For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:22:50 PM
Matchday 5 OB Reserves Odense Boldklub Reserves 3:1 AC Horsens Reserves ACH Reserves
Group Stage
RB Salzburg Red Bull Salzburg 0:2 Liverpool FC Liverpool
Group Stage
SSC Napoli SSC Napoli 4:0 KRC Genk KRC Genk
Group Stage
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 2:1 SK Slavia Prague Slavia Prague
Group Stage
Inter Inter Milan 1:2 FC Barcelona FC Barcelona
Group Stage Benfica SL Benfica 3:0 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Group Stage Olympique Lyon Olympique Lyon 2:2 RB Leipzig RB Leipzig
Group Stage
Ajax Ajax Amsterdam 0:1 Valencia CF Valencia
Group Stage
Chelsea Chelsea FC 2:1 LOSC Lille LOSC Lille
Group Stage SSC Napoli SSC Napoli UEFA U19 0:0 KRC Genk UEFA U19 Genk UEFA U19
Group Stage Ajax Ajax Amsterdam UEFA U19 1:1 Valencia CF UEFA U19 Valencia CF
Group Stage RB Salzburg YL Red Bull Salzburg UEFA U19 2:3 Liverpool FC UEFA U19 Liverpool
Group Stage Inter Inter Mailand UEFA U19 2:0 FC Barcelona UEFA U19 FC Barcelona
Group Stage Chelsea Chelsea FC UEFA U19 1:1 LOSC Lille UEFA U19 LOSC Lille
Group Stage Olympique Lyon Olympique Lyon UEFA U19 1:0 RasenBallsport Leipzig UEFA U19 RB Leipzig U19
Group Stage Bor. Dortmund Borussia Dortmund UEFA U19 5:1 SK Slavia Prag UEFA U19 Slavia Prag
Group Stage Benfica SL Benfica UEFA U19 1:0 Zenit St. Petersburg UEFA U19 Zenit S-Pb
Matchday 11 Besiktas U19 Besiktas JK U19 2:0 Osmanlispor FK U19 Osmanlispor U19
Matchday 14 Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 1:4 Altinordu FK U19 Altinordu U19
Quarter-Finals Markranstädt SSV Markranstädt 0:4 Chemnitzer FC Chemnitzer FC
Matchday 12 Verlautenheide SV Eintracht Verlautenheide 2:2 SC Brühl SC Brühl
Matchday 8 Khor Fakkan Khor Fakkan 0:2 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC
Matchday 8 Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba Sports Club 6:2 Ajman Club Ajman Club
Matchday 8 Sharjah FC Sharjah Cultural Sports Club 0:0 FC Baniyas FC Baniyas
Matchday 13 JS Kabylie JS Kabylie moved MC Oran MC Oran
Matchday 7 El Gouna El Gouna FC 1:4 Enppi Sporting Club Enppi SC
Matchday 7 Entag El Harby Entag El Harby 1:1 Smouha SC Smouha
Matchday 21 Charlton Charlton Athletic 0:1 Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 21 Leeds Leeds United 2:0 Hull City Hull City
Matchday 21 Bristol City Bristol City 1:2 Millwall FC Millwall
Matchday 21 Preston NE Preston North End 2:1 Fulham FC Fulham
Matchday 21 Nottm Forest Nottingham Forest 1:1 Middlesbrough FC Middlesbrough
Matchday 21 Stoke City Stoke City 3:0 Luton Town Luton
Round of 16 Chievo U19 Chievo Primavera 1:2 Cremonese Primavera Cremonese U19
Matchday 19 Chesterfield FC Chesterfield FC 1:2 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 17 Fylde AFC Fylde 0:0 Sutton United Sutton Utd
Second Round Carlisle United Carlisle United 1:0 Forest Green Rovers Forest Green
Second Round Crewe Alexandra Crewe Alexandra 3:1 Eastleigh FC Eastleigh FC
Second Round Hartlepool Utd. Hartlepool United 1:0 AET Exeter City Exeter City
Second Round Ipswich Ipswich Town 1:2 Coventry City Coventry
Matchday 15 Ayr United Ayr United FC 1:1 Arbroath FC Arbroath
Matchday 15 Morton Greenock Morton FC 1:2 Dundee United FC Dundee United
Matchday 16 Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 1:1 Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
Quarter-Finals La Fiorita La Fiorita 1967 5:0 SS Cosmos Cosmos
Quarter-Finals AC Libertas AC Libertas 1:2 SS Folgore/Falciano SS Folgore
group stage China China 1:2 Japan Japan
Matchday 3 NEROCA FC NEROCA FC 1:4 Quess East Bengal FC East Bengal FC
Matchday 3 Punjab Punjab FC 3:1 Chennai City FC Chennai City
Serbia U17 Serbia U17 2:0 Russia U17 Russia U17