For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 12:52:41 PM
Group Stage Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 1:4 Manchester City Man City
Group Stage Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 0:3 Atalanta BC Atalanta
Group Stage Club Brugge Club Brugge KV 1:3 Real Madrid Real Madrid
Group Stage Paris SG Paris Saint-Germain 5:0 Galatasaray SK Galatasaray
Group Stage
Bayern Munich Bayern Munich 3:1 Tottenham Hotspur Spurs
Group Stage Olympiacos Olympiacos Piraeus 1:0 Red Star Belgrade Red Star
Group Stage
Atlético Madrid Atlético Madrid 2:0 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Group Stage
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 0:2 Juventus FC Juventus
First Round Al Sadd Al Sadd Sports Club 3:1 AET Hienghene Sport Hienghene Sport
Group Stage Shakhtar D. Shakhtar Donetsk UEFA U19 1:2 Atalanta Bergamo UEFA U19 Bergamo UYL
Group Stage Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb UEFA U19 1:0 Manchester City UEFA U19 Man City
Group Stage Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen UEFA U19 0:5 Juventus FC UEFA U19 Juventus FC
Group Stage Club Brugge Club Brugge UEFA U19 2:2 Real Madrid UEFA U19 Madrid UEFA U19
Group Stage Paris Paris Saint-Germain UEFA U19 1:0 Galatasaray SK UEFA U19 Galatasaray
Group Stage Atlético Madrid Atlético Madrid UEFA U19 3:0 Lokomotiv Moscow UEFA U19 Loko Moscow
Group Stage FC Bayern Bayern Munich UEFA U19 3:0 Tottenham Hotspur UEFA U19 Tottenham
Group Stage Olympiacos U19 Olympiacos Piraeus UEFA U19 0:1 Red Star Belgrade UEFA U19 Red Star
Matchday 13 Titus Petange Union Titus Petange 1:1 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Matchday 13 US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 2:2 CS Fola Esch CS Fola Esch
Matchday 19 ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 1:1 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
Matchday 11 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport 2:5 SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
Matchday 19 Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 3:3 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
Matchday 8 Hatta Club Hatta Club 0:2 Al-Jazira (Abu Dhabi) Al-Jazira
Matchday 8 Shabab Dubai FC Shabab Al-Ahli Dubai 4:0 Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
Matchday 8 Al-Wasl Al-Wasl Sports Club 3:2 Al-Fujairah SC Fujairah SC
Matchday 8 Al-Ain FC Al-Ain FC 2:2 Al-Nasr (Dubai) Al-Nasr
Matchday 11 ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 4:0 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif
Matchday 7 Harras Hodoud Harras El Hodoud 0:0 FC Masr FC Masr
Matchday 7 Ismaily Ismaily SC 2:0 Masr El Makasa El Makasa
Matchday 7 Wadi Degla Wadi Degla FC 0:3 El Ahly Cairo El Ahly
Matchday 6 O. Khouribga Olympique Khouribga 0:4 Wydad Casablanca Wydad AC
Matchday 4 Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 1:0 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
First Round UD Logroñés UD Logroñés 2:1 Marino Luanco Marino Luanco
Matchday 21 Wigan Wigan Athletic 1:1 West Bromwich Albion West Brom
Matchday 21
Swansea Swansea City 1:1 Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 21 Brentford Brentford FC 2:1 Cardiff City Cardiff
Matchday 21 Birmingham Birmingham City 0:2 Queens Park Rangers QPR
Matchday 21 Derby Derby County 1:1 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 21 Barnsley FC Barnsley FC 1:1 Reading FC Reading
Quarter-Finals Siena Robur Siena 0:1 Ternana Calcio Ternana
Third Round Vác Vác FC 0:3 Újpest FC Újpest FC
Third Round Dorog Dorogi FC 6:5 on pens Debreceni VSC Debrecen
Third Round Ózd FC Ózd FC 0:3 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
Matchday 16 Juventus U23 Juventus U23 0:1 AC Gozzano Gozzano
Matchday 15 Pontedera US Città di Pontedera 4:1 Calcio Lecco 1912 Lecco
Matchday 13 Paganese Paganese Calcio 1926 3:1 Calcio Catania Catania
Matchday 16 Vibonese US Vibonese 0:0 US Catanzaro Catanzaro
final Lillestrøm SK Lillestrøm SK 4:3 IK Start Start
Matchday 19 Kom Podgorica Kom Podgorica 1:0 FK Zeta Golubovac Zeta Golubovac
Matchday 19 OFK Petrovac OFK Petrovac 1:1 FK Podgorica FK Podgorica
Matchday 19 OFK Grbalj OFK Grbalj 3:1 FK Iskra Danilovgrad Iskra D.
Matchday 19 OFK Titograd OFK Titograd 1:1 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
Matchday 19 B. Podgorica Buducnost Podgorica 2:0 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
Matchday 15 SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven 4:1 SG Aumund-Vegesack SG Aumund-Veg.
Quarter-Finals Domagnano FC Domagnano 1:4 SP Tre Fiori Tre Fiori
Quarter-Finals Tre Penne SP Tre Penne 6:0 SP Cailungo Cailungo
Matchday 12 Europa FC Europa FC 2:0 Lynx FC Lynx FC
group stage South Korea South Korea 2:0 Hong Kong Hong Kong
Matchday 25 Nordsjaell. U19 FC Nordsjaelland U19 2:1 FC Copenhagen U19 Copenhagen U19
Matchday 8 Entella U17 Virtus Entella Under 17 3:4 Empoli Under 17 Empoli U17
Matchday 32 Persela Persela Lamongan 1:0 PSS Sleman PSS Sleman
Matchday 32 Borneo FC Borneo FC 0:1 Persib Bandung Persib Bandung
Matchday 32 Barito Putera PS Barito Putera 3:2 PSM Makassar PSM Makassar
Matchday 13 Bra AC Bra 3:3 USD Lavagnese 1919 Lavagnese
Matchday 13 Sanremese Sanremese Calcio 1:1 AC Prato Prato
Matchday 14 Verbania Asdc Verbania 0:0 Borgosesia Calcio Borgosesia
Quarter-Finals Pineto Pineto Calcio 5:6 on pens Tolentino Calcio Tolentino
Matchday 24 Sundowns Mamelodi Sundowns FC 3:1 Stellenbosch FC Stellenbosch FC
Matchday 3 Mohun Bagan Mohun Bagan AC (diss.) 4:0 TRAU FC TRAU FC
China U22 China U22 0:1 Syria U22 Syria U22
Romania U18 Romania U18 1:0 Turkey U18 Turkey U18
Portugal U18 Portugal U18 2:2 Spain U18 Spain U18
Matchday 8 Odisha Odisha FC 3:2 Hyderabad FC Hyderabad
Third Round Bournemouth U18 AFC Bournemouth U18 4:3 Barnet FC U18 Barnet U18
Third Round Boro U18 Middlesbrough FC U18 6:5 on pens Forest Green Rovers U18 Forest U18
Third Round Luton U18 Luton Town U18 2:3 Sheffield Wednesday U18 Sheff Wed U18
Third Round Brist. Rov. U18 Bristol Rovers U18 1:3 Southampton FC U18 Southampton U18
Third Round Fulham U18 Fulham FC U18 10:1 FC South Shields Jugend South Shields J