For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 1:35:17 PM
Matchday 2 KS FC Kunshan FC 1:1 Chengdu Better City CD Better City
Matchday 2 TZ Yuanda Taizhou Yuanda 1:35 PM Changchun Yatai CC Yatai
Matchday 2 JX Liansheng Jiangxi Liansheng 1:1 Heilongjiang Lava Spring HLJ Lava Spring
Matchday 2 SC Jiuniu Sichuan Jiuniu 2:1 Guizhou Hengfeng GZ Hengfeng
75' NT Zhiyun Nantong Zhiyun 0:1 Suzhou Dongwu SZ Dongwu
Matchday 2 BJ BSU Beijing BSU 1:35 PM Xinjiang Tianshan Leopard XJ T. Leopard
Group Stage Krasnodar FK Krasnodar 7:55 PM Chelsea FC Chelsea
Group Stage
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 7:55 PM Paris Saint-Germain Paris SG
Group Stage
Sevilla FC Sevilla FC 10:00 PM Stade Rennais FC Stade Rennais
Group Stage
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 10:00 PM Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Group Stage Club Brugge Club Brugge KV 10:00 PM SS Lazio Lazio
Group Stage Ferencváros Ferencvárosi TC 10:00 PM Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Group Stage
Juventus Juventus FC 10:00 PM FC Barcelona FC Barcelona
Group Stage
Man Utd Manchester United 10:00 PM RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 4
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 7:30 PM SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
34' Muglaspor Muglaspor 0:0 Bergama Belediyespor Bergama Bld
Matchday 6 Bayrampasa Bayrampasa Spor moved Düzce Spor Düzce Spor
33' Adiyaman 1954 Adiyaman 1954 Spor 0:0 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
34' Silivrispor Silivrispor 0:0 Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
35' Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 0:0 Alanya Kestelspor Alanya Kestel
35' Siirt Idare Siirt Il Özel Idaresi Spor 0:0 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
35' Kozan Spor FK Kozan Spor FK 0:1 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
32' Büyük Anadolu Kirikkale Büyük Anadolu Spor 0:0 Modafen Modafen
last 16 Botafogo Botafogo de Futebol e Regatas 0:1 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
last 16 Santos FC Santos FC 9:00 PM Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 2 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 0:0 Centro Sportivo Alagoano (AL) CSA
Matchday 5 C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice moved FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 6 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 6:00 PM NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 19 VPS Vaasan Palloseura 6:30 PM FC KTP FC KTP
Matchday 6 Wisla Kraków Wisla Kraków 7:00 PM Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Matchday 9 ND Gorica ND Gorica 5:00 PM NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Matchday 9 FC Koper FC Koper 7:00 PM NK Celje NK Celje
Matchday 14 Montreal Impact Montreal Impact 0:1 Nashville SC Nashville SC
Matchday 14 Vancouver Vancouver Whitecaps FC 0:2 Seattle Sounders FC Sounders FC
74' Vegalta Sendai Vegalta Sendai 1:2 Vissel Kobe Vissel Kobe
73' FC Tokyo FC Tokyo 1:2 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
73' Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 2:0 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
75' G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 0:0 Fukushima United Fukushima Utd.
Third Round Fukuyama City Fukuyama City 2:0 Mitsubishi Motors Mizushima Mits. Mizushima
Third Round Honda FC Honda FC 1:0 Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
Third Round Niigata Uni H&W Niigata University of Health & Welfare 0:2 Fukui United Fukui Utd.
74' Fuji Univ. Fuji University 1:2 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
73' Tsukuba Univ. Tsukuba University 0:1 Tokyo Musashino City Musashino City
73' Arte. Wakayama Arterivo Wakayama 2:2 TIAMO Hirakata TIAMO Hirakata
Matchday 12 Min. Zacatecas Mineros de Zacatecas 1:1 Tampico Madero Tampico Madero
Matchday 12 Pumas Tabasco Pumas Tabasco 0:2 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
Matchday 12 Cimarrones Cimarrones de Sonora 2:0 Tepatitlán FC Tepatitlán
Matchday 19 Riteriai FK Riteriai 6:30 PM FK Panevezys FK Panevezys
32' Ventspils FK Ventspils 0:0 FK RFS RFS
Semi-Finals Liepaja FK Liepaja 1:00 PM Valmiera FC Valmiera
Matchday 8 Preston Preston North End 9:00 PM Millwall FC Millwall
Matchday 8 Bournemouth AFC Bournemouth 9:45 PM Bristol City Bristol City
Matchday 8 Birmingham Birmingham City 9:45 PM Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 8 Derby Derby County 9:45 PM Cardiff City Cardiff
Matchday 8 Luton Luton Town 9:45 PM Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 8 Rotherham Rotherham United 9:45 PM Sheffield Wednesday Sheff Wed
Second Round Sport Huancayo Sport Huancayo 1:1 Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
Second Round Audax Italiano Audax Italiano 2:1 Bolívar La Paz Bolívar
Second Round La Calera Unión La Calera 0:0 Deportes Tolima Deportes Tolima
Third Round Torino Torino FC 3:00 PM US Lecce Lecce
Third Round Cagliari Calcio Cagliari Calcio 3:30 PM US Cremonese Cremonese
Third Round Cosenza Cosenza Calcio 4:00 PM SS Monopoli 1966 Monopoli
Third Round Cittadella AS Cittadella 4:00 PM Spezia Calcio Spezia Calcio
Third Round Benevento Benevento Calcio 5:00 PM FC Empoli FC Empoli
Third Round Brescia Brescia Calcio 5:00 PM AC Perugia Calcio Perugia
Third Round Crotone FC Crotone 6:00 PM SPAL SPAL
Third Round Genoa Genoa CFC 6:00 PM US Catanzaro Catanzaro
Third Round Hellas Verona Hellas Verona 6:00 PM Venezia FC Venezia
Third Round Fiorentina ACF Fiorentina 7:00 PM Calcio Padova Padova
Third Round Parma Parma Calcio 1913 7:00 PM Delfino Pescara 1936 Pescara
Third Round Udinese Calcio Udinese Calcio 7:00 PM LR Vicenza Virtus LR Vicenza
First Round ADO Den Haag ADO Den Haag 7:45 PM Sparta Rotterdam Sparta R.
First Round Heracles Almelo Heracles Almelo 8:45 PM SC Telstar Telstar
First Round RKC Waalwijk RKC Waalwijk 8:45 PM SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
First Round FC Emmen FC Emmen 8:45 PM FC Eindhoven FC Eindhoven
First Round Roda JC Roda JC Kerkrade 10:00 PM Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 21 FC Flora FC Flora Tallinn moved Paide Linnameeskond Paide
Round of 16 Kalju FC Kalju FC 7:00 PM Tallinn JK Legion TJK Legion
Round of 16 Eston Villa FC Eston Villa 8:30 PM Maardu Linnameeskond Maardu LM
Matchday 16 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 8:00 PM Derry City Derry City
Matchday 16 Finn Harps Finn Harps 9:45 PM St. Patricks Athletic St. Patricks
Matchday 3 Juventus U23 Juventus U23 moved Como 1907 Como
Matchday 1 Avellino US Avellino 1912 6:30 PM SS Turris Calcio Turris
Matchday 2 Bisceglie AS Bisceglie 1913 9:30 PM Cavese 1919 Cavese
35' Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 0:0 Kocaelispor Kocaelispor
32' 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor 0:0 Hacettepe Spor Hacettepe
35' Ankara Demir Ankara Demirspor 0:0 Manisa FK Manisa FK
35' Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 1:0 Corum FK Corum FK
34' Inegölspor Inegölspor 0:2 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
Matchday 7 Sancaktepe FK Sancaktepe FK moved Sariyer Sariyer
34' Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 0:1 Usak Spor AS Usak Spor AS
Matchday 7 Kahramanmaras Kahramanmarasspor moved Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
Matchday 7 Amed SK Amed SK 6:00 PM Gümüshanespor Gümüshanespor
35' Turgutluspor Turgutluspor 1:0 Kardemir Karabükspor Karabükspor
34' 1922 Konya 1922 Konyaspor 1:0 Elazigspor Elazigspor
34' GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 0:0 Bayburt Özel Idare Spor Bayburt Idare
36' Pazarspor Pazarspor 0:0 Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
33' Eyüpspor Eyüpspor 0:0 Pendikspor Pendikspor
32' Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 0:0 Serik Belediyespor Serik Belediye
33' Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 2:0 Mamak FK Mamak FK
33' Kirklarelispor Kirklarelispor 0:0 Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
36' Van Spor FK Van Spor FK 0:1 Bodrumspor Bodrumspor
32' Sakaryaspor Sakaryaspor 1:1 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
Matchday 9 Albacete Albacete Balompié 8:00 PM UD Las Palmas UD Las Palmas
Matchday 9 CD Castellón CD Castellón 8:00 PM UD Almería UD Almería
Matchday 9 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 8:00 PM SD Ponferradina Ponferradina
Matchday 9 Real Oviedo Real Oviedo 10:30 PM UD Logroñés UD Logroñés
Matchday 10 SC Lyon Sporting Club de Lyon moved SO Cholet SO Cholet
Matchday 3 Quevilly-Rouen Quevilly-Rouen Métropole moved Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Bourg-en-Bresse
Matchday 6 FC Sète 34 FC Sète 34 moved Red Star FC Red Star FC
Matchday 4 Bastia-Borgo FC Bastia-Borgo 7:00 PM US Boulogne US Boulogne
Matchday 3 Annecy FC Annecy FC moved FC Villefranche-Beaujolais FC Villefranche
Matchday 5 Stade Briochin Stade Briochin 9:00 PM US Orléans US Orléans
2' Tom Tomsk Tom Tomsk 0:0 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Matchday 18 Spartak 2 Spartak 2 Moscow 2:00 PM Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 18 Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 3:00 PM Torpedo Moscow Torpedo Moscow
Matchday 18 Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 3:00 PM FK Orenburg Orenburg
Matchday 18 Alania Vl. Alania Vladikavkaz 4:00 PM Akron Togliatti Akron Togliatti
Matchday 18 Irtysh Omsk Irtysh Omsk 4:30 PM Veles Moskow Veles Moskow
Matchday 18 Volgar Volgar Astrakhan 4:30 PM Fakel Voronezh Fakel Voronezh
Matchday 18 Chertanovo Chertanovo Moscow 5:00 PM Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
Matchday 18 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk 5:00 PM Baltika Kaliningrad Baltika
Matchday 18 Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 5:00 PM FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
Matchday 18 KS Samara Krylya Sovetov Samara 5:00 PM Shinnik Yaroslavl Shinnik
Matchday 1 Sporting CP Sporting CP 11:45 PM Gil Vicente FC Gil Vicente
Matchday 23 KFUM Oslo KFUM-Kameratene Oslo 3:00 PM Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa
Matchday 23 Grorud IL Grorud IL 3:00 PM Asane Fotball Asane Fotball
Matchday 23 Raufoss IL Raufoss IL 7:00 PM Lillestrøm SK Lillestrøm SK
Matchday 23 Sandnes Ulf Sandnes Ulf 7:00 PM Strømmen IF Strømmen IF
Matchday 23 Sogndal IL Sogndal IL 7:00 PM FK Jerv FK Jerv
Matchday 23 Øygarden FK Øygarden FK 7:00 PM Kongsvinger IL Kongsvinger
Matchday 23 Ranheim IL Ranheim IL 9:00 PM Stjördals Blink IL Stjördals B.
Line-ups BJ Sinobo Guoan Beijing Sinobo Guoan 1:35 PM Guangzhou Evergrande Taobao GZ Evergrande
Matchday 8 Radomiak Radomiak Radom 2:00 PM GKS Tychy GKS Tychy
Matchday 19 Häcken BK Häcken 8:00 PM Djurgardens IF Djurgarden
37' Payasspor Payasspor 0:0 Bucaspor 1928 Bucaspor 1928
35' Altindag Spor Altindag Spor 0:0 Esenler Erokspor Erokspor
34' Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK 0:1 Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
Matchday 12 Berliner AK Berliner AK 07 3:00 PM VSG Altglienicke Altglienicke
Matchday 12 Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig 8:00 PM ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
Matchday 12 Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 8:00 PM VfB Auerbach VfB Auerbach
Matchday 12 G. Halberstadt Germania Halberstadt 8:00 PM BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
Matchday 12 Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 8:00 PM Chemnitzer FC Chemnitzer FC
Matchday 12
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 8:00 PM FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 12 BFC Dynamo BFC Dynamo 8:00 PM SV Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
Matchday 12 FSV Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde 8:30 PM FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
Matchday 5 SC Freiburg II SC Freiburg II 3:30 PM Bahlinger SC Bahlinger SC
Matchday 6 RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 8:00 PM Eintracht Stadtallendorf Stadtallendorf
Matchday 11 Herediano CS Herediano 1:1 AD San Carlos AD San Carlos
Matchday 11 Sp. San José Sporting San José 11:00 PM Municipal Pérez Zeledón Pérez Zeledón
Matchday 5 Nea Salamis Nea Salamina Famagusta 4:00 PM Ermis Aradippou Ermis Aradippou
Matchday 5 Ethnikos Ethnikos Achnas 5:00 PM Anorthosis Famagusta Anorthosis
Matchday 15 CA Atenas Club Atlético Atenas de San Carlos 1:1 Deportivo Villa Española Villa Española
Matchday 15 Villa Teresa Club Atlético Villa Teresa 2:1 Tacuarembó Futbol Club Tacuarembó
Matchday 16 Gefle Gefle IF 7:00 PM IK Frej Frej
Matchday 2 Golden Arrows Lamontville Golden Arrows 7:30 PM SuperSport United SuperSport Utd.
Matchday 2 TS Galaxy FC TS Galaxy FC 7:30 PM AmaZulu FC AmaZulu FC
Matchday 2 Sundowns Mamelodi Sundowns FC 7:30 PM Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC Tshakhuma
Matchday 2 Maritzburg Utd. Maritzburg United FC 7:30 PM Cape Town City FC Cape Town City
Matchday 2 Orlando Pirates Orlando Pirates 7:30 PM Stellenbosch FC Stellenbosch FC
Matchday 2 Swallows FC Swallows FC 7:30 PM Bloemfontein Celtic Bloemfontein