For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:48:08 PM
5th round Kirklarelispor Kirklarelispor 2:1 Gaziantep FK Gaziantep FK
5th round
Kayserispor Kayserispor 3:2 Manisa FK Manisa FK
5th round Altinordu Altinordu FK 3:5 Denizlispor Denizlispor
5th round C. Rizespor Caykur Rizespor 3:2 Samsunspor Samsunspor
5th round
Besiktas Besiktas JK 3:0 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
Matchday 15 Sheffield Utd. Sheffield United 0:2 Newcastle United Newcastle
Matchday 15
Arsenal Arsenal FC 1:2 Brighton & Hove Albion Brighton
Matchday 19 Arsenal Tula II Arsenal Tula II 2:3 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
Matchday 19 Zenit II Zenit St. Petersburg II 1:0 Dynamo Moscow II Dynamo M II
Matchday 19 CS U Craiova CS U Craiova 3:1 FC Botosani FC Botosani
Matchday 19 FC Viitorul FC Viitorul Constanța 0:1 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
5th round PAS Lamia PAS Lamia 1964 3:0 Eolikos Mytilinis Eolikos
5th round Volos NPS Volos NPS 4:2 on pens Panserraikos Panserraikos
5th round Panathinaikos Panathinaikos Athens 2:0 Panachaiki GE Panachaiki
Matchday 20 NS Mura NS Mura 1:1 NK Bravo NK Bravo
Quarter-Finals RW Essen Rot-Weiss Essen 9:1 SV Burgaltendorf Burgaltendorf
Matchday 37 Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 5:1 Goiás Esporte Clube Goiás EC
Matchday 37 EC Bahia Esporte Clube Bahia 1:1 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 37 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 2:0 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Matchday 37 Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 6:1 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
First Round Entag El Harby Entag El Harby 2:4 on pens Asmadat Abou Kheir A. Abou Kheir
First Round El Masry El Masry SC 4:0 Qena SC Qena SC
First Round Pyramids FC Pyramids FC 6:1 Nogoom FC Nogoom FC
Final round first leg Busan IPark Busan IPark 0:0 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Round of 16 Blekitni Blekitni Stargard 1:2 Stal Mielec Stal Mielec
Round of 16 Miedz Legnica Miedz Legnica 5:4 on pens Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
Round of 16 Cracovia Cracovia 4:1 on pens Rakow Czestochowa Rakow
Round of 16 Mouscron Royal Excel Mouscron 2:3 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Fourth Round Parma Parma Calcio 1913 2:1 Frosinone Calcio Frosinone
Fourth Round Cagliari Calcio Cagliari Calcio 2:1 UC Sampdoria Sampdoria
Matchday 15 Rampla Jrs Rampla Juniors FC 2:1 CA Fénix CA Fénix
Matchday 15 Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 0:1 Atletico River Plate Montevideo River Plate
Matchday 15 Wanderers Montevideo Wanderers 0:2 Club Atlético Cerro CA Cerro
Matchday 15 Racing Club Racing Club de Montevideo 3:2 Club Plaza Colonia Plaza Colonia
Matchday 15 Boston River Club Atlético Boston River 3:1 Danubio FC Danubio FC
Second Round Damac FC Damac FC 2:1 Al-Jeel Club Al-Jeel
Group Stage Casa Pia Casa Pia AC 0:3 FC Porto FC Porto
Matchday 18 Zeta Golubovac FK Zeta Golubovac 1:0 OFK Titograd OFK Titograd
Matchday 18 OFK Grbalj OFK Grbalj 1:1 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
Matchday 18 OFK Petrovac OFK Petrovac 1:4 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
Matchday 18 Kom Podgorica Kom Podgorica 1:1 FK Podgorica FK Podgorica
Matchday 18 B. Podgorica Buducnost Podgorica 1:0 FK Iskra Danilovgrad Iskra D.
Matchday 21 Deportivo Mixco Deportivo Mixco 3:0 Cobán Imperial Cobán Imperial
Matchday 21 Sanarate FC Sanarate FC 2:1 Comunicaciones FC Comunicaciones
Matchday 21 Xelajú CSD Xelajú MC 2:0 Antigua GFC Antigua GFC
final Herediano CS Herediano 2:0 LD Alajuelense LD Alajuelense
Matchday 18 SV Hemelingen SV Hemelingen 2:3 Habenhauser FV Habenhauser FV
Matchday 11 Glacis United Glacis United 0:2  FC Boca Gibraltar FC Boca Gib
Matchday 13 Esteghlal FC Esteghlal FC 1:0 Shahr Khodrou FC Sh Khodrou
Matchday 13 Tractor Tractor FC 0:0 Shahin Bushehr FC Shahin Bushehr
Matchday 13 Gol Gohar Gol Gohar Sirjan FC 0:0 Naft Masjed Soleyman FC Naft M.I.S F.C.
Matchday 13 FC Nassaji M. FC Nassaji Mazandaran 2:2 Sepahan FC Sepahan
Matchday 13 Sanat Naft Sanat Naft FC 3:2 Paykan FC Paykan FC
Matchday 13 Zob Ahan Zob Ahan Esfahan 0:3 Persepolis FC Persepolis
relegation round Rukh Rukh Brest 2:1 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev
Semi-Finals Monterrey CF Monterrey 2:1 Club Necaxa Necaxa
Semi-Finals Sport. Cristal Sporting Cristal Lima 1:1 Club Alianza Lima Alianza Lima
Matchday 7 Mumbai City Mumbai City FC 1:1 Kerala Blasters FC Kerala Blasters
Argentina U16 Argentina U16 4:2 Colombia Under 16 Colombia U16
Brazil U16 Brazil U16 2:0 Paraguay U16 Paraguay U16
Third Round Crewe U18 Crewe Alexandra U18 1:2 Barnsley FC U18 Barnsley U18
Third Round Leeds U18 Leeds United U18 3:1 Hull City U18 Hull U18