For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:12:45 PM
5th round Karagümrük Fatih Karagümrük 1:2 Göztepe Göztepe
5th round Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 3:1 Keciörengücü Keciörengücü
5th round Alanyaspor Alanyaspor 5:1 Adanaspor Adanaspor
5th round Erokspor Esenler Erokspor 0:2 Sivasspor Sivasspor
5th round
Fenerbahce Fenerbahce SK 4:0 Istanbulspor Istanbulspor
Matchday 15
Crystal Palace Crystal Palace 1:0 AFC Bournemouth Bournemouth
Matchday 15
Burnley Burnley FC 1:4 Manchester City Man City
Matchday 16 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 6:0 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 16 SCO Angers SCO Angers 0:2 Olympique Marseille Marseille
Matchday 16 Stade Brest 29 Stade Brest 29 5:0 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Matchday 16 Olympique Lyon Olympique Lyon 0:1 LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 19 Gaz Metan Gaz Metan Medias 1:0 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 19 FC Poli Iasi FC Politehnica Iasi 1:2 FCSB FCSB
Quarter-Finals HNK Sibenik HNK Sibenik 0:4 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
First Round FC Masr FC Masr 4:3 on pens El Gouna FC El Gouna
First Round El Ahly El Ahly Cairo 3:1 Beni Suef Club Beni Suef Club
Round of 16 Legia II Legia Warsaw II 0:2 Piast Gliwice Piast Gliwice
Round of 16 Gornik Leczna Gornik Leczna 0:2 Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 13 Stenhousemuir Stenhousemuir FC 2:2 Elgin City FC Elgin City
Third Round Brora Rangers Brora Rangers FC 1:3 Greenock Morton FC Morton
Round of 16 Royal Antwerp Royal Antwerp FC 7:6 on pens KRC Genk KRC Genk
Fourth Round Cremonese US Cremonese 1:0 FC Empoli FC Empoli
Fourth Round Genoa Genoa CFC 3:2 Ascoli Calcio Ascoli
Fourth Round Fiorentina ACF Fiorentina 2:0 AS Cittadella Cittadella
Group Stage Covilhã SC Covilhã 1:1 SL Benfica Benfica
5th round Panetolikos Panetolikos GFS 5:1 GAS Ialysos 1948 GAS Ialysos
5th round Ergotelis GS Ergotelis 0:1 AO Trikala AO Trikala
Matchday 15 Dep. Santamarin Deportivo Santamarina 2:1 Club Villa Dálmine Villa Dálmine
Matchday 15 Rafaela Atlético de Rafaela 2:0 Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
Matchday 15 Quilmes Quilmes Atlético Club 1:1 Brown de Adrogue Brown Adrogue
Matchday 15 Platense Club Atlético Platense 2:1 Club Atlético Atlanta Atlanta
Matchday 15 CA Mitre Club Atlético Mitre 0:0 Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
Matchday 15 San Martín Club Atlético San Martín (SJ) 1:1 CA Alvarado CA Alvarado
Matchday 15 GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza 0:3 Club Atlético San Martín (Tucumán) San Martín (T)
Third Round MTK Budapest MTK Budapest 1:0 AET Diósgyőri VTK Diósgyőr
Third Round Szeged Szeged-Csanád - GA 0:1 AET MOL Fehérvár FC Fehérvár
Second Round Al-Wahda Al-Wahda Mekka 1:0 Al-Khaleej Khaleej
Matchday 21 Eastleigh FC Eastleigh FC 0:2 Wrexham AFC Wrexham
Matchday 16 Glentoran Glentoran FC 9:45 PM Glenavon FC Glenavon
Matchday 17 AJ Auxerre AJ Auxerre 1:1 Valenciennes FC Valenciennes FC
Matchday 17 LB Châteauroux LB Châteauroux 1:1 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
Matchday 17 Grenoble Grenoble Foot 38 1:1 Clermont Foot Auvergne 63 Clermont Foot
Matchday 17 AC Le Havre AC Le Havre 2:0 FC Le Mans FC Le Mans
Matchday 17 Lens RC Lens 3:0 FC Chambly FC Chambly
Matchday 17 FC Niort FC Chamois Niort 0:1 AC Ajaccio AC Ajaccio
Matchday 17 US Orléans US Orléans 0:4 FC Lorient FC Lorient
Matchday 17 Paris FC Paris FC 0:3 EA Guingamp Guingamp
Matchday 17 Troyes ES Troyes AC 1:0 Rodez AF Rodez AF
Matchday 18 Estoril U23 Estoril Praia U23 0:2 Belenenses SAD U23 Belenenses U23
Matchday 18 Académica S23 Académica de Coimbra OAF Sub-23 0:1 Leixões SC Sub-23 Leixões Sub-23
Matchday 18 Vitória FC U23 Vitória de Setúbal FC U23 2:1 Portimonense SC U23 Portimonense 23
Matchday 18 Aves U23 CD Aves U23 3:0 CS Marítimo U23 Marítimo U23
Matchday 18 Sporting CP U23 Sporting CP U23 0:1 Vitória de Guimarães SC U23 Vitória SC U23
Matchday 14 Ayr United Ayr United FC 0:1 Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
Matchday 12 Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 1:1 Hapoel Raanana Hapoel Raanana
Matchday 12 Maccabi Netanya Maccabi Netanya 1:0 Ironi Kiryat Shmona Kiryat Shmona
Matchday 12 H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 0:1 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
Matchday 7 Groningen U19 FC Groningen U19 2:0 Ajax Amsterdam U19 Ajax U19
Matchday 8 ADO U19 ADO Den Haag U19 0:1 Feyenoord U19 Feyenoord U19
Matchday 8 Heerenveen U19 SC Heerenveen U19 4:1 FC Twente Enschede U19 FC Twente U19
Matchday 8 AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19 0:3 PSV Eindhoven U19 PSV U19
Matchday 15 Arsenal FC Arsenal Fútbol Club 1:1 Club Atlético Lanús Lanús
Matchday 15 CA Unión Club Atlético Unión 1:0 Club Atlético Huracán Huracán
Round of 16 Keshla Keshla FK 3:1 Kapaz PFK Kapaz PFK
Matchday 9 Lynx Reserve Lynx FC Reserve 2:1 FC Manchester 62 Reserve Manch. 62 Res
Matchday 17 Alashkert II FC Alashkert II 3:2 FC Sevan FC Sevan
Matchday 17 Torpedo Torpedo Erewan 5:4 FC Pyunik Yerevan II Pyunik II
Matchday 17 FC Van FC Van 3:3 Lernayin Artsakh Erewan L. Artsakh
Matchday 17 ZSKA Erewan ZSKA Erewan 3:2 FC Ararat-Armenia II Ararat-Arm. II
Matchday 17 Aragats FC Aragats Ashtarak 2:2 FC Lokomotiv Erewan Lokomotiv
Matchday 17 Ararat II FC Ararat Yerevan II 5:2 FC Dilijan FC Dilijan
Matchday 30 PSS Sleman PSS Sleman 5:1 Perseru Badak Lampung FC Badak Lampung
Matchday 30 Persib Bandung Persib Bandung 0:2 Persela Lamongan Persela
Russia U16 Russia U16 0:0 Mexico U16 Mexico U16
France U17 France U17 1:1 Italy U17 Italy U17
Spain U16 Spain U16 4:2 Japan U16 Japan U16