For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 12:36:39 PM
Second Round M. P. Tikva U19 Maccabi Petah Tikva UEFA U19 0:1 FC Stade Rennes UEFA U19 Rennes UEFA U19
5th round Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 0:1 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
5th round Eyüpspor Eyüpspor 0:3 Antalyaspor Antalyaspor
5th round
Kasimpasa Kasimpasa 2:1 Van Spor FK Van Spor FK
5th round BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 4:2 Bursaspor Bursaspor
5th round Altay SK Altay SK 1:2 Trabzonspor Trabzonspor
5th round
Galatasaray Galatasaray SK 0:2 Tuzlaspor Tuzlaspor
Matchday 15
Southampton Southampton FC 2:1 Norwich City Norwich
Matchday 15
Chelsea Chelsea FC 2:1 Aston Villa Aston Villa
Matchday 15
Leicester Leicester City 2:0 Watford FC Watford
Matchday 15
Man Utd Manchester United 2:1 Tottenham Hotspur Spurs
Matchday 15
Wolves Wolverhampton Wanderers 2:0 West Ham United West Ham
Matchday 15
Liverpool Liverpool FC 5:2 Everton FC Everton
Matchday 16 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 4:1 OGC Nice OGC Nice
Matchday 16 Dijon FCO Dijon 2:2 HSC Montpellier Montpellier
Matchday 16 Toulouse FC Toulouse 1:2 AS Monaco Monaco
Matchday 16 FC Metz FC Metz 0:1 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 16 Paris SG Paris Saint-Germain 2:0 FC Nantes FC Nantes
Matchday 19 Ac. Clinceni Academica Clinceni 1:1 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
Matchday 19 CFR Cluj CFR Cluj 1:0 Sepsi Sf. Gheorghe Sepsi Sf. Gh.
Matchday 19 Dinamo Bucarest FC Dinamo Bucharest 4:1 AFC Chindia Targoviste Chindia
Matchday 16 Aberdeen FC Aberdeen FC 2:2 Rangers FC Rangers
Matchday 16 Celtic Celtic FC 2:1 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
Matchday 16 Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 1:1 Livingston FC Livingston FC
Matchday 16 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 0:0 St. Johnstone FC St. Johnstone
Matchday 16 Ross County Ross County FC 2:1 Hibernian FC Hibernian FC
Matchday 16 St. Mirren St. Mirren FC 0:3 Motherwell FC Motherwell FC
Matchday 19 FK Indjija FK Indjija 1:0 FK Rad Rad
Matchday 19 Cukaricki FK Cukaricki 2:1 FK TSC Backa Topola FK TSC
Matchday 19 Mladost FK Mladost Lucani 0:1 Red Star Belgrade Red Star
Matchday 19 Vozdovac FK Vozdovac 1:0 FK Radnicki Nis Radnicki Nis
Matchday 19 Macva FK Macva Sabac 2:1 FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
Matchday 19 Partizan FK Partizan Belgrade 2:3 FK Napredak Krusevac Napredak
Matchday 19 Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 1:0 FK Radnik Surdulica Radnik
Matchday 19 Spartak FK Spartak Subotica 4:1 FK Proleter Novi Sad Proleter
Quarter-Finals Inter Zapresic NK Inter Zapresic 0:2 NK Osijek NK Osijek
Quarter-Finals HNK Gorica HNK Gorica 1:2 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 20 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 0:4 NK Celje NK Celje
Matchday 20 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 8:1 NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 20 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 1:1 NK Maribor NK Maribor
Matchday 20 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 0:1 NK Domzale NK Domzale
Matchday 37 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 1:0 Santos FC Santos FC
Matchday 37 Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 2:0 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 37 Ceará SC Ceará Sporting Club 0:1 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Matchday 37 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 3:0 Centro Sportivo Alagoano (AL) Alagoano
Matchday 37 São Paulo São Paulo Futebol Clube 2:1 Sport Club Internacional Internacional
Matchday 37 Fluminense Fluminense Football Club 0:0 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
Matchday 15 CA Temperley Club Atlético Temperley 0:1 Club Ferro Carril Oeste Ferro
Matchday 5 Ismaily Ismaily SC 0:0 Tanta SC Tanta SC
Matchday 5 Harras Hodoud Harras El Hodoud 0:1 Ittihad Alexandria El Ittihad
Matchday 7 Ittihad Tanger Ittihad Tanger 1:1 Olympique Khouribga O. Khouribga
First Round El Mokawloon El Mokawloon SC 2:0 Jazeera SC Jazeera SC
First Round Zamalek Zamalek SC 3:1 El Sharkia Zagazig El Sharkia
Round of 16 Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 0:2 Lech Poznan Lech Poznan
Round of 16 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 3:2 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
Round of 16 GKS Tychy GKS Tychy 2:0 LKS Lodz LKS Lodz
Round of 16 KV Oostende KV Oostende 3:5 on pens Club Brugge KV Club Brugge
Round of 16 Standard Liège Standard Liège 3:0 RUS Rebecq RUS Rebecq
Round of 16 Zulte Waregem SV Zulte Waregem 3:0 Sint-Truidense VV Sint-Truiden
Round of 16 RSC Charleroi RSC Charleroi 1:0 KAA Gent KAA Gent
Round of 16 Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 4:1 on pens KVC Westerlo KVC Westerlo
Round of 16 KV Kortrijk KV Kortrijk 2:1 KAS Eupen KAS Eupen
Fourth Round Sassuolo US Sassuolo 1:2 AC Perugia Calcio Perugia
Fourth Round SPAL SPAL 5:1 US Lecce Lecce
Fourth Round Udinese Calcio Udinese Calcio 4:0 Bologna FC 1909 Bologna
5th round Asteras Tripoli Asteras Tripolis 3:2 AET AO Platanias Platanias
5th round OFI Crete OFI Crete 4:0 AO Kavala AO Kavala
5th round AO Xanthi AO Xanthi 3:0 Apollon Larisas Ap. Larisas
5th round Panionios Panionios Athens 6:0 Olympiakos Volou Olymp. Volou
5th round Veria NPS Veria NPS 1:2 PAS Giannina PAS Giannina
5th round AE Larisa AE Larisa 1:0 PS Kalamata PS Kalamata
Matchday 20 Luqueño Sportivo Luqueño 0:5 Club General Díaz de Luque General Diaz
Third Round Monor SE Monor SE 1:3 Budapest Honvéd FC Honvéd
Third Round Pécsi MFC Pécsi MFC 1:0 Kisvárda FC Kisvárda
Third Round Dabas-Gyón Dabas-Gyón FC 0:3 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
Third Round Szarvas Szarvasi FC 1905 0:2 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
Third Round Lipót Lipót SE 3:1 AET Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
Third Round III. Kerület III. Kerület TVE Budapest 2:1 AET Vasas FC Vasas FC
Third Round Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvári TE 1904 0:4 Paksi FC Paksi FC
Third Round Haladás Szombathelyi Haladás 2:1 Budafoki MTE Budafoki MTE
Third Round ETO FC Győr ETO FC Győr 2:3 AET Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
Third Round Dunaújváros Dunaújváros PASE 2:1 BFC Siófok BFC Siófok
Third Round Békéscsaba Békéscsaba 1912 Elöre SE 2:0 Ferencvárosi TC Ferencváros
Second Round Exeter City Exeter City 3:0 on pens Oxford United Oxford United
Second Round Peterborough Peterborough United 6:7 on pens Ipswich Town Ipswich
Second Round Doncaster Doncaster Rovers 0:3 Leicester City U23 Leicester U23
Second Round Tranmere Rovers Tranmere Rovers 3:2 Manchester United U23 Man Utd U23
Second Round Bristol Rovers Bristol Rovers 5:3 on pens Leyton Orient Leyton Orient
Second Round Najran SC Najran SC 1:3 Al-Fateh Al-Fateh
Second Round Shoalah Al-Shoalah FC 2:1 AET Al-Shabab Riyadh Shabab
Second Round Jeddah FC Jeddah FC 1:2 Al-Faisaly Harmah Faisaly
Matchday 15 Alessandria US Alessandria Calcio 1912 1:1 Juventus U23 Juventus U23
Matchday 15 Imolese Imolese Calcio 1919 1:1 US Triestina Triestina
Matchday 18 Braga U23 SC Braga U23 1:0 FC Famalicão U23 Famalicão U23
Group Stage Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 0:2 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
Group Stage Gil Vicente Gil Vicente FC 0:2 Sporting CP Sporting CP
Matchday 23 Graficar Graficar Belgrad 1:0 FK Zemun FK Zemun
Matchday 23 Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 1:1 FK Radnicki Pirot Radnicki Pirot
Matchday 23 Kolubara FK Kolubara Lazarevac 1:2 FK Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
Matchday 23 Zarkovo OFK Zarkovo 1:0 OFK Backa Backa
Matchday 23 Sindjelic Bg FK Sindjelic Belgrad 1:2 FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
Matchday 23 Trayal FK Trayal Kruševac 2:0 FK Dinamo Vranje Dinamo Vranje
Matchday 16 NK Osijek II NK Osijek II 0:1 GNK Dinamo Zagreb II Din. Zagreb II
Round of 16 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 2:0 MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 12 Ness Ziona Sektzia Ness Ziona 1:2 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
Matchday 12 B. Jerusalem Beitar Jerusalem 2:0 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
Matchday 12 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 3:3 FC Ashdod FC Ashdod
Matchday 12 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 0:3 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
Matchday 13 Oviedo Vetusta Real Oviedo Vetusta 3:2 Atlético Madrid B Atl. Madrid B
Matchday 12 UD Melilla UD Melilla 1:1 Coruxo FC Coruxo FC
Matchday 17 Hamburger SV II Hamburger SV II 0:0 Lüneburger SK Hansa LSK Hansa
Matchday 3 RB Leipzig U19 RasenBallsport Leipzig U19 3:1 FC Energie Cottbus U19 E. Cottbus U19
Round of 16 Zira FC Zira FC 4:0 Qaradag Lokbatan Qaradag
Round of 16 Sabah FK Sabah FK 5:0 FK Agsu FK Agsu
Round of 16 Sumgayit Sumgayit PFC 2:0 PFK Zagatala PFK Zagatala
Matchday 11 Lions Gibraltar Lions Gibraltar FC 2:5 Europa FC Europa FC
Matchday 1 Nordsjaell. U19 FC Nordsjaelland U19 1:2 Bröndby IF U19 Bröndby IF U19
Matchday 2 Dakkada FC Dakkada FC 1:2 Kano Pillars Kano Pillars
Matchday 6 Atalanta U19 Atalanta Primavera 4:0 Empoli Primavera Empoli U19
Matchday 6 Inter U19 Inter Milan Primavera 4:0 Bologna Primavera Bologna U19
Matchday 7 Genoa U19 Genoa Primavera 2:2 Juventus Primavera Juventus U19
Matchday 30 Persipura Persipura Jayapura 2:0 PSIS Semarang PSIS
Matchday 30 Bhayangkara FC Bhayangkara FC 3:0 Persija Jakarta Persija Jakarta
Matchday 13 Casale FBC Casale 1:1 Fossano Calcio Fossano
Matchday 13 Vado FC Vado 0:2 ASD Chieri Calcio Chieri
Matchday 14 Milano City Milano City FC 1:1 USD 1913 Seregno Calcio Seregno
Quarter-Finals Union Feltre Union Feltre 1:2 US Folgore Caratese Caratese
Quarter-Finals Fasano US Città di Fasano 6:4 on pens Foggia Calcio Foggia
Quarter-Finals Seravezza Pozzi Seravezza Pozzi Calcio 3:4 on pens Sanremese Calcio Sanremese
Matchday 13 Pars Jam Pars Jonoubi Jam 1:1 Machine Sazi Tabriz Machine Sazi
Matchday 13 Saipa FC Saipa FC 0:0 Foolad FC Foolad
Matchday 17 SV Altengamme SV Altengamme 2:6 Dersimspor Hamburg Dersimspor
France U17 France U17 0:2 Italy U17 Italy U17
England U16 England U16 5:0 Japan U16 Japan U16
Spain U16 Spain U16 3:3 Mexico U16 Mexico U16
Matchday 1 East Bengal FC East Bengal FC 1:1 Real Kashmir FC Real Kashmir
Matchday 7 Odisha Odisha FC 0:1 Bengaluru FC Bengaluru FC
Third Round Derby U18 Derby County U18 1:0 Everton FC U18 Everton U18
Third Round Bolton U18 Bolton Wanderers U18 0:7 Millwall FC U18 Millwall U18