For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:46:00 PM
Matchday 15
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 9:30 PM FC Augsburg FC Augsburg
Matchday 17
VfL Bochum VfL Bochum 7:30 PM Hannover 96 Hannover 96
Matchday 17
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 7:30 PM SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 19
Preußen Münster Preußen Münster 3:00 PM 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Matchday 17 Alavés Deportivo Alavés 10:00 PM CD Leganés CD Leganés
Matchday 21 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest 8:30 PM Sepsi Sf. Gheorghe Sepsi Sf. Gh.
Matchday 15 Alanyaspor Alanyaspor 7:30 PM Antalyaspor Antalyaspor
Matchday 17 Heerenveen SC Heerenveen 9:00 PM Willem II Tilburg Willem II
Matchday 19 KV Kortrijk KV Kortrijk 9:30 PM Royal Excel Mouscron Mouscron
Matchday 19 KSV Roeselare KSV Roeselare 9:30 PM Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
Matchday 20 Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 7:00 PM FK Jablonec FK Jablonec
Matchday 20 Aalborg BK Aalborg BK 8:00 PM FC Nordsjaelland Nordsjaelland
Matchday 19 HNK Gorica HNK Gorica 1:00 AM NK Inter Zapresic Inter Zapresic
Matchday 19 Arka Gdynia Arka Gdynia 7:00 PM Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
Matchday 19 Wisla Kraków Wisla Kraków 9:30 PM Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Matchday 20 FK Etar Etar Veliko Tarnovo 1:00 AM POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
Matchday 11 Al-Ettifaq Al-Ettifaq 6:30 PM Al-Fateh Al-Fateh
Matchday 11 Al-Nassr Al-Nassr FC 8:45 PM Al-Taawon Taawon
Matchday 10 Brisbane Roar Brisbane Roar 1:00 AM Western United FC Western United
Matchday 11 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC 4:00 PM Sharjah Cultural Sports Club Sharjah FC
Matchday 11 Shabab Dubai FC Shabab Al-Ahli Dubai 4:00 PM Al Ittihad Kalba Sports Club Ittihad Kalba
Matchday 11 Al-Wahda FC Al-Wahda FC Abu Dhabi 6:45 PM Al-Ain FC Al-Ain FC
Matchday 16 Chievo Verona Chievo Verona 10:00 PM SS Juve Stabia Juve Stabia
Matchday 20 CD Numancia CD Numancia 10:00 PM Girona FC Girona
Matchday 16 Dunkerque USL Dunkerque 7:00 PM US Boulogne US Boulogne
Matchday 16 FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 9:00 PM FC Bastia-Borgo Bastia-Borgo
Matchday 16 US Créteil US Créteil-Lusitanos 9:00 PM US Concarneau Concarneau
Matchday 16 Stade Lavallois Stade Lavallois 9:00 PM US Avranches US Avranches
Matchday 16 Red Star FC Red Star FC 9:00 PM US Quevilly-Rouen Métropole Quevilly-Rouen
Matchday 16 G. Ajaccio GFC Ajaccio 9:00 PM AS Béziers AS Béziers
Matchday 16 Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 9:00 PM SO Cholet SO Cholet
Matchday 16 SC Toulon Sporting Club de Toulon 9:00 PM Sporting-Club de Lyon Sport-Club Lyon
Matchday 18 AC Ajaccio AC Ajaccio 9:00 PM RC Lens Lens
Matchday 18 FC Chambly FC Chambly 9:00 PM FC Chamois Niort FC Niort
Matchday 18 Clermont Foot Clermont Foot Auvergne 63 9:00 PM AC Le Havre AC Le Havre
Matchday 18 Guingamp EA Guingamp 9:00 PM ES Troyes AC Troyes
Matchday 18 FC Le Mans FC Le Mans 9:00 PM US Orléans US Orléans
Matchday 18 FC Lorient FC Lorient 9:00 PM AJ Auxerre AJ Auxerre
Matchday 18 AS Nancy AS Nancy-Lorraine 9:00 PM LB Châteauroux LB Châteauroux
Matchday 18 Rodez AF Rodez AF 9:00 PM SM Caen SM Caen
Matchday 18 FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 9:00 PM Grenoble Foot 38 Grenoble
Matchday 18 Valenciennes FC Valenciennes FC 9:00 PM Paris FC Paris FC
Matchday 19 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 9:00 PM Ajax Amsterdam U21 Ajax U21
Matchday 19 Utrecht U21 FC Utrecht U21 9:00 PM FC Eindhoven FC Eindhoven
Matchday 19 FC Volendam FC Volendam 9:00 PM MVV Maastricht MVV Maastricht
Matchday 19 NAC Breda NAC Breda 9:00 PM FC Den Bosch FC Den Bosch
Matchday 19 PSV U21 PSV Eindhoven U21 9:00 PM FC Dordrecht FC Dordrecht
Matchday 19 De Graafschap De Graafschap Doetinchem 9:00 PM SC Telstar Telstar
Matchday 19
NEC Nijmegen NEC Nijmegen 9:00 PM Almere City FC Almere City
Matchday 19
Roda JC Roda JC Kerkrade 9:00 PM AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
Matchday 19 TOP Oss TOP Oss 9:00 PM SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
Matchday 19 Helmond Sport Helmond Sport 9:00 PM Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
Matchday 15 Altay SK Altay SK 6:00 PM Adana Demirspor Adana Demirspor
Matchday 18
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 9:00 PM FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
Matchday 20 Altona 93 Altona 93 7:30 PM Hannover 96 II Hannover 96 II
Matchday 13 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 7:00 PM Olympiakos Nicosia Olympiakos N.
Matchday 32 Persija Jakarta Persija Jakarta 10:30 AM Madura United FC Madura United
Matchday 32 PSIS PSIS Semarang 1:30 PM Semen Padang FC Semen Padang
Matchday 8 Kerala Blasters Kerala Blasters FC 4:00 PM Jamshedpur FC Jamshedpur FC