For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:55:23 AM
Group Stage KRC Genk KRC Genk 0:0 SSC Napoli SSC Napoli
Group Stage Slavia Prague SK Slavia Prague 0:2 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Group Stage
Liverpool Liverpool FC 4:3 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Group Stage
FC Barcelona FC Barcelona 2:1 Inter Milan Inter
Group Stage
RB Leipzig RB Leipzig 0:2 Olympique Lyon Olympique Lyon
Group Stage Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 3:1 SL Benfica Benfica
Group Stage LOSC Lille LOSC Lille 1:2 Chelsea FC Chelsea
Group Stage
Valencia Valencia CF 0:3 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 7
MSV Duisburg MSV Duisburg 1:3 SV Meppen SV Meppen
Group Stage Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg UEFA U19 1:7 SL Benfica UEFA U19 Benfica
Group Stage Genk UEFA U19 KRC Genk UEFA U19 3:1 SSC Napoli UEFA U19 SSC Napoli
Group Stage Valencia CF Valencia CF UEFA U19 3:5 Ajax Amsterdam UEFA U19 Ajax
Group Stage LOSC Lille LOSC Lille UEFA U19 2:0 Chelsea FC UEFA U19 Chelsea
Group Stage Slavia Prag SK Slavia Prag UEFA U19 1:0 Borussia Dortmund UEFA U19 Bor. Dortmund
First Round Shkën UEFA U19 Shkëndija Tiranë UEFA U19 1:2 Sheriff Tiraspol UEFA U19 Sheriff
Group Stage RB Leipzig U19 RasenBallsport Leipzig UEFA U19 1:3 Olympique Lyon UEFA U19 Olympique Lyon
First Round FK Minsk FK Minsk UEFA U19 0:2 Derby County UEFA U19 Derby County
Group Stage FC Barcelona FC Barcelona UEFA U19 0:3 Inter Mailand UEFA U19 Inter
Group Stage Liverpool Liverpool FC UEFA U19 4:2 Red Bull Salzburg UEFA U19 RB Salzburg YL
First Round APOEL APOEL Nicosia UEFA U19 1:1 FK Gabala UEFA U19 FK Gabala
First Round FC Porto FC Porto UEFA U19 4:2 FK Liepaja UEFA U19 FK Liepaja U19
First Round Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv UEFA U19 8:0 Shkendija Tetovo UEFA U19 Shkendija U19
First Round FC Viitorul FC Viitorul UEFA U19 0:0 NK Domzale UEFA U19 NK Domzale
First Round Rennes UEFA U19 FC Stade Rennes UEFA U19 2:1 FK Brodarac Belgrad UEFA U19 FK Brodarac U19
First Round Slovan UEFA U19 Slovan Bratislava UEFA U19 1:0 PFK Ludogorets Razgrad UEFA U19 Ludogorets
First Round MTK UEFA U19 MTK Budapest UEFA U19 1:1 HSK Zrinjski Mostar UEFA U19 Mostar
First Round ÍA UEFA U19 ÍA Akranes UEFA U19 4:0 Levadia Tallinn UEFA U19 Levadia Tallinn
First Round IF Elfsborg IF Elfsborg UEFA U19 1:2 FC Midtjylland UEFA U19 FC Midtjylland
First Round Sogndal U19 Sogndal IL UEFA U19 3:1 FC Honka UEFA U19 FC Honka
First Round Bohemians Bohemian Football Club Dublin UEFA U19 1:1 PAOK Thessaloniki UEFA U19 PAOK
Quarter-Finals CA Independient CA Independiente de La Chorrera 0:1 Deportivo Saprissa Saprissa
Matchday 8 Akademia FCSM Akademia Spartak Moscow 6:1 Saturn-Master Egorjevsk Saturn-Master
Matchday 8 Ak. Y. Konoplev Y. Konoplev Football Akademia 1:1 DYuSSh CSKA Moskau DYuSSh CSKA
Matchday 8 Akademia Loko Akademia Lokomotiv Moskau 2:1 SShOR Zenit St. Petersburg SShOR Zenit
Matchday 8 Akad. Krasnodar Akademia FK Krasnodar 1:1 Akademia Rubin Kazan Akademia Rubin
Matchday 8 DYuSSh Strogino DYuSSh Strogino Moskau 0:2 Akademia Chertanovo Moscow Akad Chertanovo
Matchday 8 Akademia Zenit Akademia Zenit St. Petersburg 1:2 Akademia Dinamo Moscow Akademia Dinamo
Semi-Finals River Plate Club Atlético River Plate 2:0 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
Matchday 8 Halle-Ammendorf BSV Halle-Ammendorf 2:1 VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
Matchday 8 Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 2:0 SV Kelbra SV Kelbra
Round of 16 Stuttg. Kickers Stuttgarter Kickers 5:6 on pens TSG Balingen TSG Balingen
Round of 16 L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 2:3 VfB Stuttgart II Stuttgart II
Matchday 8 SV Warnemünde SV Warnemünde 3:0 TSV Bützow TSV Bützow
Matchday 10 VfL Oythe VfL Oythe 4:2 SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
Matchday 13 Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 3:1 SV Union Lohne SV Union Lohne
Matchday 15 BV Essen BV Essen 1:1 SV Bevern SV Bevern
Matchday 10 SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 1:1 SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
Matchday 10 FSV Salmrohr FSV Salmrohr 5:1 SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
Matchday 10 SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 1:1 TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
Matchday 10 VfB Wissen VfB Wissen 2:2 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 10 SV Morbach SV Morbach 4:0 SG Schneifel/Stadtkyll SG Schneifel
Matchday 10 Ahrweiler BC Ahrweiler BC 5:0 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
Matchday 10 SG 99 Andernach SG 99 Andernach 1:3 SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
Matchday 10 Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 5:2 TuS Mayen TuS Mayen
Matchday 8 Füchse Berlin Reinickendorfer Füchse 2:2 Berliner SC Berliner SC
Fourth Round Groß Borstel SV Groß Borstel 2:4 TSV Sasel TSV Sasel
Fourth Round Wellingsbüttel TSC Wellingsbüttel 1:2 Concordia Hamburg Concordia
Fourth Round SV Lieth SV Lieth 3:4 ASV Hamburg ASV Hamburg
Fourth Round SV Curslack-N. SV Curslack-Neuengamme 2:3 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
Fourth Round SC Egenbüttel SC Egenbüttel 1:2 SV Halstenbek-Rellingen SV Halstenbek
Fourth Round SC Victoria SC Victoria Hamburg 6:7 on pens Altona 93 Altona 93
Quarter-Finals SV Drochtersen SV Drochtersen/Assel 1:3 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Second Round Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09 0:1 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
Quarter-Finals Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus 1:0 Kickers Emden Kickers Emden
group stage Atlas Atlas Guadalajara 2:0 Club Atlético Zacatepec Zacatepec
group stage Celaya Celaya FC 1:2 Dorados de Sinaloa Dorados de Sin.
Group Stage Puebla FC Puebla FC 0:1 Monarcas Morelia Morelia
group stage Correcaminos Correcaminos de la UAT 0:2 Deportivo Guadalajara Chivas
Matchday 14 Rionegro Águila Rionegro Águilas 3:0 Jaguares de Córdoba Jaguares FC
Matchday 14 Indep. Medellín Independiente Medellín 3:1 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
Third Round Rukh Lviv Rukh Lviv 0:1 FK Mariupol FK Mariupol
Semi-Finals Central Coast Central Coast Mariners 1:2 Adelaide United Adelaide United
Matchday 3 Zulia FC Zulia FC 0:2 Aragua FC Aragua FC
Matchday 20 Suduva Suduva Marijampole 5:0 FK Palanga FK Palanga
Matchday 4 US Ben Guerdane Union Sportive de Ben Guerdane 2:0 Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
Matchday 4 ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 2:0 JS Kairouanaise JS Kairouan
Matchday 4 CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 1:0 US Tataouine US Tataouine
Matchday 2 Ismaily Ismaily SC 1:3 El Masry SC El Masry
Matchday 2 El Ahly El Ahly Cairo 4:0 Entag El Harby Entag El Harby
Matchday 3 FUS Rabat FUS Rabat 1:1 Renaissance de Berkane RS Berkane
Matchday 31 Loudoun United Loudoun United FC 1:2 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Matchday 30 Ulsan Ulsan Hyundai 2:0 Gangwon FC Gangwon FC
Third Round Chlumec n/Cidl. FK Chlumec nad Cidlinou 2:1 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 23 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 2:1 FC Saburtalo Saburtalo
Semi-Finals Sangju Sangmu Sangju Sangmu FC 4:6 on pens Daejeon Korail FC Daejeon Korail
Semi-Finals Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings FC 3:0 Hwaseong FC Hwaseong FC
Matchday 31 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons FC 3:2 Suwon FC Suwon FC
Matchday 31 FC Anyang FC Anyang 2:2 Busan IPark FC Busan IPark
Matchday 31 Bucheon FC Bucheon FC 1995 1:3 Daejeon Citizen FC Daejeon Citizen
Matchday 26 Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 1:1 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 10 Barnsley FC Barnsley FC 2:2 Derby County Derby
Matchday 10 Brentford Brentford FC 1:1 Bristol City Bristol City
Matchday 10 Cardiff Cardiff City 3:0 Queens Park Rangers QPR
Matchday 10 Charlton Charlton Athletic 1:2 Swansea City Swansea
Matchday 10 Luton Luton Town 1:1 Millwall FC Millwall
Semi-Finals April 25 SC April 25 Sports Club 0:0 Ha Noi FC Ha Noi FC
Semi-Finals Urawa Reds Urawa Red Diamonds 2:0 Guangzhou Evergrande Taobao GZ Evergrande
Third Round Hellerup IK Hellerup IK 0:1 Silkeborg IF Silkeborg IF
Fourth Round GAS Ialysos GAS Ialysos 1948 1:0 AOK Kerkyra AOK Kerkyra
Second Round Eolikos Eolikos Mytilinis 2:0 PAS Korinthos PAS Korinthos
Fourth Round Aetos Orfanou Aetos Orfanou 0:1 Apollon Larisas Ap. Larisas
Fourth Round Aspropyrgos Enosi Aspropyrgou 0:2 PAS Giannina PAS Giannina
Matchday 7 Agropecuario Argentino Agropecuario 0:1 CD Morón CD Morón
Matchday 25 Bangkok Utd. True Bangkok United 2:0 Chiangmai FC Chiangmai FC
Matchday 25 Port FC Port FC 4:0 Chainat Hornbill FC Chainat FC
Matchday 25 Samut Prakan C. Samut Prakan City 2:1 SCG Muangthong United Muangthong Utd.
Matchday 25 Swat Cat Nakhonratchasima Mazda FC 2:3 Buriram United Buriram Utd.
Matchday 25 Suphanburi FC Suphanburi FC 1:1 PT Prachuap FC PT Prachuap FC
Matchday 25 Sukhothai FC Sukhothai FC 2:2 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
Matchday 9 Cádiz CF Cádiz CF 1:0 SD Huesca SD Huesca
Matchday 9 CD Mirandés CD Mirandés 1:1 CD Lugo CD Lugo
Matchday 9 Ponferradina SD Ponferradina 0:2 UD Las Palmas UD Las Palmas
Matchday 9 CD Tenerife CD Tenerife 0:1 Real Oviedo Real Oviedo
Matchday 12 Sakhalin Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk 2:0 Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk
Matchday 12 Novosibirsk FK Novosibirsk 1:0 FK Chita Chita
Matchday 8 HB Köge HB Köge 0:0 Vejle Boldklub Vejle BK
Matchday 8 Cibalia HNK Cibalia Vinkovci 2:1 NK Rudes NK Rudes
Matchday 8 Hrv Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac 0:4 NK Dubrava Tim kabel NK Dubrava ZG
Matchday 8 NK Sesvete NK Sesvete 4:1 NK Croatia Zmijavci Croat. Zmijavci
Matchday 8 NK Solin NK Solin 0:1 NK Kustosija Zagreb NK Kustosija Zagreb
Matchday 8 Din. Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II 2:1 NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo
Matchday 8 NK Osijek II NK Osijek II 0:0 HNK Hajduk Split II Hajduk Split II
Matchday 8 NK Orijent 1919 HNK Orijent Rijeka 3:2 NK Dugopolje NK Dugopolje
Matchday 8 Medjimurje NK Medjimurje Cakovec 1:2 HNK Sibenik HNK Sibenik
Matchday 21 FK Andijon FK Andijon 2:1 Surkhon Termiz Surkhon
Fourth Round Malzenice OFK Dynamo Malzenice 1:4 on pens FK Senica FK Senica
Matchday 11 KSV Baunatal KSV Baunatal 1:0 Eintracht Stadtallendorf Stadtallendorf
Matchday 11 VfB Ginsheim VfB Ginsheim 1:1 FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel
Matchday 9 Kirchansch. SV Kirchanschöring 2:2 Türkspor Augsburg Türk. Augsburg
Matchday 8 FC Eilenburg FC Eilenburg 5:3 FSV Wacker Nordhausen II Nordhausen II
Quarter-Finals Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 2:1 FV Dudenhofen FV Dudenhofen
Matchday 8 St. Pölten U18 AKA St. Pölten U18 4:3 AKA LASK Juniors OÖ U18 AKA OÖ U18
Matchday 9 Veyrier Sports FC Veyrier Sports 4:0 FC Amical Saint-Prex FC Saint-Prex
Matchday 3 AC Taverne AC Taverne 3:1 FC Emmenbrücke FC Emmenbrücke
Matchday 2 Anorthosis Anorthosis Famagusta 3:1 Apollon Limassol Apol. Limassol
Quarter-Finals SV Heimstetten SV Heimstetten 1:4 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Matchday 32 Mendiola FC Mendiola FC 1991 0:0 Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo
Matchday 32 G. Archers Utd. Green Archers United FC 1:2 Ceres-Negros FC Ceres-Negros FC
Round of 16 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 2:0 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
Round of 16 Olimp. Sarajevo FK Olimpik Sarajevo 3:0 NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
Round of 16 Ljubic Prnjavor FK Ljubic Prnjavor 0:2 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
Round of 16 Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 4:5 on pens FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
Round of 16 Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 0:6 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
Round of 16 FK Tuzla City FK Tuzla City 1:0 FK Velez Mostar Velez Mostar
Round of 16 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 6:1 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Round of 16 Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 3:2 FK Sarajevo FK Sarajevo
Semi-Finals New Zealand U23 New Zealand U23 6:1 Fiji U23 Fiji U23
Semi-Finals Vanuatu U23 Vanuatu U23 0:1 Solomon Islands U23 Solomon U23
Matchday 8 KF Feronikeli KF Feronikeli Drenas 1:2 FC Llapi FC Llapi
Matchday 8 KF Dukagjini KF Dukagjini 1:0 KF Trepca 89 KF Trepca 89
Matchday 8 KF Ferizaj KF Ferizaj 1:2 KF Ballkani KF Ballkani
Matchday 4 Leopoldsdorf SC Leopoldsdorf/Mfd. 1:0 TSU Obergänserndorf Obergänsernd.
First Round Wolfersweiler SG Wolfersweiler-Gimbsweiler 1:3 SV Losheim SV Losheim
First Round SG Erbach SG Erbach 2:1 VfB Tünsdorf VfB Tünsdorf
First Round SSV Überherrn SSV Überherrn 1:6 VfL Primstal VfL Primstal
First Round SSV Pachten SSV Pachten 3:2 SG Lebach/Landsweiler SG Lebach
First Round SV Rohrbach SV Rohrbach (Saar) 4:3 on pens SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
First Round FV Biesingen FV Biesingen 0:4 Hellas Bildstock Hellas Bildst.
First Round Perl-Besch SG Perl-Besch 2:0 SV Habach SV Habach
First Round TuS Nohfelden TuS Nohfelden 4:1 SV Weiskirchen Konfeld Weiskirchen
First Round Palatia Limbach FC Palatia Limbach 0:6 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
First Round Merchweiler SV Preußen Merchweiler 3:1 AET FC Rastpfuhl FC Rastpfuhl
First Round SC Roden SC Roden 0:3 1.FC Lautenbach 1.FC Lautenbach
First Round SV Karlsbrunn SV Karlsbrunn 2:8 SF Köllerbach SF Köllerbach
First Round SG Rehlingen SG Rehlingen-Fremersdorf 4:7 AET SV Auersmacher Auersmacher
First Round SV Felsberg SV Felsberg 0:6 SpVgg Quierschied Quierschied
First Round RW Hasborn SV Rot-Weiß Hasborn 2:3 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
First Round FSG Parr FSG Parr-Altheim 1:5 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
First Round Ballweiler-We. SG Ballweiler-Wecklingen 2:0 SG Thalexweiler/Aschbach SG Thalexweiler
First Round SV Bliesmengen SV Bliesmengen-Bolchen 6:4 on pens SV Mettlach SV Mettlach
First Round FC Freisen FC Freisen 1:2 FV Bischmisheim FV Bischmisheim
First Round SG Marpingen SG Marpingen-Urexweiler 0:2 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach
First Round SV Bubach SV Bubach-Calmesweiler 2:1 FC Kutzhof FC Kutzhof
First Round SV Gersweiler SV Gersweiler 0:3 FSV Jägersburg FSV Jägersburg
First Round SC Reisbach SC Reisbach 1:2 FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
First Round SV Hülzweiler SV Hülzweiler 2:3 FV Siersburg FV Siersburg
First Round FV 08 Püttlingen FV 08 Püttlingen 0:2 SC Altenkessel SC Altenkessel
Matchday 29 JK Tabasalu JK Tabasalu 0:2 FC Nomme United Nomme United
Matchday 22 Persipura Persipura Jayapura 3:0 TIRA-Persikabo TR-KABO
Matchday 22 Persebaya Persebaya Surabaya 0:0 Borneo FC Borneo FC
Matchday 22 Arema FC Arema FC 2:0 PSM Makassar PSM Makassar
Matchday 4 Savona Savona FBC 2:1 US Fezzanese Fezzanese
Second Round Turris Calcio Turris Calcio 5:3 on pens Sorrento 1945 Sorrento
First Round Biancavilla Calcio Biancavilla 1990 1:3 Marsala 1912 FC Marsala
Second Round Crema AC Crema 1908 1:0 ASD Fanfulla Fanfulla
Matchday 8 Black Leopards Black Leopards FC 1:2 Mamelodi Sundowns FC Sundowns
Matchday 8 Maritzburg Utd. Maritzburg United FC 1:0 Baroka FC Baroka FC
Matchday 8 Polokwane City Polokwane City FC 0:2 Stellenbosch FC Stellenbosch FC
Hong Kong U19 Hong Kong U19 0:6 Myanmar U19 Myanmar U19
C. Taipei U19 Chinese Taipei (Taiwan) U19 3:2 Gibraltar U19 Gibraltar U19