For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 12:40:33 AM
Matchday 13 ACV Assen ACV Assen 4:2 VV DETO Twenterand DETO
Matchday 13 Berkum VV Berkum 2:2 NSC Nijkerk NSC Nijkerk
Matchday 13 VV Eemdijk VV Eemdijk 1:0 ASV De Dijk De Dijk
Matchday 13 Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord 0:1 RKAV Volendam RKAV Volendam
Matchday 13 Purmersteijn VPV Purmersteijn 1:3 AVV Swift Swift
Matchday 13 Genemuiden SC Genemuiden 3:0 VV Buitenpost Buitenpost
Matchday 13 SDC Putten SDC Putten 0:3 VV Staphorst Staphorst
Matchday 13 HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen 1:0 SV Urk SV Urk
Matchday 13 Gravenzande FC 's-Gravenzande 5:0 Achilles '29 Achilles '29
Matchday 13 Jodan Boys CVV de Jodan Boys 1:0 VV Spijkenisse Spijkenisse
Matchday 13 AZSV Aalten AZSV Aalten 1:1 ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
Matchday 13 VV Rijsoord VV Rijsoord 1:0 VV Smitshoek Smitshoek
Matchday 13 SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam 3:0 FC Rijnvogels Rijnvogels
Matchday 13 Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen 2:1 DHSC Utrecht DHSC Utrecht
Matchday 13 Sportlust '46 Sportlust '46 3:1 Achilles Veen Achilles Veen
Matchday 13 Quick '20 KVV Quick '20 1:2 JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
Matchday 14
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 5:0 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
Matchday 14
RB Leipzig RB Leipzig 3:1 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
Matchday 14
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 2:1 Bayern Munich Bayern Munich
Matchday 14
SC Freiburg SC Freiburg 1:0 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
Matchday 14
FC Augsburg FC Augsburg 2:1 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
Matchday 14
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 2:1 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Matchday 16
Hannover 96 Hannover 96 3:2 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Matchday 16
Holstein Kiel Holstein Kiel 2:4 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 16
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 3:1 VfL Bochum VfL Bochum
Matchday 18
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 4:1 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Matchday 18
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 3:1 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
Matchday 18
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 1:0 Hallescher FC Hallescher FC
Matchday 18
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 0:3 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 18
1860 Munich TSV 1860 Munich 1:1 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
Matchday 18
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 0:2 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Group Stage FC Platinum FC Platinum 0:3 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
Group Stage Petro Luanda CA Petróleos Luanda 1:1 USM Alger USM Alger
Group Stage ZESCO United FC ZESCO United FC 1:2 TP Mazembe TP Mazembe
Group Stage Wydad AC Wydad Casablanca 0:0 Mamelodi Sundowns FC Sundowns
Group Stage Zamalek Zamalek SC 2:0 CD 1º de Agosto 1º de Agosto
Matchday 16
Everton Everton FC 3:1 Chelsea FC Chelsea
Matchday 16 Watford Watford FC 0:0 Crystal Palace Crystal Palace
Matchday 16
Spurs Tottenham Hotspur 5:0 Burnley FC Burnley
Matchday 16 Bournemouth AFC Bournemouth 0:3 Liverpool FC Liverpool
Matchday 16
Man City Manchester City 1:2 Manchester United Man Utd
Matchday 16
Real Madrid Real Madrid 2:0 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
Matchday 16 Granada CF Granada CF 3:0 Deportivo Alavés Alavés
Matchday 16 Levante Levante UD 2:4 Valencia CF Valencia
Matchday 16
FC Barcelona FC Barcelona 5:2 RCD Mallorca RCD Mallorca
Matchday 15 Atalanta Atalanta BC 3:2 Hellas Verona Hellas Verona
Matchday 15 Udinese Calcio Udinese Calcio 1:1 SSC Napoli SSC Napoli
Matchday 15
Lazio SS Lazio 3:1 Juventus FC Juventus
Matchday 17 Montpellier HSC Montpellier 1:3 Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 17 OGC Nice OGC Nice 4:1 FC Metz FC Metz
Matchday 17 Stade Rennais Stade Rennais FC 2:1 SCO Angers SCO Angers
Matchday 17 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 4:2 FC Toulouse Toulouse
Matchday 17 Monaco AS Monaco 3:0 SC Amiens SC Amiens
Matchday 19 Krasnodar II FK Krasnodar II 2:3 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
Matchday 19 FK Sochi II FK Sochi II 5:2 Rubin Kazan II Rubin Kazan II
Matchday 19 Spartak II Spartak Moskow II 2:1 FK Rostov II Rostov II
Matchday 19 KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 4:2 Ural Ekaterinburg II Ural II
Matchday 19 Tambov FK Tambov 3:0 FK Orenburg Orenburg
Matchday 19 Krasnodar FK Krasnodar 1:1 CSKA Moscow CSKA Moscow
Matchday 19 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 0:1 FK Ufa Ufa
Matchday 17
TSV Hartberg TSV Hartberg 3:2 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 17
RB Salzburg Red Bull Salzburg 5:1 WSG Tirol WSG Tirol
Matchday 17
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1:3 LASK LASK
Matchday 20 Chindia AFC Chindia Targoviste 2:1 FC Politehnica Iasi FC Poli Iasi
Matchday 20 FC Hermannstadt FC Hermannstadt 4:2 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest
Matchday 14 Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 1:2 Sivasspor U19 Sivasspor U19
Matchday 14 Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 0:3 Göztepe U19 Göztepe U19
Matchday 14 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 0:3 Besiktas JK U19 Besiktas U19
Matchday 14 Kayserispor U19 Kayserispor U19 0:5 Boluspor U19 Boluspor U19
Matchday 14 Konyaspor U19 Konyaspor U19 0:0 Bursaspor U19 Bursaspor U19
Matchday 14 Osmanlispor U19 Osmanlispor FK U19 1:0 Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
Matchday 14 Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 1:3 Sivasspor Sivasspor
Matchday 14
Ankaragücü MKE Ankaragücü 1:3 Göztepe Göztepe
Matchday 14
Galatasaray Galatasaray SK 1:0 Alanyaspor Alanyaspor
Matchday 16 ADO Den Haag ADO Den Haag 0:0 Twente Enschede FC Twente FC
Matchday 16 VVV-Venlo VVV-Venlo 2:0 FC Emmen FC Emmen
Matchday 16
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 5:0 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 16 PEC Zwolle PEC Zwolle 0:3 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Matchday 17
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 1:1 FC Lugano FC Lugano
Matchday 17
BSC Young Boys BSC Young Boys 1:0 FC Luzern FC Luzern
Matchday 17 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 0:1 St. Mirren FC St. Mirren
Matchday 17 Hibernian FC Hibernian FC 3:0 Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 17 Livingston FC Livingston FC 3:0 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Matchday 17 Motherwell FC Motherwell FC 1:0 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 17 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 4:0 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
Matchday 17 FK Oleksandriya FK Oleksandriya 3:0 Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 13 PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 2:0 AO Xanthi AO Xanthi
Matchday 13 AEK Athens AEK Athens 5:0 Panionios Athens Panionios
Matchday 13 Panetolikos Panetolikos GFS 0:3 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Matchday 18 Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 1:1 Royal Excelsior Virton RE Virton
Matchday 18 KSC Lokeren KSC Lokeren 1:3 KSV Roeselare KSV Roeselare
Matchday 18 KV Mechelen KV Mechelen 1:1 KV Kortrijk KV Kortrijk
Matchday 18 KAA Gent KAA Gent 2:0 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
Matchday 18 Cercle Brugge Cercle Brugge 1:2 KRC Genk KRC Genk
Matchday 18 Sint-Truiden Sint-Truidense VV 1:2 Club Brugge KV Club Brugge
Matchday 16 RE Acren RE Acren-Lessines 3:5 RRC Stockay-Warfusée Stockay
Matchday 16 CS Onhaye CS Onhaye 1:2 RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
Matchday 15 Thes Sport KVV Thes Sport 2:0 KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
Matchday 15 AFC Tubize AFC Tubize 3:2 FCV Dender EH FCV Dender EH
Matchday 15 KSK Heist KSK Heist 1:0 URSL Visé URSL Visé
Matchday 15 RFC Seraing RFC Seraing 0:1 RWD Molenbeek (2015) RWDM
Matchday 15 UR La Louvière UR La Louvière Centre 0:0 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
Matchday 15 Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes 1:1 KMSK Deinze SK Deinze
Matchday 15 RC Hades RC Hades 1:5 KVV Vosselaar KVV Vosselaar
Matchday 15 Hoogstraten VV Hoogstraten VV 0:1 SK Londerzeel SK Londerzeel
Matchday 15 ASV Geel AS Verbroedering Geel 1:0 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
Matchday 15 Royal Cappellen Royal Cappellen FC 2:2 Koninklijke Sporting Hasselt KS Hasselt
Matchday 15 KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 1:3 SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
Matchday 15 KSV Temse KSV Temse 0:4 SKV Zwevezele Zwevezele
Matchday 15 KSK Ronse KSK Ronse 1:1 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
Matchday 15 KRC Gent KRC Gent 1:2 Racing Harelbeke KRC Harelbeke
Matchday 19 SFC Opava Slezsky FC Opava 1:2 FK Jablonec FK Jablonec
Matchday 19 FK Teplice FK Teplice 2:1 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Matchday 19 Slovácko 1.FC Slovácko 2:1 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Matchday 20 Red Star Red Star Belgrade 3:1 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 18 HNK Gorica HNK Gorica 2:0 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 18 Inter Zapresic NK Inter Zapresic 1:1 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 18 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 0:1 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
Matchday 18 Lech Poznan Lech Poznan 2:0 LKS Lodz LKS Lodz
Matchday 18 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 2:0 Wisla Plock Wisla Plock
Matchday 18 Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 2:3 CSKA 1948 CSKA 1948
Matchday 18 Pomorie OFK Pomorie 0:0 Chernomorets Balchik C. Balchik
Matchday 18 Spartak Varna Spartak Varna 0:4 Neftochimik Burgas Neftochimik
Matchday 18 Spartak Pleven PFK Spartak Pleven 1:3 Hebar Pazardzhik Hebar P.
Matchday 19 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 3:1 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
Matchday 19 Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 1:1 Cherno More Varna Cherno More
Matchday 15 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 0:1 Diósgyőri VTK Diósgyőr
Matchday 15 Debrecen Debreceni VSC 1:1 Budapest Honvéd FC Honvéd
Matchday 15 Újpest FC Újpest FC 1:0 Kisvárda FC Kisvárda
Matchday 15 Fehérvár MOL Fehérvár FC 0:2 Paksi FC Paksi FC
Matchday 15 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 2:0 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
Matchday 18 Michalovce MFK Zemplin Michalovce 2:0 Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 18 Ruzomberok MFK Ruzomberok 0:0 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
Matchday 18 FC Nitra FC Nitra 1:1 AS Trencin AS Trencin
Matchday 18 Pohronie FK Pohronie 2:1 SKF Sered SKF Sered
Matchday 18 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 2:0 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 17 Eintr. Elster SV Eintracht Elster 1:1 Einheit Wernigerode FCE Wernigerode
Matchday 17 Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 3:3 1.FC Bitterfeld-Wolfen Bitterfeld-W.
Matchday 17 SV BW Zorbau SV Blau-Weiß Zorbau 4:0 BSV Halle-Ammendorf Halle-Ammendorf
Matchday 17 Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 1:0 SV Blau-Weiß Dölau Blau-Weiß Dölau
Matchday 17 SV Dessau 05 SV Dessau 05 0:3 Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
Matchday 17 Haldensleber SC Haldensleber SC 1:2 SSC Weißenfels SSC Weißenfels
Matchday 14 1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 0:1 FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
Matchday 14 FSV Bernau FSV Bernau 0:2 TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
Matchday 14 Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 5:0 Eintracht Miersdorf/Zeuthen Miersdorf/Zeut.
Matchday 14 GW Lübben SV Grün-Weiß Lübben 4:2 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
Matchday 14 Eintr. Teltow RSV Eintracht 1949 3:0 SV Altlüdersdorf Altlüdersdorf
Matchday 14 U. Klosterfelde Union Klosterfelde 2:0 SV Falkensee/Finkenkrug SV Falkensee/F.
Matchday 14 Pr. Eberswalde Preussen Eberswalde 2:0 Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf Petershagen-E.
Matchday 14 Oranienburg Oranienburger FC Eintracht 2:2 TSG Einheit Bernau Einheit Bernau
Matchday 15 Anker Wismar FC Anker Wismar 4:0 SV Warnemünde SV Warnemünde
Matchday 15 SV Pastow SV Pastow 5:0 SG Aufbau Boizenburg SGA Boizenburg
Matchday 15 Rostocker FC Rostocker FC 1895 5:0 SV 90 Görmin SV 90 Görmin
Matchday 15 Grimmener SV Grimmener SV 3:3 Penzliner SV Penzliner SV
Matchday 15 Neubrandenburg 1.FC Neubrandenburg 04 3:2 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
Matchday 15 E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 4:2 FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
Matchday 15 Radebeuler BC Radebeuler BC 08 0:3 SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
Matchday 15 K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 3:1 FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
Matchday 15 Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 2:1 LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
Matchday 15 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 1:1 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
Matchday 13 Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 3:4 FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
Matchday 13 Thüringen Weida FC Thüringen Weida 1:2 SV Ehrenhain SV Ehrenhain
Matchday 22 FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 0:2 Kickers Selb Kickers Selb
Matchday 12 SVT Neumünster SVT Neumünster 2:2 SSC Phoenix Kisdorf Phoenix Kisdorf
Matchday 15 Heikendorfer SV Heikendorfer SV 3:1 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
Matchday 2 TS Ober-Roden TS Ober-Roden 0:0 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
Matchday 2 Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 2:2 FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
Matchday 10 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam 2:0 Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
Matchday 18 B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 4:0 FC 08 Homburg II FC Homburg II
Matchday 16 Woltmershausen TS Woltmershausen 4:0 TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren
Matchday 16 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen 3:2 FC Huchting FC Huchting
Matchday 16 SC Vahr-Blockd. SC Vahr-Blockdiek 1:4 DJK Germania Blumenthal DJK Blumenthal
Matchday 19 FC Wangen 05 FC Wangen 05 2:4 TSG Tübingen TSG Tübingen
Matchday 16 SV Empor Berlin SV Empor Berlin 0:3 VfB Fortuna Biesdorf Fort. Biesdorf
Matchday 18 FC Remscheid FC Remscheid 3:2 DJK Blau-Weiß Mintard BW Mintard
Matchday 18 SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen 1:1 Duisburger SV 1900 Duisburger SV
Matchday 17 SV Endingen SV Endingen 1:1 1.SV Mörsch 1.SV Mörsch
Matchday 17 SV Weil SV Weil 4:0 SV 08 Kuppenheim SV Kuppenheim
Matchday 17 FC Teningen FC Teningen 1:2 SV Bühlertal SV Bühlertal
Matchday 17 Offenburger FV Offenburger FV 1:3 FC Radolfzell FC Radolfzell
Matchday 17 SC Lahr SC Lahr 1:1 SC Pfullendorf SC Pfullendorf
Matchday 20 SC Melle 03 SC Melle 03 3:1 Germania Leer Germania Leer
Matchday 20 SV Morbach SV Morbach 6:0 SG Malberg/Rosenheim SG Malberg/R.
Matchday 20 TSV Emmelshsn. TSV Emmelshausen 3:1 SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
Matchday 18 SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau 1:5 SV Scherpenberg Scherpenberg
Matchday 16 CA Colón Club Atlético Colón 0:2 Club Atlético Aldosivi Aldosivi
Matchday 16 Independiente Club Atlético Independiente 0:1 Club Atlético Banfield CA Banfield
Matchday 16 Huracán Club Atlético Huracán 0:2 Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
Matchday 34 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 1:2 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 34 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 2:3 Gamba Osaka Gamba Osaka
Matchday 34 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 3:0 FC Tokyo FC Tokyo
Matchday 34 Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 1:1 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Matchday 34 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 1:0 Sagan Tosu Sagan Tosu
Matchday 34 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 0:1 Kashima Antlers Kashima Antlers
Matchday 34 Vissel Kobe Vissel Kobe 4:1 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Matchday 34 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 1:0 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Matchday 34 Oita Trinita Oita Trinita 0:2 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 9 Wellington P. Wellington Phoenix 2:1 Western Sydney Wanderers Western Sydney
Matchday 9 Sydney FC Sydney FC 5:1 Brisbane Roar Brisbane Roar
Matchday 19 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 1:0 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
Matchday 19 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 4:2 NK Celik Zenica Celik Zenica
Matchday 19 FK Tuzla City FK Tuzla City 1:0 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Matchday 19 Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 1:1 FK Sarajevo FK Sarajevo
Matchday 19 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 0:2 FK Velez Mostar Velez Mostar
Matchday 14 FC Luftëtari FC Luftëtari 0:2 KF Vllaznia KF Vllaznia
Matchday 14 FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh 2:1 FK Partizani FK Partizani
Matchday 14 KF Tirana KF Tirana 1:3 FK Kukësi FK Kukësi
final Villa Española Deportivo Villa Española 1:1 CA Rentistas Rentistas
Matchday 13 ES Sétif ES Sétif 4:0 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila
Matchday 13 NA Hussein Dey NA Hussein Dey 0:1 NC Magra NC Magra
Matchday 13 CR Belouizdad CR Belouizdad 1:0 JS Saoura JS Saoura
Matchday 13 USM Bel Abbès USM Bel Abbès 3:1 MC Algiers MC Algiers
Matchday 13 US Biskra US Biskra 0:0 CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
Matchday 11 CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 1:1 Etoile Sportive Metlaoui ES Metlaoui
Matchday 11 US Ben Guerdane Union Sportive de Ben Guerdane 0:0 Club Africain Tunis Club Africain
Matchday 9 FUS Rabat FUS Rabat 1:0 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
Matchday 9 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 3:1 Olympique Safi OC Safi
First Round Harras Hodoud Harras El Hodoud 1:0 Petrojet Petrojet
First Round El Ittihad Ittihad Alexandria 1:0 El Nasr El Nasr
First Round Gaish Tala'ea El Gaish 1:0 Dekernes Dekernes
First Round Ismaily Ismaily SC 2:0 El Alameen SC El Alameen
Matchday 16 Clyde FC Clyde FC 0:0 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Matchday 16 Dumbarton FC Dumbarton FC 0:2 Montrose FC Montrose
Matchday 16 East Fife East Fife FC 0:0 Falkirk FC Falkirk FC
Matchday 16 Peterhead FC Peterhead FC 3:0 Stranraer FC Stranraer
Matchday 16 Raith Rovers Raith Rovers FC 1:0 Airdrieonians FC Airdrieonians
Matchday 15 Hoek HSV Hoek 5:2 VV SteDoCo SteDoCo
Matchday 15 Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 2:2 FC Lisse FC Lisse
Matchday 15 Ter Leede VV Ter Leede 4:3 VVOG Harderwijk VVOG
Matchday 15 DVS '33 DVS '33 Ermelo 5:2 Almere City FC U21 Almere City U21
Matchday 15 Odin '59 Odin '59 Heemskerk 1:0 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
Matchday 15 DOVO VV DOVO Veenendaal 5:0 ONS Sneek ONS Sneek
Matchday 15 Harkemase Boys Harkemase Boys 1:2 BVV Barendrecht Barendrecht
Matchday 15 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 3:1 VVSB Noordwijkerhout VVSB
Matchday 20 Huddersfield Huddersfield Town 0:2 Leeds United Leeds
Matchday 20 Middlesbrough Middlesbrough FC 1:0 Charlton Athletic Charlton
Matchday 20 Hull City Hull City 2:1 Stoke City Stoke City
Matchday 20 Blackburn Blackburn Rovers 1:0 Derby County Derby
Matchday 20 Fulham Fulham FC 1:2 Bristol City Bristol City
Matchday 20 Reading Reading FC 2:3 Birmingham City Birmingham
Matchday 20
QPR Queens Park Rangers 2:0 Preston North End Preston NE
Matchday 20 Millwall Millwall FC 2:2 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 20 Sheff Wed Sheffield Wednesday 2:1 Brentford FC Brentford
Matchday 20 Cardiff Cardiff City 3:2 Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 20 Luton Luton Town 2:1 Wigan Athletic Wigan
Matchday 15 Albion Rovers Albion Rovers FC 2:0 Queen's Park FC Queen's Park
Matchday 15 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 0:0 Elgin City FC Elgin City
Matchday 15 Edinburgh City Edinburgh City FC 2:1 Cove Rangers FC Cove Rangers
Matchday 15 Stenhousemuir Stenhousemuir FC 1:2 Annan Athletic FC Annan Athletic
Matchday 15 Stirling Stirling Albion FC 2:4 Brechin City FC Brechin City
Round of 16 F91 Dudelange F91 Dudelange 4:1 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
Round of 16 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 3:0 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Matchday 6 Southern United Southern United 2:2 Hawke’s Bay United Hawke’s Bay
Second Round Abha Abha Club 1:0 Al-Arabi Al-Arabi
Second Round Hilal Al-Hilal Riyadh 4:2 Al-Jabalain FC Al-Jabalain
Matchday 20 Rotherham Rotherham United 0:1 Rochdale AFC Rochdale
Matchday 20 Gillingham FC Gillingham FC 1:0 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 20 Coventry Coventry City 1:1 Ipswich Town Ipswich
Matchday 20 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 1:1 Accrington Stanley Accrington
Matchday 20 Oxford United Oxford United 0:0 Shrewsbury Town Shrewsbury
Matchday 20 Bristol Rovers Bristol Rovers 4:2 Southend United Southend United
Matchday 20 Bolton Bolton Wanderers 2:2 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Matchday 20 Doncaster Doncaster Rovers 1:1 Milton Keynes Dons MK Dons
Matchday 20 Burton Albion Burton Albion 0:2 Lincoln City Lincoln City
Matchday 20 Portsmouth Portsmouth FC 2:2 Peterborough United Peterborough
Matchday 20 Blackpool Blackpool FC 3:1 Fleetwood Town Fleetwood
Matchday 20 Bradford Bradford City 1:0 Newport County Newport County
Matchday 20 Cambridge Utd. Cambridge United 1:0 Plymouth Argyle Plymouth
Matchday 20 Colchester Utd. Colchester United 1:0 Salford City Salford
Matchday 20 Exeter City Exeter City 3:2 Northampton Town Northampt. Town
Matchday 20 Forest Green Forest Green Rovers 0:2 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
Matchday 20 Grimsby Town Grimsby Town 0:3 Swindon Town Swindon Town
Matchday 20 Mansfield Town Mansfield Town 0:3 Cheltenham Town Cheltenham
Matchday 20 Morecambe FC Morecambe FC 1:1 Carlisle United Carlisle United
Matchday 20 Oldham Athletic Oldham Athletic 1:1 Leyton Orient Leyton Orient
Matchday 20 Port Vale Port Vale FC 0:1 Walsall FC Walsall
Matchday 20 Stevenage Stevenage FC 0:0 Crawley Town Crawley Town
Matchday 25 Barrow Barrow AFC 1:0 Aldershot Town Aldershot Town
Matchday 25 Chesterfield FC Chesterfield FC 1:2 Bromley FC Bromley
Matchday 25 Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 1:2 Maidenhead United Maidenhead Utd.
Matchday 25 Barnet Barnet FC 2:1 AFC Fylde Fylde
Matchday 25 Eastleigh FC Eastleigh FC 1:1 Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
Matchday 25 Dover Athletic Dover Athletic 0:2 Boreham Wood FC Boreham Wood
Matchday 25 Woking FC Woking FC 2:1 Hartlepool United Hartlepool Utd.
Matchday 25 Harrogate Town Harrogate Town 2:1 Torquay United FC Torquay United
Matchday 25 Notts County Notts County 1:1 Sutton United Sutton Utd
Matchday 25 Yeovil Town Yeovil Town 2:0 FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 25 Stockport Stockport County 4:2 Chorley FC Chorley FC
Matchday 25 Wrexham Wrexham AFC 2:0 Solihull Moors Solihull Moors
Matchday 6 Lisburn FC Lisburn Distillery FC 2:1 Limavady United Limavady United
Matchday 6 Armagh City FC Armagh City FC 1:1 Banbridge Town Banbridge
Matchday 6 Bangor Bangor FC 4:1 Tobermore United FC Tobermore
Matchday 6 Moyola Park Moyola Park AFC 1:2 Portstewart FC Portstewart FC
Matchday 6 Newington YC Newington YC 0:3 Annagh United FC Annagh United
Matchday 20 Knockbreda FC Knockbreda FC 1:4 Ballinamallard United Ballinamallard
Matchday 20 Queen's Uni Queen's University 5:2 Harland & Wolff Welders HW Welders
Matchday 20 Ballyclare Ballyclare Comrades FC 0:1 Dundela FC Dundela FC
Matchday 20 Loughgall Loughgall FC 1:0 Newry City AFC Newry City
Matchday 20 Portadown Portadown FC 2:1 Ards FC Ards FC
Matchday 19 Carrick Rangers Carrick Rangers 3:0 Institute FC Institute FC
Matchday 19 Coleraine Coleraine FC 2:2 Glentoran FC Glentoran
Matchday 19 Crusaders Crusaders FC 0:1 Ballymena United Ballymena
Matchday 19 Dungannon Dungannon Swifts 3:1 Warrenpoint Town FC Warrenpoint
Matchday 19 Glenavon Glenavon FC 1:3 Larne FC Larne FC
Matchday 19 Linfield Linfield FC 1:0 Cliftonville FC Cliftonville
Matchday 15 Cittadella AS Cittadella 4:3 US Salernitana 1919 Salernitana
Matchday 15 FC Empoli FC Empoli 2:1 Ascoli Calcio Ascoli
Matchday 15 Pescara Delfino Pescara 1936 2:2 Venezia FC Venezia
Matchday 15 Spezia Calcio Spezia Calcio 2:0 AS Livorno AS Livorno
Matchday 15 Chievo Verona Chievo Verona 1:0 US Cremonese Cremonese
Matchday 18 Pianese US Pianese 1:2 US Città di Pontedera Pontedera
Matchday 18 Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 0:0 US Pistoiese 1921 Pistoiese
Matchday 18 Siena Robur Siena 1:0 Como 1907 Como
Matchday 18 Cesena Cesena FC 0:4 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
Matchday 18 Paganese Paganese Calcio 1926 1:1 US Catanzaro Catanzaro
Matchday 16 BAK FK Baskent Akademi FK 3:0 Hacettepe Spor Hacettepe
Matchday 19 SD Huesca SD Huesca 0:2 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Matchday 19 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:0 SD Ponferradina Ponferradina
Matchday 19 UD Almería UD Almería 3:1 CD Mirandés CD Mirandés
Matchday 21 Metaloglobus FC Metaloglobus Bukarest 3:0 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Csikszereda
Matchday 21 Gloria Buzau Gloria Buzau 3:3 Ripensia Timisoara Ripensia
Matchday 21 CSM Resita CSM Resita 0:1 CS Mioveni CS Mioveni
Matchday 21 D. Calarasi Dunarea Calarasi 1:1 SSC Farul Constanta SSC Farul
Matchday 21 ASU Poli ASU Poli Timisoara 1:0 Pandurii Targu Jiu Pandurii
Matchday 21 Chiajna Concordia Chiajna 1:3 FC Rapid 1923 Rapid 1923
Matchday 19 Vitória SC U23 Vitória de Guimarães SC U23 0:4 SL Benfica U23 Benfica U23
Matchday 19 Feirense Sub-23 CD Feirense Sub-23 1:3 Estoril Praia U23 Estoril U23
Matchday 19 Leixões Sub-23 Leixões SC Sub-23 1:0 Vitória de Setúbal FC U23 Vitória FC U23
Matchday 19 Marítimo U23 CS Marítimo U23 0:1 Sporting CP U23 Sporting CP U23
Matchday 19 Belenenses U23 Belenenses SAD U23 1:2 CD Cova da Piedade U23 Cova Piedade 23
Matchday 12 Penafiel FC Penafiel 2:2 FC Porto B FC Porto B
Matchday 12 Nacional CD Nacional 1:0 SC Farense Farense
Matchday 12 Cova Piedade CD Cova Piedade 0:0 UD Vilafranquense Vilafranquense
Matchday 12 Chaves GD Chaves 0:2 UD Oliveirense Oliveirense
Matchday 13 Marítimo CS Marítimo 2:2 CD Santa Clara Santa Clara
Matchday 13 Famalicão FC Famalicão 2:3 CD Tondela Tondela
Matchday 13 Desportivo Aves Desportivo Aves 1:0 SC Braga Braga
Matchday 16 Arbroath Arbroath FC 1:1 Dundee FC Dundee FC
Matchday 16 Dundee United Dundee United FC 2:1 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
Matchday 16 Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 3:1 Greenock Morton FC Morton
Matchday 16 Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 2:0 Ayr United FC Ayr United
Matchday 16 Queen o. t. S. Queen of the South FC 1:2 Partick Thistle FC Partick Thistle
Matchday 14 Hatayspor Hatayspor 3:0 Boluspor Boluspor
Matchday 14 Karagümrük Fatih Karagümrük 0:0 Balikesirspor Balikesirspor
Matchday 14 Akhisarspor Akhisarspor 4:3 Istanbulspor Istanbulspor
Matchday 17 SC Kriens SC Kriens 2:1 FC Wil 1900 FC Wil 1900
Matchday 17 FC Chiasso FC Chiasso 0:1 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
Matchday 13 AEK Athens U19 AEK Athens U19 0:0 Panionios Athen U19 Panionios U19
Matchday 13 Ast.Tripoli U19 Asteras Tripolis U19 2:1 AE Larisa U19 AE Larisa U19
Matchday 13 Panetolikos U19 Panetolikos GFS U19 1:1 Olympiacos Piraeus U19 Olympiacos U19
Matchday 13 Atromitos U19 Atromitos Athens U19 0:2 Aris Thessaloniki U19 Aris U19
Matchday 13 Volos NPS U19 Volos NPS U19 0:1 Panathinaikos Athens U19 PAO U19
Matchday 13 PAOK U19 PAOK Thessaloniki U19 2:0 AO Xanthi U19 AO Xanthi U19
Matchday 13 PAS Lamia U19 PAS Lamia 1964 U19 0:1 OFI Crete U19 OFI Crete U19
Matchday 11 PS Kalamata PS Kalamata 0:1 AO Trikala AO Trikala
final Start IK Start 2:1 Lillestrøm SK Lillestrøm SK
Matchday 23 Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 0:0 FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
Matchday 23 Novi Pazar FK Novi Pazar 3:1 FK Smederevo Smederevo
Matchday 16 Hrv Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac 1:0 NK Solin NK Solin
Matchday 16 NK Dubrava ZG NK Dubrava Tim kabel 1:0 NK Croatia Zmijavci Croat. Zmijavci
Matchday 16 Cibalia HNK Cibalia Vinkovci 0:0 NK Sesvete NK Sesvete
Matchday 16 NK Dugopolje NK Dugopolje 2:2 NK Kustosija Zagreb NK Kustosija Zagreb
Matchday 16 NK Orijent 1919 HNK Orijent Rijeka 0:2 NK Medjimurje Cakovec Medjimurje
Matchday 11 Man Utd U18 Manchester United U18 1:3 Stoke City U18 Stoke U18
Matchday 11 Sunderland U18 Sunderland AFC U18 0:7 Manchester City U18 Man City U18
Matchday 11 Southampton U18 Southampton FC U18 0:5 West Ham United U18 West Ham U18
Matchday 11 Swansea U18 Swansea City U18 0:8 Chelsea FC U18 Chelsea U18
Matchday 11 Tottenham U18 Tottenham Hotspur U18 2:3 Reading FC U18 Reading U18
Matchday 11 Derby U18 Derby County U18 1:5 Liverpool FC U18 Liverpool U18
Matchday 11 Wolves U18 Wolverhampton Wanderers U18 0:3 Blackburn Rovers U18 Blackburn U18
Matchday 12 Chelsea U23 Chelsea FC U23 3:3 Derby County U23 Derby U23
Matchday 12 Newcastle U23 Newcastle United U23 0:1 Reading FC U23 Reading U23
Matchday 13 Hapoel Raanana Hapoel Raanana 1:1 Hapoel Kfar Saba H. Kfar Saba
Matchday 13 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 3:0 Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
Matchday 13 Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona 1:0 Sektzia Ness Ziona Ness Ziona
Matchday 13 M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 0:0 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
Matchday 16 Silivrispor Silivrispor 1:1 1928 Bucaspor 1928 Bucaspor
Matchday 16 RM Castilla Real Madrid Castilla 2:2 Internacional de Madrid Inter de Madrid
Matchday 16 Real Sociedad B Real Sociedad B 4:2 SD Amorebieta SD Amorebieta
Matchday 16 CD Guijuelo CD Guijuelo 3:0 Burgos CF Burgos CF
Matchday 16 Muglaspor Muglaspor 2:3 Batman Petrolspor Batman Petrol
Matchday 16 Adivar SK Halide Edip Adivarspor 0:0 Altindag Belediye Spor Altindag Bld
Matchday 16 Modafen Modafen 0:0 Bayrampasa Spor Bayrampasa
Matchday 16 UE Cornellà UE Cornellà 2:0 CE Sabadell CE Sabadell
Matchday 16 Sevilla Atl. Sevilla Atlético 1:3 Recreativo Huelva Recr. Huelva
Matchday 22 Hannover 96 II Hannover 96 II 2:1 Heider SV Heider SV
Matchday 22 Holst. Kiel II Holstein Kiel II 1:2 Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
Matchday 22 SC Weiche 08 SC Weiche Flensburg 08 2:1 VfB Oldenburg VfB Oldenburg
Matchday 22 LSK Hansa Lüneburger SK Hansa 0:1 SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen
Matchday 18 Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 1:1 Berliner AK 07 Berliner AK
Matchday 18 Altglienicke VSG Altglienicke 0:3 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 20 VfB Homberg VfB Homberg 0:2 SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
Matchday 20 SV Rödinghausen SV Rödinghausen 4:1 Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
Matchday 20
Alem. Aachen Alemannia Aachen 1:2 Wuppertaler SV Wuppertaler SV
Matchday 20 RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 1:0 FC Schalke 04 II Schalke 04 II
Matchday 20 Bahlinger SC Bahlinger SC 0:1 TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
Matchday 20 Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 7:0 TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
Matchday 20 FC Gießen FC Gießen 1:1 FK Pirmasens FK Pirmasens
Matchday 20 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 2:0 FC 08 Homburg FC 08 Homburg
Matchday 20 FCA Walldorf FC-Astoria Walldorf 4:0 TSG Balingen TSG Balingen
Matchday 20 FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 2:1 FSV Frankfurt FSV Frankfurt
Matchday 20 TuS Dassendorf TuS Dassendorf 2:0 HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
Matchday 20 USC Paloma USC Paloma Hamburg 1:2 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
Matchday 19 Dorfmerkingen Sportfreunde Dorfmerkingen 1:1 Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer SU
Matchday 19 FC 08 Villingen FC 08 Villingen 0:2 1.Göppinger Sportverein 1.Göppinger SV
Matchday 19 1.CfR Pforzheim 1.CfR Pforzheim 2:1 Freiburger FC Freiburger FC
Matchday 19 Stuttg. Kickers Stuttgarter Kickers