For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:13:00 PM
Matchday 20 Bramfelder SV Bramfelder SV 0:2 SV Rugenbergen SV Rugenbergen
Matchday 20 Hamm Utd. Hamm United FC 0:1 FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
Matchday 20 SC Victoria SC Victoria Hamburg 10:1 Concordia Hamburg Concordia
Matchday 20 TuS Osdorf TuS Osdorf 2:2 FC Union Tornesch Union Tornesch
Matchday 20 FC Süderelbe FC Süderelbe 4:3 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
Matchday 20 HSV III Hamburger SV III 3:3 SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
Matchday 14
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 2:2 Hertha BSC Hertha BSC
Matchday 16
Hamburger SV Hamburger SV 0:1 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
Matchday 16
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 2:2 Karlsruher SC Karlsruher SC
Matchday 18
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 2:2 FSV Zwickau FSV Zwickau
Group Stage AS Vita Club AS Vita Club Kinshasa 0:1 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
Group Stage El Ahly El Ahly Cairo 2:1 Al-Hilal Omdurman Al-Hilal
Group Stage Esperance Esperance Tunis 1:0 JS Kabylie JS Kabylie
Matchday 16 Villarreal Villarreal CF 0:0 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 15
Inter Inter Milan 0:0 AS Roma AS Roma
Matchday 17 LOSC Lille LOSC Lille 1:0 Stade Brest 29 Stade Brest 29
Matchday 17 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 0:4 Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 19 Akhmat II Akhmat Grozny II 3:2 FK Ufa II Ufa II
Matchday 19 FK Tambov II FK Tambov II 3:2 FK Orenburg II Orenburg II
Matchday 19 Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 3:0 Dinamo Moscow Dinamo Moscow
Matchday 19 Arsenal Tula Arsenal Tula 4:0 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Matchday 20 FCSB FCSB 2:0 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 14
Fenerbahce Fenerbahce SK 5:2 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
Matchday 16
Ajax Ajax Amsterdam 0:2 Willem II Tilburg Willem II
Matchday 13 Boavista Boavista Porto FC 1:4 SL Benfica Benfica
Matchday 17 Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 3:0 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
Matchday 8 APO Levadiakos APO Levadiakos 1:0 GS Ergotelis Ergotelis
Matchday 18 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 0:4 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
Matchday 18 Lommel SK Lommel SK 3:2 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
Matchday 19 Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 0:2 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
Matchday 19 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 0:3 SK Slavia Prague Slavia Prague
Matchday 19 Hobro IK Hobro IK 0:0 AC Horsens AC Horsens
Matchday 18 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 1:0 NK Varazdin NK Varazdin
Matchday 18 Korona Kielce Korona Kielce 0:1 Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 18 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 4:2 Wisla Kraków Wisla Kraków
Matchday 19 FC Tsarsko Selo FC Tsarsko Selo Sofia 2:2 Etar Veliko Tarnovo FK Etar
Matchday 20 TuS Mayen TuS Mayen 5:0 SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
Matchday 20 Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 1:1 FSV Salmrohr FSV Salmrohr
Matchday 20 BW Lohne Blau-Weiß Lohne 3:0 BV Cloppenburg BV Cloppenburg
Matchday 16 TuRa Bremen TuRa Bremen 1:3 TuS Komet Arsten Komet Arsten
Matchday 15 Güstrower SC Güstrower SC 09 4:4 Malchower SV 90 Malchower SV
Matchday 15 FCM Schwerin FC Mecklenburg Schwerin 5:0 TSV Bützow TSV Bützow
Matchday 9 Melbourne City Melbourne City FC 0:3 Perth Glory Perth Glory
Matchday 10 Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba Sports Club 4:00 PM Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
Matchday 10 Hatta Club Hatta Club 4:00 PM Al-Nasr (Dubai) Al-Nasr
Matchday 10 Al-Ain FC Al-Ain FC 6:45 PM Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC
Matchday 10 Sharjah FC Sharjah Cultural Sports Club 6:45 PM Ajman Club Ajman Club
First Round Smouha Smouha SC 1:0 El Obour SC El Obour
First Round Enppi SC Enppi Sporting Club 3:4 on pens Tersana FC Tersana
Second Round Al-Raed Al-Raed 3:1 AET Al-Mojzel Al-Mojzel
Second Round Al-Ain Al-Ain 0:2 Al-Taawon Taawon
Second Round Al-Ettifaq Al-Ettifaq 2:1 Al-Ta'ee Al-Ta'ee
Second Round Al-Nojoom FC Al-Nojoom FC 1:3 Al-Ahli Jeddah Ahli
Second Round Al-Nassr Al-Nassr FC 4:1 Al-Bukiryah FC Al-Bukiryah FC
Matchday 15 Benevento Benevento Calcio 5:0 Trapani Calcio Trapani
Matchday 19 Albacete Albacete Balompié 1:1 Extremadura UD Extremadura
Matchday 19 Racing Racing Santander 2:2 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
Matchday 19 Alcorcón AD Alcorcón 1:3 Real Oviedo Real Oviedo
Matchday 19 Málaga CF Málaga CF 2:0 CD Tenerife CD Tenerife
Matchday 14 SC Toulon Sporting Club de Toulon 1:2 US Boulogne US Boulogne
Matchday 21 SCM FC Arges SCM FC Arges 3:0 CS Sportul Snagov Sportul Snagov
Matchday 18 MVV Maastricht MVV Maastricht 1:1 FC Utrecht U21 Utrecht U21
Matchday 18 FC Eindhoven FC Eindhoven 1:4 FC Volendam FC Volendam
Matchday 18 FC Den Bosch FC Den Bosch 2:2 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
Matchday 18 Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 2:1 NEC Nijmegen NEC Nijmegen
Matchday 18 FC Dordrecht FC Dordrecht 2:4 SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
Matchday 18 Almere City Almere City FC 3:0 TOP Oss TOP Oss
Matchday 18 Telstar SC Telstar 1:1 NAC Breda NAC Breda
Matchday 18
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 1:1 PSV Eindhoven U21 PSV U21
Matchday 14 Eskisehirspor Eskisehirspor 3:1 Ümraniyespor Ümraniyespor
Matchday 17 FC Schaffhausen FC Schaffhausen 0:0 FC Aarau FC Aarau
Matchday 12 Tottenham U23 Tottenham Hotspur U23 4:0 Liverpool FC U23 Liverpool U23
Matchday 12 Arsenal U23 Arsenal FC U23 3:1 Blackburn Rovers U23 Blackburn U23
Matchday 12 Southampton U23 Southampton FC U23 2:0 Manchester City U23 Man City U23
Matchday 12 Fulham U23 Fulham FC U23 3:3 West Ham United U23 West Ham U23
Matchday 14 M. Petah Tikva Maccabi Petah Tikva 4:2 SC Kfar Qasem SC Kfar Qasem
Matchday 14 Hapoel Katamon Hapoel Katamon Jerusalem 0:0 Hapoel Acre Hapoel Acre
Matchday 14 H. Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 0:0 Hapoel Nof HaGalil H. Nof HaGalil
Matchday 14 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 1:2 Beitar Tel Aviv Bat Yam B TLV Bat Yam
Matchday 14 M. Ahi Nazareth Maccabi Ahi Nazareth 1:1 Hapoel Petah Tikva H. Petah Tikva
Matchday 16 Marino Luanco Marino Luanco 1:0 Sporting de Gijón B Sporting B
Matchday 16 CD Izarra CD Izarra 2:2 UD Logroñés UD Logroñés
Matchday 16 Depor. Alavés B Deportivo Alavés B 0:2 Arenas Club Arenas Club
Matchday 16 Unionistas CF Unionistas CF 0:0 Real Valladolid B Valladolid B
Matchday 16 Haro Deportivo Haro Deportivo 1:0 CA Osasuna Promesas CA Osasuna Prom
Matchday 16 SD Leioa SD Leioa 1:0 Bilbao Athletic Bilbao Athletic
Matchday 16 CyD Leonesa Cultural Leonesa 3:1 Salamanca CF UDS Salamanca CF
Matchday 18 Hertha BSC II Hertha BSC II 1:2 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
Matchday 22 BSV Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 2:2 TSV Havelse TSV Havelse
Matchday 20 1.FC Köln II 1.FC Köln II 0:1 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
Matchday 15 FC Eilenburg FC Eilenburg 2:2 VfL Hohenstein-Ernstthal Hohenstein-E.
Matchday 16 CA Colón Club Atlético Colón 0:2 Club Atlético Aldosivi Aldosivi
Matchday 12 Pafos FC Pafos FC 1:0 Nea Salamina Famagusta Nea Salamis
final SH Shenhua Shanghai Greenland Shenhua 3:0 Shandong Luneng Taishan SD Luneng
Matchday 14 Qarabag Agdam Qarabağ Ağdam 2:2 Keshla FK Keshla
Matchday 11 Lynx FC Lynx FC 4:0 FC College 1975 FC College 1975
Matchday 18 ZSKA Erewan ZSKA Erewan 1:2 FC Lokomotiv Erewan Lokomotiv
Matchday 18 West Armenia FC West Armenia 2:1 FC Sevan FC Sevan
Matchday 18 FC Ani FC Ani 0:12 FC Urartu Erewan II Urartu II
Matchday 11 Cittadella U19 Cittadella Primavera 0:0 Cremonese Primavera Cremonese U19
Matchday 31 Borneo FC Borneo FC 4:1 TIRA-Persikabo TR-KABO
Matchday 31 Barito Putera PS Barito Putera 0:3 Semen Padang FC Semen Padang
Matchday 31 Kalteng Putra Kalteng Putra FC 1:4 Madura United FC Madura United
Matchday 12 Balzan FC Balzan FC 1:1 Hamrun Spartans Hamrun Spart.
Matchday 10 St.George's FC St. George's FC 0:4 Swieqi United FC FC Swieqi Utd.
Matchday 10 Mqabba FC Mqabba FC 2:1 St. Andrews FC St. Andrews FC
Semi-Finals Morelia Monarcas Morelia 2:0 CF América América
Matchday 20 Rahlstedt Rahlstedter SC 0:2 Oststeinbeker SV Oststeinbek
Matchday 14 SuperSport Utd. SuperSport United 2:0 Highlands Park FC Highlands Park
Matchday 2 NEROCA FC NEROCA FC 1:0 Aizawl FC Aizawl FC
Matchday 2 Indian Arrows Indian Arrows FC 0:1 Gokulam Kerala FC Gokulam FC
England U16 England U16 0:1 Mexico U16 Mexico U16
Spain U16 Spain U16 2:1 Russia U16 Russia U16
Matchday 20 Harburger TB Harburger TB 5:1 Inter Eidelstedt Int. Eidelstedt
Matchday 20 Eimsbütteler TV Eimsbütteler TV 1:2 HEBC Hamburg HEBC Hamburg