Record Second League Division B Gruppe 2 (-2023) 18/19
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
12 |
2 |
1 |
9 |
0.58 |
16:29 |
173 |
Away record |
12 |
1 |
3 |
8 |
0.50 |
10:22 |
941 |
Overall balance |
24 |
3 |
4 |
17 |
0.54 |
26:51 |
557 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Wed Jul 18, 2018 |
5:00 PM |
H |
(13.)
|
|
Murom (6.) |
4-4-2 double 6 |
200 |
3:2 |
2 |
Tue Jul 24, 2018 |
5:00 PM |
A |
(3.)
|
|
FK Dolgoprudnyi (6.) |
4-4-1-1 |
500 |
1:1 |
3 |
Fri Aug 3, 2018 |
2:00 PM |
H |
(3.)
|
|
Tekstilshchik (2.) |
4-4-1-1 |
200 |
1:4 |
4 |
Fri Aug 10, 2018 |
5:00 PM |
A |
(4.)
|
|
Veles Moscow (6.) |
4-4-1-1 |
300 |
2:1 |
5 |
Fri Aug 17, 2018 |
3:30 PM |
H |
(9.)
|
|
Torpedo Vlad. (2.) |
4-4-2 double 6 |
200 |
2:2 |
6 |
Fri Aug 24, 2018 |
6:00 PM |
A |
(8.)
|
|
Loko-Kazanka M. (4.) |
4-4-2 double 6 |
338 |
2:0 |
7 |
Sun Sep 2, 2018 |
2:00 PM |
H |
(10.)
|
|
Dnepr Smolensk (6.) |
4-4-2 double 6 |
200 |
0:2 |
8 |
Sun Sep 9, 2018 |
4:00 PM |
A |
(10.)
|
|
Leningradets (4.) |
4-4-2 double 6 |
3.000 |
2:0 |
9 |
Sun Sep 16, 2018 |
2:30 PM |
H |
(13.)
|
|
Pskov-747 (10.) |
4-4-1-1 |
100 |
1:2 |
10 |
Sat Sep 22, 2018 |
1:00 PM |
A |
(13.)
|
|
Kolomna (10.) |
4-4-1-1 |
800 |
2:0 |
11 |
Sat Sep 29, 2018 |
12:00 PM |
H |
(13.)
|
|
Znamya Truda (9.) |
4-2-3-1 |
150 |
1:2 |
12 |
Fri Oct 5, 2018 |
5:00 PM |
A |
(13.)
|
|
Energia V. Luki (12.) |
4-4-2 double 6 |
400 |
2:2 |
14 |
Sun Oct 21, 2018 |
6:00 PM |
H |
(13.)
|
|
FK Dolgoprudnyi (6.) |
4-4-2 double 6 |
200 |
0:3 |
15 |
Sat Oct 27, 2018 |
2:00 PM |
A |
(13.)
|
|
Tekstilshchik (1.) |
4-4-1-1 |
1.200 |
2:0 |
16 |
Sat Nov 3, 2018 |
12:30 PM |
H |
(13.)
|
|
Veles Moscow (3.) |
4-4-1-1 |
150 |
0:3 |
17 |
Sat Nov 10, 2018 |
12:00 PM |
A |
(13.)
|
|
Torpedo Vlad. (7.) |
4-2-3-1 |
350 |
3:1 |
18 |
Fri Apr 5, 2019 |
3:30 PM |
H |
(13.)
|
|
Loko-Kazanka M. (2.) |
4-4-2 double 6 |
150 |
2:5 |
19 |
Fri Apr 12, 2019 |
12:00 AM |
A |
(13.)
|
|
Dnepr Smolensk (12.) |
? |
|
0:3 |
20 |
Sun Apr 21, 2019 |
1:00 PM |
H |
(13.)
|
|
Leningradets (4.) |
4-4-2 double 6 |
174 |
0:1 |
21 |
Fri Apr 26, 2019 |
4:00 PM |
A |
(13.)
|
|
Pskov-747 (10.) |
4-4-1-1 |
1.500 |
3:2 |
22 |
Sun May 5, 2019 |
12:00 PM |
H |
(13.)
|
|
Kolomna (11.) |
4-4-1-1 |
150 |
5:1 |
23 |
Sat May 11, 2019 |
1:00 PM |
A |
(13.)
|
|
Znamya Truda (6.) |
4-4-2 double 6 |
1.000 |
0:0 |
24 |
Mon May 20, 2019 |
4:00 PM |
H |
(13.)
|
|
Energia V. Luki (10.) |
4-4-1-1 |
200 |
1:2 |
26 |
Fri May 31, 2019 |
5:00 PM |
A |
(13.)
|
|
Murom (7.) |
4-4-2 double 6 |
1.900 |
3:0 |