulo
Matchday 36 Santos FC Santos FC 2:0 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Matchday 36 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 1:1 Fluminense Football Club Fluminense
Matchday 15 CA Estudiantes CA Estudiantes (Buenos Aires) 0:0 Club Atlético Belgrano Belgrano
Matchday 15 CD Morón CD Morón 1:3 AA Estudiantes de Río Cuarto AA Estudiantes
Matchday 15 Barracas C. Club Atlético Barracas Central 2:1 Nueva Chicago Nueva Chicago
Matchday 15 Instituto AC Instituto AC Córdoba 2:1 Club Almagro Almagro
Matchday 15 Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 1:1 Asociación Atlética Argentinos Juniors Argentinos Jrs.
Matchday 15 Newell's Club Atlético Newell's Old Boys 2:3 Club Atlético River Plate River Plate
Matchday 15 San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 2:0 Club Atlético Patronato CA Patronato
Second Round Juan Aurich Club Juan Aurich 2:0 Club Atlético Grau Atlético Grau
Second Round Alianza Atl. Club Alianza Atletico Sullana 1:1 Deportivo Coopsol Dep. Coopsol
Matchday 33 SC Sagamihara SC Sagamihara 0:1 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 33 Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 1:0 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
Matchday 33 Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 1:0 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Matchday 33 Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 1:1 Gainare Tottori Gainare Tottori
Matchday 33 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 2:1 Fukushima United Fukushima Utd.
Matchday 33 G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 0:2 azul claro Numazu a. cl. Numazu
Matchday 33 Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 3:0 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
Matchday 33 C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 1:3 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
Matchday 30 Honda FC Honda FC 2:0 Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
Matchday 30 FC Osaka FC Osaka 2:2 Suzuka Point Getters Suzuka PntGttrs
Matchday 30 Sony Sendai Sony Sendai 2:0 MIO Biwako Shiga MIO Biwako
Matchday 30 FC Imabari FC Imabari 0:0 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
Matchday 30 Musashino City Tokyo Musashino City 0:0 Verspah Oita Verspah Oita
Matchday 30 Nara Club Nara Club 1:1 Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
Matchday 30 Honda Lock Honda Lock 2:2 Veertien Mie Veertien Mie
Matchday 30 RKD Ryugasaki Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki 0:1 Matsue City Matsue City
First Round Omiya Ardija Omiya Ardija 0:2 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
First Round Tokushima Vort. Tokushima Vortis 1:1 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 8 Western United Western United FC 0:2 Sydney FC Sydney FC
Matchday 8 Adelaide United Adelaide United 1:2 Wellington Phoenix Wellington P.
Matchday 18 Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 0:1 FK Velez Mostar Velez Mostar
Matchday 18 Celik Zenica NK Celik Zenica 1:2 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
Matchday 18 Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 4:0 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
Final round first leg Caracas FC Caracas FC 1:1 Deportivo Táchira Táchira
Matchday 10 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif 1:2 JS Kairouanaise JS Kairouan
Matchday 10 US Monastir US Monastir 2:0 Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
Matchday 10 Stade Tunisien Stade Tunisien 1:1 Union Sportive de Ben Guerdane US Ben Guerdane
Matchday 8 Khemis Zemamra Renaissance Zemamra 1:2 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
Matchday 36 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 1:2 Chikhura Sachkhere Chikhura
Matchday 36 FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 2:1 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Matchday 36 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 2:0 WIT Georgia Tbilisi WIT Georgia
Matchday 7 NK Brda NK Brda 1:0 NK Rogaska NK Rogaska
Matchday 5 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 1:4 Pohang Steelers Pohang Steelers
Matchday 5 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors 1:0 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 5 Daegu FC Daegu FC 0:0 FC Seoul FC Seoul
Matchday 14 Quick DH HV & CV Quick 1:0 FC Lienden Lienden
Matchday 14 RKVV DEM RKVV DEM 0:2 USV Hercules USV Hercules
Matchday 14 Hoogland VV Hoogland 2:2 ADO Den Haag U21 ADO U21
Matchday 14 OFC Oostzaan OFC Oostzaan 1:2 VV Dongen Dongen
Matchday 14 EVV Echt EVV Echt 0:1 SV Oss '20 SV Oss '20
Matchday 14 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 1:1 RKSV Groene Ster Groene Ster
Matchday 14 VV UNA VV UNA Veldhoven 5:1 VV Gemert VV Gemert
Matchday 14 HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 1:0 ADO '20 Heemskerk ADO '20
Matchday 16 FC Liefering FC Liefering 5:1 FC Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
Matchday 20 CD Santaní CD Santaní 0:1 River Plate Asunción River Plate
Matchday 20 Guaraní Club Guaraní 0:1 Club Sol de América Sol de América
Matchday 13 US Esch Union Sportive Esch-Alzette 1:0 Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
Matchday 13 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97 6:0 FC Jeunesse Junglinster Junglinster
Matchday 13 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 3:2 US Rumelange US Rumelange
Matchday 13 Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 2:1 FC Mondercange Mondercange
Matchday 13 Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 3:0 FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
Matchday 13 FC Mamer 32 FC Mamer 32 3:1 FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
Matchday 13 Hesperange Swift Hesperange 6:0  FC Alisontia Steinsel Steinsel
Matchday 5 Hawke’s Bay Hawke’s Bay United 3:3 Eastern Suburbs AFC Eastern Sub.
Matchday 5 Hamilton W. Hamilton Wanderers 2:4 Wellington Phoenix Reserves W. Phoenix Res.
Matchday 5 Team Wellington Team Wellington 2:1 Canterbury United Canterbury Utd
Matchday 5 Auckland City Auckland City FC 2:1 Tasman United Tasman United
Matchday 14 Trapani Trapani Calcio 1:0 Chievo Verona Chievo Verona
Matchday 14 Virtus Entella Virtus Entella 2:0 SS Juve Stabia Juve Stabia
Matchday 14 Perugia AC Perugia Calcio 3:1 Delfino Pescara 1936 Pescara
Matchday 17 Alessandria US Alessandria Calcio 1912 1:3 Robur Siena Siena
Matchday 17 Novara Novara Calcio 1908 1:1 US Pianese Pianese
Matchday 17 Olbia Olbia Calcio 1905 0:3 AC Monza Monza
Matchday 17 Pontedera US Città di Pontedera 2:2 US Pergolettese 1932 Pergolettese
Matchday 17 Carrarese Carrarese Calcio 1908 3:2 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Matchday 17 Giana Erminio AS Giana Erminio 1:2 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
Matchday 17 Gozzano AC Gozzano 0:2 Calcio Lecco 1912 Lecco
Matchday 17 Pistoiese US Pistoiese 1921 1:1 SS Arezzo Arezzo
Matchday 17 Renate AC Renate 1:1 Aurora Pro Patria Pro Patria
Matchday 17 Carpi Carpi FC 1909 1:0 US Triestina Triestina
Matchday 17 AS Gubbio AS Gubbio 1910 0:0 Calcio Padova Padova
Matchday 17 Modena Modena FC 2018 3:1 Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
Matchday 17 Südtirol FC Südtirol 0:1 LR Vicenza Virtus LR Vicenza
Matchday 17 AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 0:1 Fermana FC Fermana
Matchday 17 Feralpisalò Feralpisalò 2:2 Cesena FC Cesena
Matchday 17 Imolese Imolese Calcio 1919 1:1 US Sambenedettese Sambenedettese
Matchday 17 Reggio Audace Reggio Audace FC 2:2 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
Matchday 17 Monopoli SS Monopoli 1966 3:0 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
Matchday 17 Catanzaro US Catanzaro 1:3 Ternana Calcio Ternana
Matchday 17 Cavese Cavese 1919 2:2 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
Matchday 17 Rende Rende Calcio 1968 0:3 SSC Bari Bari
Matchday 17 Rieti FC Rieti 1:4 Calcio Catania Catania
Matchday 17 Teramo Teramo Calcio 1913 0:3 Reggina 1914 Reggina
Matchday 17 Casertana Casertana FC 1:3 Paganese Calcio 1926 Paganese
Matchday 17 Sicula Leonzio Sicula Leonzio 2:7 US Vibonese Vibonese
Matchday 17 Viterbese AS Viterbese Castrense 0:1 US Avellino 1912 Avellino
Matchday 17 Potenza Potenza Calcio 1:0 AZ Picerno Picerno
Matchday 15 Amed SK Amed SK 3:2 Corum Futbol Kulübü Corum FK
Matchday 15 Sanliurfaspor Sanliurfaspor 1:6 1922 Konyaspor 1922 Konya
Matchday 15 Kirklarelispor Kirklarelispor 0:0 Manisa Futbol Kulübü Manisa FK
Matchday 15 Sancaktepe FK Sancaktepe Futbol Kulübü 1:0 Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
Matchday 15 Hacettepe Hacettepe Spor 1:0 Pendikspor Pendikspor
Matchday 15 Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 3:0 Baskent Akademi FK BAK FK
Matchday 15 Inegölspor Inegölspor 2:1 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
Matchday 15 Samsunspor Samsunspor 3:0 Sariyer Sariyer
Matchday 15 Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 1:0 Eyüpspor Eyüpspor
Matchday 15
Elazigspor Elazigspor 3:1 Van Spor FK Van Spor FK
Matchday 15 Kahramanmaras Kahramanmarasspor 1:2 Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
Matchday 15 Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 0:2 Usak Spor AS Usak Spor AS
Matchday 15 Tuzlaspor Tuzlaspor 1:1 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
Matchday 15 GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 0:1 Sakaryaspor Sakaryaspor
Matchday 15 Karabükspor Kardemir Karabükspor 0:0 Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
Matchday 15 Bandirmaspor Bandirmaspor 1:1 Ankara Demirspor Ankara Demir
Matchday 15 Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 0:1 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
Second Round Blackpool Blackpool FC 3:1 Maidstone United Maidstone
Second Round Bristol Rovers Bristol Rovers 1:1 Plymouth Argyle Plymouth
Second Round Coventry Coventry City 1:1 Ipswich Town Ipswich
Second Round Crawley Town Crawley Town 1:2 Fleetwood Town Fleetwood
Second Round Exeter City Exeter City 2:2 Hartlepool United Hartlepool Utd.
Second Round Gillingham FC Gillingham FC 3:0 Doncaster Rovers Doncaster
Second Round Northampt. Town Northampton Town 3:1 Notts County Notts County
Second Round Peterborough Peterborough United 3:0 Dover Athletic Dover Athletic
Second Round Rochdale Rochdale AFC 0:0 Boston United Boston United
Second Round Tranmere Rovers Tranmere Rovers 5:1 Chichester City Chichester
Matchday 18 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 1:0 Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 18 Real Oviedo Real Oviedo 2:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Matchday 18 Elche CF Elche CF 2:0 Racing Santander Racing
Matchday 18 CD Lugo CD Lugo 0:0 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
Matchday 18 Extremadura Extremadura UD 0:1 UD Las Palmas UD Las Palmas
Matchday 20 D. Calarasi Dunarea Calarasi 1:0 UTA Arad UTA Arad
Matchday 17 De Graafschap De Graafschap Doetinchem 1:1 Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
Matchday 11 Casa Pia Casa Pia AC 0:1 CD Nacional Nacional
Matchday 11 Benfica B SL Benfica B 2:2 CD Mafra Mafra
Matchday 11 FC Porto B FC Porto B 4:1 CD Cova Piedade Cova Piedade
Matchday 12 Tondela CD Tondela 0:1 Belenenses SAD Belenenses SAD
Matchday 12 Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 1:1 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
Matchday 12 Gil Vicente Gil Vicente FC 3:1 Sporting CP Sporting CP
Matchday 13 Ümraniyespor Ümraniyespor 2:2 Akhisarspor Akhisarspor
Matchday 13 Giresunspor Giresunspor 1:0 Adana Demirspor Adana Demirspor
Matchday 13 Boluspor Boluspor 2:2 Menemen Spor Menemen Spor
Matchday 13 Altay SK Altay SK 1:1 Eskisehirspor Eskisehirspor
Matchday 16 FC Vaduz FC Vaduz 4:2 FC Chiasso FC Chiasso
Matchday 12 PAO U19 Panathinaikos Athens U19 3:2 Asteras Tripolis U19 Ast.Tripoli U19
Matchday 12 Aris U19 Aris Thessaloniki U19 2:0 PAS Lamia 1964 U19 PAS Lamia U19
Matchday 12 AO Xanthi U19 AO Xanthi U19 1:0 Atromitos Athens U19 Atromitos U19
Matchday 12 Olympiacos U19 Olympiacos Piraeus U19 0:0 PAOK Thessaloniki U19 PAOK U19
Matchday 10 Thesprotos Thesprotos Igoumenitsas 0:1 AO Egaleo AO Egaleo
Matchday 10 Diagoras Diagoras Rodou 0:0 Olympiakos Volou Olymp. Volou
Matchday 10 Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas 2:0 PO Triglias PO Triglias
Third Round Start IK Start 1:0 KFUM-Kameratene Oslo KFUM Oslo
Matchday 30 Rosenborg BK Rosenborg BK 3:2 Ranheim IL Ranheim IL
Matchday 30 Molde FK Molde FK 4:2 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
Matchday 30 Haugesund FK Haugesund 4:1 Odds BK Odds BK
Matchday 30 Kristiansund BK Kristiansund BK 1:2 Strømsgodset IF Strømsgodset
Matchday 30 Tromsø IL Tromsø IL 1:1 Stabæk Fotball Stabæk Fotball
Matchday 30 Lillestrøm SK Lillestrøm SK 0:0 Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
Matchday 30 Mjøndalen Mjøndalen IF 1:0 Vålerenga Fotball Vålerenga
Matchday 30 SK Brann SK Brann 1:5 Viking Stavanger Viking FK
Matchday 15 Croat. Zmijavci NK Croatia Zmijavci 4:0 HNK Cibalia Vinkovci Cibalia
Matchday 15 NK Rudes NK Rudes 0:0 GNK Dinamo Zagreb II Din. Zagreb II
Matchday 20 Radomiak Radomiak Radom 2:0 GKS Belchatow GKS Belchatow
Matchday 20 Warta Poznan Warta Poznan 3:0 Wigry Suwalki Wigry Suwalki
Matchday 20 Odra Opole Odra Opole 0:0 GKS Tychy GKS Tychy
Matchday 20 Chrobry Glogow Chrobry Glogow 0:2 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 17 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja 3:2 Kom Podgorica Kom Podgorica
Matchday 17 Iskra D. FK Iskra Danilovgrad 1:2 OFK Petrovac OFK Petrovac
Matchday 17 Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic 0:2 Buducnost Podgorica B. Podgorica
Matchday 17 OFK Titograd OFK Titograd 1:0 OFK Grbalj OFK Grbalj
Matchday 17 FK Podgorica FK Podgorica 2:0 FK Zeta Golubovac Zeta Golubovac
Matchday 26 FK Andijon FK Andijon 1:0 Qizilqum Zarafshan Qizilqum
Matchday 26